Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

ULTIMATE TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS

  • Tournament dates
  • 16 September 2018
  • Deadline
  • 7 September 2018
  • Competitors
  • 300 / 300
  • Location
  • Barnsley Metrodome
  • S71 1AN
  • Queens Road, Barnsley, South Yorkshire
  • United Kingdom United Kingdom

ONCE THE SUBSCRIPTION FOR THIS EVENT IS FULL, WE WILL START A WAITING LIST. ALL TEAMS THAT HAVE CURRENTLY ENTERED PLAYERS WILL BE CONTACTED AND PAYMENT OF THE ENTRY FEES REQUESTED. ONCE THE DEADLINE FOR PAYMENT IS REACHED, ANY PLAYERS WHO HAVE NOT PAID THEIR ENTRY FEE WILL BE REMOVED AND PLAYERS FROM THE WAITING LIST WILL BE ADDED.

TEAMS WISHING TO ADD PLAYERS TO THE WAITING LIST SHOULD DOWNLOAD THE WAITING LIST SPREADSHEET AND COMPLETE IT WITH ALL INFORMATION AND EMAIL IT TO BRIAN TILLEY (BTILLEY66@AOL.COM) - PLEASE NOTE THAT PLAYERS WILL BE ADDED FROM THE WAITING LIST IN THE ORDER THAT THEY ARE RECEIVED

PLEASE NOTE THAT TEAMS SHOULD ENTER THEIR OWN COACHES BEFORE SENDING THE WAITING LIST - COACHES WILL NOT BE ADDED BY THE SYSTEM ADMINISTRATORS AND PLAYERS WILL NOT BE ADDED FROM THE WAITING LIST UNTIL A COACH IS ADDED

Downloads

BLANK WAITING LISTBLANK WAITING LIST
ULtimate Champs September 2018__ ULtimate Champs September 2018__

Competitors (300)

Pee Wee female -20 kg (3)
Class B (3)
Emily Correia TDO TKD Great Britain Great Britain
Luka Meistininkaite Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Paisley Savage TDO TKD Great Britain Great Britain
Pee Wee female -22 kg (1)
Class B (1)
Natasha Bowes TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Pee Wee female -24 kg (1)
Class A (1)
Poppy Wickens Chi Taekwondo England England
Pee Wee female -26 kg (3)
Class A (1)
SK Salma Mohamud (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (2)
Lille Baker-Dinsley TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Ntc Ntc (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Pee Wee female +26 kg (2)
Class B (2)
Lamise Khan SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Paige Vincent Wessex Taekwondo Association England England
Pee Wee male -18 kg (3)
Class B (3)
Kyle Collier WTA Kicks Academy United Kingdom United Kingdom
max-lee johnson BTS Great Britain Great Britain
paul harrison BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -20 kg (4)
Class B (4)
Connor Smith TDO TKD Great Britain Great Britain
Logan Johnson BTS Great Britain Great Britain
Zar Torley Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
joshua sherratt BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -22 kg (3)
Class B (3)
Anthony Simpson Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Callum Bowden TDO TKD Great Britain Great Britain
dominic brown BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -24 kg (1)
Class B (1)
Rio Revill TDO TKD Great Britain Great Britain
Pee Wee male -26 kg (4)
Class B (4)
Lucas Whittle Chi Taekwondo England England
Noah Swift Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Tyler Doherty Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
sebastian williamson BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male +26 kg (8)
Class A (1)
SK Salah Mohamud (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (7)
Henry Longthorne Chi Taekwondo England England
Leon Boyne Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Muhammad Rafique Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Noah Duffin TDO TKD Great Britain Great Britain
Samuel Kealey TDO TKD Great Britain Great Britain
Samuel Ruiz TDO TKD Great Britain Great Britain
Thomas Hayhurst Cumbria Taekwondo England England
Children female -24 kg (3)
Class B (3)
Bobbie Leech QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Charlotte Burns WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sophie Kinsella Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Children female -26 kg (1)
Class B (1)
Antonina Cygan Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Children female -29 kg (6)
Class A (2)
SK Fatima Zahra Nur (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
SK Yasmin Orfi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (4)
Faith Hewlett TDO TKD Great Britain Great Britain
Lilly Kingsley TEAM WATERSIDE England England
Olivia Armstrong WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Phoebe Wright Wessex Taekwondo Association England England
Children female -32 kg (5)
Class A (1)
Chloe Cunliffe Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class B (4)
Abbie Beedham Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Carla Gardiner Cumbria Taekwondo England England
Sienna Longden Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
lios Foster Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Children female -36 kg (5)
Class A (2)
Ella Whittle Chi Taekwondo England England
Evie Laycock Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
Joey Lou TDO TKD Great Britain Great Britain
Rachel Atkinson Team Ultimate Great Britain Great Britain
imogen duncan BTS Great Britain Great Britain
Children female -40 kg (3)
Class A (1)
Megan Hayhurst Cumbria Taekwondo England England
Class B (2)
Amelia Hawkins TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Ellie Daly Rogers Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Children female -48 kg (1)
Class A (1)
Hanna Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Children male -24 kg (7)
Class A (1)
RICHARD ZHANG RED TAEKWONDO England England
Class B (6)
Harry Watson Wessex Taekwondo Association England England
JOSEPH MCGRADY WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kieren Bentley Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Liam Johnson TCGB BJ Academy England England
Niall Graham Wessex Taekwondo Association England England
sonny mason Koryo England England
Children male -26 kg (6)
Class A (2)
Jacob Storey Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
SK Ashraf takarli (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (4)
Archie Draycott Kang Han England England
Cameron Byrne Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Joe Gomersall TCGB BJ Academy England England
Marcel Dabrowski TDO TKD Great Britain Great Britain
Children male -29 kg (11)
Class A (6)
Alex Sherratt BTS Great Britain Great Britain
Jayden Elson Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Lucas Sharma Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
SK Ubaydullah mohammed (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Shane Vicente Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Xander Craven-Smith Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Class B (5)
Finn Sands Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Konstantin Yuzefovich SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Nathan Bizzell Wessex Taekwondo Association England England
Peter Marth Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Tyler Marshall TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Children male -32 kg (12)
Class A (5)
JACK DIXON Cumbria Taekwondo England England
Jamal Khan SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Reuben Lazenby-wood Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Zaw Torley Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
ashton dawson BTS Great Britain Great Britain
Class B (7)
Alexander Gravil WTA ALL STARS Great Britain Great Britain
Andrew Doran Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Eden Mulholland Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Eden Mulholland Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Kai Smith Chi Taekwondo England England
Nazrullah Ayobyar Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
niall horton BTS Great Britain Great Britain
Children male -36 kg (11)
Class A (2)
Leo Harrison Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Sam Fairhurst Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (9)
Adhiraj Karki nepal Nepal Nepal
Alex Hogg Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Alfie Gisbourne TDO TKD Great Britain Great Britain
Evan Simmons Koryo England England
Harvey Bowden TDO TKD Great Britain Great Britain
Kevin Yeboah SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Rhys Collier WTA Kicks Academy United Kingdom United Kingdom
Tyler Revill TDO TKD Great Britain Great Britain
kai chomanicz BTS Great Britain Great Britain
Children male -40 kg (11)
Class A (4)
James Maxted Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Lincoln Littler Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Mason Lee TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
SK Zakaria Takarli (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (7)
BRENDAN DAWSON BTS Great Britain Great Britain
Daniel Pond TCGB BJ Academy England England
Edward Catchpole TCGB BJ Academy England England
Jacob Hadjieleftheriou TDO TKD Great Britain Great Britain
Kaden Miller TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Max Cartwright Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Oscar Gowers TCGB BJ Academy England England
Children male -44 kg (1)
Class B (1)
William Burleigh Chi Taekwondo England England
Children male -48 kg (1)
Class A (1)
Nicolas Kacica Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Children male +48 kg (1)
Class B (1)
Ahmad Ayobyar Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets female -29 kg (5)
Class A (1)
Mia Hadfield WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (4)
Anna Prystupa-Davies Wessex Taekwondo Association England England
Kayla Murray Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Matilda Dolby QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shannon Larkin Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Cadets female -33 kg (3)
Class A (3)
Molly Cartwright South Hams TKD Great Britain Great Britain
Niamh Ryan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Teigan Smith Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Cadets female -37 kg (6)
Class A (3)
Becca Foran Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
Neve Hogg Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Ntc Ntc (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (3)
Emily Burden QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Molly Schofield Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Ntc Ntc (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Cadets female -41 kg (3)
Class A (1)
Morgan Curtis Koryo England England
Class B (2)
Auguste Kilmantaviciute Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Nessa Murphy Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Cadets female -44 kg (4)
Class A (4)
Emily Clark Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Jamie-leigh Smith Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Natasha Pettifer Wessex Taekwondo Association England England
melia horton BTS Great Britain Great Britain
Cadets female -47 kg (7)
Class A (2)
Amy Calpin Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
SK Umaymah mohammed (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (5)
Alanya Blurton BTS Great Britain Great Britain
Baran Norouzi Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Gerda Meistininkaite Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
REBECCA BATTISTA Cumbria Taekwondo England England
Taylor Downie Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets female -51 kg (5)
Class A (4)
Amy Bone TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Julia Maslowska TDO TKD Great Britain Great Britain
Rhianna Patel TCGB BJ Academy England England
Ruby Lee (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (1)
Sienna Simpson Koryo England England
Cadets female -55 kg (4)
Class A (1)
Abby Kinsella Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Class B (3)
Alice Burns WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Courtney Kramoh Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
GRACE COLE Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
Cadets female -59 kg (1)
Class B (1)
Paige Holt TDO TKD Great Britain Great Britain
Cadets female +59 kg (1)
Class A (1)
Kaitlyn Long TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (12)
Class A (7)
Balpreet Aujla Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
JACOB WISHART WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Keegan Parsons QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kellen Hill-Smith Kang Han England England
Kevin Booth WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Nesaar Amiri SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
SK Cullen Walker (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (5)
Adam Gladdis Wessex Taekwondo Association England England
Declan Pendlebury (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Harry Miller Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Leo Martin WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Nathan Lamb WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (8)
Class A (3)
BEN DREAVES WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ntc Ntc (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Oliver Webster QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (5)
Aidan Bowes TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Joshua Pinder Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Lewis Pond TCGB BJ Academy England England
Samuel Grant Dynamic Taekwondo Scotland Scotland Scotland
jude williamson BTS Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (9)
Class A (6)
Adam Kerboub SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Austin Camacho Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Dylan Clark Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Finlay Patrick (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ilyas Kerboub SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Owen Cheetham WTA Kicks Academy United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
Abdul Bassed Ghaznawi SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
mason lingard BTS Great Britain Great Britain
troy bowker BTS Great Britain Great Britain
Cadets male -45 kg (10)
Class A (7)
Adam Daniel Koryo England England
Cameron Hawkins TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Daniel Foran Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
Edward Hurdley Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Jamie Mcintosh Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Owen Wraight Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Yaseer Amiri SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Class B (3)
Ntc Ntc (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Riyad Nechat SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
jacob Foster Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets male -49 kg (6)
Class A (5)
Elias Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Nikhil Patel TCGB BJ Academy England England
Ryder Craven-Smith Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
SK Yassin Orfi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Samuel lesniowski Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Class B (1)
Oliver Draycott Kang Han England England
Cadets male -53 kg (2)
Class B (2)
Kenneth Monk New Milton Taekwondo Club England England
Logan Miller TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -57 kg (2)
Class B (2)
Connor Holt TDO TKD Great Britain Great Britain
Jayden Lawrence TDO TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -65 kg (4)
Class A (3)
Hamzah Safi SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Shajinth Eelakesan SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Zak Lambert Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Shaber Omar SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Juniors male -45 kg (6)
Class A (5)
Harry Mallinson Koryo England England
Joshua Long TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Liam Burdock QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Marcus Brown QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ntc Ntc (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (1)
Jay Fleming Koryo England England
Juniors male -48 kg (1)
Class B (1)
Noah Zarbakht Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Juniors male -51 kg (4)
Class A (3)
Craig Wood Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
Luke Jones QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Theo Harrison TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Class B (1)
KRIYA PAHIMNA Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
Juniors male -55 kg (4)
Class A (1)
Jamie Berrow BTS Great Britain Great Britain
Class B (3)
Bibek Kc nepal Nepal Nepal
Lewis Hernon Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
TAE KEYSE Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
Juniors male -59 kg (7)
Class A (6)
Aaron Mcardle South Hams TKD Great Britain Great Britain
Alex Foster QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Luke Jones QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Oliver Byfleet Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Rafay Malik SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Tyrese Carl Wessex Taekwondo Association England England
Class B (1)
Edres Bihboody SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Juniors male -63 kg (5)
Class A (5)
Cameron Murphy (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ibrahim Azizi SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Idris Kerboub SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Matthew Howell South Hams TKD Great Britain Great Britain
Timurs Formulevics Wessex Taekwondo Association England England
Juniors male -68 kg (6)
Class A (3)
Alfie Walker Kang Han England England
Kieron Morrison TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Rhys Roffey South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (3)
Lewis Grant Dynamic Taekwondo Scotland Scotland Scotland
Simon Walker TCGB BJ Academy England England
harry aitken BTS Great Britain Great Britain
Juniors male -73 kg (3)
Class A (3)
Adil Sayyed SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Camran Hassan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Ethan Rollin WTA ALL STARS Great Britain Great Britain
Juniors female -42 kg (4)
Class A (4)
Natasha Staddon TEAM WATERSIDE England England
Rebecca Weir QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
SK Hannah Sayyed (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Taylor Curtis Koryo England England
Juniors female -44 kg (3)
Class A (3)
Erin Shaw Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Hollie Burdess TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Olivia El Rakshy WTA ALL STARS Great Britain Great Britain
Juniors female -49 kg (2)
Class A (1)
TEONA UNCLES Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
Class B (1)
Millie Morgan Kang Han England England
Juniors female -52 kg (3)
Class A (1)
Josie Dunn South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (2)
Isabel Harding Wessex Taekwondo Association England England
Sophia Harding Wessex Taekwondo Association England England
Juniors female -55 kg (5)
Class A (5)
Chloe Roberts BTS Great Britain Great Britain
Ellie Neal Koryo England England
Hayley Foran Creative Ways Taekwondo - Milton Keynes United Kingdom United Kingdom
Jamila Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Katie Turland Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors female -59 kg (3)
Class A (3)
Charlotte Simpson QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kendall Aldridge-Murphy WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lauren Mckinlay Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors female -68 kg (1)
Class A (1)
SK Ilhan Ismail (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors female +68 kg (1)
Class A (1)
Ellie Ward Chi Taekwondo England England
Seniors female -53 kg (3)
Class A (3)
EMILY WALKER Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
HANNAH WALKER Phoenix Taekwondo Wales Wales Wales
Leah Riordan Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Seniors female -57 kg (5)
Class A (5)
Hana Pereira SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Melissa Lamb Wessex Taekwondo Association England England
Olivia Harrison Spear Taekwondo Great Britain Great Britain Great Britain
Ruth May Llantwit Major / Wales Taekwondo Wales Wales
Tia Mlinaric Koryo England England
Seniors female -62 kg (2)
Class A (2)
Lorna Greatbatch BTS Great Britain Great Britain
Tara Randall New Milton Taekwondo Club England England
Seniors female -67 kg (2)
Class A (2)
Katie Bone TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Leanne Smith SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Seniors female +73 kg (1)
Class A (1)
Chloe Dutton TCGB BJ Academy England England
Seniors male -54 kg (3)
Class A (1)
Cian Murray Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Class B (2)
Kalvin Byrne Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Kyle HUMPHREYS QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors male -58 kg (5)
Class A (5)
Ben Newton Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Farkhad Kandahar SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Ntc Ntc (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ntc Ntc (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
norbert gawrysiak BTS Great Britain Great Britain
Seniors male -63 kg (3)
Class A (3)
Maiwand Yaqoobi SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Ntc Ntc (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Shahzada Khan SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Seniors male -68 kg (4)
Class A (3)
Ciaran McGovern TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Dawood Khan SUPERIOR TAEKWONDO CLUB Great Britain Great Britain
Umesh Raj Bhandari nepal Nepal Nepal
Class B (1)
harry aitken BTS Great Britain Great Britain
Seniors male -74 kg (1)
Class A (1)
SK Ash Islam (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Seniors male -80 kg (1)
Class A (1)
Ujjwal Guragain nepal Nepal Nepal
Veterans male -80 kg (1)
Class A (1)
Richard Hewlett TDO TKD Great Britain Great Britain
Veterans male +80 kg (1)
Class A (1)
Terry Beedham Storm Taekwondo Great Britain Great Britain