Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Nationale Poomsae & Freestyle Kampioenschappen 2014

  • Tournament dates
  • 19 October 2014
  • Deadline
  • 12 October 2014
  • Competitors
  • 129 / Unlimited
  • Location
  • Van Zandvlietplein 20
  • 3077 AA
  • Rotterdam
  • Netherlands Netherlands









Loting voor B-klasse is uitgesteld tot 2015. Daarom 4 verschillende taegeuks naar keuze noteren.

Het is ABSOLUUT niet mogelijk om de taegeuks tijdens de registratie/wedstrijd te wijzigen.

Downloads

Loting voor NK poomsae op 19-10-2014Loting voor NK poomsae op 19-10-2014
NK Poomsae 2014NK Poomsae 2014

Results

NK POOMSAE 2014 - RESULTSNK POOMSAE 2014 - RESULTS

Competitors (129)

Class A (55)
Freestyle Individual - All (1)
Kevin Eijs MaleMale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Individual - 12 - 14 jaar Female (3)
NISA TUTUCU FemaleFemale Ata Olympic Netherlands Netherlands
Maai Sipassen FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Tara Dekkers FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - 15 - 17 jaar Female (8)
Amy van Blitterswijk FemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Cailyn Kaslim FemaleFemale Gyeong-rye Den Haag Netherlands Netherlands
Kiki Houkes FemaleFemale Oh Do Kwan Venlo Netherlands Netherlands
Indy van Lieshout FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Cassy van Wanrooij FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Geline Kouwenberg FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Melissa Versteeg FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Myrthe Willemars FemaleFemale Taekyon Netherlands Netherlands
Individual - 15 - 17 jaar Male (2)
Ashwin van der Vlugt MaleMale Enoch Martial Arts Netherlands Netherlands
Joel van der Weide MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - 18 - 30 jaar Female (9)
Michelle Phillips FemaleFemale SC Ilyo Netherlands Netherlands
Rianne Der Weduwe FemaleFemale Shijak Taekwondo Haaglanden Netherlands Netherlands
Louise van der Vhee FemaleFemale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Angelique Agterberg FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Gabrielle Coffa FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Kiki Cobussen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Lotte de Haas FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Luna van Geffen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Mirjam Oulkadi FemaleFemale Taekyon Netherlands Netherlands
Individual - 18 - 30 jaar Male (7)
Jessy Berghout MaleMale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Andrew Istanto MaleMale SC Ilyo Netherlands Netherlands
Mattho Manderslooot MaleMale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Romario Soekandar MaleMale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Clemens Delsink MaleMale Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Roy ten Bergen MaleMale Taekwondo Nijverdal Netherlands Netherlands
Theo van de Molengraft MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - 31 - 40 jaar Female (2)
Catheline Zilverberg FemaleFemale Club Kwon Hoogeveen Netherlands Netherlands
Marion Hartlieb FemaleFemale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Individual - 31 - 40 jaar Male (4)
F Mirbeig MaleMale T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Michael Rosa MaleMale Taekwondo Centrum Alkmaar Netherlands Netherlands
Sebastiaan Sprengers MaleMale Taekwondo School Lelystad Netherlands Netherlands
Yance Deflers MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - 41 - 50 jaar Female (2)
Linda van Teunenbroek FemaleFemale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Wiang Wijkhuizen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - 41 - 50 jaar Male (3)
Maziar Ebrahimi MaleMale Ata Olympic Netherlands Netherlands
Mike Fox MaleMale Taekwondo Academy Parkstad Netherlands Netherlands
Silvo Hoeks MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - 51 - 60 jaar Male (4)
Rom Langerak MaleMale Arashi Netherlands Netherlands
ATA ALAVI MaleMale Ata Olympic Netherlands Netherlands
Martin Smit MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Hans Beulen MaleMale beulen Netherlands Netherlands
Individual - 61 - 65 jaar Male (2)
Amarnath Dihal MaleMale Pusaka Netherlands Netherlands
othmar Verveer MaleMale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Individual - 66+ jaar Male (1)
Robert Poublon MaleMale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Pair - 15 - 17 jaar (1)
Cassy van Wanrooij
Joel van der Weide
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Pair - 18 - 30 jaar (3)
Jessy Berghout
Louise van der Vhee
MaleMaleFemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Angelique Agterberg
Clemens Delsink
FemaleFemaleMaleMale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Gabrielle Coffa
Davy Bierlee
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Pair - 31+ jaar (1)
Marion Hartlieb
Sebastiaan Sprengers
FemaleFemaleMaleMale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Team - 15 - 17 jaar (1)
Cassy van Wanrooij
Melissa Versteeg
Geline Kouwenberg
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Team - 18 - 30 jaar (1)
Gabrielle Coffa
Lotte de Haas
Luna van Geffen
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (74)
Individual - -8 jaar Female (1)
Chloe Kawarmala FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Individual - -8 jaar Male (1)
Bailo Balde MaleMale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Individual - 12 - 14 jaar Female (17)
Zoe-Jael Dingjan FemaleFemale Choi - D0 - Kwan Netherlands Netherlands
Anna Bonimbi FemaleFemale Club Kwon Hoogeveen Netherlands Netherlands
