Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

TBN Districtkampioenschappen Zuid Sparring 2012

  • Tournament dates
  • 16 December 2012
  • Deadline
  • 10 December 2012
  • Competitors
  • 161 / 250
  • Location
  • Stadswegske 8
  • 6131 AG
  • Sittard
  • Netherlands Netherlands

Uitnodiging alleen voor TBN leden regio Zuid

Downloads

UitschrijvingUitschrijving

Results

All resultsAll results

Competitors (161)

Pupils female -27 kg (4)
Class B (1)
Mila Arets Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class C (3)
Sanae Akrim TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Souhailla Zakhnini T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
laila Akrim TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Pupils female -30 kg (2)
Class C (2)
Naomi Ramdas Bolorino TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Soukaina Zakhnini T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Pupils female -34 kg (4)
Class B (2)
Destiny Dizy Yul-Kok Netherlands Netherlands
Elle Hendrix Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class C (2)
Luana Bresser Hwarang Merkelbeek Netherlands Netherlands
britt neelen Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Pupils female -39 kg (4)
Class B (1)
Ilham El Mimouni T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Class C (3)
Aniek Callemeijn Yul-Kok Netherlands Netherlands
Benthe Jacobs Hwarang Merkelbeek Netherlands Netherlands
Nisma Chik-Chik Yul-Kok Netherlands Netherlands
Pupils female -44 kg (1)
Class B (1)
Willow Otto Yul-Kok Netherlands Netherlands
Pupils female -50 kg (1)
Class C (1)
Skye Becker Hwarang Merkelbeek Netherlands Netherlands
Pupils male -24 kg (2)
Class C (2)
Bart van den Dungen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Tom Weegels Yul-Kok Netherlands Netherlands
Pupils male -27 kg (6)
Class B (3)
Noah Tanamal Yul-Kok Netherlands Netherlands
Tommy Truong Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Waylen Lust Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class C (3)
Justin de Gouw Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Ramzi Chik-Ghik Yul-Kok Netherlands Netherlands
jasper janssen Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Pupils male -30 kg (5)
Class B (2)
Sjors de Lange Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Yarello Kemmel Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class C (3)
Didier Shell Yul-Kok Netherlands Netherlands
Kevin van Rooij Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Mohamed Amine Batah Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Pupils male -34 kg (6)
Class B (2)
Deslyn Leijssenaar Yul-Kok Netherlands Netherlands
jay van Es Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Class C (4)
Jimmy Buitenkamp Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Jordy Wolff Yul-Kok Netherlands Netherlands
Kevin de Gouw Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Wesley van Eckendonck Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Pupils male -39 kg (7)
Class B (4)
Bilal Zaazouz TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Isiah Nazaré Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Roan Thoolen Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Robert Akopjan Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (3)
Milan Kivits Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Nadir Mabtoul Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Soufiane Akrim Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Pupils male -44 kg (5)
Class B (3)
Giovanny Klander Yul-Kok Netherlands Netherlands
Rodney Lataster Yul-Kok Netherlands Netherlands
tahla shaikh Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class C (2)
Caspar Mol Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
maxime roussel Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Pupils male -50 kg (3)
Class B (2)
Joey Tukker Yul-Kok Netherlands Netherlands
Kurtin Kriehn Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class C (1)
Ibrahim Bazzah Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants female -32 kg (2)
Class B (2)
Chaima Ouaissa Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Shaydon van der Zeeuw Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants female -40 kg (2)
Class A (1)
Noa Verlijsdonk Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (1)
Nadia Bikmaz Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants female -45 kg (9)
Class A (3)
Demi Meijer Yul-Kok Netherlands Netherlands
Jessica Lans Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Youssra El Boujjoufi Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (4)
Charissa Koopman Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Charity Schellekens Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Manon Wolff Yul-Kok Netherlands Netherlands
Natalia Swiderska Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (2)
Kelsey Broeders Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Nina Kooiker Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Aspirants female -51 kg (5)
Class A (3)
Fleur Dassen Yul-Kok Netherlands Netherlands
Melissa Wartenberg Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Mirthe van Delft Taekwondo vereniging Garuda Waalwijk Netherlands Netherlands
Class B (2)
Robin Didden Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Rowy Hoppenbrouwers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Aspirants female -64 kg (1)
Class A (1)
Shannon Kremers Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Aspirants female +64 kg (1)
Class A (1)
Chayenna Klander Yul-Kok Netherlands Netherlands
Aspirants male -32 kg (3)
Class C (3)
Kevin van Eckendonck Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Sabir Akrim Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
eddy Moermans Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Aspirants male -36 kg (6)
Class A (2)
Niels Donners Yul-Kok Netherlands Netherlands
Sander Cuppers Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class B (2)
Troy Watson Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
casper Nijssen Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Class C (2)
Milan Smeets Hwarang Merkelbeek Netherlands Netherlands
Nasir Akrim TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Aspirants male -40 kg (4)
Class A (1)
Aymen Achnine Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (2)
Damon Worm Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
aryan poyan Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (1)
Zehdi Qouassem Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants male -45 kg (8)
Class A (4)
Nasser El Boujjoufi Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Rik van Vught Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Shane van Wanrooij Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
daan niens Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class B (3)
Nicky Nazaré Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Tim Kolder Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
deveron gibbes Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class C (1)
Matthijs Kielenstijn Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Aspirants male -51 kg (5)
Class B (3)
Mell vd Haar Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Rick Baadjou Hwarang Merkelbeek Netherlands Netherlands
timo Damoiseaux Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Class C (2)
Gazi Akdogan Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Ruben Kooiker Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Aspirants male -57 kg (3)
Class A (1)
Dario Tabak Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class B (2)
Ismail El Mimouni T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Roel Schouwenberg Oh Do Kwan Venlo Netherlands Netherlands
Aspirants male -64 kg (2)
Class A (2)
Adam Stefko Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Jahmal Kusmus Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Aspirants male +64 kg (1)
Class B (1)
davon van Es Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Juniors male -45 kg (2)
Class B (1)
endro Dorenberg Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Class C (1)
dwight Lilipaly Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Juniors male -48 kg (3)
Class A (1)
Joshua Oumorou Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (2)
Aaron Velden vd Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
jeffrey Henssen Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Juniors male -51 kg (2)
Class B (2)
Ian Franssen Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Robin Worm Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Juniors male -55 kg (3)
Class A (1)
Vinish Sampat Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class B (2)
Kevin Renet Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Shendo Gijzen T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Juniors male -59 kg (3)
Class A (2)
Oscar Smeets Hwarang Merkelbeek Netherlands Netherlands
Wesley Zwaans Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Class C (1)
Angelo Mager TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Juniors male -63 kg (3)
Class A (1)
Mitchell Slegers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (1)
Bram Winkelmolen Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class C (1)
lars janse Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Juniors male -68 kg (5)
Class A (1)
Yordi Wolfs Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class B (2)
Abdul Rahim Tadjik Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Rick Esch van Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Class C (2)
Bart Bertram Hwarang Merkelbeek Netherlands Netherlands
Houkes Joy Oh Do Kwan Venlo Netherlands Netherlands
Juniors male -73 kg (2)
Class B (1)
Guido Diederen Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Class C (1)
shaquille Heinze Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Juniors male -78 kg (2)
Class B (2)
Dario Salvatore Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
MIchael Geurts TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Juniors female -49 kg (3)
Class A (3)
Lisa Deenen Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Noel Heujmassej Oh Do Kwan Venlo Netherlands Netherlands
Thao Bui-Hoang Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Juniors female -52 kg (3)
Class A (3)
Jennifer Barbic Yul-Kok Netherlands Netherlands
Kiki Houkes Oh Do Kwan Venlo Netherlands Netherlands
dana boom Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Juniors female -55 kg (3)
Class A (3)
Cynthia Lataster Yul-Kok Netherlands Netherlands
charlotte Deenen Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
josephine Lin,van Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Juniors female -59 kg (3)
Class A (3)
Anouk Bartelink Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Chantal Slegers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
leandra boonman Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Juniors female -63 kg (1)
Class A (1)
Enkela Lushtaku Yul-Kok Netherlands Netherlands
Juniors female +68 kg (1)
Class A (1)
Chantal Smans Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Seniors female -53 kg (1)
Class A (1)
Stephanie Persoon Taekyon Netherlands Netherlands
Seniors female -57 kg (1)
Class A (1)
Lisanne Barbic Yul-Kok Netherlands Netherlands
Seniors female +73 kg (2)
Class A (2)
Melissa de Pinth Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
priscilla van den Berg Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Seniors male -58 kg (1)
Class C (1)
Herman Tsui Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Seniors male -63 kg (2)
Class A (2)
Safwat Armnijs Yul-Kok Netherlands Netherlands
Yorick Theijsmeijer Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Seniors male -68 kg (2)
Class A (2)
Kimball Huwae Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Maikey Evers Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Seniors male -74 kg (3)
Class A (2)
Jeffrey Wolfs Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Lars Meijers Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class B (1)
Pedram Tovira TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Seniors male -80 kg (4)
Class A (2)
Freek Winkelmolen Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Remco Cox Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class B (1)
Bram Beckers Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class C (1)
Sindre van de Heijden Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Seniors male -87 kg (1)
Class A (1)
Roy Samson Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Seniors male +87 kg (3)
Class A (2)
Henk Ijzendoorn Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Robbert Kouwenberg TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class B (1)
Tom Pisters Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands