Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

15TH OPEN WINDMILLS TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS 2015

  • Tournament dates
  • 18 April 2015
  • Deadline
  • 3 April 2015
  • Competitors
  • 417 / 400
  • Location
  • Halmaheiraplein 35
  • 3312GH
  • Dordrecht
  • Netherlands Netherlands

Please note that we will use DAEDO PSS for all weight divisions and classes

Downloads

OPEN WINDMILLS 2015OPEN WINDMILLS 2015

Results

All results All results

Competitors (417)

Pupils female -21 kg (2)
Class C (2)
Nada Benali TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
kornelia Jedra Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils female -24 kg (7)
Class C (7)
Ghizlan Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Hanne Waerzeggers Keumgang Diest Belgium Belgium
Manar Ababou TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Nada Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Olivia Hira Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Seline Mangal TC Soekandar Netherlands Netherlands
TJ David Richard Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Pupils female -27 kg (8)
Class C (8)
Samia Ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Amira Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Keyu Tang SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Maya Hoebeke Sin Nyon Oudenaarde Belgium Belgium
Nashira chaslamidis Taekwondo Dongji Beringen Belgium Belgium
Ophelia Ranzetti Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Tasha Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
Xante van Braam Taekwondo Dok-Soe-Ri Netherlands Netherlands
Pupils female -30 kg (4)
Class C (4)
Elise V/d Tempel Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nergiz Ahajgoune TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Sem satoorderotas Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Soufia Abounnachat Riekebbe Netherlands Netherlands
Pupils female -34 kg (3)
Class C (3)
Dounia Mouyarden TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Mehtap Cacan TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Victoria Vitanov Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils male -21 kg (12)
Class B (2)
Mubarak Abdiwahid St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Rayyaan Kermo Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (10)
Aidan Joemratie SEONGONG Netherlands Netherlands
Bob de Brauwer Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Calogero Sorrentino Sparta Martial Arts Belgium Belgium
Dinant Jarbandan Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Gabriel Hamdi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Guiseppe Sorrentino Sparta Martial Arts Belgium Belgium
Reyhaan Sahebdin SEONGONG Netherlands Netherlands
Rico Alfing Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Spencer Luu Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Zaid Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils male -24 kg (9)
Class B (1)
Nassereddine Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (8)
Amin Hallouzi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Jayden Setrodipo Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Kevin van Hemert ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Len Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Lewis Rumokoy Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Yassine Azouzzi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Younes El Aoutmani Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
amarouchi marouan kwan Belgium Belgium
Pupils male -27 kg (11)
Class B (4)
Achraf Houtch TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Adil Ben Hamich TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Mohamed Kasmi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Shavin Sewradj SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (7)
Djayden Dubois TC Soekandar Netherlands Netherlands
Max van Os Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Movlid Albaskhanov taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Siddarth Kumar SEONGONG Netherlands Netherlands
Soufian Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Twan van Vliet Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Yassir El Maknouzi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils male -30 kg (14)
Class B (3)
BILAL AKACHAR TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Mohamed Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Riad Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (11)
Bart Bolhuis Taekwondo Dok-Soe-Ri Netherlands Netherlands
Jari van Stam Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Jayesh Kalisingh Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Jaylen Dioso Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Nail Souissi Riekebbe Netherlands Netherlands
Nathan Szymanski Sparta Martial Arts Belgium Belgium
Reza Dubar SEONGONG Netherlands Netherlands
Rivano Doekri Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sam Wittevrouw Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Yasser El Louah Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
djunaid Hachmi taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Pupils male -34 kg (6)
Class B (1)
Alpay Ferad TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class C (5)
Mika Baan Taekwondo United Netherlands Netherlands
Mohamed El Mallouki TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Mounir Bassti Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Sahel Muslem Taekwondo United Netherlands Netherlands
Yoran Kuyten Taekwondo vereniging Garuda Waalwijk Netherlands Netherlands
Pupils male +44 kg (1)
Class B (1)
Bailo Balde TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Aspirants female -28 kg (9)
Class B (2)
Firdaous Bouisengaren Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Hiba Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (7)
Alicia Juarez Banos Sparta Martial Arts Belgium Belgium
Amal Boukhichou Flevokick Netherlands Netherlands
Atar Barrak Martialartshaaglanden Netherlands Netherlands
Bengul Kuzhan Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Hannah Ring Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Mirron Heerings ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Yelena Joemratie SEONGONG Netherlands Netherlands
Aspirants female -32 kg (16)
Class B (8)
Annika Munnik Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Chiara Sindoni Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Gaalisha Sahebdin SEONGONG Netherlands Netherlands
Jessie Vorderman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Lizzy de Waard TC Soekandar Netherlands Netherlands
Maha Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nilla Brostrom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
kimberly waal ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (8)
Cassandra Ortiz Romero Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Gaelle Aerts Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Meryem Cakir TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Sarah Salem Riekebbe Netherlands Netherlands
Sedef Yalcin Sparta Martial Arts Belgium Belgium
Sibel Yalcin Sparta Martial Arts Belgium Belgium
Tirsa Bakker Taekwondo Dok-Soe-Ri Netherlands Netherlands
Youssra Jahouhi Riekebbe Netherlands Netherlands
Aspirants female -36 kg (15)
Class A (2)
Aya Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Danisha Van Weert Taekwondo vereniging Garuda Waalwijk Netherlands Netherlands
Class B (5)
Beyza Bas TC Soekandar Netherlands Netherlands
Eline Op de Locht Academy Ge-We Belgium Belgium
Lies Vicca Keumgang Diest Belgium Belgium
Mirte van Braam Taekwondo Dok-Soe-Ri Netherlands Netherlands
latifa chasmalidis Taekwondo Dongji Beringen Belgium Belgium
Class C (8)
Fatima Bahadli TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Fay Westerveld Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Maureen Stockmann ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Nisrin Mossaouir Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Noor Markslag Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Reva Coban TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Sjaima Wagid Hosain Flevokick Netherlands Netherlands
Yasmine El Louah Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants female -40 kg (14)
Class B (5)
Amy Mink ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Boutaina Itzari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jesse De Vries Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Jihane Ratibi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
MERLE NICOLINA TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Class C (9)
Abby Lautenschlager Lautenschläger Netherlands Netherlands
Denise Cissen Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Femke Regenbogen SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Ismene Keizer Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Mariana Hartmann SV DJK Lowick eV Germany Germany
Nada Souissi Riekebbe Netherlands Netherlands
Nadia Hallouzi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Oumayya Makhoukhi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Sylvana Wariso Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Aspirants female -45 kg (10)
Class B (2)
GISLINDE BOCK TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Jada Tjin Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Class C (8)
Ceyda Meulensteen Lautenschläger Netherlands Netherlands
Eline Swinnen Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Elisa Hartmann SV DJK Lowick eV Germany Germany
Kaliyah Keller Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Noa Lautenschlager Lautenschläger Netherlands Netherlands
Quinty Dalmijn Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Senna Abidi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Sofia Aarabe TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Aspirants female -51 kg (4)
Class C (4)
Isra Chamrouki TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Jihane Abarki Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Rosalie Romp TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Ruby Lautenschlager Lautenschläger Netherlands Netherlands
Aspirants female -57 kg (2)
Class C (2)
Allysha Bahlingen Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Aya Abdaine TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Aspirants female +57 kg (3)
Class C (3)
Eleonora Backman Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Oumayma Makioui Lautenschläger Netherlands Netherlands
Youssra Ameziane TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Aspirants male -28 kg (25)
Class B (13)
Abdelkarim Ebnoulfakir Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Abdulatif Canel Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Billy Dekkers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Chahid Tahiri Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Ihsak Dindin Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Lex de Waard TC Soekandar Netherlands Netherlands
Mathijs Wedemijer BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Rakeem Baksi SEONGONG Netherlands Netherlands
Saad Sadik Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Shivan Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Shivesh Sewradj SEONGONG Netherlands Netherlands
Yassine Baddouri Flevokick Netherlands Netherlands
Youssef Ali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class C (12)
