Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

ULTIMATE TKD CHAMPIONSHIPS

  • Tournament dates
  • 25 March 2018
  • Deadline
  • 16 March 2018
  • Competitors
  • 322 / 275
  • Location
  • Barnsley Metrodome
  • S71 1AN
  • Queens Road, Barnsley, South Yorkshire
  • United Kingdom United Kingdom

ONCE THE SUBSCRIPTION FOR THIS EVENT IS FULL, WE WILL START A WAITING LIST. ALL TEAMS THAT HAVE CURRENTLY ENTERED PLAYERS WILL BE CONTACTED AND PAYMENT OF THE ENTRY FEES REQUESTED. ONCE THE DEADLINE FOR PAYMENT IS REACHED, ANY PLAYERS WHO HAVE NOT PAID THEIR ENTRY FEE WILL BE REMOVED AND PLAYERS FROM THE WAITING LIST WILL BE ADDED.

TEAMS WISHING TO ADD PLAYERS TO THE WAITING LIST SHOULD DOWNLOAD THE WAITING LIST SPREADSHEET AND COMPLETE IT WITH ALL INFORMATION AND EMAIL IT TO BRIAN TILLEY (BTILLEY66@AOL.COM) - PLEASE NOTE THAT PLAYERS WILL BE ADDED FROM THE WAITING LIST IN THE ORDER THAT THEY ARE RECEIVED

PLEASE NOTE THAT TEAMS SHOULD ENTER THEIR OWN COACHES BEFORE SENDING THE WAITING LIST - COACHES WILL NOT BE ADDED BY THE SYSTEM ADMINISTRATORS AND PLAYERS WILL NOT BE ADDED FROM THE WAITING LIST UNTIL A COACH IS ADDED


05.01.2018 - NEW EVENT OUTLINE ADDED

Downloads

BLANK WAITING LISTBLANK WAITING LIST
DRAWS SHEETS START OF DAYDRAWS SHEETS START OF DAY
MATCH NUMBERS PER TEAM ALL GROUPSMATCH NUMBERS PER TEAM ALL GROUPS
MATCH NUMBERS PER TEAM PEE & CHILDMATCH NUMBERS PER TEAM PEE & CHILD
ULTIMATE OPEN CHAMPS - MARCH 2018ULTIMATE OPEN CHAMPS - MARCH 2018

Results

ULTIMATE TKD CHAMPS DRAWSHEETS WITH RESULTSULTIMATE TKD CHAMPS DRAWSHEETS WITH RESULTS
ULTIMATE TKD CHAMPS FINAL TEAM RANKINGULTIMATE TKD CHAMPS FINAL TEAM RANKING
ULTIMATE TKD CHAMPS INDIVIDUAL RESULTSULTIMATE TKD CHAMPS INDIVIDUAL RESULTS

Competitors (322)

Pee Wee female -20 kg (3)
Class B (3)
IMOGEN YARROW Team Ultimate Great Britain Great Britain
Miley Stephenson K.B.B.A - TEAM GB England England
Zaina Riaz Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Pee Wee female -22 kg (2)
Class B (2)
Natasha Bowes TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Salome Rojas Cardona Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee female -24 kg (2)
Class A (1)
Poppy Wickens Chi Taekwondo England England
Class B (1)
Sophia Bett Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee female -26 kg (4)
Class B (4)
Aaliyah D'Sylva Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Hollie White Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Lillie Baker-Dinsley TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
saphia tinsley Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Pee Wee female +26 kg (3)
Class B (3)
Lamise Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
VERONIKA O'NEILL SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Zaina Sabinatei Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Pee Wee male -20 kg (4)
Class B (4)
Cameron Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Hamaad Afzal Momentum Scotland Scotland
Logan Johnson BTS Great Britain Great Britain
joshua sherratt BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -22 kg (4)
Class A (1)
EUAN FYFFE-NOBLE Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (3)
Anthony Simpson Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Ethan Tinkler Chi Taekwondo England England
Hamza Elagami Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -24 kg (4)
Class B (4)
Callum Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cody Glen Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Lucas Whittle Chi Taekwondo England England
San Kang Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Pee Wee male -26 kg (7)
Class B (7)
ESHER BENEDICTO Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Ellis Titchner Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
ISA AHMED Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Jenson Lamb Chi Taekwondo England England
Liam Thorburn Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
SAM FISHER Team Ultimate Great Britain Great Britain
Tyler Doherty Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male +26 kg (9)
Class B (9)
Anton Camacho Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Henry Longthorne Chi Taekwondo England England
JACKSON BARR Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Jacob Paton KINGS TKD England England
Lewis Campbell Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Michael MacNeil Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Nathan Lawler Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Thomas Hayhurst Cumbria Taekwondo England England
Zoubair Nour Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Children female -24 kg (1)
Class B (1)
Alinna De Zoysa Legacy Taekwondo England England
Children female -29 kg (3)
Class A (1)
Siobhan Coe Limitless taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (2)
Alana Wan Limitless taekwondo Great Britain Great Britain
Kyra Wan Limitless taekwondo Great Britain Great Britain
Children female -32 kg (6)
Class A (2)
ALEHA THOMPSON WTA ALL STARS Great Britain Great Britain
Chloe Cunliffe Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class B (4)
EMILY STEPHENSON Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Iona Craig Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Sienna Longden Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
TEAGAN BINGHAM Team Ultimate Great Britain Great Britain
Children female -36 kg (12)
Class A (6)
Ava Bett Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Ava Martin Limitless taekwondo Great Britain Great Britain
Ella Eastwood Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Evie Laycock Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Megan Hayhurst Cumbria Taekwondo England England
Ruby Sutton Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (6)
DARCY BARR Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Eva Gregory Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Joanne Gallacher Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Milly Hopper Chi Taekwondo England England
Rachel Atkinson Team Ultimate Great Britain Great Britain
imogen duncan BTS Great Britain Great Britain
Children female -40 kg (2)
Class A (1)
LILY HIRST Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Class B (1)
Caitlyn Fyfe Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Children female -44 kg (1)
Class B (1)
Amelia Hawkins TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Children female -48 kg (1)
Class A (1)
Hanna Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Children male -24 kg (5)
Class B (5)
Hasan Bodhania QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Husain Bodhania QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
KIEREN BENTLEY Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Tyron Bowden-Martin K.B.B.A - TEAM GB England England
sonny mason Koryo England England
Children male -26 kg (7)
Class A (3)
Ethan Crossland Team Ultimate Great Britain Great Britain
JACOB STOREY Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Jordan Horswell Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (4)
ALEX WILKINSON Team Ultimate Great Britain Great Britain
Ben Sharp Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
FINN SANDS Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Hashed Alsharafi Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Children male -29 kg (15)
Class A (7)
Adam Khan QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Alex Sherratt BTS Great Britain Great Britain
Jayden Elson Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Lucas Sharma Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Matthew Bell Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Michael Thomas Mccumiskey Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
XANDER CRAVEN-SMITH Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Class B (8)
Aaron Banyon Legacy Taekwondo England England
Adam Saleem QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cameron Rae Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Konstantin Yuzefovich SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
OKACHA BOUTERFAS Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Oliver Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ollie Little TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Peter Marth Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Children male -32 kg (15)
Class A (6)
Jack Dixon Cumbria Taekwondo England England
Jamal Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
LEO HARRISON Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
RHYS FYFFE-NOBLE Team Ultimate Great Britain Great Britain
Reuben Lazenby-wood Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
ashton dawson BTS Great Britain Great Britain
Class B (9)
EDEN MULLHOLLAND Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Kai Smith Chi Taekwondo England England
Murad AMIN Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Nazrullah Ayobyar Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Preston Killgallon KINGS TKD England England
Tobias Baluch Legacy Taekwondo England England
VINCENT SEGER Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
niall horton BTS Great Britain Great Britain
yahia elagami Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Children male -36 kg (10)
Class A (1)
Jawad Idris RTA Tigers England England
Class B (9)
Abdul-Waris Abbasi QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Arlo Camacho Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Evan Simmons Koryo England England
Kenzie Khouchane Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Kevin Yeboah SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Logan Rae Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Mark MacNeil Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
WILL JOHNSTON Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
kai chomanicz BTS Great Britain Great Britain
Children male -40 kg (10)
Class A (4)
Jake Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
James Maxted Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Mason Lee TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
ZAK ANGELL Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (6)
BRENDAN DAWSON BTS Great Britain Great Britain
Hashim Abbasi QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kaden Miller TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Kyle Lannigan Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Max Cartwright Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Yusuf Terzic QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Children male -44 kg (5)
Class A (3)
Harry Westmorland Cumbria Taekwondo England England
Mohammad Akeel QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Nicolas Kacica Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class B (2)
Kenzie Harris K.B.B.A - TEAM GB England England
William Burleigh Chi Taekwondo England England
Children male +48 kg (1)
Class B (1)
Ahmad Ayobyar Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets female -33 kg (5)
Class A (4)
Anna McLellan Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Holly Frost Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Niamh Ryan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
molly cartwright South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (1)
Kayla White Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Cadets female -37 kg (6)
Class A (5)
Aishvir Hara Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Chloe Foster Limitless taekwondo Great Britain Great Britain
DANYA SERRY Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Jade Rankin Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
LATISHA GARBETT Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (1)
Molly Schofield Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets female -41 kg (3)
Class A (1)
Neve McPhillie Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Class B (2)
Mary Young TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Mena Aston Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Cadets female -44 kg (8)
Class A (7)
Anusha Butt Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Beth Christy Manchester Aces England England
Honey Bowman-Snape Team Ultimate Great Britain Great Britain
Isabella Congreve Team Ultimate Great Britain Great Britain
Sofia Tzourou Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
VARSHA EELASKASSAN SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
melia horton BTS Great Britain Great Britain
Class B (1)
Lilli Stinchcomb Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Cadets female -47 kg (9)
Class A (5)
Alanna De Zoysa Legacy Taekwondo England England
LIANNA HARRISON Koryo England England
Mia Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Morgan Curtis Koryo England England
phoebe knight Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Class B (4)
Alanya Blurton BTS Great Britain Great Britain
BARAN NOROUZI Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
REBECCA BATTISTA Cumbria Taekwondo England England
Taylor Downie Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets female -51 kg (2)
Class A (1)
Amy Bone TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Class B (1)
Zoe Thomas Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Cadets female -55 kg (2)
Class A (1)
KIMBERLEY BARNES Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Courtney Kramoh Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets female +59 kg (4)
Class A (2)
Kaitlyn Long TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
REBECCA FABIAN SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Class B (2)
Michaela Kirkwood Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
REBECCA NEWALL Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (9)
Class A (4)
Balpreet Aujla Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
JARREN CAVEN Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Lee Horswell Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Zack Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (5)
Harry Miller Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Kieran De Zoysa Legacy Taekwondo England England
Martin Mindov Legacy Taekwondo England England
Matthew Meade Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ridhwaan Patel QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (7)
Class A (3)
Luke Young TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Philip Bryan Custodio Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Salih Abdullahi QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (4)
Aidan Bowes TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Joshua Pinder Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Mouadh Nour Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
zyab Alabed Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Cadets male -41 kg (8)
Class A (5)
Kian Reynolds Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Marvin Sabutanan Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Neil Kaczan Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Rhys Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
Thomas Matcalfe Koryo England England
Class B (3)
Abdul Bassed Ghaznawi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
mason lingard BTS Great Britain Great Britain
troy bowker BTS Great Britain Great Britain
Cadets male -45 kg (9)
Class A (7)
Adam Daniel Koryo England England
Cameron Hawkins TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
EDWARD HURDLEY Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Enrikas Luckauskas Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Jamie Mcintosh Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Oliver Dyson K.B.B.A - TEAM GB England England
Owen Wraight Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class B (2)
Hashim Alsharafi Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
jacob Foster Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets male -49 kg (7)
Class A (4)
ALFIE HIRST Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Elias Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Lewis Wan Limitless taekwondo Great Britain Great Britain
RYDER CRAVEN-SMITH Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Class B (3)
Abdullah Selman QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
JAMES JOHNSTON Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
MAX SEGER Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -53 kg (4)
Class A (2)
Dominic Simpson-Gray Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Samuel lesniowski Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Class B (2)
Kyle Morgan K.B.B.A - TEAM GB England England
Logan Miller TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -57 kg (1)
Class A (1)
Ben Searle Warrior Factory England England
Cadets male -61 kg (2)
Class A (1)
Abdullah Ibn-Aftab QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (1)
Ahmad Sabinatei Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Cadets male -65 kg (1)
Class B (1)
Shaber Omar SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Cadets male +65 kg (6)
Class A (3)
Danyaal Butt Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
HAMZAH SAFI SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
SHAJINTH EELAKESSEN SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Class B (3)
Amir Sabinatei Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Talha Qureshi QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
talon chambers BTS Great Britain Great Britain
Juniors male -45 kg (7)
Class A (5)
Coady Goodall Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Harry Mallinson Koryo England England
Joshua Long TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Taylor Savoury Momentum Scotland Scotland
Youcef Batouche Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Class B (2)
Alexander Freeman Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Jay Fleming Koryo England England
Juniors male -48 kg (4)
Class A (3)
Declan McPhillie Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Joe Howarth TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
John Jospeh Paterson Momentum Scotland Scotland
Class B (1)
NOAH ZARBAKHT Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Juniors male -51 kg (6)
Class A (6)
Adam Davies Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
BEN DWORSKY Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Harry Bellis Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Ramin Intaworn Warrior Factory England England
Rory Sneddon Momentum Scotland Scotland
Theo Harrison TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Juniors male -55 kg (5)
Class A (2)
Jamie Berrow BTS Great Britain Great Britain
Oliver Hamond Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (3)
Alex Adamenko Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ciaran Martin Manchester Aces England England
Robert Bennie Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Juniors male -59 kg (10)
Class A (8)
Cobhan Mclelland Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Daniel Brown Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
ERICAS LUCKAUSKAS Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
FINLAY SUMMERS Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Gary McWilliams Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
RAFAY MALIK SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Yasin Ahmad QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
aaron Mcardle South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (2)
Cian Flood Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
NIKITA SZOSTAK Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -63 kg (8)
Class A (8)
Andrew McLellan Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Andrew knight Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Dylan Walch Warrior Factory England England
Hamzah Salih QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ibrahim Azizi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Maximus Dickson Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Riley Harker Chi Taekwondo England England
mathew howell South Hams TKD Great Britain Great Britain
Juniors male -68 kg (5)
Class A (2)
ETHAN ROLLIN WTA ALL STARS Great Britain Great Britain
christoppher castro FUSION TAEKWONDO England England
Class B (3)
Leonardo Diez FUSION TAEKWONDO England England
Muhammad Shabbir QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
harry aitken BTS Great Britain Great Britain
Juniors male -73 kg (3)
Class A (3)
Adil Sayyed SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Kieron Morrison Chi Taekwondo England England
Sam Heppenstall-Batty Warrior Factory England England
Juniors male -78 kg (1)
Class B (1)
Ahmed Alabed Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Juniors male +78 kg (2)
Class A (1)
Hamzeh Ramezani Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Lukas Supragonas Legacy Taekwondo England England
Juniors female -42 kg (2)
Class A (2)
EMILY GOUGH Team Ultimate Great Britain Great Britain
Frances Williams Manchester Aces England England
Juniors female -49 kg (2)
Class B (2)
Destinie Frizzell Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Emma Feetham K.B.B.A - TEAM GB England England
Juniors female -52 kg (2)
Class A (2)
Elisha Shaw Momentum Scotland Scotland
Jamila Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Juniors female -59 kg (4)
Class A (3)
Ellie Neal Koryo England England
Ellie Struthers Warrior Factory England England
Hollie Farley Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Nevaeh Francis Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors female -63 kg (1)
Class A (1)
Katy Jebson RTA Tigers England England
Juniors female -68 kg (2)
Class A (2)
Ellie McCormack Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Elzee Larnaudie FUSION TAEKWONDO England England
Juniors female +68 kg (2)
Class A (2)
Ellie Ward Chi Taekwondo England England
Taylor Curtis Koryo England England
Seniors female -57 kg (3)
Class A (3)
NESTA BAXTER BTS Great Britain Great Britain
Ruth May Llantwit Major / Wales Taekwondo Wales Wales
Tia Mlinaric Chi Taekwondo England England
Seniors female -62 kg (4)
Class A (3)
Andrea Pires FUSION TAEKWONDO England England
Lorna Greatbatch BTS Great Britain Great Britain
SOPHIE BUTLER WTA ALL STARS Great Britain Great Britain
Class B (1)
Shannon Brawley Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Seniors female -67 kg (2)
Class A (1)
Kirsty Marshall Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Tiaunnua Cain Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors female -73 kg (1)
Class B (1)
EBONY GREGG Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Seniors male -58 kg (1)
Class B (1)
Damien Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors male -63 kg (3)
Class A (3)
Ben Newton Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Shahzada Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
aaron Mcardle South Hams TKD Great Britain Great Britain
Seniors male -68 kg (7)
Class A (3)
Ciaran McGovern TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Connor Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Stephen Vo FUSION TAEKWONDO England England
Class B (4)
HARRY AITKEN BTS Great Britain Great Britain
Robert Walker RTA Tigers England England
Shahrukh Yousuf Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Zinadine Batouche Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Seniors male -74 kg (2)
Class A (1)
Jakub Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Akram Hossain Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Veterans female -57 kg (1)
Class A (1)
Dawn Newall Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Veterans male -68 kg (1)
Class A (1)
Ebrahim Asskaravi Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Veterans male +80 kg (2)
Class B (2)
Cheney D'Sylva Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Patrick McQuade Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain