Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

17th London International Open 2013

  • Tournament dates
  • 17 February 2013
  • Deadline
  • 10 February 2013
  • Competitors
  • 369 / 325
  • Location
  • 658 Chiswick High Road
  • TW80HJ
  • Brentford
  • United Kingdom United Kingdom

Downloads

InformationInformation

Results

All results All results

Competitors (369)

Pee Wee female -20 kg (4)
Class B (3)
Mia Hadfield WLM Taekwondo England England
Rhiana Dela Vega Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Tahlia Gnanapragasam Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Tesneem Fuad Empsi England England
Pee Wee female -22 kg (5)
Class A (1)
Khadidja Hacene Empsi England England
Class B (2)
Ocean Gabriel-Lovell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Yasmine Guerziz Empsi England England
Class C (2)
Casey Wilkins RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Freya Horle capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Pee Wee female -25 kg (2)
Class B (1)
Saphire Carter Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Ellie Wright Sport Taekwondo Plymouth England England
Pee Wee female -28 kg (3)
Class B (3)
Afrah Mohideen capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Ruby Lee buzz England England
Tharesha Satheesh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pee Wee female -31 kg (4)
Class B (2)
KINGA KOZLOWSKA TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Rania Javid TAEKWONDO TIGERS England England
Class C (2)
Melisa Yelcin Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Yasmina Habibullah TAEKWONDO TIGERS England England
Pee Wee female -35 kg (1)
Class C (1)
Shafeequah Williams Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee female -40 kg (1)
Class C (1)
Ullayyah Forbes St Katherines TKD England England
Pee Wee male -20 kg (10)
Class B (2)
Jared Roman Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Makipan Ketheeswaran Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (8)
Alsharif Sherghein Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Harshan Sethurajan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kelvin Hoang Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Lucas-Tam Dufournet- Tran Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Mouadh Nour GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mubarak Abdiwahiid St Katherines TKD England England
Nadhmi Auchi Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Zain Ul- Hassan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pee Wee male -22 kg (8)
Class A (1)
zack riley sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (3)
Abdulhey Masood Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Cameron Madden WLM Taekwondo England England
Morgan Tabarn WLM Taekwondo England England
Class C (4)
Charlie Gutierrez Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Oliver Yhao capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Shanath Suthakaran GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tyler Murdock Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -25 kg (12)
Class A (1)
Adrian Ramsey GOLDEN EAGLE TKD England England
Class B (5)
Dexter Anker RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Dylan Ralph Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Ilyas Elasbihani Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Javeed Habibullah TAEKWONDO TIGERS England England
KAROL MANDZIUK TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Class C (6)
Da Silva Da silva capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Hasan Qasim Hadri Taekwondo England England
Kasra Tabatabaie capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Rayan Qasim Hadri Taekwondo England England
Riyad Hamid Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Tahjin Sommersall capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -28 kg (21)
Class B (14)
Arniel De Torres St Katherines TKD England England
Balesh Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Christopher Gutierrez Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Eibheav Lombard Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Fabio Gold-Sacker Loughton UTA Taekwondo Great Britain Great Britain
Francisco Pereira St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Hadi Fadayel capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Innes Benton Team Ultimate Great Britain Great Britain
James Hilton Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Lilai Lawson Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Mohammad Hamid capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
ROBERT DRUCE TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Shadath Chowdhury Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Yannis Zelalem St Katherines TKD England England
Class C (7)
Aathavan Kandeepan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Al Hassan Kone Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Ganapathy Desharaju GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Harry Wilson RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lance Nabre GOLDEN EAGLE TKD England England
Maciej Gawron Hadri Taekwondo England England
Oluwatimilehin Akinrele Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -31 kg (20)
Class A (2)
ALI KACHAKECH capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Harry Bellis buzz England England
Class B (10)
Ahmed Yasin GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Daniel Lee Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Freddie Fannin RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Guillaume Szenkmihalyi TAEKWONDO TIGERS England England
HUBERT CISZ TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
KACPER SYKALA TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Oisin Lombard Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Oliver Hammond Team Ultimate Great Britain Great Britain
Yasir Guerziz Empsi England England
ian sotelo FUSION TAEKWONDO England England
Class C (8)
Ajay Millea buzz England England
Evan Bloomfield RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Keenan Moore RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Oliver Wild RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Roberto La Corte St Katherines TKD England England
Saadodin Sharaf capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Shahan Emmanuel GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tomas Wade Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -35 kg (5)
Class A (1)
Andrew Garcia TAEKWONDO TIGERS England England
Class B (2)
DeRomeo Cummins First Defence Taekwondo England England
Mathew Howell South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class C (2)
Kannan Krishnabhavan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Saad Kerikez Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -40 kg (7)
Class A (2)
Ahmed Bouhanna St Katherines TKD England England
Jacobus Fenton Crowe Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Class B (4)
Adam Milnes WLM Taekwondo England England
Dean Foss Loughton UTA Taekwondo Great Britain Great Britain
Dimetri Ihedioha Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Lucas Fenton Crowe Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
Spencer Luetchford Sport Taekwondo Plymouth England England
Pee Wee male -45 kg (1)
Class B (1)
EDIZ HASSAN TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Cadets female -29 kg (5)
Class A (2)
Joana Santos GOLDEN EAGLE TKD England England
SHAYANNE THOMAS-SARSOZA Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Emily Hoang Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (2)
Alya Ahmed St Katherines TKD England England
Hannah Sayyed GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -33 kg (5)
Class A (1)
Emma Chapman buzz England England
Class B (3)
Chanel Dela Vega Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Gayathri Sajeendra St Katherines TKD England England
Leah Knight Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Arundhathi Roy GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -41 kg (7)
Class A (3)
Laura Jane Bellis buzz England England
Neo Botha Bluewave England England
Siena Limbu Lingden GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (1)
reyan eter St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (3)
Helen Abriham TAEKWONDO TIGERS England England
Sungna Sudra GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Vidhee Jagatia GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -44 kg (4)
Class A (1)
Munirah Abdiwahid St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (2)
Chloe O'Sullivan, St Katherines TKD England England
Nithya Govindaraj GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Milly Wilson RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -47 kg (6)
Class A (3)
Amelia Pashley Team Ultimate Great Britain Great Britain
Anaya Edwards Empsi England England
Charissa Koopman Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (1)
Issra El-Dandrauy St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (2)
Satra-Sia Sumana kissoon St Katherines TKD England England
Zara Najafi capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Cadets female -51 kg (5)
Class A (3)
Leah Moorby Team Ultimate England England
Vaisaly Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO England England
Vivienne Wilkes Southams TKD England England
Class C (2)
Zaynab Farrugia Hadri Taekwondo England England
abbey Mountfield South Hams TKD Great Britain Great Britain
Cadets female -55 kg (4)
Class A (2)
Neeleeny Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sophia Javid TAEKWONDO TIGERS England England
Class B (2)
Ieva Wade Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Zainab Khalil St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (25)
Class A (9)
Amrou Greenidge St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Danial Tong St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Endris Tafilaku St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Jack Lewis Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Joe Latto Team Ultimate Great Britain Great Britain
Mason Yarrow Team Ultimate Great Britain Great Britain
Nithin Francis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Viroshan Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
baboucar carayol FUSION TAEKWONDO England England
Class B (9)
Denis CIMEN TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Joshua Sewell Empsi England England
Junior Leon Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Khatab Nasser Empsi England England
Matthew Arnold Loughton UTA Taekwondo Great Britain Great Britain
Poriya Hosseinabadi St Katherines TKD England England
Saad Sherghein Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Tareq Abdullah capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
ZEYD CHAMSI PASHA capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Class C (7)
Adham Iftikhar GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Aravinth Radhakrishnan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Arian Najafi capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Kishur Nadarajan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sanaaodin Sharaf capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Suriyaa Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Waleed Ghafoory capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Cadets male -37 kg (20)
Class A (9)
Ali Abdoullah Hacene Empsi England England
Amine Djelladj Empsi England England
Ben Pearce WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lincoln Strong Team Ultimate Great Britain Great Britain
MAcauley Clarkson Team Ultimate Great Britain Great Britain
Micheal Nutbrown South Hams TKD Great Britain Great Britain
Owen Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
Tyler Barwell Team Ultimate Great Britain Great Britain
george morcombe FUSION TAEKWONDO England England
Class B (5)
Ernest Pretzlik TAEKWONDO TIGERS England England
Haroon Haider GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Maël Grattard ATCP France France
Mohammed Nour GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Nadim Miah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (6)
Aaron Mcardle Southams TKD England England
Ali Najafi capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Imadodin Sharaf capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Jake Chisnell Hadri Taekwondo England England
Nathaniel Hounsihoue GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
alex clayton SPITFIRE England England
Cadets male -41 kg (6)
Class A (5)
Finlay Benton Team Ultimate Great Britain Great Britain
Ismail Hussain Hadri Taekwondo England England
Muazzam Ul-Hassan GURUMU TAEKWONDO England England
William Cottee-read SPITFIRE England England
Zakariya Mohammed Empsi England England
Class B (1)
Gabriel Mane Gros Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Cadets male -45 kg (8)
Class A (2)
Connor Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Mohamediid Abdiwahid St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (1)
Imad Guerziz Empsi England England
Class C (5)
Abdullah Masood Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Albarah Koton Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Pouriya Ghasemi TAEKWONDO TIGERS England England
christoppher castro FUSION TAEKWONDO England England
haydon Malloch South Hams TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -49 kg (7)
Class A (3)
Alex Stock Bluewave England England
deveron gibbes Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
isaiah mckenzeie FUSION TAEKWONDO England England
Class B (2)
Michael Fanus FUSION TAEKWONDO England England
Tobias Green Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (2)
Aryan Tabatabaie capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Taha Koton Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Cadets male -53 kg (8)
Class A (3)
Andrew Alitharp St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Reswon Rai STKDD England England
Yassine Saidoune St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (3)
FAYSAL CHAMSI PASHA capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Joshua Skippers Loughton UTA Taekwondo Great Britain Great Britain
isaac aguiar-torres FUSION TAEKWONDO England England
Class C (2)
Hevar Abriham TAEKWONDO TIGERS England England
Viktor Tsekov capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Cadets male -57 kg (4)
Class A (4)
Deigo sotelo FUSION TAEKWONDO England England
Mitchell Bettell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Nino Westhiner Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Shahryar Khawaja Yasin GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -45 kg (2)
Class A (2)
Haytham Greenidge St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Tim Needham Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors male -48 kg (3)
Class A (2)
Humoon Afsardeir GURUMU TAEKWONDO England England
Thomas Romano ATCP France France
Class B (1)
Omar Fuad Empsi England England
Juniors male -51 kg (3)
Class A (3)
Nikhil Fransis GURUMU TAEKWONDO England England
Oskar Gawron Hadri Taekwondo England England
Rishi Pandya GOLDEN EAGLE TKD England England
Juniors male -55 kg (10)
Class A (6)
Alex Mascarenas GOLDEN EAGLE TKD England England
Asim Nembang STKDD England England
Aston White Hadri Taekwondo England England
Bradley Welsman Bluewave England England
Cameron Davies TAEKWONDO CYMRU Wales Wales
Jack Lockwood Team Ultimate England England
Class B (3)
Aston White Hadri Taekwondo England England
Inderpal Lolay GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Yoofi Essilfie-Conduah Marton Stars Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
Mateusz Domosud GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -59 kg (3)
Class B (1)
Alexander David capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Marcello Farida GOLDEN EAGLE TKD England England
Zakaria Daraoui GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -63 kg (11)
Class A (4)
Jamie Wright Sport Taekwondo Plymouth England England
Kane Atkinson GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Liam Phelan Emerge Taekwondo England England
Stuart Finnegan St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (5)
Abdullah Hamid capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Lazikur Rahman Hadri Taekwondo England England
Michael Meadows TIGER TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
RAMI SHARHANI capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Rashid Mahari capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Ajmal Maroofkhail capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Ramin Mobin Hadri Taekwondo England England
Juniors male -68 kg (4)
Class A (4)
MOHAMMAD AHMAD FAKHROLDIN capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Paulius Kairaitis Chung Yong Taekwondo Academy England England
Richard Irmiger Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
ryan powell SPITFIRE England England
Juniors male -73 kg (3)
Class A (2)
Jordan Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Pamir Fahim St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (1)
Oleksandr Silin Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Juniors male +78 kg (2)
Class B (1)
Joseph Adegbile Spitfire England England
Class C (1)
Amir Momen capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Juniors female -46 kg (2)
Class A (2)
Ashley Tucker RTA TIGERS England England
Laura Francis Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Juniors female -49 kg (4)
Class A (2)
Leah Moorby Team Ultimate Great Britain Great Britain
Mona Barakji TAEKWONDO TIGERS England England
Class C (2)
C-Jay Swaby-Anderson Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Chili Gold-Sacker Loughton UTA Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female -52 kg (5)
Class A (5)
Anju Lama GURUMU TAEKWONDO England England
Karen Pegg JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Megan Smith Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Robin Didden Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Whitney Wright Sport Taekwondo Plymouth England England
Juniors female -55 kg (3)
Class A (1)
Sita Thapa STKDD England England
Class B (2)
Eman Ahmed Empsi England England
Sarah El-Dandrauy St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Juniors female -59 kg (2)
Class A (1)
Amy Stock Bluewave England England
Class B (1)
Katarina Martinovic St Katherines TKD England England
Juniors female -63 kg (1)
Class A (1)
Sagida Lahmouddi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Juniors female -68 kg (1)
Class A (1)
Katarzyna Grela RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors female +68 kg (3)
Class A (1)
Sahar Ahmadi GURUMU TAEKWONDO England England
Class B (1)
Chelsey Evens Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class C (1)
Melissa Nabre GOLDEN EAGLE TKD England England
Seniors female -46 kg (3)
Class A (1)
Ashley Tucker RTA TIGERS England England
Class B (1)
JESSICA CARABALLO TAEKWONDO KUMGAN Spain Spain
Class C (1)
Mona Samirie TAEKWONDO TIGERS England England
Seniors female -49 kg (2)
Class A (1)
Punam Gurung STKDD England England
Class C (1)
Shakira Gabriel-Lovell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors female -53 kg (2)
Class A (2)
ANGELA MEDINA TAEKWONDO KUMGAN Spain Spain
Florence Thomas capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Seniors female -57 kg (3)
Class A (1)
VIOLETA DOMINGUEZ TAEKWONDO KUMGAN Spain Spain
Class C (2)
Nicoleta Tofaridou capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Sarah Farthing TAEKWONDO CYMRU Wales Wales
Seniors female -62 kg (6)
Class A (4)
Elena lieder capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
MONICA ASO TAEKWONDO KUMGAN Spain Spain
Shevyakova Sofya SC "MAI" Russia Russia
Wong Ying Kei JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Class B (2)
Saba Akbar Hadri Taekwondo England England
Selina Rai STKDD England England
Seniors female -67 kg (4)
Class A (4)
Gennavive Wijnhoven Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Katarzyna Grela RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Maria Reynolds WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shadan Waziri TAEKWONDO TIGERS England England
Seniors female -73 kg (2)
Class C (2)
Blerta Dino Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Stacey Budden Sport Taekwondo Plymouth England England
Seniors male -54 kg (3)
Class A (1)
Ashley Hutton Team Ultimate England England
Class B (1)
Danial Seward St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (1)
Mark Daniel Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Seniors male -58 kg (6)
Class A (3)
Alex Needham Team Ultimate Great Britain Great Britain
Madhu Ghimire British Military Taekwondo England England
Narendran Murralidharan DJB tigers England England
Class B (3)
ALVARO AZNAR. TAEKWONDO KUMGAN Spain Spain
Deen Ramjan Hadri Taekwondo England England
Shafiq Ahmad Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors male -63 kg (14)
Class A (11)
Delroy Palmer JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Jay Patel Chung Yong Taekwondo Academy England England
Jibreel Malik Empsi England England
Kane Atkinson GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Roberto Belfiore St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
SAM SINA capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
TONI SANZ. BROWN TAEKWONDO KUMGAN Spain Spain
Thomas Fontyn Chung Yong Taekwondo Academy England England
Wahidullah Azizi Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Waseem Tabib St Katherines TKD England England
sudip rai SPITFIRE England England
Class B (1)
Mohammad Fahsi capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Josue Fereeira JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Martin Baker Marton Stars Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Seniors male -68 kg (11)
Class A (5)
Adip Lungeli British Military Taekwondo England England
Chris Friis Milton Keynes UTA Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Erandi Olympio JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Jelani Knight JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Robert Keane buzz England England
Class B (3)
Antonio Gonzales KINGS TKD England England
Sadaqat Ali Hadri Taekwondo England England
Welayat Hosany Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (3)
Elias Canou Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Lahoucine Agzul capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Vahid Ghofrani TAEKWONDO TIGERS England England
Seniors male -74 kg (10)
Class A (5)
Jaesher Brewster-Ryan First Defence Taekwondo England England
John Smallbone Hadri Taekwondo England England
Jordan. Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Pamir Farhim St Katherines TKD England England
Tek Simkhada STKDD England England
Class B (2)
Oli Russell capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Ruairi Mccance capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Class C (3)
Ali Naderifard capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Andrew Dodge Hadri Taekwondo England England
Saleem Kaudeer capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Seniors male -80 kg (8)
Class A (3)
Corrie Jamieson Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Daniel Walters Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Julien Buschicio JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
Alexandre Prod Homme Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cedric Tateossian Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Kajamugan Shanmuganathan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (2)
Christopher Sweet Sport Taekwondo Plymouth England England
James Horle capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Seniors male -87 kg (9)
Class A (5)
David Thorne British Military Taekwondo England England
Dirk Kruger KINGS TKD England England
James Cole Milton Keynes UTA Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Mark Hunter British Military Taekwondo England England
Reza Moradi capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
ALVARO LLAGOSTERA TAEKWONDO KUMGAN Spain Spain
Jeremy Browne Hadri Taekwondo England England
Mark Amedu capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
Chris Swanborough Team Ultimate Great Britain Great Britain
Seniors male +87 kg (6)
Class A (2)
David Thorne British Military Taekwondo England England
Terry Cooper RTA TIGERS England England
Class C (4)
Alonzo Farrell Hadri Taekwondo England England
Brandon Elimah-Hall KINGS TKD England England
Clark Ashley Robert Lewis capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Simon Hays Hadri Taekwondo England England