AIT SUGHRAT ANAS MAGIC TEAM TAEKWONDO SCHOOL Belgium Belgium
Bjarne Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
Bryant Hira Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Elijah Ramdjan SEONGONG Netherlands Netherlands
Ezra Ruffini Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Jay Pitai Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Karim Zerik Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Luke Brink Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
MEDDAH YOUNES MAGIC TEAM TAEKWONDO SCHOOL Belgium Belgium
Raphael Krul TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Shukri El Moullahid Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Thijmen Kleijngeld Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants male -32 kg (30)
Class B (18)
Bilal Arkoubi Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Charaf Rech-chouk Flevokick Netherlands Netherlands
Hud Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
JESSE van VULPEN TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Jaafar Daouayry TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Jameel Menzas Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Luca van der Ent TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Marowan Elgazouni TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Mohamed Assarar Flevokick Netherlands Netherlands
Naoufal Al Yakoubi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Niek Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Omar Kasmi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Oubayda Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
RYER van ERKELENS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Shivan Lachman SEONGONG Netherlands Netherlands
Soufyan Kariouh TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Xavier Molenaar Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
salahdinne Kandoussi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (12)
Amin Haji TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Ismail El Hatri Riekebbe Netherlands Netherlands
MOHAMED ELKARTI TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Mohammed Daouayry Riekebbe Netherlands Netherlands
Nikola Lovric Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Pieter Wijckmans Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Steyn Ruben Wassink SV DJK Lowick eV Germany Germany
Thomas Tan Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Ties Hogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Yasin Tlili TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Yusuf Celen Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
ryan hamdaoui Fasung Belgium Belgium
Aspirants male -36 kg (18)
Class B (8)
Amine Koubia TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Ferry Heus Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Jimmy Buitenkamp Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Nassim El Hajaji TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Nelson Kouki Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Tim Spee Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Vince Kok Taekwondo Dok-Soe-Ri Netherlands Netherlands
Yesin Guney Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class C (10)
Alikan Albaskhanov taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Duncan Schouten Flevokick Netherlands Netherlands
HAYTAM ABOUYAALA MAGIC TEAM TAEKWONDO SCHOOL Belgium Belgium
Justino Tran Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Nero van den Berg Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Nicolas Terweide SV DJK Lowick eV Germany Germany
Sam Awabi Taekwondo United Netherlands Netherlands
Stan Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Tyrone Kerkhoven Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Yassin Taja?te Yul-Kok Netherlands Netherlands
Aspirants male -40 kg (17)
Class A (1)
Tommy Truong Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (4)
Mika Bader Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Mohamed Hallouzi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Ryan Niehues Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Umit Ozkan Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Class C (12)
Abdellah Nouali taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Amin Aitoufrad Lautenschläger Netherlands Netherlands
Anas Boulahyan TC Soekandar Netherlands Netherlands
Bilal Abounnachat Riekebbe Netherlands Netherlands
Dylan Snijders TC Soekandar Netherlands Netherlands
Frank Caraballo TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
HAYTAM Ben Masoud taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Imrane Mourigh TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Melih Tanriverdi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Naufal Bambach Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Peng Yong de Zwart Sjabbens Sport & Health Netherlands Netherlands
Rida Berrami Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants male -45 kg (11)
Class B (5)
Amine Benamar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Bilal Ouladbelkacam TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Daniel Wensveen Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Dion Weidum ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Muhammad Noman Shahid SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (6)
Adam El Mezziani Riekebbe Netherlands Netherlands
Bera Taslider Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Daniel den Boer SEONGONG Netherlands Netherlands
Jason Bicaj Sin Nyon Oudenaarde Belgium Belgium
Kylian Ju ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Mika van Stam Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Aspirants male -51 kg (7)
Class B (1)
Bjorn Ceben Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class C (6)
Ayoub Saghir Riekebbe Netherlands Netherlands
Mahmut Aytar Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Max Vreeden, de Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Mohamed El Baydi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Mohamed Boubkari TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Rayan Dubar SEONGONG Netherlands Netherlands
Aspirants male -57 kg (1)
Class B (1)
mohaned Njahi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -29 kg (2)
Class A (1)
Sophie de Fretes BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Class C (1)
Anne Veulings Sjabbens Sport & Health Netherlands Netherlands
Cadets female -33 kg (4)
Class A (2)
Ceyda Ceyren Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Sofia Zampetti A.S.D. Centro Taekwondo Ostia Italy Italy
Class C (2)
Lienke Blom Sjabbens Sport & Health Netherlands Netherlands
Youssra el moukhtari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -37 kg (3)
Class A (1)
Maisy Cook St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (2)
Rinke Van Hoppe BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Youssra Ibrahimi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -41 kg (7)
Class A (2)
Anissa Ramdjan SEONGONG Netherlands Netherlands
Leila Mossaouir Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class B (2)
Meryam Essi Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Sara Mouch Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (3)
Irem Solak SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Nada el moukhtari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Nisrine Kadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -44 kg (8)
Class A (5)
Anke Gevers Keumgang Diest Belgium Belgium
NOUMEDIA ADACHOUR TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Naoual Zarouk SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Shaydon van der Zeeuw Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
melati abraham Kwon Netherlands Netherlands
Class B (2)
Floor v/d Maden ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Romee van Braam Taekwondo Dok-Soe-Ri Netherlands Netherlands
Class C (1)
Adila El Kharbachi Riekebbe Netherlands Netherlands
Cadets female -47 kg (14)
Class A (6)
Felicity van Gemerden TC Soekandar Netherlands Netherlands
Jade Weidum ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Munira Abdiwahid St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Neha Naipal SEONGONG Netherlands Netherlands
Nisma Chik-Chik Yul-Kok Netherlands Netherlands
Paraskevi Paitaridou Keumgang Diest Belgium Belgium
Class B (5)
Amal Boutahri TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Ashwini Chierandjoe SEONGONG Netherlands Netherlands
Famke Kloosterman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Nouhaila Kaddouri Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sam Bruggeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (3)
Loubna Ababou TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Rania Manauni Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Yasmine El Moullahid Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Cadets female -51 kg (10)
Class A (3)
Chloe O sullivan Healy St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Fani Tzeli Keumgang Diest Belgium Belgium
Isabeau Van Droffelaar Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class B (4)
Angelica Vermeulen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Djansu Halil Stichting Sportclub Martial Arts Europe Netherlands Netherlands
Nisrine Lamnadi Flevokick Netherlands Netherlands
Sandhya Kasi TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Class C (3)
Lindsey Schildkamp Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Lindsey Swinnen Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Sterre Meijer Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Cadets female -55 kg (5)
Class A (1)
Gulben Kuzhan Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class B (3)
Femke van der Wal Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Imane Kadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Tessa Van de Sande BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Class C (1)
Nada Makhoukhi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets female -59 kg (5)
Class A (3)
Rhiannon Rowsome St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Willow Otto Yul-Kok Netherlands Netherlands
Yasmina Baddouri Flevokick Netherlands Netherlands
Class B (2)
Larissa Bleeker Flevokick Netherlands Netherlands
Noa Cancillo Taekwondo Dok-Soe-Ri Netherlands Netherlands
Cadets female +59 kg (6)
Class A (3)
Arzu Gecici TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Ella Barnes St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
ILSE BOCK TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Class B (2)
Nawal Attache SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Samya Boujaid TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Class C (1)
Aurore Couque-Castelnovo Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets male -33 kg (9)
Class A (4)
Alessandro Caldarella A.S.D. Centro Taekwondo Ostia Italy Italy
Daimian Dubois TC Soekandar Netherlands Netherlands
Gideon Van Loon BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Mohamed Bouhouch Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Class B (2)
Guillermo de Ruiter Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Yash Lakhpat TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class C (3)
Amrish Hanoeman Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Bellal Khogyanai Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Nourddine Ezzaiti TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets male -37 kg (13)
Class A (6)
Amine Rech-chouk Flevokick Netherlands Netherlands
Bernd Op de Locht Academy Ge-We Belgium Belgium
Hamza Zarouk SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Jeremy Mansveld Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Mohamed Amine Batah Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Orhun Erdogan Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (4)
Ayoub Tikhsi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Imad Sibonjic Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Joakim Lauwers Academy Ge-We Belgium Belgium
Laurent Elfrink Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class C (3)
Gijs Volkers Sjabbens Sport & Health Netherlands Netherlands
Shivan Oemrawsingh TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
anass Idrissi taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Cadets male -41 kg (15)
Class A (10)
Ahmet Lotfi Baris Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Borre Meskers Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Damian Diks Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Koen Marel vd Taekwondo United Netherlands Netherlands
Mohamed Arrad TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Niel Willems Keumgang Diest Belgium Belgium
Owen van de Wal BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Rick Baks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Tim de Fretes BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Viren Pherai Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Class B (3)
Aryan Lauwers Academy Ge-We Belgium Belgium
Marlon Kerkhoff BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Stan Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (2)
Rohan Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Yassin Madroni TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets male -45 kg (11)
Class A (3)
Aymen Achnine Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Raushen Hohmarow Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
akel souleyman kwan Belgium Belgium
Class B (4)
Damiano van der Kaap Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Finn Vogelenzang ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Houdayfa madi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Joram van Gulik Taekwondo Dok-Soe-Ri Netherlands Netherlands
Class C (4)
David Grigoryan taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Melih Salci Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
William Wassink Wessel SV DJK Lowick eV Germany Germany
Zakaria Hamdaoui TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets male -49 kg (8)
Class A (4)
Delano Risakotta Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Edwin van Zon BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Rocco Otten Taekwondo United Netherlands Netherlands
Suliaman Westerkamp-Sesay TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class B (1)
Gianni Ranzetti Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Class C (3)
Jalen Snijders Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Kevin de Gouw Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
bouali mossaab kwan Belgium Belgium
Cadets male -53 kg (14)
Class A (5)
Badr Chelah ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Chiel Nijhuis Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Damon Worm Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Menno Vonk ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Mert Ozkeles Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Class B (3)
Efe Aytar Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Lechano Juliana Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
YOUSSEF AISSATI TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Class C (6)
Ahmad Yaar Ahmad Turab taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Ayhan Demirkiran Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Chakir El Maknouzi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Hidde Meijer Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Oualid el Mourabit SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Sam Vile Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Cadets male -57 kg (9)
Class A (5)
Branko Hoebeke Sin Nyon Oudenaarde Belgium Belgium
Rewien Kasi TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Roy Kivit Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Thomas Van Erven BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Walid Mossaouir Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class B (3)
Dylan Niehues Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Eyub Sibonjic Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Redouan Azzouzi SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (1)
Michael Tull ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Cadets male -61 kg (7)
Class B (5)
Aimane Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Fahim Dahou TC Soekandar Netherlands Netherlands
Ozan Ozturk TC Soekandar Netherlands Netherlands
SAM VAN KAMPERDIJK TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Twan Nijhuis Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (2)
Jedaiel Grot Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Vinay Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Cadets male -65 kg (2)
Class B (2)
Billal Azzouzi SEONGONG Netherlands Netherlands
Yves Elfrink Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Cadets male +65 kg (6)
Class A (2)
Amine Zafraoui TC Soekandar Netherlands Netherlands
Furkan Demir Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Class B (2)
Mohamed EL Khaouri Riekebbe Netherlands Netherlands
Yassine El Bouhassani Riekebbe Netherlands Netherlands
Class C (2)
Thomas Boeykens Taekwondo Dongji Belgium Belgium
Yusuf Ozdemir TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands