Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Open Windmills Championships 2018

  • Tournament dates
  • 14 April 2018
  • Deadline
  • 7 April 2018
  • Competitors
  • 321 / 350
  • Location
  • Dordrecht
  • Netherlands Netherlands

Downloads

18TH OPEN WINDMILLS TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS 201818TH OPEN WINDMILLS TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS 2018

Results

TOTAALTOTAAL

Competitors (321)

Pupils female -21 kg (4)
Class C (4)
Maysan Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Saniya Karia Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Sharanya Sewradj SEONGONG Netherlands Netherlands
Yen-Lynh Pham Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Pupils female -24 kg (4)
Class C (4)
Aya HERQUEL Daehan Taekwondo Club Reims France France
Lieke Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Maysan Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Romaissa Bouisengaren Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Pupils female -27 kg (8)
Class C (8)
Anne Buijs TC Soekandar Netherlands Netherlands
Aurore VISSERS TKD_VISE Belgium Belgium
Isa Coenen Sidokwan Netherlands Netherlands
Ishara Jainandunsing TC Soekandar Netherlands Netherlands
Laila Boushaba Flevokick Netherlands Netherlands
Maryama DRAME Daehan Taekwondo Club Reims France France
Melissa Hendriks Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
amira zammoury Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils female -30 kg (6)
Class B (3)
Charissa Maail Sidokwan Netherlands Netherlands
Vivian Ta SEONGONG Netherlands Netherlands
Zoe Lemmens HTA Belgium Belgium
Class C (3)
Lisa BAECKEROOT Daehan Taekwondo Club Reims France France
Maja Kourmpanova SEONGONG Netherlands Netherlands
Manal Barkani Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils female -34 kg (2)
Class C (2)
Elena Principaal ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Mirthe Vrisekoop ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Pupils male -21 kg (3)
Class C (3)
Andrien VISSERS TKD_VISE Belgium Belgium
Rohan Soekha TC Soekandar Netherlands Netherlands
Shifano Hoesenie Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Pupils male -24 kg (12)
Class B (2)
Alexis Valavanidis SEONGONG Netherlands Netherlands
Nabi Zargkaropoulos SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (10)
Bilal Mohamed Shirwa Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Georgios Paraskevopoulos SEONGONG Netherlands Netherlands
Imran Bouazzaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jalis DJELIL Daehan Taekwondo Club Reims France France
Keith Yew Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Ky-Anh Pham Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Louey Zerourou Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Oskar Jachymski Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Ravi Ramcharan Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Storm Jansen Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Pupils male -27 kg (11)
Class B (2)
Denis Pogromski Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Iordanis Efraimidis SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (9)
Adi Behari TC Soekandar Netherlands Netherlands
Bjorn wongsodikromo Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Dzemil Agusi Lautenschläger Netherlands Netherlands
Emran Muslem Taekwondo United Netherlands Netherlands
Jemairo Hasselbaink TC Soekandar Netherlands Netherlands
Lukas Verwimp HTA Belgium Belgium
Myrow ten Have Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Rayan Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Silvio Vriens BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Pupils male -30 kg (13)
Class B (2)
Aditya Gangaram Panday SEONGONG Netherlands Netherlands
Naoufal Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class C (11)
Aissa Bokzini SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Amir Itzari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Arjuna Jacobs BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Aywen Yuen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Diementas Gindulis Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Diesel Jansen Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Hayden Aandeweg TC Soekandar Netherlands Netherlands
Ilias Cheikh Flevokick Netherlands Netherlands
Jeremy Xu Sidokwan Netherlands Netherlands
UMALAT NAGAEV Tpa Belgium Belgium
Younes Forkhani Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils male -34 kg (3)
Class C (3)
Efthymios Aitidis SEONGONG Netherlands Netherlands
Elias Ababacar SOW Daehan Taekwondo Club Reims France France
Renzo Desjardijn TC Soekandar Netherlands Netherlands
Pupils male -39 kg (1)
Class B (1)
Soenil Rijntjes TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Aspirants female -28 kg (12)
Class C (12)
Amelie Claes HTA Belgium Belgium
Amira Akatal Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Cassandra Moors HTA Belgium Belgium
Esma Yuksel Lautenschläger Netherlands Netherlands
Esmee van Eerd Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Haylie Ketting Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Isha Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Ishaniya Ajodhia TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Jaslyn ten Have Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Marwa Azzaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Maryam Chbab SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Zainab Yerrou Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Aspirants female -32 kg (16)
Class B (6)
Marwa El Moukhtari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Meysen Bousnane SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Novi Nelissen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Sena Ceyhan TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Troy Niessen MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
nada Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (10)
Amira Serbout Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Calypso VILLIOT Daehan Taekwondo Club Reims France France
Djuna Mulder Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Edona Elezaj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Elif Ortabozkoyun Flevokick Netherlands Netherlands
Irene Polychronakis ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Lia Neparidze Lautenschläger Netherlands Netherlands
Martyna Matysiak Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Sophia Kooter Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Zineb El haouzi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Aspirants female -36 kg (13)
Class B (6)
Caitlin Boer, de Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Douae Dahbi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Paris Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Robin Fierant TC Soekandar Netherlands Netherlands
Samia Ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
kaoutar Bouisengaren Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (7)
Anastasia Olde Keizer Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Aylin Moran HTA Belgium Belgium
Eva Keesom Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Gamze Durmus Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Iris Haens Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Noura Oallal Flevokick Netherlands Netherlands
Tayma El Yalte Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Aspirants female -40 kg (8)
Class B (5)
Damy Wuijts Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Lieke Heling Sidokwan Netherlands Netherlands
Mara van Laarhoven Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Wissal Ousllam Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Xummer Albertus Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Class C (3)
Dzejlana Berhamovic Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Iman El Houari Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Noura Kaddouri Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants female -45 kg (9)
Class A (1)
Iran Aleyna Beyza taekwondo ayvalik spor kulubu Turkey Turkey
Class B (4)
Anandita Ajodhia TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Chaima Essabri TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Daniela Oost Sidokwan Netherlands Netherlands
Inas Bengrad Sidokwan Netherlands Netherlands
Class C (4)
Lamya Moulki HTA Belgium Belgium
Romessa Ben-Haddou Flevokick Netherlands Netherlands
Shristhi Desadien Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Zakia Bouhadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Aspirants female -51 kg (4)
Class C (4)
Helin Sabuncu Tpa Belgium Belgium
Marwa Taybi SEONGONG Netherlands Netherlands
Noeella van Dams Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Safiyye Yuksel Lautenschläger Netherlands Netherlands
Aspirants male -28 kg (14)
Class B (6)
Andres Narvaez Rojas SEONGONG Netherlands Netherlands
Ayman Oukhattou TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Dylan Lalai SEONGONG Netherlands Netherlands
Reyaan Sahebdin SEONGONG Netherlands Netherlands
Rihaan Moehamadalil SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
zaid mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (8)
Aymane El Hasnaoui TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Bram Peeters HTA Belgium Belgium
Gaspard RAULET Daehan Taekwondo Club Reims France France
Gianno Overdijk TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Issa Chibani Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Lucien APIMANI Daehan Taekwondo Club Reims France France
Rayane El Arkoubi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Yassin Koubaa Kharraz TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Aspirants male -32 kg (25)
Class B (10)
Akram Hamoudane Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Dion Lalai SEONGONG Netherlands Netherlands
Maximos Deldis SEONGONG Netherlands Netherlands
Miguel Molenaar Sidokwan Netherlands Netherlands
Noah Lemmens HTA Belgium Belgium
Riaan Mahabali SEONGONG Netherlands Netherlands
Rida Mhaouch Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Soufouane Taybi SEONGONG Netherlands Netherlands
Tristan Overdijk TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Vladimiros Kirsanidis SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (15)
Ahmet Kizilaslan SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Ayden Apostolovski Lautenschläger Netherlands Netherlands
Djayden Zuidema Sidokwan Netherlands Netherlands
Dylan Teunissen Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Jeremy Boddendijk Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Jesse Rasenberg Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Jort Boelaars Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Jurre Mars Sidokwan Netherlands Netherlands
Keegan Boks Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Mohamed Fajraoui Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Niekelson Lima de Pina Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sahel Muslem Taekwondo United Netherlands Netherlands
Tim Balyon Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
indarbi doudaev Tpa Belgium Belgium
saefeslam udiyev Tpa Belgium Belgium
Aspirants male -36 kg (16)
Class B (10)
Delano Zuidema Sidokwan Netherlands Netherlands
Gokay Kucukdogan Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Ilyes Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Jasper van Polen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Jayden Setrodipo TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Robin Westerlaan Sidokwan Netherlands Netherlands
Siddarth Kumar SEONGONG Netherlands Netherlands
Soufian Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Tobias Aktan Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
UGUR SIMSEK Daehan Taekwondo Club Reims France France
Class C (6)
Davey Borst ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Justin Bongsodipo Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Luc DE BIGAULT DE GRANRUT Daehan Taekwondo Club Reims France France
Rayyaan Kermo Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sipan Hawery DJK Sportfreunde 97/30 Lowick e.v Germany Germany
Yosri Azahaf Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Aspirants male -40 kg (13)
Class B (6)
Ashraf Houtch TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Dhiauddien Cooman Flevokick Netherlands Netherlands
Finn Ketelaars BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Semuel Yew Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Shavin Sewradj SEONGONG Netherlands Netherlands
issam Bouazzaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (7)
Fynn Zoeteman Sidokwan Netherlands Netherlands
Hamza Irfan Yousofzy Taekwondo United Netherlands Netherlands
Iliass Abdellaoui TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Jamie Kuiper ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Liam Maasland Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Momchil Kocer TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Tygo Zoeteman Sidokwan Netherlands Netherlands
Aspirants male -45 kg (10)
Class B (8)
Hicham Sanhaji Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
Kaj Mulder Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Kobe Vandenberk HTA Belgium Belgium
Mika Baan Taekwondo United Netherlands Netherlands
Mohamed Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Mohammed El Mallouki TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Toon van Berkel Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Wessel Kurpershoek TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class C (2)
Anry Alurad ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
salavat dudayev Tpa Belgium Belgium
Aspirants male -51 kg (5)
Class B (3)
Julian Huijgen Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Sajiv Adhien Lautenschläger Netherlands Netherlands
Tijmen Peterinck Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Class C (2)
Darren Brown DJK Sportfreunde 97/30 Lowick e.v Germany Germany
Mirac Dogan Lautenschläger Netherlands Netherlands
Aspirants male -57 kg (3)
Class B (1)
Jarno Pawirosentono Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Class C (2)
Ricardo Winter Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Yei chan Kim Lautenschläger Netherlands Netherlands
Aspirants male +57 kg (1)
Class C (1)
Ali Almhithawi Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Cadets female -37 kg (4)
Class B (4)
Britt Huber TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Sarah Uzun Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Soumiya Bey Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
issrae sadni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -41 kg (7)
Class A (3)
AYSENAZ CIG Ayvalik spor kul Turkey Turkey
Annika Laura de Munnik Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Gaalisha Sahebdin SEONGONG Netherlands Netherlands
Class B (3)
Aya Bakkali Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Danae Evers Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Mirron Heerings ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Celina SISOWATH Daehan Taekwondo Club Reims France France
Cadets female -44 kg (1)
Class B (1)
SHANTI RUSKA TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Cadets female -47 kg (5)
Class A (4)
Fatin Lamnadi Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Fay Westerveld Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Madelief Vonck Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Nilsu Koc Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Class B (1)
Basma Alamin SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -51 kg (7)
Class B (4)
Chaima Chibani Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Dina Tabelhaji Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Lianne Spel Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Zara Aslan BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Class C (3)
Ola Kasialis Flevokick Netherlands Netherlands
Sara Mahdad Taekwondo United Netherlands Netherlands
Selina Gumbs MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Cadets female -55 kg (11)
Class A (4)
Amy Mink ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Maggy Hilders Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Nilgun Palabiyik Ayvalik spor kul Turkey Turkey
Yasmina Dahmane Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
Class B (5)
Aiden Lommers Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aya Chouchouh TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Dina Aajir Taekwondo Black Dragon Netherlands Netherlands
Jaydi de Laat Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Maureen Stockmann ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (2)
Manal Cheikh Flevokick Netherlands Netherlands
Priscilla Strijk ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Cadets female -59 kg (3)
Class B (1)
Isabella Ruiz Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Class C (2)
Abby Lautenschlager Lautenschläger Netherlands Netherlands
Juhyun Han Lautenschläger Netherlands Netherlands
Cadets female +59 kg (1)
Class B (1)
Sabrina amchalla Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -33 kg (4)
Class A (1)
Len Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (1)
Shymano Schoenmakers Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Class C (2)
Sydney LOPES Daehan Taekwondo Club Reims France France
halil ozdemir Tpa Belgium Belgium
Cadets male -37 kg (7)
Class A (2)
Billy Dekkers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Roan Lakhpat TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class B (2)
Jayden Ossel Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Max vd Werf TS HILVERSUM Netherlands Netherlands
Class C (3)
Abdelmalik Akatal Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Adrien COLY Daehan Taekwondo Club Reims France France
Soufian Chaim Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -41 kg (7)
Class A (2)
Shivan Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Shivan Lachman SEONGONG Netherlands Netherlands
Class B (4)
Karim Lachhab TC Soekandar Netherlands Netherlands
Lode Ferwerda TSV Yoo Sin Netherlands Netherlands
Mitchell Maas Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Ramesh Eghbal MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Class C (1)
Siep van Egmond ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Cadets male -45 kg (16)
Class A (7)
Ayoub El Hamiti TC Soekandar Netherlands Netherlands
MILAN MOLLE TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Mohamed Achnine Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Oubayd Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
RYER van ERKELENS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Shivesh Sewradj SEONGONG Netherlands Netherlands
Stan Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (4)
Jan Callis TSV Yoo Sin Netherlands Netherlands
Selim Van Noppen SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Terrence Geraerds Thesingh Sidokwan Netherlands Netherlands
Tim Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class C (5)
Danny J DJK Sportfreunde 97/30 Lowick e.v Germany Germany
Jasper Bus Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Jonah Besier Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Jort Veldhof Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Santo Vriens BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Cadets male -49 kg (12)
Class A (5)
Chris Kloppenberg Sidokwan Netherlands Netherlands
Damian Van Duivenbode Sidokwan Netherlands Netherlands
Marlon Kerkhoff BDF Taekwondo Netherlands Netherlands
Shagir Mahabali SEONGONG Netherlands Netherlands
Ties Hogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class B (3)
Adil El Morabit TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Mohamed Amine Bakkali Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Shaman Jurawan SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (4)
Anass Berrhout TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Furkan Kapan Tpa Belgium Belgium
Saifeddine Aberkane Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Thomas Tan Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Cadets male -53 kg (9)
Class A (3)
Ceyhun Ozturk Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Joram Boon TS HILVERSUM Netherlands Netherlands
Nelson Kouki Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (2)
Djawad Belcacem Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Justino Tran Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class C (4)
Mostafa Hamham TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Renzo Vreeburg Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Tim Croes Taekwondo United Netherlands Netherlands
youssef deflaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -57 kg (3)
Class A (1)
Mika Bader Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class C (2)
Lennox Camp Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Sofiane AFOUFOU Daehan Taekwondo Club Reims France France
Cadets male -61 kg (5)
Class A (3)
Ayoub Saghir Riekebbe Netherlands Netherlands
Ilias Sanhaji Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
Robin van der Heide Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Class B (2)
Maurice Hof Sidokwan Netherlands Netherlands
Redouan Ouarouss TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets male -65 kg (2)
Class A (2)
Daniel den Boer SEONGONG Netherlands Netherlands
Liam Aandeweg TC Soekandar Netherlands Netherlands
Cadets male +65 kg (1)
Class A (1)
Mohaned Njahi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands