Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

DUTCH MASTERS 2017

  • Tournament dates
  • 27 May 2017
  • Deadline
  • 20 May 2017
  • Competitors
  • 560 / 560
  • Location
  • Van Zandvlietplein 20
  • 3077 AA
  • Rotterdam
  • Netherlands Netherlands

NEW REGISTRATION PROCESS
* YOU CAN ONLY ADD & MODIFY COMPETITORS
* THE POSSIBILITY TO DELETE COMPETITORS IS NOT ALLOWED


Competition Area




Downloads

Dutch Masters 2017Dutch Masters 2017

Results

TEAM RANKINGTEAM RANKING
TOTAL RESULTSTOTAL RESULTS

Competitors (560)

Pupils female -21 kg (4)
Class C (4)
IMANE ZAAOUAJI amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
ATHENA BURKE BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Yaslyn Ten have Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
kornelia Jedra Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils female -24 kg (7)
Class A (2)
ASTRID BEDFORD NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nasanin Bolandin Sportschule Choi Germany Germany
Class C (5)
Alice Tielens HTA Belgium Belgium
Cassandra Moors HTA Belgium Belgium
Elena Lampariello Keumgang Genk Belgium Belgium
Ishara Jainandunsing TC Soekandar Netherlands Netherlands
Sonja Alfing Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Pupils female -27 kg (5)
Class C (5)
Aurore Vissers Jung Shin tkd Visé Belgium Belgium
Heidi Uyting Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Lien Evens HTA Belgium Belgium
Roaa Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Zoë Lemmens HTA Belgium Belgium
Pupils female -34 kg (1)
Class C (1)
Robin Fierant TC Soekandar Netherlands Netherlands
Pupils male -21 kg (4)
Class C (4)
ALFIE DONEGAN WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Bram Peeters HTA Belgium Belgium
Hassan Adamjee Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
JORDAN VENTRE BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Pupils male -24 kg (8)
Class B (5)
Darin Mella Sportschule Choi Germany Germany
JAYDEN SIMPSON-KIDD Horizon TKD Academy (British TKD Combined) Great Britain Great Britain
JOSEPH McGRADY WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
SAM TAYLOR Horizon TKD Academy (British TKD Combined) Great Britain Great Britain
TYLER DOHERTY PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (3)
Denis Pogromski Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Marwa Versluis Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nuh Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils male -27 kg (7)
Class B (2)
Ayman Biberle Sportschule Choi Germany Germany
PETER MARTH PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (5)
Adi Behari TC Soekandar Netherlands Netherlands
Gio Haan Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
NATHAN LAWLER WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Sydney de Bruijn Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Younes El Aoutmani Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Pupils male -30 kg (5)
Class A (1)
MUHAMMAD EJAZ Horizon TKD Academy (British TKD Combined) Great Britain Great Britain
Class B (1)
Lewis Rumokoy Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (3)
BEN DONEGAN WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Cinar Aslan Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
NATHAN JENNINGS WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Pupils male -34 kg (4)
Class B (3)
ADDISON SMITH WARRIOR FACTORY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Lasse Reigersberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Rayan Kermo Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (1)
Tarik Versluis Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils male -39 kg (2)
Class B (1)
CAVARN LEON NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (1)
ETHAN GROGAN Horizon TKD Academy (British TKD Combined) Great Britain Great Britain
Aspirants female -28 kg (12)
Class B (6)
Anna Krastev Sportschule Choi Germany Germany
CHLOE CUNLIFFE PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Hanne Waerzeggers Keumgang Diest Belgium Belgium
NATALIA KITTERINGHAM WARRIOR FACTORY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Novi Nelissen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Ylva Paradiso Keumgang Genk Belgium Belgium
Class C (6)
Beyza Demirci St. Taekwondo Eddeane Netherlands Netherlands
Haylie Ketting Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Leila El mahi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Loubna Morabit Dragon club academy Belgium Belgium
Nada Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Yaghzar Mariem Dragon club academy Belgium Belgium
Aspirants female -32 kg (18)
Class A (4)
ELLA BELL NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
HOLLY FROST SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
LEHONA LUDLOW NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
NIAMH RYAN PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (8)
Aresu Bolandin Sportschule Choi Germany Germany
Bengul Kuzhan Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Caroline Volders HTA Belgium Belgium
Maya Hoebeke sin nyon Belgium Belgium
OLIVIA ARMSTRONG WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Samia Ijaoune Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Suheda Yavus Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
TJ David Richard Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (6)
Aylin Moran HTA Belgium Belgium
Britt Huber TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
CHARLOTTE BURNS WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Chloe Heel van Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Laurine Deguillaume Belgium Martial Arts Belgium Belgium
Paris Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Aspirants female -36 kg (9)
Class A (2)
DONNA NGUYEN HARRISON ALLEN TKD ACADEMY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Firdaous Bouisengaren Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (6)
Amira Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Ieracitano Nyka Keumgang Genk Belgium Belgium
Jihane Srhir St. Taekwondo Eddeane Netherlands Netherlands
Lotus van hee Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Melissa Guney Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Mirron Heerings ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Hannah Ring Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Aspirants female -40 kg (8)
Class A (2)
Lina Akachar Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Nashira Shaslamidis Keumgang Genk Belgium Belgium
Class B (4)
Damy Wuijts Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Danique Spek Jitae Sport Netherlands Netherlands
ELOUISE MURRAY KINGS TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Mara van Laarhoven Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (2)
Jayda Possemis Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Sara Shahrokhi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Aspirants female -45 kg (5)
Class A (1)
PHOEBE KNIGHT WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (3)
Alara Uslu Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Fay Westerveld Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Iris Kroeders Jitae Sport Netherlands Netherlands
Class C (1)
MAGGIE MAY MATTHEWS BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Aspirants female -51 kg (2)
Class A (1)
MORGAN CURTIS KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (1)
Amy Brands Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Aspirants male -28 kg (20)
Class A (3)
Evangelos Koukousoudis Sportschule Choi Germany Germany
RHYS CROWE WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
mohamed baroudi Dragon club academy Belgium Belgium
Class B (7)
KABIR NAIM MAGIC TEAM TAEKWONDO SCHOOL Belgium Belgium
Kayne Balsfoort van Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Konstantin Yuzefovich Moldova Moldova Moldova
LUCAS SHARMA PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Noah Lemmens HTA Belgium Belgium
Rico Alfing Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Zaid Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (10)
Ayoub Skiker Dragon club academy Belgium Belgium
Gabriel Hamdi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Hicham El Morabit Dragon club academy Belgium Belgium
Imrane Boutasmit HTA Belgium Belgium
Jesse Rasenberg Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Matthias Claes HTA Belgium Belgium
Quinten Hezik van Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Rida Mhaouch Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Rishano Bandhoe Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
anas moulou Dragon club academy Belgium Belgium
Aspirants male -32 kg (29)
Class A (5)
BALPREET AUJLA PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
JORDAINE KISTON ALLEN TKD ACADEMY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
KEVIN BOOTH WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
SANTIAGO MIHLO ALLEN TKD ACADEMY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
YOUSEF BENZIAN REGRAG ALLEN TKD ACADEMY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (13)
Andrei Iftime Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
DYLAN CLARK LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
GUIOT Charles DYNAMICTEAM Belgium Belgium
Gokay Kucukdogan Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
HAEDEN BURKE BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Karim Zerik Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
LEO HARRISON NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Len Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Mohammed Eddeane St. Taekwondo Eddeane Netherlands Netherlands
Mylo Tacq Keumgang Diest Belgium Belgium
Nassereddine Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
PRESTON KILLGALLON KINGS TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Van Mullem Lucas Jung Jin Belgium Belgium
Class C (11)
ADDISON CRAGGS KINGS TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Anis Karchice Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
C-jay Ossel Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Daniel Kleeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Joe Jathon Albertus Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Mats Ros Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Mikail Semsek Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nate Viloria Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Sam Hosman Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Säid Iken Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
halil ozdemir Tpa Belgium Belgium
Aspirants male -36 kg (20)
Class A (4)
Billy Dekkers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
JAMES MAXTED PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
LEO MARTIN WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Niek Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class B (10)
Andranik Hakopjan Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Hud Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Iles Guigaev sin nyon Belgium Belgium
Issam Bouazaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jari van Stam Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
LINCOLN LITTLER LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Riad Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
SAM HARTINGDON WARRIOR FACTORY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Stasz Van Jaarsveld Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Twan van Vliet Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class C (6)
Jayden Ossel Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Luke Brink Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Soufyan Kermo Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
THOMAS PEERS BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Toon van Berkel Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
salavat dudayev Tpa Belgium Belgium
Aspirants male -40 kg (7)
Class A (1)
Stan Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (4)
Kobe Vandenberk HTA Belgium Belgium
LEON CAVARN NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
MEDDAH YOUNES MAGIC TEAM TAEKWONDO SCHOOL Belgium Belgium
OSCAR WHITCUT PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (2)
RHYS BOWERS LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Theodoris Bussi Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Aspirants male -45 kg (12)
Class A (2)
SAMUEL MARMON-HALM ALLEN TKD ACADEMY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
YASH PATEL ALLEN TKD ACADEMY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (6)
Chris van den Heuvel Jitae Sport Netherlands Netherlands
Isak Reigersberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Jason Bicaj sin nyon Belgium Belgium
Olav Reigersberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Soufiane Boulahyan TC Soekandar Netherlands Netherlands
Tijmen Peterinck Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Class C (4)
Amir Hussein Ahmadi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Julian Huijgen Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Lukman Boutasmit HTA Belgium Belgium
Younes El Meski Dragon club academy Belgium Belgium
Aspirants male -51 kg (2)
Class C (2)
Jarno Pawirosentono Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Youri Krebaum Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Aspirants male -57 kg (1)
Class C (1)
SABASTIAN PALMER NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Cadets female -29 kg (4)
Class A (3)
LUDLOW LEHONA NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
MIA HADFIELD WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Tasha Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
Class C (1)
Cerena COFFRE TAEKWONDO IMPACT France France
Cadets female -33 kg (4)
Class A (4)
Alicia Juarez Banos Keumgang Diest Belgium Belgium
Eline de Fretes BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Hiba Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nour El kouaz Belgium Martial Arts Belgium Belgium
Cadets female -37 kg (6)
Class A (2)
Annika Laura de Munnik Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Celine Jans Keumgang Diest Belgium Belgium
Class B (2)
Maha Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Melissa Versteeg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Class C (2)
Idanika Karssies Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Isra Sadni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -41 kg (8)
Class A (8)
Aurélie Rolaff ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
COURTNEY SMITH Horizon TKD Academy (British TKD Combined) Great Britain Great Britain
Eryn Van Mulders HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Gwenaelle Deguillaume Belgium Martial Arts Belgium Belgium
Lisa Wilke Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
SARAH CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Senne Meskers Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
ameziani ines Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Cadets female -44 kg (5)
Class A (2)
. . Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
EMILY CLARK LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (1)
CHBIBI YASMINE MAGIC TEAM TAEKWONDO SCHOOL Belgium Belgium
Class C (2)
COURTNEY MULLEN BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Kyara Kamminga Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Cadets female -47 kg (12)
Class A (8)
Aicha Abdellah Mohamed ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Boutaina Itzari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
CURTIS MORGAN KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Hasna el Fazazi MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Jayda Brown BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Jesse De Vries Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Levinety Stuivenberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Lies Vicca Keumgang Diest Belgium Belgium
Class B (4)
Jihane Ratibi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Lianne Spel Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Zara Aslan BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
kimberly waal ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Cadets female -51 kg (7)
Class A (3)
ELMA DINDIC TKD GLADBECK Germany Germany
Malou Suprijatna Ukon Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Sofia Kotbi ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (2)
Amy Roeten Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Hannah Plas Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (2)
Chaima Chibani Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Maggy Hilders Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Cadets female -55 kg (11)
Class A (4)
BROOKLYN BURNSIDE KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
ELLIE NEAL KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
JAMILA SIDDIQUI PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nisma Chik-Chik Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class B (4)
Maureen Stockmann ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Sophia Krastev Sportschule Choi Germany Germany
Sylvana Wariso Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
somia chikar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (3)
Mariana Hartmann SV DJK Lowick eV Germany Germany
Maureen Michelle Wassink SV DJK Lowick eV Germany Germany
Priscilla Strijk ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Cadets female -59 kg (10)
Class A (3)
Aynhoa Ieracitano Keumgang Genk Belgium Belgium
HOLLEMAERT Eline Sonbae Taekwondo Seneffe Belgium Belgium
HOLLIE FARLEY WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (5)
ALICE BURNS WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Isabella Ruiz Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
MONA ALE STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Samuela de Boer Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Sarah Doornekamp Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (2)
Elisa Hartmann SV DJK Lowick eV Germany Germany
Elsa Ring Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets female +59 kg (5)
Class A (2)
BYL Charlotte Sonbae Taekwondo Seneffe Belgium Belgium
Famke Kloosterman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class B (2)
Iness Khaldi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Samia Biberle Sportschule Choi Germany Germany
Class C (1)
Sabrin Amchalla Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -33 kg (9)
Class A (6)
AARON BEDFORD NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
AUJLA BALPREET PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
BOOTH KEVIN WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Ethan Vanden Meersche Belgium Martial Arts Belgium Belgium
Victor Diouf korea club houdeng Belgium Belgium
muhammed ali ozdemir Tpa Belgium Belgium
Class B (1)
AIT SOUGRAT ANAS MAGIC TEAM TAEKWONDO SCHOOL Belgium Belgium
Class C (2)
Abdelmalik Akatal Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Nusret Gursus Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Cadets male -37 kg (18)
Class A (14)
Bjarne Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
DANIEL RANKIN ALLEN TKD ACADEMY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
DILAN RAVENCROFT NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Jesse van Vulpen Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
KIAN REYNOLDS SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
MILAN MOLLE TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Maarten Lemmens Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Mathijs Wedemeijer BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Noah Duhoux ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Pierard lucas ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Sam Brouwer Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Suhyun Park Jung Jin Belgium Belgium
Yash Lakhpat TC Soekandar Netherlands Netherlands
majrbek barhamatov Tpa Belgium Belgium
Class B (1)
LITTLER LINCOLN LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (3)
Berke Aslan Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
MEHDI ZAIDI MAGIC TEAM TAEKWONDO SCHOOL Belgium Belgium
Steyn Ruben Wassink SV DJK Lowick eV Germany Germany
Cadets male -41 kg (16)
Class A (7)
ADAM DANIEL KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
DANCER JOSHUA NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Dion Weidum Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
JAMIE McINTOSH PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
RYER van ERKELENS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Theo Mercy ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Tommy Truong Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (5)
Abderrahmane Ben Moussa Dragon club academy Belgium Belgium
HAYTAM ABOUYAALA MAGIC TEAM TAEKWONDO SCHOOL Belgium Belgium
Mohamed Achnine Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Xavier Molenaar Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Yesin Guney Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class C (4)
Adam Amine Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Aymane mejnl Dragon club academy Belgium Belgium
BOWERS RHYS LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Tim Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Cadets male -45 kg (13)
Class A (8)
ADAM DAVIES TEAM ACADEMY GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Borre Meskers Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Gideon van Loon BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
HARRY BELLIS WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Hissa El kouaz Belgium Martial Arts Belgium Belgium
POOLEY CAMERON NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Sidney De Vreede Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Van Mullem Nicolas Jung Jin Belgium Belgium
Class B (4)
Ayoub El Hamiti TC Soekandar Netherlands Netherlands
JAY FLEMING KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Ties Hogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Troy Nieland Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (1)
Youssef mkaouar Dragon club academy Belgium Belgium
Cadets male -49 kg (12)
Class A (6)
Ayman Dardouchi Raiss ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
BEN SEARLE WARRIOR FACTORY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Jeremy Mansveld Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Justin Ertmann Sportschule Choi Germany Germany
Lee Ilyas Akgul Tpa Belgium Belgium
RIYAJ RAI STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (1)
Ivo Spek Jitae Sport Netherlands Netherlands
Class C (5)
Bastian Horstmann SV DJK Lowick eV Germany Germany
Cihan Karabacak Keumgang Genk Belgium Belgium
Gijs Prigge Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Thomas Huber TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Vito Vriens BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Cadets male -53 kg (8)
Class A (4)
ALEX TOWLE NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
SAM OLUWATOYIN ALLEN TKD ACADEMY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Vincent Lieuw On Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Youssef Mikaovar ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (3)
Adam AADMI TAEKWONDO IMPACT France France
Bradley Hakkoer Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Justino Tran Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class C (1)
Mohamed El Morabit Dragon club academy Belgium Belgium
Cadets male -57 kg (8)
Class A (5)
DYLAN WALCH WARRIOR FACTORY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Nasser-Eddine Aynaou Belgium Martial Arts Belgium Belgium
Niel Willems Keumgang Diest Belgium Belgium
OLIVER BYFLEET SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Stan Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (3)
Giorgi Katcharava Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Junior Barretos Sportschule Choi Germany Germany
Nabil Laiti Ben Ayad Dragon club academy Belgium Belgium
Cadets male -61 kg (4)
Class A (3)
ANDREW KNIGHT WHISTON TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Liam Aandeweg TC Soekandar Netherlands Netherlands
Noa Hanique HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Class B (1)
Glenn Uljee Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Cadets male -65 kg (2)
Class A (1)
Manuel Pollet ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
Class B (1)
Wessel William Wassink SV DJK Lowick eV Germany Germany
Cadets male +65 kg (4)
Class A (4)
Adel Khaldi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
JACOB BENNISON BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Jaden Rumokoy Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Michael Tull ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Juniors male -45 kg (4)
Class A (4)
CAMERON POOLEY NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
JOSHUA DANCER NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
NEO MOORES NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
RAVENCROFT DILAN NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Juniors male -51 kg (8)
Class A (8)
ANAS CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Arjan mamadany Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Conrard Alexandre Jung Jin Belgium Belgium
LEON DROSDZOL TKD GLADBECK Germany Germany
Radi Hamza Tkd Street Team Belgium Belgium
SIMON ALE STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
TOWLE ALEX NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Viren Pherai Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors male -55 kg (8)
Class A (6)
Delano Risakotta Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Edgar Liparitjan ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Hamza Yavus Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Ieracitano Enrique Keumgang Genk Belgium Belgium
Owen van de Wal BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
SOUFIANE EL MOUKHTARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Class B (1)
DYLAN WYLDE BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (1)
Marwan Maamri Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Juniors male -59 kg (14)
Class A (8)
Alexander Habimana Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Branko Hoebeke sin nyon Belgium Belgium
DYLAN WALCH WARRIOR FACTORY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Finn Vogelenzang ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Menno Vonk ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Nassim Bicha Belgium Martial Arts Belgium Belgium
Rick Baks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Vincent Bosch Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class B (2)
Chaid Amezian Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Kai Slier Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Class C (4)
Amin Bitich Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Bilal El Haddaji Dragon club academy Belgium Belgium
Daniel Kroeders Jitae Sport Netherlands Netherlands
ramazan ozdemir Tpa Belgium Belgium
Juniors male -63 kg (12)
Class A (8)
Abdelmalik Aynaou Belgium Martial Arts Belgium Belgium
CAMERON BOOTH NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
DANIEL OLUWATOYIN ALLEN TKD ACADEMY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Damon Worm Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Edwin van Zon BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Jesse Bruggeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
MAROUANE CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
thomas van Erven BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Class B (3)
Diego Tuccella korea club houdeng Belgium Belgium
Jesse Verheij Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Mustafa Özarslan Sportschule Choi Germany Germany
Class C (1)
Zakaria Hammit Dragon club academy Belgium Belgium
Juniors male -68 kg (11)
Class A (8)
. . Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Jos Vermeulen Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Ronan Bruggink Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Stef Otten Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Ted Brilhuis Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Timo de Vries Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Victor Gillain korea club houdeng Belgium Belgium
Yuri Geragesion TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class C (3)
Charaf El Yaagoubi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Fadi Mahroug Tkd Street Team Belgium Belgium
Job Lauf Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Juniors male -73 kg (6)
Class A (5)
Marchano Bal Bahadoer Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Nigel Rosalia Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Salah Kassar Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Sam Blok Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
cem akgul Tpa Belgium Belgium
Class C (1)
Dennis Bohle SV DJK Lowick eV Germany Germany
Juniors male -78 kg (3)
Class A (1)
HAMZEH RAMEZANI PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (1)
Daan Smulders BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Class C (1)
Jens Schutte Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Juniors male +78 kg (4)
Class A (3)
ADRIAN WAGSTAFFE NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Krishna Chabboe Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Olaf van Lamsweerde Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Class C (1)
Mehdi El Meski Dragon club academy Belgium Belgium
Juniors female -42 kg (3)
Class A (3)
CASSANDRA ROLAFF Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Kaoutar Amine Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
LAUREN WATSON Horizon TKD Academy (British TKD Combined) Great Britain Great Britain
Juniors female -44 kg (1)
Class A (1)
Sofie Lemmens Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Juniors female -49 kg (2)
Class A (1)
angel podevyn Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Class C (1)
Sekane Hallouzi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors female -52 kg (3)
Class A (3)
Noa Verlijsdonk Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
OHIANA BRUNO Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
SOPHIE ORMROD KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Juniors female -55 kg (7)
Class A (7)
Angelica Vermeulen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
BURNSIDE BROOKLYN KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
KRISTINA LEES JEON-SA TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
LONDLOU CHRISTINA NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Laurane Leleux HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
NEAL ELLIE KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
SIDDIQUI JAMILA PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Juniors female -59 kg (5)
Class A (1)
MADDIE DAVIES NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (2)
ELLIE STRUTHERS WARRIOR FACTORY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Estelle Lemineur korea club houdeng Belgium Belgium
Class C (2)
Karam Ei Madkouki Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Vivien Misbach Sportschule Choi Germany Germany
Juniors female -63 kg (4)
Class A (3)
Gulben Kuzhan Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
KYLA JULIEN PREMIER TKD GB (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Tessa van de Sande BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Class B (1)
Mariem Mohamed Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Juniors female +68 kg (4)
Class A (2)
Isabeau Van Droffelaar Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Lequisha Kempenaar Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Class B (2)
Amber Kuik Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Floortje Versteeg Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Seniors female -49 kg (3)
Class A (2)
COUMBA NOR DIOP Diourbel taekwondo club Senegal Senegal
PUNAM GURUNG STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (1)
Samya Chakri Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Seniors female -53 kg (5)
Class A (5)
ABIGAIL STONES LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Alexandra Chumakova Sportschule Merinus Germany Germany
Amelie Richard korea club houdeng Belgium Belgium
LEES KRISTINA JEON-SA TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Viktoria Krastev Sportschule Choi Germany Germany
Seniors female -57 kg (6)
Class A (6)
CHRISTINA LONDLOU NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
DAVIES MADDIE NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
JANISE VAN VELDHUIZEN TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Jennifer Barbic Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Lydia Louter TS Hilversum Netherlands Netherlands
Timea Lelik Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Seniors female -62 kg (2)
Class A (1)
Julia Fuchs Sportschule Merinus Germany Germany
Class C (1)
Sabrina Saint-Amon Burlett Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Seniors female -67 kg (3)
Class A (3)
Donna Bosland Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Francesca Pollet ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
Shannon Schaap Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Seniors female -73 kg (4)
Class A (3)
Birsen Kuzucanli Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Evelyn Bekooij-Westerhoudt Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Monica Wink Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Class B (1)
Vesna Skalec Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Seniors female +73 kg (1)
Class A (1)
Tina R Skaar Norway National Team Norway Norway
Seniors male -54 kg (6)
Class A (5)
Antonios Andreopoulos Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
DANIEL KIRKPATRICK BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Edgar Liparitjan ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
HORSLEY PAUL KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
MAACH YASSINE AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Class B (1)
zakariyae boutaakass amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Seniors male -58 kg (8)
Class A (6)
El Hilali Brahim Dragon club academy Belgium Belgium
Ilyass Chamsi Dragon club academy Belgium Belgium
PRASHANTA RAI STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
RYAN BUTT SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
TALHI ALI AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
TYRON MOORES-DUFFIELD NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (2)
Hamza Algham Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Safier Dhauri Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Seniors male -63 kg (13)
Class A (8)
AARON BRETLAND NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
BAIRI MOHAMED AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
BEN SHAW TEAM WARRIOR TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
BOOTH CAMERON NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Badr Albouyaoui Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Matthijs Boon TS Hilversum Netherlands Netherlands
Soulaimane Bliki Dragon club academy Belgium Belgium
hicham boutaakaas amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Class B (1)
Kelvin Evers Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Class C (4)
HAYMAN HAJI Kobra Bielefeld Germany Germany
Hamed Torke Jokar Sportschule Choi Germany Germany
Ilyas Algham Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Kirill Ivanov Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Seniors male -68 kg (12)
Class A (8)
CAMERON DAVIES NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
MAHDI MASSUMI ORIGINAL TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Mansur Dehpoor MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Muslim Barshigov Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Sohail mamadany Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Soulaimane Azahhaf Dragon club academy Belgium Belgium
Walter Pastian Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
YASSINE BELLAHCEN AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Class B (2)
JAMES SNOWDEN WARRIOR FACTORY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Rowan Poppelaars Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Class C (2)
Boulahya Anas Tkd Street Team Belgium Belgium
Stan Van den Bersselaar Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Seniors male -74 kg (13)
Class A (7)
Ayoub Aynaou Belgium Martial Arts Belgium Belgium
Boris van der Meer ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Hemn Mahdi kta Iraq Iraq
Mory Cisse Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Pascal Niks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
TUNA AKSU Kobra Bielefeld Germany Germany
Thijs Litjens Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Class B (2)
Louis Arcolino Maduro Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Sonny Federico korea club houdeng Belgium Belgium
Class C (4)
LORIS KALALA Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Michael Kunst Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Mike Frijns Yul-Kok Netherlands Netherlands
Spike Van heukelom Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Seniors male -80 kg (10)
Class A (7)
Dominik Ketteler SV DJK Lowick eV Germany Germany
Giavero Sabajo Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Ilyass Hamdouni Dragon club academy Belgium Belgium
JAROSLAW FLAMENG Kobra Bielefeld Germany Germany
Kerem Öntas Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Mohammed Kassar Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Toontje Bonarius TSV Yoo Sin Netherlands Netherlands
Class B (3)
Anzor Guigaev sin nyon Belgium Belgium
Niels Stock Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
STUART WRIGHT WARRIOR FACTORY (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Seniors male -87 kg (2)
Class A (2)
JAKE MOSCROP LIVERPOOL ELITE (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Rob van der Ploeg ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Seniors male +87 kg (9)
Class A (5)
Aymane El Amraoui Dragon club academy Belgium Belgium
DANIEL McGEOGHAN SCORPION TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Dawili Lokombe korea club houdeng Belgium Belgium
Michiel Hoogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
WAGSTAFFE ADRIAN NTC (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class B (1)
YUNUS EMRE YUCEL STKDD (BRITISH tKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Class C (3)
Raul Wierma Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Robert Kok Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
STEVEN ROBERTS BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Veterans female -57 kg (2)
Class A (2)
LISA HADFIELD WLM TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Silke Deussing Sportschule Choi Germany Germany
Veterans male -58 kg (1)
Class A (1)
PAUL HORSLEY KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Veterans male -80 kg (2)
Class A (2)
JOHN LOCKWOOD BLACK WIDOW (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
MARTIN POOLE BUZZ TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain
Veterans male +80 kg (1)
Class A (1)
JOHN CURTIS KORYO TKD (BRITISH TKD COMBINED) Great Britain Great Britain