Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

GERMAN OPEN 2020 - G2

  • Tournament dates
  • 29 February 2020
  • 1 March 2020
  • Deadline
  • 9 February 2020
  • Competitors
  • 768 / Unlimited
  • Location
  • Hamburg
  • Germany Germany

Competitors (768)

Cadets female -29 kg (3)
Class A (3)
Maja KRASKA ULKS ANDROS Poland Poland
Nergiz AYYILDIZ S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
Zoe KLUMB Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Cadets female -33 kg (8)
Class A (8)
Darcey STENZEL ILYEO United Kingdom United Kingdom
Ecrin YIGIT Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Gwen SAN JUAN Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Johanna ROMMEL BSV Friedrichshafen Germany Germany
Kiara BARROSO TKD HAP TIGRES NOGENTAIS France France
Lily KINGSLEY Waterside Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Shannon LARKIN Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Uljana SCHWARZ Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Cadets female -37 kg (18)
Class A (18)
Antonina WALCZAK Poland National Team Poland Poland
Dina KAMANDI NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Elmedina LIMANI S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
Emily KUNZ SPORTING Taekwondo Germany Germany
Emma novelie KAROPKA Moo Rim San Germany Germany
Kayla MURRAY Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Magdalini FARDELLA AOG Pigasos Analipseos Greece Greece
Maria GHANNAM Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Marta STASIK Biale Tygrysy Jarocin Poland Poland
Mathilde kubra GENC Risskov - Denmark Denmark Denmark
Medine KARAOGLAN Taekwondo Club Solingen e.V Germany Germany
Melina sinem SCHNEIDER NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Michalina WROBEL Biale Tygrysy Jarocin Poland Poland
Nadine GASSNER Akademie Pugnator Austria Austria
Nikol LISOWSKA OO GOFT Belarus Belarus Belarus
Nina GIUDICE-MAHE TKD COLUMERIN France France
Teigan SMITH Central Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Yara HAMZEH Elite Nuernberg Germany Germany
Cadets female -41 kg (12)
Class A (12)
Agnieszka KRAJEWSKA Poland National Team Poland Poland
Alliyah KAMKASOUMPHOU Tkd Asnieres elite France France
Carot CHRISTOPHERSEN Team Holbaek Denmark Denmark
Hannah ida BOHM Moo Rim San Germany Germany
Helin KODAMAN S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
Jasmin HERNON Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Lilly ETTELBRUCK SAARLAND Germany Germany
Nurselin AYDEMIR Taekwondo Club Solingen e.V Germany Germany
Patricia PETTERSSON Team Taekyon Sweden Sweden Sweden
Selin-g. KALKAN Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Sophia jusra KAADACH Albertslund Taekwondo klub (DK) Denmark Denmark
Zumra YAZIZI TSV Dachau 1865 Germany Germany
Cadets female -44 kg (10)
Class A (10)
Anna PAWLOWSKA Poland National Team Poland Poland
Ashley SOSNA T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Auguste KLIMANTAVI?I?T? Lithuania National Team Lithuania Lithuania
Diana CALUGAREANU Pol. Edera Taekwondo AA. DIL. Italy Italy
Edanur BALCI NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Julia NOWAK Poland National Team Poland Poland
Lemaa DHAOUADI Tremblay AC Taekwondo France France
Sara tarik abu SETTA Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Simran KAJEVIC ILYEO United Kingdom United Kingdom
Viktoria RUCINSKI TSV Dachau 1865 Germany Germany
Cadets female -47 kg (6)
Class A (6)
Aleyna celina GUMUS NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Filippa LUNGSTROM Kumgang Sweden Sweden Sweden
Ilayda VATAN TC Ubstadt-Weiher Germany Germany
Nele VOIGT TKD Center Iserlohn Germany Germany
Sarah WILHELM Tiger and Dragon Germany Germany
Valeryia SMYCHKOVA BLR national team German open Belarus Belarus
Cadets female -51 kg (3)
Class A (3)
Alina STEINER TSG Eschweiler Germany Germany
Diana ENES TKD Center Stuttgart Germany Germany
Franziska BERLINGER Switzerland National Team Switzerland Switzerland
Cadets female -55 kg (6)
Class A (6)
Aisha BANGURA Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Amelia maria STROZIK AZS OS Poznan Poland Poland
Isabella EK Baekdusan TKD Sweden Sweden
Julie NGUYEN Paris Taekwondo Elite France France
Troja JOHANSSON Helsingborgs Kampsportklubb Sweden Sweden
Wanessa PIATKOWSKA SKS Start Olsztyn Poland Poland
Cadets female -59 kg (3)
Class A (3)
Malwina WIELEBA ULKS ANDROS Poland Poland
Manelle MAURER ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang France France
Wiktoria PARTYKA Pomorze Swinoujscie Poland Poland
Cadets female +59 kg (6)
Class A (6)
Liv IRLANDER TUNRW Germany Germany Germany
Maja BLAZEJEWSKA KS Centuria Poland Poland
Melika TORKY Sportwerk Dusseldorf Germany Germany
Nikola HAREMZA UKS HWARANG WRZESNIA Poland Poland
Nikola roksana JANIK AZS AWF-Wroclaw Poland Poland
Sena lara KARAKOC Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Cadets male -33 kg (10)
Class A (10)
Bartosz MAJCZYNA Taekwondo Miedzyrzec Podlaski Poland Poland
Evangelos KOUKOUSOUDIS TKD Swisttal Germany Germany
Je-min BIEHL Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Joep VAN LIMPT KoryoSports Netherlands Netherlands
Michael STREHLE FULLCONTACT Germany Germany
Mikkel OSTERGAARD Risskov - Denmark Denmark Denmark
Nikolaos TRIKATZIS A.C.KORINTHIAS Greece Greece
Nontawat YOOSOMSRI TVBB Elite Berlin Germany Germany
Ribel MERZOUG Lyon Metropole taekwondo France France
Ridwan YASIN Team Taekyon Sweden Sweden Sweden
Cadets male -37 kg (19)
Class A (19)
Adam PLOSKI SKS Start Olsztyn Poland Poland
Ahmed ALDHANHANI Fujairah MA Club 2020 United Arab Emirates United Arab Emirates
Alessandro BRIERE ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang France France
Andre FILIPE SANTOS FONTINHA TAEKWONDO MAXIMUS MAIA Portugal Portugal
Angelo VIOLANTE T.C. Donau-Lech-Iller Germany Germany
Batu yasar OZKAN Sportschule Park Germany Germany
Daniel MEHLMANN TTM Germany Germany
Emil NOREN Helsingborgs Kampsportklubb Sweden Sweden
Enes ali GUREL T.C. Donau-Lech-Iller Germany Germany
Felix westh PETERSEN Albertslund Taekwondo klub (DK) Denmark Denmark
Firas BENALIA TC Ubstadt-Weiher Germany Germany
Ismael BENAICHA Tkd Asnieres elite France France
Karol MAJCZYNA Taekwondo Miedzyrzec Podlaski Poland Poland
Nooa SUHOLA Taekwondo Nurmijarvi Finland Finland
Oskar PILCH Poland National Team Poland Poland
Shane VICENTE Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Sofiane M'KHANNAT Taekwondo Club Niortais France France
Tim OLOFSSON Ahus Taekwondo Hwarang Sweden Sweden
Yasin LIMANI S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
Cadets male -41 kg (19)
Class A (19)
Aissa KAMKASOUMPHOU Tkd Asnieres elite France France
Askin yusuf YILMAZ FULLCONTACT Germany Germany
Aslan eymen CAVUSMAN NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Bartosz SZUKALSKI Poland National Team Poland Poland
Enis CALIK Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Ferris DURGUN Teakwondo Verler Adler e.V Germany Germany
Feyyaz GUMUS TKD Center Iserlohn Germany Germany
Imam TORAMAN TC Ubstadt-Weiher Germany Germany
Jake PACHANSKY Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kacper KASPERSKI UKS HWARANG WRZESNIA Poland Poland
Kajetan RUPAR Pomorze Swinoujscie Poland Poland
Kody ATIADEVEY Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Laurenz BRAUN VfL Berghausen Abt. Taekwondo Germany Germany
Lorenz WITTEK Akademie Pugnator Austria Austria
Muhammed-mirac CETIN Taekwondo Club Solingen e.V Germany Germany
Neo OSTMAN Kumgang Sweden Sweden Sweden
Samuel LAM Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Valton ADEMI Kumgang Sweden Sweden Sweden
Viktor NOREN Helsingborgs Kampsportklubb Sweden Sweden
Cadets male -45 kg (14)
Class A (14)
Alex HOGG Central Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Christopher GOTTSCHALK TKD Swisttal Germany Germany
Efe BILGIN KSC Leopard Germany Germany
Emre CAVUSMAN NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Ibrahim ben ahmed TORKHANI Cph City Tkd Denmark Denmark
Kacper SIEDLANOWSKI Taekwondo Miedzyrzec Podlaski Poland Poland
Krystof TIEFA SCM Prague-Cobra Dojang Prague Czech Republic Czech Republic
Mateusz CHRZANOWSKI Poland National Team Poland Poland
Max CARTWRIGHT Central Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Omran AYOUB Team Taekyon Sweden Sweden Sweden
Riad BOUHMIDA Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Semih EREN Lyon Metropole taekwondo France France
Suheil BEHANU Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Tristan SCUTURU Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets male -49 kg (11)
Class A (11)
Ahmad AL-BAIDHANI Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Atakan ERBAY NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Bartlomiej CIUPA ULKS ANDROS Poland Poland
Bartosz GABRYSIAK Biale Tygrysy Jarocin Poland Poland
Elion AGUSHI TKD Olympic Art - Kosovo Kosovo Kosovo
Gerhard SULITSKIY TUS Team Germany Germany Germany
Kacper DOBRZANSKI Droga Smoka Poland Poland
Matias GOLSTEIN Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Noah martin PORSCH Taekwondo Martial Arts Ingelheim Germany Germany
Omer YORUK Taekwondo Club Solingen e.V Germany Germany
Quincy KLIBA Baekdusan TKD Sweden Sweden
Cadets male -53 kg (7)
Class A (7)
Bradley ATIADEVEY Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Didrik K EDLUND Kumgang Sweden Sweden Sweden
Ismail IQBAL Albertslund Taekwondo klub (DK) Denmark Denmark
Jon GASHI TKD Olympic Art - Kosovo Kosovo Kosovo
Niko MYLLYNEN Taekwondo Nurmijarvi Finland Finland
Nikolai MOOR Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Zbigniew JABLONSKI SKS Start Olsztyn Poland Poland
Cadets male -57 kg (3)
Class A (3)
Badis SAIB Taekwondo Fresnoy Mackellerie France France
Jana RAJANI Esbjerg Taekwondo Klub Denmark Denmark
Mikolaj SOKOLOWSKI SKS Start Olsztyn Poland Poland
Cadets male -61 kg (3)
Class A (3)
Albert LUDWIG SCM Prague-Cobra Dojang Prague Czech Republic Czech Republic
Alexander PLAIPETCH-UNES Strommen TKD Norway Norway
Ananda leon KAUDELKA The Kick Taekwondo Thailand Thailand
Cadets male -65 kg (3)
Class A (3)
John cedrick BISMARCK Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Kacper KRAJEWSKI AZS OS Poznan Poland Poland
Kevin BRINK Kumgang Sweden Sweden Sweden
Cadets male +65 kg (2)
Class A (2)
Ilies SEL ASSABAT TKD COLUMERIN France France
Tama TAPUTU auc taekwondo France France
Juniors male -45 kg (20)
Class A (20)
Atila KAPLAN TKD Center Stuttgart Germany Germany
August storm BRUUN Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Bleron ADEMI Kumgang Sweden Sweden Sweden
Daniel DROSDOWSKI BSV Friedrichshafen Germany Germany
Georgios GKAITATZIS T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Hamad FARAJ Fujairah MA Club 2020 United Arab Emirates United Arab Emirates
Ismail JACOBSEN Team Brondby Denmark Denmark
Jamie MCINTOSH Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Jonas KRETZSCHMAR TUS Team Germany Germany Germany
Kerem-hasan KARACETIN KSC Leopard Germany Germany
Leon PHANYANOUVONG Taekwondo Fresnoy Mackellerie France France
Malik HABIB FREIJEH Risskov - Denmark Denmark Denmark
Marcus BENGTSSON Baekdusan TKD Sweden Sweden
Masai STEINBACH T.C. Donau-Lech-Iller Germany Germany
Mattia SALVATORI TAEKWONDO MEDICINA Italy Italy
Mohamad MAHMOUD TVBB Elite Berlin World Taekwondo World Taekwondo
Samuel DINGES Akademie Pugnator Austria Austria
Victor HUSREV SAARLAND Germany Germany
Yones darid AULAQI Albertslund Taekwondo klub (DK) Denmark Denmark
Zack SARSOZA Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Juniors male -48 kg (13)
Class A (13)
Bilger kaan IBIS Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Cihan CINAR Albertslund Taekwondo klub (DK) Denmark Denmark
Duarte MENDES Taebaek Triangulo Taekwondo Portugal Portugal
Francesco VIOLANTE T.C. Donau-Lech-Iller Germany Germany
Igor DRAZKIEWICZ Poland National Team Poland Poland
Islam GOUDA Fujairah MA Club 2020 United Arab Emirates United Arab Emirates
Jesse VAN VULPEN Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Maksymilian SMIESZEK UKS KORYO Poland Poland
Milosz ZIOLKOWSKI AZS AWF Warszawa Poland Poland
Mohamed FALAH Fujairah MA Club 2020 United Arab Emirates United Arab Emirates
Rasmus SUHOLA Taekwondo Nurmijarvi Finland Finland
Simon LAUBHOLD SAARLAND Germany Germany
Yaser SAMEIR Fujairah MA Club 2020 United Arab Emirates United Arab Emirates
Juniors male -51 kg (16)
Class A (16)
Alvaro VELEZ PEINADO FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Andre ALEXANDRE Taebaek Triangulo Taekwondo Portugal Portugal
Bartosz STRUGLINSKI AZS OS Poznan Poland Poland
Benjamin michel CHRUSZCZYK Team Odense Taekwondo Denmark Denmark
Charaf RECH-CHOUK Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Denis BLLACA TKD Olympic Art - Kosovo Kosovo Kosovo
Gabriel CLAREN Ahus Taekwondo Hwarang Sweden Sweden
Grzegorz OLSZEWSKI AZS AWF Warszawa Poland Poland
Joshua PAULY LSG Taekwondo Team Germany Germany
Luca SENDREI Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Milan MOLLE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Mushari MOHAMED Fujairah MA Club 2020 United Arab Emirates United Arab Emirates
Natadanai KISSKALT Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Oliver YHAP ILYEO United Kingdom United Kingdom
Robin HAAS TUS Team Germany Germany Germany
Timon HERDAM Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Juniors male -55 kg (20)
Class A (20)
Basel GATH (jerusalem panters clup)JPC Palestine Palestine
Belmin HAMIDOVIC Vejle Taekwondo Klub Denmark Denmark
Dalibor TOPIC TKD Center Stuttgart Germany Germany
David LIU Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Dennis ARNOLD Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Gavin SAN JUAN Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Hugo DANNQVIST Baekdusan TKD Sweden Sweden
Isak SIVERTSEN Nesodden TKD CLUB Norway Norway
Joel TOFT Solrod Taekwondo Klub Denmark Denmark
Jorge MARTINEZ ACEVEDO FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Kiran CHITAROE TC Soekandar Netherlands Netherlands
Leonardo MAIR Switzerland National Team Switzerland Switzerland
Max LINDAU Chae Taekwondo Angelholm Sweden Sweden
Muhammad ilyas ben ahmed TORKHANI Cph City Tkd Denmark Denmark
Noah CHAN 1. Gelnhauser Taekwondo Club Germany Germany
Piotr SAFARYN Poland National Team Poland Poland
Ricki gene FARNES Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Tomas domingos TEIXEIRA Taebaek Triangulo Taekwondo Portugal Portugal
Tommy TRUONG Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Tsimafei STSIAPANAU OO GOFT Belarus Belarus Belarus
Juniors male -59 kg (21)
Class A (21)
Adam POLCZYNSKI AZS OS Poznan Poland Poland
Anthony BORGHOL Chae Taekwondo Sweden Sweden Sweden
Bosko boban PAVLOVIC Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Emre TEPE Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Furkan KUECUEKSUNGUR Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Giorgio STEINBACH T.C. Donau-Lech-Iller Germany Germany
Hamad SETTA Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Joseph NORFOLK ILYEO United Kingdom United Kingdom
Justus RODER TV Salmunster Germany Germany
Kamil KLEKOTTA ULKST Borne Sulinowo Poland Poland
Luca SHU Sportwerk Dusseldorf Germany Germany
Luka TESANOVIC Switzerland National Team Switzerland Switzerland
Mateusz KOWALSKI KS AZS UWM Olsztyn Poland Poland
Mohammed ACHNINE Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Nathan JULES ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang France France
Rafed BOUALLEGUI TKD COLUMERIN France France
Rocky JOHANSSON Helsingborgs Kampsportklubb Sweden Sweden
Roman ROTGANG Leopard Lengerich e.V. Germany Germany
Sebastian bille NIELSEN Risskov - Denmark Denmark Denmark
Stine TOT Esbjerg CITY Taekwondo Klub Denmark Denmark
Yagiz dersim ULUSOY T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors male -63 kg (22)
Class A (22)
Adam JOCHMAN Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Arnis AGUSHI TKD Olympic Art - Kosovo Kosovo Kosovo
Ayoub AIT NACER Taekwondo Fresnoy Mackellerie France France
Bartosz PAWLOWSKI TKKF Promyk Ciechanow Poland Poland
Daniel HEER TKD Swisttal Germany Germany
Diaa SALAMA (jerusalem panters clup)JPC Palestine Palestine
Dion WEIDUM Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Dominik PAPIEROWSKI UKS G-8 Bielany Poland Poland
Hamza KARNAHCEN Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Harbi ABDALLA (jerusalem panters clup)JPC Palestine Palestine
Ilkan ALARSLAN Leopard Lengerich e.V. Germany Germany
Lukas atle LINDGREN Nesodden TKD CLUB Norway Norway
Marcos VALLEJO SUTIL FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Matheo DEVILLAZ Tremblay AC Taekwondo France France
Matthew HOWELL South Hams TKD United Kingdom United Kingdom
Phillip DAVIDS TKD Swisttal Germany Germany
Rufat ZAIDOV Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Ryer VAN ERKELENS Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Themistoklis STAVRIDIS AOG Pigasos Analipseos Greece Greece
Tymoteusz KOWALCZYK KS AZS UWM Olsztyn Poland Poland
Vadim DURLESKU Hereya Bulgaria Bulgaria
Yassin EL QUARROUMI NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Juniors male -68 kg (16)
Class A (16)
Alyamin SAMANI Sportwerk Dusseldorf Germany Germany
Biel RUIZ Andorra National Team Andorra Andorra
Can CINAR T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Elia PORSCH Taekwondo Martial Arts Ingelheim Germany Germany
Emad mohamed ISHAK sharjah club United Arab Emirates United Arab Emirates
Jakub JUZWIK AZS AWF Warszawa Poland Poland
Jesus SERRANO MACIAS FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Konrad JAWORSKI AZS AWF Warszawa Poland Poland
Lucas klint DEHN Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Lukasz CUDNOCH Poland National Team Poland Poland
Manuel MARTINHO Clube Desportivo e Recreativo Portugal Portugal
Milosz KUKULA ULKST Borne Sulinowo Poland Poland
Nicky HENRIKSSON LTA Sweden Sweden
Ryan RICHARDSON Gurumu Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Viktor OLOFSSON Kumgang Sweden Sweden Sweden
Vincent HOERMANN SV Raisting Germany Germany
Juniors male -73 kg (12)
Class A (12)
Ahmad MOHAMMAD S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
David RIBEIRO Clube Desportivo e Recreativo Portugal Portugal
Dimitrije AJDUKOVIC Taekwondo Club Banjica Serbia Serbia
Edi HRNIC Albertslund Taekwondo klub (DK) Denmark Denmark
Evann LEGENDRE TKD COLUMERIN France France
Finn janek WILHELM Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Leon KAPLAN TKD Center Stuttgart Germany Germany
Lukas davydov KAASTRUP Risskov - Denmark Denmark Denmark
Maciej LEPOROWSKI UKS TKD Sroda Wlkp Poland Poland
Manuel ARANDA GALISTEO FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Noel BERG LTA Sweden Sweden
Szymon PIATKOWSKI Poland National Team Poland Poland
Juniors male -78 kg (9)
Class A (9)
Alan CAPALA TKD Wolsztyn Poland Poland
David KLOUCEK Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Islam KARIMOV Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Jakub SOCHA UKS TKD Sroda Wlkp Poland Poland
Jiri STASTNY Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Joshua noel JURGENS NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Kevin WEIMANN SPORTING Taekwondo Germany Germany
Maciej STRYJEK Poland National Team Poland Poland
Patrik MADLO Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Juniors male +78 kg (6)
Class A (6)
Dorukhan YILDIZ KSC Leopard Germany Germany
Jaden RUMOKOY TKD Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Justus DALHOFF Leopard Lengerich e.V. Germany Germany
Michal PACZKOWSKI Poland National Team Poland Poland
Moises HERRERA AGUDO FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Wiktor PAJDZIK Poland National Team Poland Poland
Juniors female -42 kg (12)
Class A (12)
Camilla FARNES Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Danya SERRY Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Denize KALNINA Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Jena AL-HASHIMI Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Lenya SAUER SAARLAND Germany Germany
Lhena ATTOUT Lyon Metropole taekwondo France France
Melina HECKMANN LSG Taekwondo Team Germany Germany
Nur ARAYAN Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Ocean GABRIEL-LOVELL Walters Family School of Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Suheda YAVUZ NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Wiktora GRZESKOWIAK UKS HWARANG WRZESNIA Poland Poland
Zahra MASSOMI Taekwondo Cappel Marburg Germany Germany
Juniors female -44 kg (8)
Class A (8)
Aurelie BUTTARELLI TSCP France France
Aylin KOCABAS KSC Leopard Germany Germany
Lena MALECKA Poland National Team Poland Poland
Mahtab ROSTAMI Team Brondby Denmark Denmark
Matilde maria DA CONCEICAO RODRIGUES FERREIRA TAEKWONDO MAXIMUS MAIA Portugal Portugal
Melina ESKITZI Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Nessa MURPHY Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Tamara MARKOVIC TKD Center Stuttgart Germany Germany
Juniors female -46 kg (20)
Class A (20)
Adelaida SOULOVARI AOG Pigasos Analipseos Greece Greece
Aleksandra SZYMCZAK Biale Tygrysy Jarocin Poland Poland
Alicja KRAJEWSKA ULKS ANDROS Poland Poland
Anastazija PANCIC TKD Center Stuttgart Germany Germany
Aoibh MURPHY Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Begonya YILMAZ Taekwondo Oezer Germany Germany
Britt HUBER Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Dilan DURGUN Teakwondo Verler Adler e.V Germany Germany
Eslem nur DEMIR Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Firdaous BOUISENGAREN Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Iliana MAKRIDOU ASV Dachau Germany Germany
Karolina SZCZESNOWSKA UKS KORYO Poland Poland
Kinnari BRACK Switzerland National Team Switzerland Switzerland
Latisha GARBETT Team Ultimate (GBR) United Kingdom United Kingdom
Leonie johanna MAYER Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Letizia BISERNI Pol. Edera Taekwondo AA. DIL. Italy Italy
Marbele PFAFF TUS Team Germany Germany Germany
Mayssam MERZOUG Lyon Metropole taekwondo France France
Naiara LINAN Andorra National Team Andorra Andorra
Nikola KRAJEWSKA ULKS ANDROS Poland Poland
Juniors female -49 kg (15)
Class A (15)
Adiba ASIMI Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Aleyna OZKEN KSC Leopard Germany Germany
Denna luciana KOUSHAN NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Ellinor MALMGREN GABRIELIN Baekdusan TKD Sweden Sweden
Irem elvida GUREL T.C. Donau-Lech-Iller Germany Germany
Izem KARADAS TKD Center Stuttgart Germany Germany
Jade theresa CASTILLO Albertslund Taekwondo klub (DK) Denmark Denmark
Josefine ella luci s WENDT Vejle Taekwondo Klub Denmark Denmark
Louise LYNGBAEK Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Maja MAROSZEK AZS AWF-Wroclaw Poland Poland
Marta BURZYNSKA Poland National Team Poland Poland
Maysane KAMKASOUMPHOU Tkd Asnieres elite France France
Neve HOGG Central Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Selen AYDEMIR Taekwondo Club Solingen e.V Germany Germany
Veronica ROSETTI Pol. Edera Taekwondo AA. DIL. Italy Italy
Juniors female -52 kg (21)
Class A (21)
Annika DE MUNNIK Budo Aykac Netherlands Netherlands
Auguste KVEDARAITE Lithuania National Team Lithuania Lithuania
Aya BOUHMIDA Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Carla marie fjordby JENSEN Vejle Taekwondo Klub Denmark Denmark
Fay WESTERVELD Budo Aykac Netherlands Netherlands
Gerda MEI Lithuania National Team Lithuania Lithuania
Izabella KRAJEWSKA Poland National Team Poland Poland
Jacy aaliyah WENZEL FULLCONTACT Germany Germany
Jessica WOLF Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Joanna SZYMCZAK Biale Tygrysy Jarocin Poland Poland
Julie thusgaaard FREDERIKSEN Vejle Taekwondo Klub Denmark Denmark
Karolina KRZYKWO AZS AWF Warszawa Poland Poland
Laura CHRAPKOWSKA KS AZS UWM Olsztyn Poland Poland
Lena KRAKOWSKA ULKST Borne Sulinowo Poland Poland
Lenya KAMKASOUMPHOU Tkd Asnieres elite France France
Maisy COOK Lion Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Melinda SAHIN S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
Mia PACHANSKY Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Selma K EDLUND Kumgang Sweden Sweden Sweden
Sofia KLEIN Tiger and Dragons Germany Germany
Svenja SKORUPA SAARLAND Germany Germany
Juniors female -55 kg (20)
Class A (20)
Andreea teodora GLODEANU FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Anna ENGSTROM Kumgang Sweden Sweden Sweden
Aylin cecile COLAK LSG Taekwondo Team Germany Germany
Ezoe ALBEROLA Andorra National Team Andorra Andorra
Izabella MIASTKOWSKA KS AZS UWM Olsztyn Poland Poland
Jessie VORDERMAN TKD Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Jodie MCKEW Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) United Kingdom United Kingdom
Jule MARTENS RWK Germany Germany
Julia SZPAK UKS TKD KORNIK Poland Poland
Lena UNRAU Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Linda CECCHI Pol. Edera Taekwondo AA. DIL. Italy Italy
Lisa maria SORENSEN Brande Taekwondo KluM- Huktti Denmark Denmark
Nisrin HEBBAR ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang France France
Oliwia KOWALCZUK KS AZS UWM Olsztyn Poland Poland
Sanja GLISIC Wattwil RLZ TKD Swiss Switzerland Switzerland
Smilla KJAER BARKUM Team Holbaek Denmark Denmark
Sophie KOERS Leopard Lengerich e.V. Germany Germany
Soraya BELARADJ AMSLF Section Taekwondo France France
Teeyah DOUCET ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang France France
Viktoria SIMIN TKD Swisttal Germany Germany
Juniors female -59 kg (16)
Class A (16)
Abby KINSELLA Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Aleksandra PLOSKA KS AZS UWM Olsztyn Poland Poland
Celina BAX Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Erin SHAW Central Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ina rebekka dahl DIALLO Brande Taekwondo KluM- Huktti Denmark Denmark
Julika ZIMMERLING TKD Swisttal Germany Germany
Justyna KOWALKOWSKA Poland National Team Poland Poland
Kinga GORSKA MUKS Pietnastka Poland Poland
Lea marie DUMKE SG Bomlitz Germany Germany
Malgorzata JANECZKO UKS TKD Sroda Wlkp Poland Poland
Roja REZAIE Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Rona GASHI TKD Olympic Art - Kosovo Kosovo Kosovo
Sarah SPILLMANN 1. Gelnhauser Taekwondo Club Germany Germany
Sasja VAN WANROOIJ Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Sofie STANDIG Baekdusan TKD Sweden Sweden
Tindra ANDERSSON Baekdusan TKD Sweden Sweden
Juniors female -63 kg (14)
Class A (14)
Amy MINK Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Anastasia VIKULINA Entuziast (Dadadzhanov A.) Russia Russia
Angelina HUESCH SAARLAND Germany Germany
Antonia BECK TG Nettetal Germany Germany
Emma-rosa BESSI AMSLF Section Taekwondo France France
Hafsa liana CHATIOU Albertslund Taekwondo klub (DK) Denmark Denmark
Iman KANOUTE Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Julia VOLL Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Kim vivian KREUZER TKD Center Stuttgart Germany Germany
Leyla PALSER Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Morgan CURTIS Koryo United Kingdom United Kingdom
Selenay GUCLUEFE Konya Spor Kulubu Dernegi Turkey Turkey
Tatiana TOMCZAK UKS TKD KORNIK Poland Poland
Zuzanna IDZIAK ULKST Borne Sulinowo Poland Poland
Juniors female -68 kg (6)
Class A (6)
Amy BONE Team Warrior Tkd GB United Kingdom United Kingdom
Irene MONTERO RISOTO Taekwondo Ilyo Spain Spain
Izabela RANECKA Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Lea selina MINNIE RWK Germany Germany
Patrycja KASPERSKA UKS HWARANG WRZESNIA Poland Poland
Viviana VALENTINO Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Juniors female +68 kg (6)
Class A (6)
Famke KLOOSTERMAN TKD Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Imke SCHULZ Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Medina KARIMOVA Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Moa SCHELIN Chae Taekwondo Sweden Sweden Sweden
Mouna OUASSOU Tremblay AC Taekwondo France France
Weronika PRZYBYSZ Poland National Team Poland Poland
Seniors female -46 kg (7)
Class A (7)
Agata URBAN AZS AWF Warszawa Poland Poland
Ana JIMENEZ MONTERO FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Filiz OGEL HYM SPOR KULUBU Turkey Turkey
Krystsina SAULUK BLR national team German open Belarus Belarus
Michelle TAU Team Lesotho-2020 Lesotho Lesotho
Ozlem GURUZ Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Sara CORTEGOSO LIMA Spain National Team Spain Spain
Seniors female -49 kg (15)
Class A (15)
Camilla retzlaff HVASS Esbjerg Taekwondo Klub Denmark Denmark
Dominika HRONOVA Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Ela AYDIN Germany National Team Germany Germany
Lea anais KARMELY TKD Center Stuttgart Germany Germany
Maddison MOORE Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Martina CORELLI Centro Sportivo Esercito Italy Italy
Martyna STASIK Biale Tygrysy Jarocin Poland Poland
Nora HOGFELDT Kumgang Sweden Sweden Sweden
Oliwia USCIMIUK Poland National Team Poland Poland
Rukiye YILDIRIM Turkish Olympic Team 2020 GERMAN OPEN Turkey Turkey
Sueheda GUELER Germany National Team Germany Germany
Supharada KISSKALT Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Tia MLINARIC Koryo United Kingdom United Kingdom
Vera KACHOWITSCH BSV Friedrichshafen Germany Germany
Ziyoda IRISMATOVA SC Sayram-Tornado Kazakhstan Kazakhstan
Seniors female -53 kg (11)
Class A (11)
Asli COSKUN TSV Dachau 1865 Germany Germany
Julia RONKEN TSC Gladbeck Germany Germany
Lucja OLESZCZUK AZS AWF Warszawa Poland Poland
Madeline FOLGMANN Germany National Team Germany Germany
Mansouria DERAI Risskov - Denmark Denmark Denmark
Melyan CID MARTINEZ PUEBLA OPEN MEX Mexico Mexico
Monika MITSKEVICH BLR national team German open Belarus Belarus
Robin DIDDEN KoryoSports Netherlands Netherlands
Tanja KAPPLER Wattwil RLZ TKD Swiss Switzerland Switzerland
Valentina ZENELI Wattwil RLZ TKD Swiss Switzerland Switzerland
Zeliha AGRIS Turkish Olympic Team 2020 GERMAN OPEN Turkey Turkey
Seniors female -57 kg (27)
Class A (27)
Anna-lena FROEMMING Germany National Team Germany Germany
Bodine SCHOENMAKERS Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Caroline PERSSON Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Christina PAPPA AIANTAS A.C. Greece Greece
Dshamilja ZENELI Wattwil RLZ TKD Swiss Switzerland Switzerland
Elisa TOIVONEN Taekwondo Nurmijarvi Finland Finland
Faidra KALTEKI A.C. DIAS LARISSAS GERMAN OPEN 2020 Greece Greece
Hatice kubra ILGUN Turkish Olympic Team 2020 GERMAN OPEN Turkey Turkey
Inese TARVIDA HANSU CLUB TEAM Latvia Latvia
Isabel BECKSTEIN Nennslingen Germany Germany
Iveta JIRANKOVA Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Joana CUNHA PROJETO OLIMPICO Portugal Portugal
Kathrin BOES TSC Gladbeck Germany Germany
Kathrine kamp nordentoft FREDERIKSEN Esbjerg CITY Taekwondo Klub Denmark Denmark
Klaudija TVARONAVICIUTE Lithuania National Team Lithuania Lithuania
Kristina BEROS Croatia National Team Croatia Croatia
Laura GOEBEL TKD Center Iserlohn Germany Germany
Leonor CORREIA Ass. TKD COSTA VERDE - Kyorugi Portugal Portugal
Lydia LOUTER TKD Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Maja KAPUSTA Chae Taekwondo Angelholm Sweden Sweden
Mariam MAHNU Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Mona AFSHARIAN Sportwerk Dusseldorf Germany Germany
Parisa FARSHIDI TVBB Elite Berlin Germany Germany
Phoebe-joliene LEITNER FULLCONTACT Germany Germany
Seher DASDEMIR NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Skylar PARK TRP Excel Canada Canada
Vanessa BECKSTEIN Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Seniors female -62 kg (19)
Class A (19)
Alina PRZYGODA TSC Gladbeck Germany Germany
Ann-christin DOROW 1. Gelnhauser Taekwondo Club Germany Germany
Caroline bjerring RASMUSSEN Risskov - Denmark Denmark Denmark
Dilara BASAR S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
Donna BOSLAND Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Ella SANDS Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Fatima SOUIDI 3MTKD - MONTPELLIER France France
Irem YAMAN Turkish Olympic Team 2020 GERMAN OPEN Turkey Turkey
Jolanta TARVIDA HANSU CLUB TEAM Latvia Latvia
Julia SEREDA Poland National Team Poland Poland
Licia MARTIGNANI Centro Sportivo Esercito Italy Italy
Maria JIMENEZ LAMA FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Meike UNRAU Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Michaela KUBIKOVA Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Nadica BOZANIC Taekwondo Club Imperium Serbia Serbia
Nina BISERCIC Sportschule Park Germany Germany
Tekiath BEN YESSOUF Niger National Team Niger Niger
Victoria FALKE Akademie Pugnator Austria Austria
Wiktoria HORBA LASW LEGIONOWO Poland Poland
Seniors female -67 kg (19)
Class A (19)
Andrea PIRES fusion tkd United Kingdom United Kingdom
Ayda JAMEIAN Kolding Huma Tkd Klub Denmark Denmark
Boubacar mounkaila HASSANA Niger National Team Niger Niger
Cigdem DANISMAN TVBB Elite Berlin Germany Germany
Cristina GASPA Centro Sportivo Esercito Italy Italy
Eliza ZBRZEZNA Poland National Team Poland Poland
Emily HOERMANN SV Raisting Germany Germany
Gabriela DAJNOWICZ AZS AWF Warszawa Poland Poland
Hanna HUTZEN TKD-Kerpen Germany Germany
Jasmin ANDERSEN ELITE VEST Denmark Denmark
Kristyna DROBNA Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Lisa-marie SEELE Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Madelyn andrea RODRIGUEZ Equipo Olimpico Taekwondo Republica Dominicana Tokio 2020 Dominican Republic Dominican Republic
Paige MC PHERSON Paige McPherson United States of America United States of America
Petra STOLBOVA Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Ruth GBAGBI Cote d'Ivoire Team Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire
Simone ABLEY NTC United Kingdom United Kingdom
Vanessa KOERNDL Germany National Team Germany Germany
Zuzanna MROZINSKA MUKS Pietnastka Poland Poland
Seniors female -73 kg (7)
Class A (7)
Astan katherine feghe BATHILY Cote d'Ivoire Team Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire
Cecilie FRANK Risskov - Denmark Denmark Denmark
Doris POLE Croatia National Team Croatia Croatia
Marcelina marta KOSZEL Poland National Team Poland Poland
Monica WINK Taekwondo school de Tombe Netherlands Netherlands
Reshmie OOGINK RONIN 2020 Netherlands Netherlands
Yanna SCHNEIDER Germany National Team Germany Germany
Seniors female +73 kg (10)
Class A (10)
Ana TEPAVAC Serbian National Team Serbia Serbia
Belen MORAN ROMERO Spain National Team Spain Spain
Dagmara HAREMZA UKS HWARANG WRZESNIA Poland Poland
Darija HUSOVIC TSV Dachau 1865 Germany Germany
Katherine RODRIGUEZ Equipo Olimpico Taekwondo Republica Dominicana Tokio 2020 Dominican Republic Dominican Republic
Lorena BRANDL Germany National Team Germany Germany
Nafia KUS Turkish Olympic Team 2020 GERMAN OPEN Turkey Turkey
Natalie LAURIDSEN Brande Taekwondo KluM- Huktti Denmark Denmark
Sarah DI SINNO Sportwerk Dusseldorf Germany Germany
Tania CASTINEIRA ETCHEVERRIA Spain National Team Spain Spain
Seniors male -54 kg (18)
Class A (18)
Alkan OZKEN KSC Leopard Germany Germany
Andrea CONTI NRGYM TAEKWONDO AREZZO Italy Italy
Bartosz DUSZYNSKI Taekyon Poland Poland
Daniel CHIOVETTA Moo Duk Kwan e.V. Bad Windsheim Germany Germany
Daniil RUDAKOU BLR national team German open Belarus Belarus
Davide DITTA Centro Sportivo Esercito Italy Italy
Emircan ONUS KSC Leopard Germany Germany
Finn GAUGER Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Hueseyin CANAN Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Jase CHITAROE TC Soekandar Netherlands Netherlands
Joshua LONG Team Warrior Tkd GB United Kingdom United Kingdom
Josip TESKERA Croatia National Team Croatia Croatia
Louis FEIEREISEN Luxembourg National Team Luxembourg Luxembourg
Lukasz NOWAK UKS TKD KORNIK Poland Poland
Mahamadou AMADOU Niger National Team Niger Niger
Nicolas LEGARI BALLERINI Taekwondo Tricolore Italy Italy
Phillip HEUSCHKEL SAARLAND Germany Germany
Rasmus JOHANSSON Kumgang Sweden Sweden Sweden
Seniors male -58 kg (27)
Class A (27)
Adil BELKADI Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Ali muhammed BASKIR Turkgucu Ulkuspor Turkey Turkey
Amine DERAI Risskov - Denmark Denmark Denmark
Amir mohammad HOSSEINI Nader's Gym Germany Germany
Anass ZBAIRI AKOUR ABFT Team Belgium Belgium
Antonios ANDREOPOULOS Sportwerk Dusseldorf Germany Germany
Cemal-can MALKOC Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Ebrahim MARWAN Aktivitetshuset Taekwondo Link Sweden Sweden
Frederik emil OLSEN Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Hassan HAIDER Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Hojat ZAHEDI Chae Taekwondo Sweden Sweden Sweden
Jakub PLACZKOWSKI ULKS ANDROS Poland Poland
Jeff marumo MOLOISANE Team Lesotho-2020 Lesotho Lesotho
Kubilay YILMAZ Taekwondo Oezer Germany Germany
Leon DROSDZOL NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Mason YARROW Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Mateusz SZCZESNOWSKI Poland National Team Poland Poland
Mohamed ASSANE BOUKARY Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Mohammed NOUR Gurumu Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Mourad abdel m. LAACHRAOUI ABFT Team Belgium Belgium
Moustapha KAMA Senegal NATIONAL TEAM Senegal Senegal
Rui BRAGANCA PROJETO OLIMPICO Portugal Portugal
Samim ABASI Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Sipan YOUSSEF NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Tobias HYTTEL Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Yauheni ANUSHKEVICH Belarus Polotsk Belarus Belarus
Zhassurbek ISRAILOV SC Sayram-Tornado Kazakhstan Kazakhstan
Seniors male -63 kg (34)
Class A (34)
Adrian DEL RIO GUERRERO Spain National Team Spain Spain
Ali MOHAMMAD S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
Danilo TESANOVIC Wattwil RLZ TKD Swiss Switzerland Switzerland
Eren ONUS KSC Leopard Germany Germany
Felix WORBS RWK Germany Germany
Hamza SOULEYMANE NOMAO Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Hamza YAVUZ NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Imran OZKAYA Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Iordanis KONSTANTINIDIS TSV Dachau 1865 Germany Germany
Jason gangia JENSEN Team Odense Taekwondo Denmark Denmark
Joan JORQUERA CALA Spain National Team Spain Spain
Leon GLASNOVIC TKD MARJAN Croatia Croatia
Lucca MACHADO A.S.A.S Brazil Brazil
Maik ERDMANN BELARUS RCOP-RGUOR Belarus Belarus
Malik GULEC Taekwondo Oezer Germany Germany
Mateusz NOWAK Poland National Team Poland Poland
Matthijs BOON TKD Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Michal BRYM AZS AWF Warszawa Poland Poland
Miguel simoes PACO Ass. TKD COSTA VERDE - Kyorugi Portugal Portugal
Mikolaj ZYZNIEWSKI Poland National Team Poland Poland
Mohamed KHLIFI Olympic Taekwondo Club Bonn Germany Germany
Mohamed reda BOUHJAR ESPRIT TAEKWONDO France France
Mohsen JAHFARI Koryo Taekwondo Switzerland Switzerland
Mouhamed el mactar DIAO Senegal NATIONAL TEAM Senegal Senegal
Nigel TIMMERS Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Nuno COSTA PROJETO OLIMPICO Portugal Portugal
Omer DAWOUD Vejle Taekwondo Klub Denmark Denmark
Paul RADTKE SAARLAND Germany Germany
Ranye DREBES TKD Swisttal Germany Germany
Sebastian USCIMIUK Poland National Team Poland Poland
Sekou COULIBALY Luxembourg National Team Luxembourg Luxembourg
Seyedehsan NAGHIBZADEH Grand Sports Academy World Taekwondo World Taekwondo
Spiridon NITSAS Bayerische Taekwondo Union Germany Germany
Yahor NIKITSENKA BLR national team German open Belarus Belarus
Seniors male -68 kg (42)
Class A (42)
Abdullah AMER Team Norrebro Copenhagen Denmark Denmark
Ali RADWAN BLR national team German open Belarus Belarus
Ali ALIAN Boras taekwondocenter Sweden Sweden
Arber AZEMI AAM Prishtina - Kosovo Kosovo Kosovo
Arbnor BAJRA AAM Prishtina - Kosovo Kosovo Kosovo
Bernardo PIE Equipo Olimpico Taekwondo Republica Dominicana Tokio 2020 Dominican Republic Dominican Republic
Bradly SINDEN Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Christian MCNEISH Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Ciaran MCGOVERN Team Warrior Tkd GB United Kingdom United Kingdom
Daniel anton HOUBEN TVBB Elite Berlin Germany Germany
Dion RICHARDSON Gurumu Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Dorian KONDRAJCZAK AZS OS Poznan Poland Poland
Dusan BOZANIC Taekwondo Club Imperium Serbia Serbia
Edgaras ABROMAVICIUS Lithuania National Team Lithuania Lithuania
Ehsan MADAH TVBB Elite Berlin Germany Germany
Ekvara KAMKASOUMPHOU Tkd Asnieres elite France France
Fahd ZAOUIA Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Georgios TOURANIS TKD Center Stuttgart Germany Germany
Hasanein KHAFAJI Team 2 Iraq Iraq
Ilia JAMEIAN Kolding Huma Tkd Klub World Taekwondo World Taekwondo
Isak HIRSBRO Albertslund Taekwondo klub (DK) Denmark Denmark
Ismael YACOUBA Niger National Team Niger Niger
Jalal MAHNU Hwarang Rodovre TKD Denmark Denmark
Jan FIALA Czech National Team Czech Republic Czech Republic
Jehudiel KIKI Benin National Team Benin Benin
Joaquim GOMES Clube Desportivo e Recreativo Portugal Portugal
Jona PORSCH Taekwondo Martial Arts Ingelheim Germany Germany
Lassana SYLLA Mauritania NATIONAL TEAM Mauritania Mauritania
Leon BUCHHOLZ Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Lucian PROCOPCIUC ASS 20KM ALMEIRIM Portugal Portugal
Luis PIE Equipo Olimpico Taekwondo Republica Dominicana Tokio 2020 Dominican Republic Dominican Republic
Michael TIPECSKA TSV Neubiberg Germany Germany
Mohamad CHEHADE Chae Taekwondo Sweden Sweden Sweden
Mohamed tahar CHETOUI Olympic Taekwondo Club Bonn Germany Germany
Muhammedcan GOKCE S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
Otto JORGENSEN Team Norrebro Copenhagen Denmark Denmark
Pavel HATSILLO BLR national team German open Belarus Belarus
Renato PEREIRA Ass. TKD COSTA VERDE - Kyorugi Portugal Portugal
Rene ACKERMANN Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Sandro PEER Taekwondo Oberndorf Austria Austria
Si mohamed KETBI ABFT Team Belgium Belgium
Ted BRILHUIS TKD Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Seniors male -74 kg (24)
Class A (24)
Andy KAMPF TV Salmunster Germany Germany
Azat MANUKJAN BSV Friedrichshafen Germany Germany
Bartosz STEPHAN Poland National Team Poland Poland
Caden CUNNINGHAM Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Daniyal FALLAHPOURKOUSHALI Esbjerg CITY Taekwondo Klub Denmark Denmark
Eduard DREWLAU Polizei-SV Georgsmarienhutte e.V. Germany Germany
Filipe ALVES MIRANDA Wattwil RLZ TKD Swiss Switzerland Switzerland
Hamza ADNAN-KARIM KSC Leopard Germany Germany
Hleb KRYSHNEU BLR national team German open Belarus Belarus
Jomo MBELE Jomo Mbele United States of America United States of America
Jonas PETTERSEN Nesodden TKD CLUB Norway Norway
Josh CALLAND Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Junas SHAREEF Team Norrebro Copenhagen Denmark Denmark
Karol wladyslaw ROBAK AZS OS Poznan Poland Poland
Kasra MEHDIPOURNEJAD TVBB Elite Berlin World Taekwondo World Taekwondo
Marko GOLUBIC Croatia National Team Croatia Croatia
Martin STACH TKD Swisttal Germany Germany
Mehdi JERMAMI 3MTKD - MONTPELLIER France France
Nima EBRAHIMI Taekwondo Oezer Germany Germany
Orhan gazi GULER Turkish Olympic Team 2020 GERMAN OPEN Turkey Turkey
Philipp TRZECIAK Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Ramon RUIZ DOMENECH Spain National Team Spain Spain
Uladzislau HALIZIN BELARUS RCOP-RGUOR Belarus Belarus
Yusuf KARA Turkish Olympic Team 2020 GERMAN OPEN Turkey Turkey
Seniors male -80 kg (23)
Class A (23)
Abdallah OUNIS Sportwerk Dusseldorf Germany Germany
Aleksandar RADOJKOVIC Taekwondo Oberndorf Austria Austria
Ali ALARAIMI Qatar National Team Qatar Qatar
Alvaro LEO APARICIO FEDERACION ANDALUZA TAEKWONDO Spain Spain
Andreas TAUSCH TSV Dachau 1865 Germany Germany
Arber BAJRA AAM Prishtina - Kosovo Kosovo Kosovo
Camran HASSAN Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
David SIMEK Czech National Team Czech Republic Czech Republic
David SAJKO SKP Ilyo TKD Kosice SLOVAKIA Slovakia Slovakia
Farzad ZOLGHADRI Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Faysal SAWADOGO Burkina Faso National Team Burkina Faso Burkina Faso
Ivan PAULOUSKI BELARUS RCOP-RGUOR Belarus Belarus
Ivan VRGOC JASTREB Croatia Croatia
Julio FERREIRA PROJETO OLIMPICO Portugal Portugal
Kiryl LAZUKOU BLR national team German open Belarus Belarus
Marc thomas FAVRE Koryo Taekwondo Switzerland Switzerland
Max MERFELD NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Miguel FERRERA Honduras National Team Senior Honduras Honduras
Moises HERNANDEZ Equipo Olimpico Taekwondo Republica Dominicana Tokio 2020 Dominican Republic Dominican Republic
Samin JAMI Kader HamburF- Team GO2020 Germany Germany
Tahir GUELEC Taekwondo Oezer Germany Germany
Uladzislau SAULUKOU BLR national team German open Belarus Belarus
Yassine ali TRABELSI BSV Friedrichshafen Germany Germany
Seniors male -87 kg (11)
Class A (11)
Aleksandar KESELJ TKD Center Stuttgart Germany Germany
Arno MEYER TV Salmunster Germany Germany
Bryan ZONDEROP Taekwondo school de Tombe Netherlands Netherlands
Cheick sallah CISSE Cote d'Ivoire Team Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire
Daniel ROS GOMEZ Spain National Team Spain Spain
David DRAGISIC LTA Sweden Sweden
Hrvoje SEP JASTREB Croatia Croatia
Jakub SADURSKI Poland National Team Poland Poland
Karol HOLUBOWICZ Poland National Team Poland Poland
Krystian HAREMZA UKS HWARANG WRZESNIA Poland Poland
Tiago GOMES Ass. TKD COSTA VERDE - Kyorugi Portugal Portugal
Seniors male +87 kg (15)
Class A (15)
Alexander BACHMANN Germany National Team Germany Germany
Amayas YEMMI Tremblay AC Taekwondo France France
Antonio ARTAL YERA Spain National Team Spain Spain
Cem UNLUSOY NWTU-TEAM GERMANY Germany Germany
Esmeylin PEREZ ENCARNACION Equipo Olimpico Taekwondo Republica Dominicana Tokio 2020 Dominican Republic Dominican Republic
Georgios BILALIS A.C.ASTERAS LOUTRAKIOU Greece Greece
Ivan BULANOVIC Polizei-SV Georgsmarienhutte e.V. Germany Germany
Ivan GARCIA MARTINEZ Spain National Team Spain Spain
Jack ryan SPALL Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Jonathan BANGURA Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Lutalo MUHAMMAD Great Britain National Team United Kingdom United Kingdom
Marek WOZNIAK Poland National Team Poland Poland
Mikolaj SZAFERSKI AZS OS Poznan Poland Poland
Omar EL YAZIDI 3MTKD - MONTPELLIER France France
Vadim RENJE Olympic Kampfsportschule Dortmund e.V. Germany Germany