Emma van der kuur FemaleFemale Gyeong-rye Den Haag Netherlands Netherlands
Hasna El Fazazi FemaleFemale MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Megan Waltman FemaleFemale SC Ilyo Netherlands Netherlands
Fadua Amkari FemaleFemale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Nihal Aguerhiou FemaleFemale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Arzu Gecici FemaleFemale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Denise van Zon FemaleFemale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Nifka Doodkorte FemaleFemale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Michelle Lans FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Danique Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Nandi Verberne FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Angel Cristal FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Marije van Rijswijk FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Melia Hus FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Sam van der Maden FemaleFemale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Individual - 12 - 14 jaar Male (6)
Boyd Hagebeek MaleMale Shijak Taekwondo Haaglanden Netherlands Netherlands
Kite Sauer MaleMale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Nour-edinne Oulad Moussa MaleMale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Rewien Kasi MaleMale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
olivier kaandorp MaleMale Taekwondo Vrielink Netherlands Netherlands
Julian Weijers MaleMale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Individual - 15 - 17 jaar Female (5)
Khadija Bakhakh FemaleFemale Ata Olympic Netherlands Netherlands
Yanna Kraakman FemaleFemale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Emily Grassere FemaleFemale T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Linda Schaafsma FemaleFemale Taekyon Netherlands Netherlands
Sascha de Haas FemaleFemale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Individual - 15 - 17 jaar Male (4)
Jelle den Hollander MaleMale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Vinnie de Kruyff MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Youri Spijkerman MaleMale Taekwondo Nijverdal Netherlands Netherlands
Jun-Hee Blok MaleMale Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Individual - 18 - 30 jaar Female (2)
Daphne Delsink FemaleFemale Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Jenny Smit FemaleFemale Yu-Sin Hoorn Netherlands Netherlands
Individual - 18 - 30 jaar Male (1)
Jitse Mik MaleMale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Individual - 31 - 40 jaar Female (2)
Yessica van Uden FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Ginny Show FemaleFemale Yu-Sin Hoorn Netherlands Netherlands
Individual - 41 - 50 jaar Female (1)
Jantina van Rijswijk FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - 41 - 50 jaar Male (2)
Peter van Driel MaleMale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Roger Joosten MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - 9 - 11 jaar Female (14)
Armani Pablo FemaleFemale MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Aylin Sahin FemaleFemale MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Dounia El Fazazi FemaleFemale MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Inez Azzouzi FemaleFemale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Guusje van Gurp FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Laila Akrim FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Naomi Ramdas Bolorino FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Dewi Udo FemaleFemale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Kylie von Kriegenberg FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Jamie Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Robin van Bree FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Lenneke Bergboer FemaleFemale Taekwondo Nijverdal Netherlands Netherlands
Dewi van der Weide FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Kim Halverhout FemaleFemale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Individual - 9 - 11 jaar Male (11)
Bruce Kaslim MaleMale Gyeong-rye Den Haag Netherlands Netherlands
Martin Hazenoot MaleMale Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Patrick Chotkoe MaleMale MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Rodny Moesredjo MaleMale MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Soufiane Seddouki MaleMale MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Ilias Azzouzi MaleMale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Gabriel Kawarmala MaleMale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Ian Goli MaleMale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Samuel Seelen MaleMale Taekwondo Academy Parkstad Netherlands Netherlands
Noah van Hoppe MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Ebi Verbeek MaleMale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Pair - -11 jaar (3)
Gabriel Kawarmala
Laila Akrim
MaleMaleFemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Ebi Verbeek
Kim Halverhoutmet
MaleMaleFemaleFemale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Kylie von Kriegenberg
Noah van Hoppe
FemaleFemaleMaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Pair - 12 - 14 jaar (1)
Denise van Zon
Rewien Kasi
FemaleFemaleMaleMale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Team - -11 jaar (1)
Laila Akrim
Sanae Akrim
Guusje van Gurp
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Team - 12 - 14 jaar (2)
Arzu Gecici
Nifka Doodkorte
Dewi Udo
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Melia Hus
Marije van Rijswijk
Angel Cristal
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands