Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

UZBEKISTAN CADETS CUP

  • Tournament dates
  • 28 March 2017
  • 30 March 2017
  • Deadline
  • 19 March 2017
  • Competitors
  • 379 / Unlimited
  • Location
  • Tashkent
  • Uzbekistan Uzbekistan

Downloads

UZBEKISTAN CADETS CUP-DRAW DAY 1UZBEKISTAN CADETS CUP-DRAW DAY 1
UZBEKISTAN CADETS CUP-DRAW DAY 2UZBEKISTAN CADETS CUP-DRAW DAY 2

Results

Results Day 1Results Day 1
Results Day2Results Day2

Competitors (379)

Cadets female -29 kg (19)
Class A (19)
Anorabonu Ergasheva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Bibinaz Toremuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
DIYORA IMOMALIYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Tangirova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Siytimbetava Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ezoza Hayrullayeva Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Iroda Abdujabborova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Abdumutalova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahliyo Egamberdiyeva Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Primova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mehriban Muratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ruhshona Jumaniyazova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
SEVINCH RAFIKJONOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAXZODA VOHIDOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Samira Adashalieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Baxrieva Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Viktoriya Zolotova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zarina Mannapova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Jumaniyazova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -33 kg (28)
Class A (28)
XILOLA BOTIROVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Anastasiya Globa Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Angelina Yerzina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Charos Otanazarova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Maratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Abduganiyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ezozabonu Abduganieva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Gazieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Pardayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Irzabike Muratbayeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mashrabova Shukrona Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirzajonova Mahliyobonu Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Munisa Karimova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Musajonova Yulduzxon Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Rakhimova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Oydinoy Mominova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozoda Fayzullayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Juraqulova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Toshkanova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Qaxramonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Almurodova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Saida Jumaniyazova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Holmurodova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Bahriddinova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Sitora Ismoilova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
TATYANA TSOY Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
ZARNIGOR XUSNIDDINIVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarina Emirova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -37 kg (24)
Class A (24)
Damira Qodirkulova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Zaripova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ekaterina Tsay Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gofurjonova Zarina Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulchehra Ashirova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
MASHHURA JURAYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUMTOZBEGIM KHALILOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUSHTARIY SADIKJANOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Muhammadsoliyeva Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftunaxon Tuxtaxodjaeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Malikova Shaxrizoda Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Hudoykulova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Yuldoshova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhlisa Ergasheva Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Nafisa Kurbanova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Odina Axmedova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Okila Toirjonova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Orazhan Japakova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SITORA GULYAM RASUL Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Saiyra Zaripbayeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Otaeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shakhnoza Rakhmatova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sobirova Dilbaroy Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuxra Tashbaeva Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -41 kg (20)
Class A (20)
Ahmadjonova Mashxura Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ekaterina Tunik Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Mirzamurodova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Guldona Ismatullaeva Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulrukh Abdushukurova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulzoda Yakhshibaeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulzoda Kadambaeva Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA SALIMBOYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Olimjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxmudova Ruqiya Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mubina Giyosiddinova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muqaddas Aliqulova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
NIGINA XAMIDJONOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Noila Ziyadullaeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Pokiza Turgunova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Rustambekova Dunyobegim Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Musirova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Abdurahmonova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Shodiahon Erkinova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ugiloy Rahmonaliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -44 kg (17)
Class A (17)
Asal Hujaniyozova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Barno Alaminova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Bozorova Gulirano Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnozahon Yunusaliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshoda Safarboeva Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Ekaterina Lee Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jahongirova Odina Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Abdukahhorova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mubina Abdullaeva Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Nozima Raximjonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Roziya Sharobiddinova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabira Netbayeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shahzoda Davronova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahzoda Quvondiqova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxina Kucharova Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
UMIDAKHON KHASANOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarina Ablashimova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -47 kg (15)
Class A (15)
Diana Arginbayeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilyora Muhammadiyeva Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Raupova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Disafo Jabborova Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gozal Gafurova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Komilahon Mamadibragimova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Ismatullaeva Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Olimjonova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Marhabo Ergasheva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marvaridbonu Jumaeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nizomiddinova Nargiza Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nozima Holmuhammedova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Dovurova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Saiyra Erejepova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Egamnazarova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -51 kg (10)
Class A (10)
AMIRA YUNUSOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Anjelino Dobrodeeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
ELINORA SHERINOVA UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Jalmatova Dildora Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Holiqova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Madinabonu Abdusattarova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Munisa Abduraxmonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Yoqubjonova Dilafruz Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zakhro Iminova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zarinabonu Irgasheva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -55 kg (9)
Class A (9)
Abdusattorova Shaxnozabonu Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ahmadjonova Zulxumor Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Otajanova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Togaeva Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Lyudmila Popova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MARIYAM TOSHMUHAMMEDOVA UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Yakubova Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Rukhsora Rakhmatova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Xoliqova Nozanin Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -59 kg (6)
Class A (6)
Abdurashidova Durdonaxon Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Fazilat Otamurodova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Iroda Mirtadjieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mehriniso Muhammadjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
RAVSHANOY YAUSHEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Saiyra Jalgasbayeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female +59 kg (10)
Class A (10)
Kseniya Smirnova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Malika Ravshanova Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Munira Safarova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Tulyakova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Parvina Karimova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Samadova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidgofurova Madina Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shukurjon Olimova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sorahon Abdumalikova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Tabassum Usmanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -33 kg (42)
Class A (42)
ALIAKBAR RADJFBOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
AMINDJON OCHILOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Ergashev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Adhamjon Mirsidikov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asilbek Xasanov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Aslbek Juraev Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Aziz Yuldashev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Abdiev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Arziyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Maxmatov Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizjon Bahromov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekzod Xudoynazarov Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
DANIL KIM UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Davron Yuldashev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Donier Ibragimov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Doniyor Kazakov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Fazliddin Mamatazizov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ibrohim Usmonov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilyos Urolov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Izzat Amatov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Odiljonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Mamataliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Jurabek Aminov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Abdumominov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
LAZIZBEK SALAIDINOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Laziz Egamberdiev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Mamasodiqov Mirsait Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadali Amrilloyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
NODIRSHOH SAIDOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Navruz Islamov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurboltaev Umidjon Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nuriddin Shermatov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruslan Hityakov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
SANJARBEK QOBILJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Gopporov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanjar Bazarbayev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shakhrizot Gadoyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Tursunmurod Abdusamatov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Quvondiqov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
XAYOTJON TURDALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Xolmatov Boburshox Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zafar Sodikov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -37 kg (39)
Class A (39)
SANJAR ERKINOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
AKMALXON AXMADJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
AMINDJON MUYINOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
AMIRBEK TURAEYV UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ajiniyz Aytmuratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Aleksey Korotkov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Avazhon Alimhanov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Ergashev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekhzod Amrilloyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekzod Egamberdiev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Bahtiyorov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlater Davlatov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Davron Husanboyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dior Mnajatdinov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Elshod Madaminov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Kholmurodov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Xudoyberdiev Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jonibek Normurodov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Jonibek Xolikov Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhamadaziz Tokhirov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadali Davlatov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurtilek Kuandikov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Olovuddin Qaxxorov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Otamurod Kadambaev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Payrav Bokhiev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
RASULJON KARIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ramazon Ramazonov Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sherdor Megametvaliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shuhrat Odilbekov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sobitaliyev Abdullo Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sohibkamol Nomonjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Solijonov Saidazam Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnat Xamzaev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatullo Jumaboev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Suxrob Erkinov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Mardonov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Xasan Narzullaev Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Yoldashev Ozodbek Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
ZAFARBEK KARIMOV UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -41 kg (36)
Class A (36)
AYUBHON IKRAMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Evgeniy Morozov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
ATKIYOXON KAMALOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abrorjon Abduvakhobov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Alisher Qulmatov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Alisher Shomurodov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Karimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Karimjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Botir Nasimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Botir Orziyev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Botir Orziyev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Chori Sheraliev Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
DJASURJON DJABOROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyor Umirzoqov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Doniyor Safarov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
EGOR PENYAR UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Hojiahmad Holmirzaev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ibrohim Mirzaokilov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Faxriddinov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxmudov Bekzod Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadjon Nuriddinov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SAMANDAR SAMANDAROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Anarbayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Aslankulov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sanjar Rahimberdiev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sharifboyev Shohruhjon Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sherzodjon Hasanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shoxzamon Xolpolatov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Talantbek Chaitbaev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Tohirbe Aslanov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Turabov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Usmonjonov Muslim Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Xasan Toshboev Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Xolbotayev Amurbek Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Xusaynbek Saatbayev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Xusniddin Pardaboev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -45 kg (28)
Class A (28)
Ahmedov Asliddin Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Alpamis Satullaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Amirbek Sabirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Olimov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Saparmatov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Axror Sattorov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizjon Raimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bekhruz Nasriyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekzod Gaipnazarov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Normatov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Doston Xolisboev Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasur Hasanov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamronbek Maxamadzoidov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Mark Khvan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mirpatillayev Izzatillo Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurislom Qurbonov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Olim Bekmirzayev Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Omon Otajonov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Gofurov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
PARVIZ RAVSHANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Salim Shamsiddinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shakhzod Makhsudov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohruz Sadullaev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shoxrux Umarjonov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Shuhrat Bahriddinov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Tohir Sodiqov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Tursunov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Zohirjonov Ibratjon Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -49 kg (24)
Class A (24)
ABDULBOSITHON JURAHANOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
ABRORBEK ISMAILOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdubosit Rahimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abdurahman Uzakbergenov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Abdusamatov Biloliddin Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Alijon Mannopov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Aziz Abdunabiev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Abdujabborov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlat Yaxshilikov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Davronbek Ganibayev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Faridun Shodiboev Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Husanbay Matchanov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Vaxobov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Lochinbek Urolov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Madolimjon Tursunaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Mashrabjonov Muhammadislom Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mominmirzo Ibrohimov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mominov Sulaymon Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadjon Usmonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Murodjon Makhkamov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Najmiddin Qosimhojiev Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Saydbek Bazarbayev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sherbek Razzoqov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Yusupbay Yusupov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -53 kg (14)
Class A (14)
Akbar Aminbaev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Asror Aliqulov Jizzakh Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Iskandarov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Begzod Hamdamov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Shukratov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Bobomurodov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshod Ibroximov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Rajabboyev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
HAMIDULLO MAXAMATYOQUBOV Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mizamaxmudov Islomxon Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
OTABEK SULTONALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sobirov Saidjon Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sodiqjon Naimov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Yusupov Majidxon Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -57 kg (16)
Class A (16)
Amirbek Qahhorov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Azamat MAnsurov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
IBROXIMJON SAMATHONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Igor Yun Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
JONIBEK BOBOJONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Jurayev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jorabek Xamidov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Duschanov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirafzal Mirvosiqov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Musa Yuldashev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nurlan Abduganiev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
QOBILJON YIGITALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Ysupbayev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sultonov Shoxrux Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Yahyo Husanov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zikirullo Abdunazarov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -61 kg (7)
Class A (7)
Asadbek Xolbutaev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlat Yuldashev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Marat Mavlonov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mukhammadali Najimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xurshid Turaev Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Yuldashev Axror Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziyodulla Turgunov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -65 kg (6)
Class A (6)
Abdulaziz Navruzov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Arman Kenjebayev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
DALERJON DAVRONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Dadajonov Elmurod Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidov Asil Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Solijonov Otabek Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male +65 kg (9)
Class A (9)
Abdulaziz Ganijonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Valijonov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Doniyorbek Anarkulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilnur Nagimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Jamoldin Ahmedov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruslan Abdusaidov Surxondaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxrux Abdusalomov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Timur Nagimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
kamoliddin Karbayev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan