Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

2018 UTF BRITISH INTERNATIONAL OPEN

  • Tournament dates
  • 22 July 2018
  • Deadline
  • 13 July 2018
  • Competitors
  • 300 / 300
  • Location
  • Lee Valley Athletics Centre
  • N9 0AR
  • 61 Meridian Way, Edmonton, London
  • Great Britain Great Britain

Competitors (300)

Pee Wee female -26 kg (1)
Class C (1)
Amirah El Hari Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -20 kg (3)
Class B (1)
Elliott Stokes TEAM WATERSIDE England England
Class C (2)
Amaan Hussain CMS Academy England England
Cameron Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -22 kg (4)
Class B (2)
Luke Cottell TEAM WATERSIDE England England
Salman Hussein CMS Academy England England
Class C (2)
Hussnain Malik CMS Academy England England
Jack Burke Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -24 kg (3)
Class B (1)
Hamza Malik CMS Academy England England
Class C (2)
Abbas Abbas CMS Academy England England
Callum Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -26 kg (3)
Class C (3)
Adam El-Hari Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ellis Ttchner Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
George Letheren Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male +26 kg (1)
Class C (1)
Max Armstrong DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Children female -24 kg (1)
Class C (1)
sara eyvaz zadeh TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Children female -26 kg (1)
Class B (1)
Loretta Heath TEAM WATERSIDE England England
Children female -29 kg (2)
Class B (1)
Lilly Kingsley TEAM WATERSIDE England England
Class C (1)
Hana Ashfaf Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Children female -32 kg (5)
Class B (2)
Edirin Alawuru Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Magdelena Gross-Gibbs Chung Yong Taekwondo Academy England England
Class C (3)
Capucine Strain TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Leela Jackson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Sara Ikbal Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Children female -36 kg (1)
Class C (1)
Smarika Gurung STKDD England England
Children female -40 kg (3)
Class B (2)
PRANISHA RANA STKDD England England
Tianna Klaric SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
Starr Active CMS Academy England England
Children female -44 kg (1)
Class C (1)
Lexie Togwell DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Children female +48 kg (1)
Class B (1)
Sarona Tamang STKDD England England
Children male -24 kg (9)
Class A (1)
RICHARD ZHANG RED TAEKWONDO England England
Class B (4)
Arjen Renken Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
ETHAN HAYTHORNTHWAITE RED TAEKWONDO England England
Keiran Francis Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Sultan Hussein CMS Academy England England
Class C (4)
Alexander Lau Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cedric Noseworthy TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Hashed Alsharafi Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Nikita Kuratau Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Children male -26 kg (6)
Class B (4)
Euan Roberts Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Herban Adrian Leon Taekwondo Academy England England
Russell Ziolek DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
TY Lesser Rusty\'s TKD England England
Class C (2)
Joe Gomersall TCGB BJ Academy England England
Oliver Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Children male -29 kg (11)
Class B (2)
James Craven-Archer TEAM WATERSIDE England England
Jiahao Yu Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (9)
Abdullah Al-Aaber Leon Taekwondo Academy England England
Antonio Buonaiuto Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Bradley France Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Felix Letherin Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Joshua Byrne Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Louis Exton Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Matthew Meade Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Nathan Byrne Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Zari Chernev DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Children male -32 kg (9)
Class A (1)
Hayden Challenger SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class B (5)
Aaron Banyon Legacy Taekwondo England England
Edward Catchpole TCGB BJ Academy England England
Gustas Vaivada CMS Academy England England
Jake Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kishan Kearns DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Class C (3)
Adam Ikbal Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
JENSEN HOCKLEY RED TAEKWONDO England England
Steven Faragunia Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Children male -36 kg (5)
Class B (1)
Safdar Malik CMS Academy England England
Class C (4)
Jason armotrading Future Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Jay Davis Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Niko-Anton Baez-Arranz CMS Academy England England
William Rana STKDD England England
Children male -40 kg (3)
Class B (2)
Daniel Pond TCGB BJ Academy England England
Oscar Gowers TCGB BJ Academy England England
Class C (1)
Mitchell Brown Chung Yong Taekwondo Academy England England
Children male -44 kg (2)
Class B (1)
Alastair Paguay-Stewart Chung Yong Taekwondo Academy England England
Class C (1)
Isaac Luke Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets female -33 kg (3)
Class A (2)
Eve Htut Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Tahlia Gnanapragasam Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Gabriela francis DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets female -37 kg (2)
Class A (1)
Lavina Ghai Future Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
Jessie Exton Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets female -41 kg (4)
Class A (3)
Celine Ellingsen Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Jena Al-Hashimi Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Sophia Cater TEAM WATERSIDE England England
Class B (1)
Mia Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets female -44 kg (1)
Class B (1)
Lilly Baleiwai Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Cadets female -47 kg (3)
Class A (3)
Karoline Ullestad Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Martine Rognaldsen Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Sadia Mohamoud Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Cadets female -51 kg (2)
Class A (2)
Nikki Falahatgar Etminani TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Rhianna Patel TCGB BJ Academy England England
Cadets female -55 kg (4)
Class A (2)
Ayusma Gurung STKDD England England
Leyla Palser Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Amelie Read-Rieger Chung Yong Taekwondo Academy England England
THALIA ROY RED TAEKWONDO England England
Cadets female +59 kg (1)
Class A (1)
Danielle Marshall Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (22)
Class A (9)
Blake Omonitan Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
JACK WELLS RED TAEKWONDO England England
Javeed Habibullah TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Kyan Gnanapragasam Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Marwan Bouckachour Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
OSCAR HORMBREY RED TAEKWONDO England England
Philip Custodio Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Rainier Montoya Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Tristan Neill TEAM WATERSIDE England England
Class B (4)
CRISTIAN VARGIU Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
JUNAYD MOHAMED Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Martin Mindov Legacy Taekwondo England England
Micheal Ziolek DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Class C (9)
Amiri Jarrett SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Arber Musaja SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cameron Algar Chung Yong Taekwondo Academy England England
Dominic Ly Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Jack Connolly TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Jack Barwick Chung Yong Taekwondo Academy England England
Katiso Mahlangu SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Louis Read Chung Yong Taekwondo Academy England England
Mahin-Ahmed Chowdhury Hadri Taekwondo England England
Cadets male -37 kg (6)
Class A (2)
Darren Newell Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Zack Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (2)
Daniel Krupin Legacy Taekwondo England England
Lewis Pond TCGB BJ Academy England England
Class C (2)
Atang Mahlangu SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Jordan Ojinaka Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets male -41 kg (4)
Class A (2)
Charlie Sharp Chung Yong Taekwondo Academy England England
Iestyn Paul Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Class B (1)
Nadal Zeroual Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Aaron Ojinaka Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets male -45 kg (6)
Class A (2)
Ajay Sharma TEAM WATERSIDE England England
Marvin Sabutanan Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (3)
Faustas Zygmanta Chung Yong Taekwondo Academy England England
Hashim Alsharafi Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
JACK Connolly TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
David Grabare TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Cadets male -49 kg (5)
Class A (3)
Dominic Simpson-Gray Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Nikhil Patel TCGB BJ Academy England England
Oluwatimilehin Akinrele Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Ryan Khouchane Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Ahmad Mohmand Leon Taekwondo Academy England England
Cadets male -53 kg (2)
Class A (1)
ian sotelo FUSION TAEKWONDO England England
Class C (1)
Kenneth Monk New Milton Taekwondo Club England England
Cadets male -57 kg (2)
Class A (1)
EVREN AHMET Juventus Taekwondo England England
Class B (1)
Ashim Limbu STKDD England England
Cadets male -61 kg (2)
Class B (1)
Oshan Tamang STKDD England England
Class C (1)
ETHAN LIM TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Juniors male -45 kg (8)
Class A (1)
Jack Gray TEAM WATERSIDE England England
Class B (3)
ISSAH IQBAL KHAN Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kien Sy FUSION TAEKWONDO England England
Mohamad Alaaber Leon Taekwondo Academy England England
Class C (4)
Carl Kim TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
EDWARD GLOWACKI Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Nicolas Rio Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Toby Ratterley TEAM WATERSIDE England England
Juniors male -48 kg (1)
Class C (1)
Yu Bing Yu Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -51 kg (2)
Class A (1)
Simon Walker TCGB BJ Academy England England
Class B (1)
Jaffar Al-Aaber Leon Taekwondo Academy England England
Juniors male -55 kg (12)
Class A (4)
Alex Thapa STKDD England England
Aman Ghai Future Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Obied Meghrawi SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Simon Ale STKDD England England
Class B (6)
Akram Hussain Hadri Taekwondo England England
Aleksandr Adamenko Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cian Flood Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Conrad Shemlok Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Rojan Maden STKDD England England
Sumit Gurung STKDD England England
Class C (2)
Ben Tudor TEAM WATERSIDE England England
Zac Pateman Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -59 kg (2)
Class A (1)
mouad chahbi ass bouragreg maali Morocco Morocco
Class C (1)
Nevin Chellappah Hadri Taekwondo England England
Juniors male -63 kg (6)
Class A (4)
Cory Cook SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Daniel Hult Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
SAIF KHADRAOUI Juventus Taekwondo England England
Yuthachai Boribon Legacy Taekwondo England England
Class B (2)
Sulaiman Diriye Leon Taekwondo Academy England England
THEO PATTERSON Juventus Taekwondo England England
Juniors male -68 kg (4)
Class A (3)
Adam Foster SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Dharnell Nugent Juventus Taekwondo England England
christoppher castro FUSION TAEKWONDO England England
Class B (1)
Leonardo Diez FUSION TAEKWONDO England England
Juniors male -73 kg (1)
Class A (1)
Lucas Henriksen-Ruud Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Juniors male +78 kg (1)
Class B (1)
Lukas Supragonas Legacy Taekwondo England England
Juniors female -42 kg (2)
Class A (1)
Natasha Staddon TEAM WATERSIDE England England
Class C (1)
Helena Godart TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Juniors female -46 kg (6)
Class A (4)
Ariana pirova DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Laraib Lasharie TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Shannone Sullivan - Sansom DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Shayanne Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (2)
Akanksha Tamang STKDD England England
Akshata Tamang STKDD England England
Juniors female -49 kg (5)
Class A (3)
Grace Chandler SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
SHAUNA ALOKWEM Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Yashmin Sartungi STKDD England England
Class C (2)
Drishya Limbu STKDD England England
Tola Chliwna Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Juniors female -52 kg (2)
Class A (2)
Angailika Woodland Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Isabelle Whitmore SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors female -55 kg (3)
Class A (2)
EMMA HAYTHORNTHWAITE RED TAEKWONDO England England
Lucy Lawrence Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Nevaeh Francis Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors female -59 kg (4)
Class A (3)
Annette Johnsen Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
CHAIMA KHADRAOUI Juventus Taekwondo England England
dikra khafif ass bouragreg maali Morocco Morocco
Class B (1)
Dichha Thapa STKDD England England
Juniors female -63 kg (3)
Class A (1)
Andrea Pires FUSION TAEKWONDO England England
Class B (1)
Mona Ale STKDD England England
Class C (1)
SASCHA ROY RED TAEKWONDO England England
Juniors female -68 kg (2)
Class A (1)
Elzee Larnaudie FUSION TAEKWONDO England England
Class C (1)
Semphung Wanem STKDD England England
Juniors female +68 kg (2)
Class A (1)
Titobioluwa Akinrele Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
miracle dalla palmer DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Seniors female -46 kg (7)
Class A (4)
Isra Ilyas TCGB SUTKD Great Britain Great Britain
Nikita Gurung STKDD England England
Shayanne Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Veronica Haugen Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Class B (3)
AVNI WALIA Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
KURANAGE UMANI PERERA Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Sophie Lam FUSION TAEKWONDO England England
Seniors female -49 kg (4)
Class A (4)
Angila Lingden STKDD England England
Keita Enfield Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Punam Gurung STKDD England England
Tania Tirado JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Seniors female -53 kg (3)
Class A (1)
SARAH FARTHING Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Class B (1)
Bipashana Gurung STKDD England England
Class C (1)
Bianca Porcu Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors female -57 kg (6)
Class A (2)
Georgina Ingram Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Isla Chapman TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Class B (2)
Kahela Hunte Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Katie Prentice Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Hiroko Skinner Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Katie Eley Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Seniors female -62 kg (5)
Class A (3)
Kiran Gabbi Future Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Rayanne Fernanda JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Tara Randall New Milton Taekwondo Club England England
Class C (2)
Ruby Siaudinyte Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Rugile Siaudinyte Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors female -67 kg (1)
Class A (1)
Randi Dyngeland Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Seniors female +73 kg (2)
Class A (1)
Chloe Dutton TCGB BJ Academy England England
Class B (1)
Natalie Ananfo JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Seniors male -54 kg (6)
Class A (1)
Nikhil Gurung STKDD England England
Class B (1)
Nadeem Shahriyar Hadri Taekwondo England England
Class C (4)
Aman Shahid Hadri Taekwondo England England
Daniel Khanna Chung Yong Taekwondo Academy England England
Kyle Bear TEAM WATERSIDE England England
Shafqat Ali Hadri Taekwondo England England
Seniors male -58 kg (6)
Class A (3)
Ian Graham TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Prashanta Rai STKDD England England
said ameur ass bouragreg maali Morocco Morocco
Class B (2)
Deen Ramjan Hadri Taekwondo England England
SEBASTIAN GARCIA TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
Damien Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors male -63 kg (10)
Class A (5)
Delroy Palmer JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Farhan Multazim Leon Taekwondo Academy England England
Roberto Belfiore Chung Yong Taekwondo Academy England England
Sameh Hussain SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
smail gouzine ass bouragreg maali Morocco Morocco
Class B (3)
Ahmad Jan Leon Taekwondo Academy England England
Babback Pormand Leon Taekwondo Academy England England
Boris Ivachenko Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Desmond Pitt Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ramin Mobin Hadri Taekwondo England England
Seniors male -68 kg (11)
Class A (5)
Jay Patel Chung Yong Taekwondo Academy England England
Max Davies Future Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Nicholas Panayi Legacy Taekwondo England England
Stephen Vo FUSION TAEKWONDO England England
lewis houston Legacy Taekwondo England England
Class B (4)
Alex Davies Future Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Elias Bourgeois TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Michael Meadows TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Zac Kellaway Chung Yong Taekwondo Academy England England
Class C (2)
Harry Preston Future Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Oskar Gawron Hadri Taekwondo England England
Seniors male -74 kg (8)
Class A (4)
Jelani Knight JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Pedro Tiago Dos Santos Coleta JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Safi Iqbal Leon Taekwondo Academy England England
Zabihullah Henayati Leon Taekwondo Academy England England
Class B (2)
JOSEPH LANE TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Michael Lam FUSION TAEKWONDO England England
Class C (2)
Akram Hossain Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Bailey Cragg Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors male -80 kg (7)
Class A (2)
David Howcroft Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Sameer Fakirmohamed TEAM WATERSIDE England England
Class B (3)
Ashley Allen Hadri Taekwondo England England
Kevin Simmons SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Luke James CMS Academy England England
Class C (2)
Hassan Yousafzai Leon Taekwondo Academy England England
Piotr Manasterski SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors male -87 kg (3)
Class A (2)
Erol Ismail JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Marcin Dabrowski JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Class B (1)
Paven Bhatti SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors male +87 kg (2)
Class A (1)
Olu Faturoti FUSION TAEKWONDO England England
Class B (1)
Tom Arkwright Chung Yong Taekwondo Academy England England
Veterans female -57 kg (2)
Class A (1)
Zenobia Godfrey Dosuza Leon Taekwondo Academy England England
Class C (1)
Yoko Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Veterans female -67 kg (1)
Class A (1)
Deona Chan JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Veterans male -58 kg (1)
Class A (1)
Sean Neill TEAM WATERSIDE England England
Veterans male -68 kg (1)
Class A (1)
Eranji Olympio De Melo DaSilva JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Veterans male -80 kg (2)
Class A (2)
Amardeep Riyat JAGUAR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Mohammed Ibrahim SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Veterans male +80 kg (2)
Class C (2)
Cheeny Da Silva Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Henk Renken Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom