Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Open Tapia Poomsae 2010

  • Tournament dates
  • 13 November 2010
  • Deadline
  • 7 November 2010
  • Competitors
  • 199 / Unlimited
  • Location
  • Rusheuvelstraat 5
  • 5346 JH
  • Oss
  • Netherlands Netherlands

Competitors (199)

Class B (2)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Alex Bakkers MaleMale Taegeuk Ophoven Belgium Belgium
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Amal Kajeou FemaleFemale Tae Kwon Do Someren Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Amy van Sluisveld FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Amy van Blitterswijk FemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Andrea Vanloon FemaleFemale Taegeuk Ophoven Belgium Belgium
Class A (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Andrew Istanto MaleMale SC Ilyo Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Angelique Schoenmakers FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Anisa Ben Jeddi FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Anne Boon FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Anwhal Bourchi FemaleFemale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Class B (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Attilla de Groot MaleMale Horangi Taekwondo Mijdrecht Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Ayyoub Elmir MaleMale Tae Kwon Do Someren Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
baptiste stoffel MaleMale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Class A (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Bo-Anne van Egmond FemaleFemale Dun Hong Netherlands Netherlands
Individual - Master 3 Male (1)
Bob Poublon MaleMale American fitness Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Branko leuverink MaleMale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Brent Lucas MaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Calvin Kant MaleMale Dun Hong Netherlands Netherlands
Class A (3)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
carina tobben FemaleFemale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Carola Kruse FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Female (1)
Carole van Bergen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Cas Meesters MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Cassy van Wanrooij FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Celien Manfrass FemaleFemale Tijgers Belgium Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Cindy de Jong FemaleFemale Horangi Taekwondo Mijdrecht Netherlands Netherlands
Class B (10)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Cindy Lans FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Cinnamon Zaplatal FemaleFemale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Claudia van Gestel FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
damien Keuren MaleMale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Damon Hofman MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
dana Boom FemaleFemale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Danique Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Danvy Vu FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Daphne van der Wijst FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Daphne Traa FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Davy Bierlee MaleMale Tae Kwon Do Someren Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Debby van Blitterswijk FemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Denise Slegers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Denzel Walschots MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Desiree Traa FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Devin Ben Jeddi MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
dewi withoot FemaleFemale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Diesel Hulsenboom MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Dimitri Albrechts MaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Class A (2)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Female (1)
Elke de Gram FemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Elysa Brocken FemaleFemale Taekwondo Center Purmerend Netherlands Netherlands
Class B (4)
Individual - Pupils / Pupillen Female (2)
Eva Schuurmans FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Farah El Founti FemaleFemale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Femke Winkelmolen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Male (1)
Frans Faszbender MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Gabrielle Coffa FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (2)
Gaby van der Palm FemaleFemale Dun Hong Netherlands Netherlands
Geline Kouwenberg FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Haytham Boutlat MaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Hicham Radi MaleMale taekwondo Kriss Belgium Belgium
Class C (2)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Hind Watki FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Hinde Schmidt FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Ian Van Beek MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Ikram Tarhda FemaleFemale TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Ineke Vanhove FemaleFemale Tijgers Belgium Belgium Belgium
Class C (3)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Inge van de Boomen FemaleFemale Tae Kwon Do Someren Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Iris Meesters FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Islam Elmir FemaleFemale Tae Kwon Do Someren Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Ivandjino Soekandar MaleMale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Youth / Jeugd Female (2)
Jaimy-Lee Jacobs FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Jamie Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Janneke Rob FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Jante Schmidt FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Jasmin Fenzi FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Jelco de Vries MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Jelmer Boon MaleMale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Jenny Molenaar FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Jente Vanhove MaleMale Tijgers Belgium Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Jeroen Vermant MaleMale Tijgers Belgium Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Jesse van Laarhoven MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Female (1)
Jessica Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Jessica Lans FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Class A (3)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Jessie Rampaert FemaleFemale Chung Gun vzw Belgium Belgium
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Jessy Berghout MaleMale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Joel van der Weide MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Joshua Oumorou MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Jules Jacobs MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Juliana Sonders FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Pupils / Pupillen Male (2)
Justin Kant MaleMale Dun Hong Netherlands Netherlands
Justin Versteeg MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Kashan Alidjan MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Kaylie-Marie van der Linden FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Kenneth Beckers MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Kevin Wiggers MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Kevin Vervoort MaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Kiara De Backer FemaleFemale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Kim Ploegmakers FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
kristelle warnon FemaleFemale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Class B (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Kristine Smits FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Lars Okel MaleMale Dun Hong Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Lesly Meerten FemaleFemale Taegeuk Ophoven Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Female (1)
Linda van Teunenbroek FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Linda Wagemakers FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Lisa Blauw FemaleFemale Taekwondo Center Franco Dearca Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Male (1)
Lodewijk Michez MaleMale Chung Gun vzw Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
lorraine coffa FemaleFemale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Lotte de Haas FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Lotte van Avezaath FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Louise van der Vhee FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Luna van Geffen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Lyan Swinkels FemaleFemale Tae Kwon Do Someren Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Manu Ratajczyk MaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Manuel Koot MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (1)
Marcel Vossen MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Marianne Pot FemaleFemale Taekwondo Center Franco Dearca Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Female (1)
Mariska Frik FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 2 Male (1)
Martin Smit MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (6)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Maryam Abardan FemaleFemale TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Matthias Albrechts MaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Matthijs Boon MaleMale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
maxime petrenko MaleMale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Megan van der Meijden FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Melanie Kocken FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Melissa Versteeg FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Michael Doeksen MaleMale Taekwondo Center Purmerend Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Michelle Pilips FemaleFemale SC Ilyo Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Pupils / Pupillen Female (2)
Michelle Lans FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Misha Sommers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Modisa van Teunenbroek FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Mohamed Tabla MaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Mokhlis Zamouri MaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Morien De Backer FemaleFemale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Nathalie Hendriks FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Nathalie Laan van/der FemaleFemale Taekwondo Center Franco Dearca Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Male (1)
Nico Bakkers MaleMale Taegeuk Ophoven Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Nigel Timmers MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (4)
Individual - Pupils / Pupillen Female (2)
Noa Lila Weckseler FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Nouhaila Mkabri FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Oumaima Mkabri FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Patricia Siepel FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Rachella Massing FemaleFemale SC Ilyo Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Rachelle van der Wijst FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Ramon Tapia MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Randy den Braven MaleMale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Rani Dirickx FemaleFemale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Class B (2)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Ray van der Palm MaleMale Dun Hong Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Raymond Okel MaleMale Dun Hong Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Rebecca van der Steen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Richard de Jongh MaleMale Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (1)
Rob Janssen MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (1)
Roger Joosten MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Romario Soekandar MaleMale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Youth / Jeugd Male (1)
Roy van Wanrooij MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Ruan Scheres MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class B (4)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Ryan Mahabier MaleMale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Sahel Katawazi MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Samia Kajeou FemaleFemale Tae Kwon Do Someren Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Sanne Gerick FemaleFemale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Sasja van Wanrooij FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Sebastiaan Henskens MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (1)
Sebastiaan Sprengers MaleMale Dun Hong Netherlands Netherlands
Class B (7)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Shalina Hoex FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (2)
Shelton Klas MaleMale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Stef Fransen MaleMale Tijgers Belgium Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (3)
Stefan Swinkels MaleMale Tae Kwon Do Someren Netherlands Netherlands
Steven Raghoenath MaleMale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Stijn Vermeiren MaleMale Chung Gun vzw Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Summer van Dongen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Teun de Bruin FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Theo van de Molengraft MaleMale Taekwondoschool R.M.G. Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Thom van de Klundert MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
tia dernoncourt FemaleFemale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Tim de Haas MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Timon Delforterie MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 1 Female (1)
Vera Moens FemaleFemale Chung Gun vzw Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Vinnie de Kruyff MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Master 1 Female (1)
Wiang Wijkhuizen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Willem Maas MaleMale Tae Kwon Do Someren Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Wim Schoenmaker MaleMale Horangi Taekwondo Mijdrecht Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Wout Bogaerts MaleMale Tijgers Belgium Belgium Belgium
Class C (3)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Yanna Kraakman FemaleFemale American fitness Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Yol Tio MaleMale American fitness Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Zita Bosch FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Zoe Walschots FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (2)
Pair - Pair 1 / Paar 1 (2)
Jessy Berghout
Angelique Schoenmakers
MaleMaleFemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Gabrielle Coffa
Davy Bierlee
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (4)
Pair - Pair aspirants / Paar aspiranten (1)
Kiara De Backer
Dimitri Albrechts
FemaleFemaleMaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Pair - Pair 2 / Paar 2 (1)
Wiang Wijkhuizen
Erik van der Weide
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Pair - Pair aspirants / Paar aspiranten (2)
Matthias Albrechts
Farah El Founti
MaleMaleFemaleFemale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Joshua Oumorou
Janneke Rob
MaleMaleFemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Pair - Pair aspirants / Paar aspiranten (1)
Cassy van Wanrooij
Joel van der Weide
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Pair - Pair aspirants / Paar aspiranten (1)
Eva Schuurmans
Jules Jacobs
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Femke Winkelmolen
Kenneth Beckers
FemaleFemaleMaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class A (3)
Pair - Pair 1 / Paar 1 (2)
Luna van Geffen
Ramon Tapia
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Lotte de Haas
Thom van de Klundert
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Pair - Pair 2 / Paar 2 (1)
Lodewijk Michez
Vera Moens
MaleMaleFemaleFemale Chung Gun vzw Belgium Belgium
Class B (3)
Team - Team (3)
Claudia van Gestel
Geline Kouwenberg
Eva Schuurmans
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Kiara De Backer
Morien De Backer
Farah El Founti
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Danvy Vu
Melanie Kocken
Jenny Molenaar
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Team - Team 1 (1)
Davy Bierlee
Thom van de Klundert
Jessy Berghout
MaleMaleMaleMaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Team - Team (1)
Matthias Albrechts
Dimitri Albrechts
Kevin Vervoort
MaleMaleMaleMaleMaleMale Taekwondo DAEHAN Belgium Belgium
Class A (2)
Team - Team 1 (1)
Gabrielle Coffa
Luna van Geffen
Lotte de Haas
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Michael Fransen MaleMale Tijgers Belgium Belgium Belgium
Class C (1)
Team - Team (1)
Jaimy-Lee Jacobs
Zita Bosch
Sasja van Wanrooij
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands