Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

UZBEKISTAN CADET NATIONAL CHAMPIONSHIPS 2018

  • Tournament dates
  • 16 November 2018
  • 17 November 2018
  • 18 November 2018
  • Deadline
  • 7 November 2018
  • Competitors
  • 424 / 500
  • Location
  • TASHKENT
  • Uzbekistan Uzbekistan

Downloads

Draw Day1Draw Day1
Draw Day2Draw Day2

Results

RESULTs 17RESULTs 17
RESULTS DAY1RESULTS DAY1
RESULTS DAY 2RESULTS DAY 2
RESULTS 18RESULTS 18

Competitors (424)

Cadets female -29 kg (22)
Class A (22)
AZIZA ALISHEROVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dariya Nikitina Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Tangirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilyfruz Qarlibaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
GULSHANOY ISMOILOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Komiljonova Ugiloy Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina G'ulomova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Malika Abdimalikova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxaramxon Musayitova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirzahmedova Aselya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Moxichexra Tojiboyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nodira Sayfullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
O'g'iloy Hudoyberganova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Pan Viktoriya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sabrinabonu Musurmonova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Samira Adashalieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Saodathon Odilova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shabbona Abduvaliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Takhminabonu Khasanova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Abdusalomova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Yasmina Sultanova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Hoshimjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -33 kg (26)
Class A (26)
Anora Halmuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
DIYORA IMOMALIEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Muminova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Asilbekova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ezoza Hayrullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulyora Ergasheva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Kuronboyeva Ziyeda Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Nurmurodova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Primova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mashhura Normatova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Mohinur Umirzoqova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Munisabonu Jaloliddinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Turgunboyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxlisaxon Ishqulova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
RUKHSORABONU SAIDOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Raisa Idragimova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Ilhomova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Mavlonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinchxon Nazarova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shabnam Qarshiboyeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shodiyonaxon Nabiyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoniyozova Madina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shsxgeldyan Aniat Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Umidabonu Amirova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Umirzakova Aynura UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Usmonalieva Jasmina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -37 kg (29)
Class A (29)
Xilola Gaybullayeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abdusattorova Nozima Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizabonu Salimbaeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DINORA RUSTAMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Maratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Abduganieva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Abduganiyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulirano Sadiqova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulirano Alimova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
KHILOLA BOTIROVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Laylo Sultonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Abdumutalova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Ismatullayeva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhayyo Saydullayeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
NASIBA RUSTAMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Tleumuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nizamova Nurjahon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nodirabegim Karimova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Odina Ostonova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
RUXSHONA TOIROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ra`no Nasriddinova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Toshkanova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Burxanova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Saysharipova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shakhinabonu Sayfulloyeva Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
UGILOY IBRAGIMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ugiloy Quzimurodova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
ZILOLABONU QURBONALIEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Kimsanaliyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -41 kg (28)
Class A (28)
Aleksandra Gaziyants Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Aydana Pirlepesova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilnavoz Iskandarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Axmadova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
FOTIMA SATIBOLDIEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Pardayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulsanam Usmonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
KHILOLABONU MURODOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
LAYLO ZAYNIDDINOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA AMRULLAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mavluda Xuboyorova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxmuda Ismoilova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mokhinur Bakhshilloyeva Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Rakhimova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Nodira Turamuradova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nurjamol Boboraxmatova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
PARIZODA SALIMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Roziyaxon Musinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Hasanova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruzigul Tangirova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadirova Diyana Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sadullayeva Madina Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Salayeva Zamira Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sayyora Bekmurodova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Mamirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahnazabanu Bazarbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shukrona Mashrabova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuxra Toshpulatova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -44 kg (26)
Class A (26)
Alina Li Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilbaroy Sobirova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyora Tursunova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
E`zoza Quchqorova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Erkinay Saymanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulnaz Qalbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulsanam Mamirova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulsevar O`ng`arova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Janar Rahmanbergenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Kutliboyeva Mumtozbegim Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
MASHKHURA JURAEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUSHTARIY ESHMUXAMMEDOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MUSLIMA ABDULLAEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Xudoykulova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Yuldasheva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhayyo Ro`ziboyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Muqaddas Maxmarejabova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Sayidolimova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHZODA KARIMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Ortiqova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Xolmatova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
VISOLA BALKIEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Xonzodabegim Baxromova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Yulduzxon Usmonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
ZEBO ASLONOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhrahon Raxmatova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -47 kg (19)
Class A (19)
Anvarova Gulnoza Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizova Shaxlo Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Diyoraxon Qochqoraliyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdiyeva Dinara Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ezozaxon Mosajonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Qaxxorova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Habiba Azizova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA ABDUSHUKUROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MOHINABONU GAYBULLAYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUXAMMAD ALI SITORA GULOM-RASUL Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Muyassar Safarova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nafisa Turdieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Aliqulova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Oydinoy Shuhratillayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Bahriddinova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahlo Qidirniyzova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Zarema Puraxina Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Zebo Gayratova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
jasmin Utegenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -51 kg (15)
Class A (15)
OZODA ERGASHEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Anvarabonu Khamedova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
DIYORA AMANOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Go`zalxon Mizafarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Gozalxon Odilova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulnoza Ahmadova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Abduvaliyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mamurjonova Mubina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mehribanu Sultanbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Rustamova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Savriniso Boymurotova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahnoza Avalova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxloxon Munavarova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Tumaris Asamatdinova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Zakhro Iminova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -55 kg (9)
Class A (9)
Adiba Marqayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Azamova Mohichehra Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Gafurova Guzal Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulzar Nagimova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
MADINA NURULLAEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Xayitova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shakhrizoda Khojikurbonova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Xusnora Elmurodova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Mirzayeva Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -59 kg (6)
Class A (6)
Gulorom Azmetova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Habiba Qosimova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Liyana Kamalitdinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mohlaroy Bekjorayeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ominahon Botirova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Pardayeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female +59 kg (9)
Class A (9)
Asila Jumabayeva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ferangiz Tursunova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Lola Abduraxmonova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Mo'minjonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Omina Ikromova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ominahon Islomova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Olimjonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Smirnova Kseniya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zarnigor Shermatova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -33 kg (47)
Class A (47)
AKOBIR YUSUPOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
AZIM GULOMXASANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ahmadjon Solihov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Aliev Muhammadamin UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Alisher Pirimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Amirshokh Gulyamov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Lutfullayev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Solijonov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek kaliknazarov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asadullo Alisherov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Muxtorov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Atahanov Suhrob Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Begzod Abdikarimov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Ulashev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekjon Tojiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Boburjon Imomaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlat Bozorboev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Davranbek Sabirov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Davron Yuldashev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshod Turdiev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Fayzullo Shakarboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Fayzullo Sobirov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Foziljon Sobirjonov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Humoyun Quchqorov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jalilov Jasurbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Isroilov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlon Berdibekov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Javoxir Xudayorov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
KHASANBOY MAKHMUDJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
KHUSANBOY MAKHMUDJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Mansurov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MIRZOHID NUSRATOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mengliboyev Doniyer Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirayimov Mirdiyor UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mirolim Xusanov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirzohid Madaminov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Nodirbek Ergashev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
OMADBEK BURGUTOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
RUSLAN SANABAEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Rahmanov Akbar Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxbozbek Erkinov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sherzodbek Bakhodirov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Tohirjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shokhrukh Jabborov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Soataliyev Asadbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xudayorjon Mamurov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Xurshidjon Xolmatov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -37 kg (45)
Class A (45)
ABDULLOH SAHIJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
ASLIDDIN ABDULALIEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdumalik Raxmonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduraxmonjon Mamajonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Abror Ulmasov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Akmal Ubaydullaev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Asilbek Allamurodov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Abbosov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Maratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Azizjon Bahromov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bayhudjaev Nurlan UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Botirjon Kurbonaliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bunyod Botirov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Fahriddin Jamoliddinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Farxod Maxmudjanov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Fazliddin Mamatazizov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Golib Anorqulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilyor Redjepov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Anvarov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Rahimberdiev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Karimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Egamberdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Javoxirbek Rustamov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
KHOJIAKBAR ABDURASULOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUHAMMADALI MUKHTOROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahmudjon Nasriddinov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadhalil Abdunazarov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadziyo Islomov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadjon Suyunov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Nazarali Nazarov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
OYBEK OLIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Rustamov Diyerbek Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruziboyev Asadbek Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
SHOKHRUH UMIRZOKOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Tuxtaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Saydullo Rahmonaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shamsiddin Kurbonov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shamsiddinov Usmon Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohruh Rustamov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatillo Raimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatillo Khayrullayev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
TEMUR KHASANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Temurbek Nuraliev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Umar Rakhmonberdiyev ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Umid Safarov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -41 kg (41)
Class A (41)
Anvar Samug'jonov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
AZIZBEK UROZBOEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Abror Mahkamov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ajiniyaz Ajibaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Dadayev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Axrorjon Toxirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Ergashev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Musurmonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
BEKJAKHON AZIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bahram Seytkamalov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Meyliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Benxur Jumaboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
DAVLAT KULIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
G'ulom Tifliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
JASUR MARDONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Mustafakulov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Jamshid Xoliqulov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javoxir Xujamurodov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Jurabek Zaripov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Inomjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Karimov Zafar UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
MIRFAYZ MUSTAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MIRONSHOKHMIRZO MUZAFFAROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mamasoli Yoqubov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirkamallidinov Ibrogim Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadali Muhammadvaliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Nazirjon Isaqov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
OZODBEK MUYSINALIEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Oybek Abdusalomov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Quvonchbek Xoliqov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruzimboyev Feruzbek Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadullayev Asadbek Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Shaydulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shokirov Sardor Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatilla Ne`matov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Temur Uzokov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Umar Khamidov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Quvondiqov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Turabov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xurshidbek Axmadaliyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zafabek Karimov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -45 kg (30)
Class A (30)
Akrom Togaev ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Axroriddin Tojiev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Azamjon Xamidov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Aziz Jurayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
BARKAMOL KENJABOEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bahtiyorjon Mirzahmatov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Daler Maxmanabiev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Elshod Madaminov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Gofur Yuldoshev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Isomiddin Nabiyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
JONIBEK RAMAZANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Narzullayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Sunnatov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Malikjon Xamidov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Musakhon Marufov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Nikolay Mun Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nursulton Rayimov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
OZODBEK LUKMONOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ogabek Soliyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozod Mamadaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Panjiev Abror Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ravshanov Rahmatulloh Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ruslan Jurayev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
SOBITHON ISROILJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sharipov Abdulaziz Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatullo Jumaboev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Bahitjanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Xojiakbar Bozorboyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ynus Bahtiyrov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Yodgorbek Jo`raboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -49 kg (21)
Class A (21)
AZIZJON SHODIKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Ermakbayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Axrorjon Isroilov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekmurodjon Yuldashev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Boburxon Isroilov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
DALER MAMATKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Doston Abdukodirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Elshod Otajonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Fazliddin Ochilov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Hakimov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Abduvaliyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Khodjaev Saidolimhon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Komolov Fayzullo Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Murod Urishev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Murod Rajabov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
NURSULTON KHAKIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Nasimov Xurshid Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nazar Zokirov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Numonjonov Sokhibkamol Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyatullox Akromov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ravshanbek Rahmonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -53 kg (15)
Class A (15)
Bunyod Rixsitillayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Erbol Matykubov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ergashev Mirkomol Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Hamdamov Samandar Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
OHUNJON ARZIMATOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Otaev Doston Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Yoldashov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
SHERMUROD GULMURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Shermahamatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzod Xoliqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Elchayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shuxrat Abdumalikov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Abdukarimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Umid Alimov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Hamidov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -57 kg (10)
Class A (10)
Aliqulov Asilbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DIYOR ODILOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Daniyor Hasanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
IBODULLOKH ABDULLAEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
IZZAT SHAXOBIDDINOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadamin Nematjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Raximjon Tursunaliyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidmuhammad Irgashov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Turdmuratov Rasul Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ziynatillo Maxmudjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -61 kg (7)
Class A (7)
Artur Abduganiev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Sayfiddinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ganibekov Elyerbek Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammad Tursunbaev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Yaxshiliqov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sirochbek Otaboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulug`bek Jumamuratov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -65 kg (7)
Class A (7)
Abdulaziz Xakimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abdullaziz Ahramov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdunosir Usmonov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdurasul Sobirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Egor Ostopenko Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Safayev Shohjahon Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shamshod Rizokulov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male +65 kg (12)
Class A (12)
Davron Abdullajonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodbek Ismoilov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Egamberganov Asror Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
GAYBULLAEV JOBIRKHON Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mansur Holmirzaev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Mhsud Maratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadyusuf Nazirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
OBIDJON SOBIRALIEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Rasulov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Timur Nagimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Tohir Muhitdinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulug`bek Umurzoqov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan