Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

3RD WORLD TAEKWONDO PRESIDENT'S CUP - EUROPEAN REGION - G2

  • Tournament dates
  • 25 April 2018
  • 29 April 2018
  • Deadline
  • 15 April 2018
  • Competitors
  • 2486 / Unlimited
  • Location
  • ATHENES
  • Greece Greece

Downloads

DRAWS DAY 1DRAWS DAY 1
DRAWS DAY 2DRAWS DAY 2
DRAWS DAY 3DRAWS DAY 3
DRAWS DAY 4DRAWS DAY 4
DRAWS DAY 5DRAWS DAY 5

Results

RESULTS DAY 1RESULTS DAY 1
RESULTS DAY 2RESULTS DAY 2
RESULTS DAY 3RESULTS DAY 3
RESULTS DAY 4RESULTS DAY 4
RESULTS DAY 5RESULTS DAY 5
TOTAL TEAM STANDINGTOTAL TEAM STANDING
SENIOR MALE MEDAL STANDINGSENIOR MALE MEDAL STANDING
SENIOR FEMALE MEDAL STANDINGSENIOR FEMALE MEDAL STANDING
JUNIOR MALE MEDAL STANDINGJUNIOR MALE MEDAL STANDING
JUNIOR FEMALE MEDAL STANDINGJUNIOR FEMALE MEDAL STANDING
CADET MALE MEDAL STANDINGCADET MALE MEDAL STANDING
CADET FEMALE MEDAL STANDINGCADET FEMALE MEDAL STANDING

Competitors (2486)

Cadets female -29 kg (14)
Class A (14)
ARETI TSIGKA AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
ARINA MISHINA ANO CRL Russia Russia
ATHANASIA KATSOTI A.C. NIKH PAIANIAS GLYKON NERON Greece Greece
Alisa Ignateva SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
Athanasia ROKKA A.C. Kyung Hee Greece Greece
ESMANUR AYDIN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Emily Rodriguez Unaffiliated USA United States of America United States of America
Kseniia Lebedeva SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
Lenya Sauer SAARLAND Germany Germany
MELPOMENI NTROUVA A.C. JEON-SA ELEOUSAS IOANNINON Greece Greece
Mia Hadfield WLM TAEKWONDO United Kingdom United Kingdom
NEHIR GENIS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
SUHEDA YANGIN BILECIK BELEDIYESY GENCLIK SPOR KULUBU Turkey Turkey
Sofia Garcia Marquina Hankuk Spain Spain
Cadets female -33 kg (18)
Class A (18)
ANASTASIA LADA A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
Aleyna DEMIR ANKARA TOHM Turkey Turkey
CANAN GUNDUZ SANCAKTEPE BELEDYYE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Carot Christophersen Copenhagen Tan Gun Sae Sim Taekwondo Club Denmark Denmark
Eve Htut Utf Taekwondo Cymru United Kingdom United Kingdom
GAMZE ILHAN ERDEMLI BAHADIR GENCLIK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Hacer AKCAY BAHRYI TANRIKULU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Hasret SAHIN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
JIMENA EGEA LORENZO FEDERACION DE TAEKWONDO DE LA REGION DE MURCIA Spain Spain
Lhena ATTOUT Lyon Metropole taekwondo France France
MARIA KATSOULI ac.krites Greece Greece
Melina Eskitzi TSV Dachau 1865 Germany Germany
PARASKEVI PISTA A.C.ASTERAS LOUTRAKIOU Greece Greece
SUDENAZ KAYA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Sara Spasojevic Pantera Croatia Croatia
Viktoria Pantenkova ??????? 2018 Russia Russia
Viktoriia Safonova Sport School Arion Russia Russia
Viktoriya Eremina Samara Team Russia Russia
Cadets female -37 kg (50)
Class A (50)
AINA MURZAEVA Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
ALEXANDRA TALAKOURA AIANTAS A.C. Greece Greece
Aleksandra Georgieva Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Alia RAWJI Durham Taekwondo Canada Canada
Ana Riti ROU President Cup 2018 Romania Romania
Anna Titarenko Samara Team Russia Russia
BENGISU ISIKKAYA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Bianca Rusu Moldova National Team Moldova Moldova
Bruna Duvancic TKD MARJAN Croatia Croatia
CEYDA BAYRAMOGLU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Cassandra NADALIG OLYMPIC DOJANG LAYRAC France France
Cerena COFFRE IMPACT CADET France France
DANAI GOUNTARA Ef Agonizesthe Greece Greece
DIMITRA SYNODINOU TAEKWONDO DINAMI PATRAS Greece Greece
EFFIMIA FERENIKI TZAMARIA A.C.KORINTHIAS Greece Greece
Ekaterina Popova Kropotkin team Russia Russia
Eleni KRIKI AK POLEMIKON TEXNON LAMIAS Greece Greece
Elifsu GENCYILMAZ ANKARA TOHM Turkey Turkey
Elina Granlund Sweden Sweden
Elisabetta Badioli Taekwondo Olimpic Cattolica Italy Italy
Elsa Hernandez Vazquez Hankuk Spain Spain
Emma Cahill Baldoyle TKD Ireland Ireland
Foteini Fanouria POLYDOROU AS ANTIMAXOS Greece Greece
GEORGIA KARAPISTOLI A.G.C. PROTOPOROS Greece Greece
GONCA YILDIZ Belediye Plevne Spor Klubu Turkey Turkey
Gaia Castillo CaliVikings United States of America United States of America
IOANNA CHRYSOULA SERETI a.c fotia Greece Greece
Ilianna BAKALI AC LARISAS Greece Greece
Indra Boden Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Iuliia Bulakhtina Lipetsk Team Russia Russia
Kamila Gostenkova Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Lena Moreno Reyes Sung Do Kwan (C. Mancha) Spain Spain
Luna ZAMORA CTKDK PERPIGNAN MEDITERRANEE France France
Lydia PINGOU AOG Pigasos Analipseos Greece Greece
MERYEM ELIF IYIN Kemalpasa Taekwondo Turkey Turkey
MICHAILIA TRIANTAFYLLIDOU AC Tkd Makedones Elef. Kordeliou Greece Greece
Magdalini ZAVITSANOU A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Nagia Kaourtishi N NICOLAOU TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Nika Kolarek Pantera Croatia Croatia
Nur Arayan TSV Dachau 1865 Germany Germany
Olga PAPAGEORGIOU AIANTAS A.C. Greece Greece
SELEN GUNDUZ BAHRYI TANRIKULU SPOR KULUBU Turkey Turkey
SOFIA CHRISTINA TZAMARIA A.C.KORINTHIAS Greece Greece
STEFANI CHRISTOFORIDI Champions Taekwondo Cyprus Cyprus
Sabina Sungurova Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Sofia Efitsenko Primorskiy region Russia Russia
Vanesa Roo Ferrer FED. GALICIA SPAIN CADETE Spain Spain
Vasiliki NALMPANTIDOU A.C PERSEAS THESSALONIKI Greece Greece
ZEYNEP NUR SARICICEK Bozuyuk Belediyesi Ydman Yurdu Turkey Turkey
Zoi PAPAGEORGIOU AIANTAS A.C. Greece Greece
Cadets female -41 kg (56)
Class A (56)
AIKATERINI KARKASI A.C. IRIDA Greece Greece
ATHANASIA MARIA ZAFEIRIOU AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
Afroditi Ioanna KODROPOULOU A.C. ATHLITIS Greece Greece
Alexandra GIANNOUKOU AIANTAS A.C. Greece Greece
Alisa Potemkina Sports school Bitza Russia Russia
Anna Cuorvo A.S.D Polisportiva Pozzuoli Italy Italy
Anna Holmstrom Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Antonia GOGOSOPOULOU A.C PERSEAS THESSALONIKI Greece Greece
Arina Lebedeva RNO-Alania Russia Russia
CHARIKLEIA SARGANTANI A.C PERISTERIOU Greece Greece
CHRYSOULA GOURGIOTI as vasilikou Greece Greece
Christina MERDI AIANTAS A.C. Greece Greece
DIMITRA VASILIADOU A.C.D Ipsilantis Greece Greece
DIMITRA MAMNIOGLOU Olympiacos S.F.P. Greece Greece
DZEJLA MAKAS Novi Grad Bosnia & Herzegovina Bosnia & Herzegovina
Diana Protsenko DUSH Enthusiast Russia Russia
EVANGELIA ANDREOU SOAT Greece Greece
EVGENIA GOULIOU A.S.SPARTAKOS KOZANIS Greece Greece
FATMA GUL DOGAN Karaman Performans SK Turkey Turkey
Fatma Eylul KOCA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
GEORGIA Chalakatevaki AC GAIA Greece Greece
GEORGIA ARGYROU President's Athlitikos Omilos Taekwondo Geraka Greece Greece
Georgia STAMELLOU AIANTAS A.C. Greece Greece
Giada Piccone CENTRO TAEKWONDO CELANO Italy Italy
Giorgia Meneghel TKD 16 ATENE Italy Italy
HURU GOKCE GOGEBAKAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Hiba Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
IRAKLEIA ACHOULIA A.O. AIANTAS ASYRMATOU Greece Greece
IREM INCEDERE KARABUK CINAR SPOR KULUBU TAEKWONDO Turkey Turkey
Iana Zaiats Primorskiy region Russia Russia
India Piccinetti PuntoSport CM Italy Italy
Ioanna Maria CHOUTA A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
Ivana Ciccarelli CENTRO TAEKWONDO CELANO Italy Italy
Jade FAIVRE CTKDK PERPIGNAN MEDITERRANEE France France
KONSTANTINA-ELENI BOUROGIANNI A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
MARIA KANAKI A.C. ATHLITIS Greece Greece
MARIA GIANNOPAPA A.S.MAIANDROS Greece Greece
MARIA IOANNA KATSOURI A.C.KORINTHIAS Greece Greece
Mahtab Rostami Team Br Denmark Denmark
Maria GOGOSOPOULOU A.C PERSEAS THESSALONIKI Greece Greece
Maria KIOSKEROGLOU A.S. DYNAMI KORYDALLOU Greece Greece
Maria Eleni BAKALI A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Mariia Zvereva SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
Martina Calabr Dojang Taekwondo barcellona Italy Italy
NIKOLITSA KARAMANI A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Noemi Legari Ballerini Taekwondo Tricolore Italy Italy
PELAGIA CHARALAMPIDI A.C. ATHLITIS Greece Greece
Paraskevi Panagiota LEMONI AC EGALEO Greece Greece
Rafaela Vasiliki PERAMATZI AC SALAMINAS Greece Greece
Rumeysa YAZICI TERME GENCLYK HYZMETLERY VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Sofiia Lisachenko Karelia Team Russia Russia
Tatiana Dorosheva Borec Russia Russia
lidia galindo zapata FEDERACION DE TAEKWONDO DE LA REGION DE MURCIA Spain Spain
monica sardina alvarez FEDERACION DE TAEKWONDO DE LA REGION DE MURCIA Spain Spain
moria rimon kogorio fighters Israel Israel
styliani marentaki A.C PERISTERIOU Greece Greece
Cadets female -44 kg (46)
Class A (46)
ARETI CHRISTINA CHAMALELI A.C. ATHLITIS Greece Greece
ATHANASIA BEKOULI AMS PIGMI PANAITOLIOU Greece Greece
Adelaida SOULOVARI AOG Pigasos Analipseos Greece Greece
Agoritsa Artemia KITSIOU A.C.F.Adamasto Pneuma Greece Greece
Anastasia Nektaria KOKOSI AC VIRONA Greece Greece
Anastasiia Shabalkina Samara Team Russia Russia
Andrea Bokan Serbian National Team Serbia Serbia
Andriana KONTRAFOURI A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Athanasia TSALLOU AC MANDRA Greece Greece
CEYDA SAFFAK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Christina LEONTIDOU A.C PERSEAS THESSALONIKI Greece Greece
Daria Zinchenko Rostov region Russia Russia
ELENI ERGATI DIAS IWANNINWN Greece Greece
ELLI KOSMIDI Ef Agonizesthe Greece Greece
EVANGELIA VONATSOU ATHLOS ATHLETIC CLUB Greece Greece
Elizaveta Burova Nizhny Novgorod Region Taekwondo Federation Russia Russia
Ena Daskijevic Omega Croatia Croatia
IFIGENEIA DROSOU A.C.Attiki Dynami Greece Greece
IOANNA STRIGKONI AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Idil ZAFER FLIPPER SPOR KULUBU Turkey Turkey
Joy BIOUT-DE SALES MONTEIRO TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES France France
KRISTINA POLYCHRONIDI A.C. DIASTRO Greece Greece
Kristina Jakovljevic Taekwondo club DIV KNIN Croatia Croatia
Kseniia Zdor Arion Russia Russia
Lorena Herraiz Ruiz CLUB DEPORTIVO TAEKWONDO SAN VICENTE Spain Spain
Manolescu Amelia Maria ROU President Cup 2018 Romania Romania
Maria MANGOU A.C. DIAS LARISSAS Greece Greece
Maria Chrysanthi KAMPANI AC NIKEAS ALAISKAS TEAM Greece Greece
Martina Ladduca GS FIAMME ORO Italy Italy
Maysane KAMKASOUMPHOU Tkd Asnieres elite France France
Milica Bulat Serbian National Team Serbia Serbia
NIKOLINA PAZALOS MARTOS A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
Nisa IMAMOGLU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Noemi Manzolli TKD 16 ATENE Italy Italy
Rossella Guarna ASD ATHLON Italy Italy
STAVROULA TROUFA A.C. Exelixi Nikaias Greece Greece
Sofia Klein Tiger and Dragons Germany Germany
Sofia Tzourou Jeon-sa United Kingdom United Kingdom
TZEMMA MARIA KELEMENI AC NIKEAS ALAISKAS TEAM Greece Greece
VERONIKI KALAMPOKA TAEKWONDO DINAMI PATRAS Greece Greece
Viktoriia Petukhova Kaskad Russia Russia
Viktorija Helviga HANSU CLUB TEAM Latvia Latvia
XYDOU ANTONIA ATHLOS ATHLETIC CLUB Greece Greece
Yuliia Sylenko DUSH 3 Spartak Ukraine Ukraine
ZOI BOKA ATHLOS ATHLETIC CLUB Greece Greece
maria ferreiro dominguez FED. GALICIA SPAIN CADETE Spain Spain
Cadets female -47 kg (34)
Class A (34)
ANNA MARIA KRIATSIOTI AC VIRONA Greece Greece
ATHANASIA PATATOUKAKI A.S Agxemaxos Chalandriou Greece Greece
ATHANASIA REPOULIA AC. DAFNI Greece Greece
Ana Tot Serbian National Team Serbia Serbia
Anastasiia Kosmycheva Centre-Vostok Russia Russia
Angeliki LOUKOGEORGAKI A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
Calista SOUM TKD SHANDONG France France
DANAI ELENI PAPADOPOULOU EORDAIKI DYNAMI Greece Greece
DIMITRA KONSTANTINA KOURSOUMI AC VIRONA Greece Greece
EIRINI TSALKITZIDOU EORDAIKI DYNAMI Greece Greece
ELENI ANTHIA MASTORI A.S. POSEIDONAS ANO TOUMPA Greece Greece
ELIF TURGUT BAHRYI TANRIKULU SPOR KULUBU Turkey Turkey
ELPIDA EVANGELIA SEGREDAKI Olympiacos S.F.P. Greece Greece
EVANGELIA TOROUNIDOU ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Eleftheria KEFALA A.C. ARION 2005 Greece Greece
Ifigeneia LIAKATA AIANTAS A.C. Greece Greece
Ioanna De Fazio Olympiacos S.F.P. Greece Greece
KONSTANTINA POLYCHRONI S.C.ORESTIS VASILIS XANTHI GREECE Greece Greece
Lenya KAMKASOUMPHOU Tkd Asnieres elite France France
MARIA KAKALETRI AC VIRONA Greece Greece
MARIA TZELI SOAT Greece Greece
MARIA CHRISTINA GIAKOUMOPOULOU Ac Kyparissia Greece Greece
MATEA VUKOREPA Taekwondo Club Energy Croatia Croatia
MELISA ATES CIHAN SPOR KULUBU Turkey Turkey
Markella TEGGERI PETROS HADJICOSTIS Cyprus Cyprus
Mia Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
NEFELI CHRISTOU ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Olga Grachova Borec Russia Russia
Olga Egorova YUNOST-METAR Russia Russia
Sefika CAKAL TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Sonia KARAKITSOU A.C. IRIDA Greece Greece
Sophia Toncheva Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Styliani KOTTAKI A.C. IRIDA Greece Greece
VIKTORYA KUCHINA ?????n ???????? - ????? Russia Russia
Cadets female -51 kg (60)
Class A (60)
ALIKI KARAMARGIOU Olympiacos S.F.P. Greece Greece
ARGYROULA VOULGARI AC DRAGONS VIOTIAS Greece Greece
AYSE OZKAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Aleksandra Mitic Serbian National Team Serbia Serbia
Alena Tian Primorskiy region Russia Russia
Anastasia TSIPA A.C. FOKEAS Greece Greece
Anastasiia Egarmina Conas Russia Russia
Anastasija Mocalina HANSU CLUB TEAM Latvia Latvia
Berra Nur AKTAS YSTANBUL ONCU GENCLYK SPOR KULUBU Turkey Turkey
Borislava Borisova Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
CHRISTINA DESPOINA IOANNOU A.C.AMINTOR Greece Greece
CHRYSANTHI MAZIANI A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
Charikleia SKAVATSOU AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Chrysanthi YFANTI AC TKD AGRINIO Greece Greece
DAFNI CHRISTOPOULOU A.C. FOKEAS Greece Greece
DAPHNE STAMOU Kaisariani TKD Club Greece Greece
DIDAR MENEKSE Cetin topcuoglu spor club Turkey Turkey
DIMITRA MARIA TIRTIGKOU as vasilikou Greece Greece
Daria Michalska Team Tveita Norway Norway
EIRINI PORTESI ATHLETIC CLUB TKD TIRNAVOS Greece Greece
ELENI THEODORA TSENOU AS PIGMI VERIAS Greece Greece
Eleftheria RIGA AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
Eleni LAKRINTI A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
Elissavet SOUMPASI AC NIKEAS ALAISKAS TEAM Greece Greece
Elizabeta Kristo Taekwondo club DIV KNIN Croatia Croatia
Estelle CAUSSE OLYMPIC DOJANG LAYRAC France France
Evelina Gazizova UFA Russia Russia
GAMZE ARGIN Sakin Sehir Seferihisar Turkey Turkey
GIOANNA KAPOUTSI AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
Georgia FOUTRI cobra iliou Greece Greece
IOANNA FOTEINOU A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
Irene Montemui FED. GALICIA SPAIN CADETE Spain Spain
Jill-Marie Beck TVBB Elite Berlin Germany Germany
KONSTANTINA TSIRMPA A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Konstantina EXARCHOU ALYMARA AIANTAS A.C. Greece Greece
Leda Dimoti Medvedgrad Croatia Croatia
Lilja Ostervall Lyngbrant Team Kim Taekwondo Sweden Sweden
Louiza Maria TSOUKALIDOU A.S.IFAISTOS Greece Greece
MARIANNA ZACHOU AC GAIA Greece Greece
Maria GOLIA Elite Nuernberg Germany Germany
Maria YFANTI A.C. Kyung Hee Greece Greece
Masa Maric Serbian National Team Serbia Serbia
Matea Jelic Olympic Knin Croatia Croatia
Natalia DIMISIANOU AIANTAS A.C. Greece Greece
Nikoleta Mingou A.S TAEKWONDO CHRISOUPOLIS Greece Greece
SEMELI MARIA SOUMPASI Olympiacos S.F.P. Greece Greece
SEVVAL CAKAL TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Sofia Bagnato Dream Team Italy Italy
Sofia-Anastasia KAPELI AK POLEMIKON TEXNON LAMIAS Greece Greece
Sophia Efanova Lipetsk Team Russia Russia
Svenja Skorupa SAARLAND Germany Germany
Svetlana Dikova Enthusiast Russia Russia
Tamara Zarkov Serbian National Team Serbia Serbia
Tania Maria Rache ROU President Cup 2018 Romania Romania
Tijana Najhold Serbian National Team Serbia Serbia
Tindra Andersson Baekdusan TKD Sweden Sweden
Veronika Ivanova Ivano-Frankivsk Regional Team Ukraine Ukraine
YAGMUR EBRU ERBAS CIHAN SPOR KULUBU Turkey Turkey
ZOI MARIA MITSIADI A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
lea ROULLEAU TKD SHANDONG France France
Cadets female -55 kg (23)
Class A (23)
ANASTASIA KANTARAKI A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
ANGELIKI GKOUFA A.S.MAIANDROS Greece Greece
ANNA GRAIKOU ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Anastasiia Sieedugina SSHOR No42 Russia Russia
Athina Konstantina VOGIATZI A.C. Kyung Hee Greece Greece
DESPOINA KARADIMOU ATHLETIC CLUB TKD TIRNAVOS Greece Greece
DIONYSIA BOURDEKA Ac Kyparissia Greece Greece
DZHAVRIIAT ALIEVA Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Daria Kulakovskaia Kropotkin team Russia Russia
Georgia TSANAKA A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
HAVIN ZEHRA BALTAS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
ILIANA PANAKI A.O. AIANTAS ASYRMATOU Greece Greece
Isil ZAFER TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
KATERINA KIMINOU A.C.ASTERAS LOUTRAKIOU Greece Greece
MARIA MANTZIARI A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Maria Alexandra STRATIGOU APS Iraklis Kerkyras Greece Greece
Mariangela Fabiano ASD ATHLON Italy Italy
Mariia Kulakova Arion Russia Russia
Radina Borisova Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
STAVROULA IOANNA BESIOU A.C PERISTERIOU Greece Greece
Sara Puncec Omega Croatia Croatia
Sofia KALAMA A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Theopoula SARVANAKI athlisis greece presidents cup Greece Greece
Cadets female -59 kg (22)
Class A (22)
Alice Baliva CENTRO TAEKWONDO CELANO Italy Italy
Anastasiia Aksenova SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
Anna Lobashova YUNOST-METAR Russia Russia
Christina STATHOPOULOU AIANTAS A.C. Greece Greece
Cloe Iglesias Rial FED. GALICIA SPAIN CADETE Spain Spain
DARIA ZAMIATINA Ryazan Russia Russia
ESMA COSKUN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Elena Cantarero Velasco Hankuk Spain Spain
Eleni VAKALI AC LARISAS Greece Greece
Emel Karagoz Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
FEYZANUR AKCAY MALKARA MASTER TAEKWONDO Turkey Turkey
Lauren LaRocca Unaffiliated USA United States of America United States of America
MARINA-KASSIANI NAIDOU A.C.Iraklis Ano Toumpas Greece Greece
Matea Zeljko TKD JASTREB Croatia Croatia
Noemie RODRIGUES TKD SHANDONG France France
Polina Drozdova Borec Russia Russia
SILA ECE EROL CERKEZKOY SAMPYYON SPOR KULUBU Turkey Turkey
SUDE NAZ TURAN GAZYANTEP TOHM Turkey Turkey
Sandra Stamevski Serbian National Team Serbia Serbia
Sofia Pedan Enthusiast Russia Russia
Tatiana Ivanova SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
Uliana Shapochkina SVERDLOVSK REGION TEAM Russia Russia
Cadets female +59 kg (20)
Class A (20)
Anastasia GEORGIOU N NICOLAOU TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Anna Maria TZIOUMA A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
Artemis MANOLARAKI A.C. NIKH PAIANIAS GLYKON NERON Greece Greece
CHRISTINA MITIKA A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Chaimaa Boughrara Malmin Taekwondo Finland Finland
DARIN FARAJ Palestine National Team Palestine Palestine
Daria Starikova ??????? 2018 Russia Russia
EVANTHIA KYRIAKOU POLYDAMAS Greece Greece
Esmeralda HUSOVIC TSV Dachau 1865 Germany Germany
FATMA COLAK Trakya Genclik ve Spor Kulubu Turkey Turkey
Lucie PRINTEMPS C.O.M.B Bagneux Tkd France France
Maria KASAPI A.S TAEKWONDO CHRISOUPOLIS Greece Greece
Natalie Hershberger Hershberger United States of America United States of America
Nikolina Mesic TKD JASTREB Croatia Croatia
Nora Miskulin TK DUBRAVA Croatia Croatia
Petra Batic Taekwondo club DIV KNIN Croatia Croatia
RUMEYSA CELIK CIHAN SPOR KULUBU Turkey Turkey
SUDE YAREN UZUNCAVDAR TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
ZEHRA BEGUM KAVUKCUOGLU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Zorana Sandic Zvornik Bosnia & Herzegovina Bosnia & Herzegovina
Cadets male -33 kg (47)
Class A (47)
ALEXANDROS REIZIS AS ZEYS ASPROPURGOU Greece Greece
ANDREAS ZAFEIROPOULOS ARCHAIA OLYMPIA Greece Greece
ATHANASIOS MOUSIKAS A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
Abdullah Efe YALCIN ANKARA MERKEZ IMAM HATIP LISESI Turkey Turkey
Aleksei Levichev ??????? 2018 Russia Russia
Andreas MICHOPOULOS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
August Storm Bruun Hwarang R Denmark Denmark
BALAKTSIS GEORGIOS Kaisariani TKD Club Greece Greece
BEKIR SIMSEK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Biagio Cariati Taekwondo in Fiore Italy Italy
CHARALAMPOS IOANNIDIS A.C.ASTERAS LOUTRAKIOU Greece Greece
CHRISTOS GERONTIDIS MAKEDONIKI DINAMI KOZANI Greece Greece
Can TUNCER BAHRYI TANRIKULU SPOR KULUBU Turkey Turkey
DIMIRTIOS TAXIARCHIS MALOGIANNIS A.S. FILIPPOS GIANNITSON Greece Greece
DIMITRIOS ARIST PAPAZOGONOPOULOS AC. DAFNI Greece Greece
DMITRIY Balakhneev Samara Team Russia Russia
EFSTRATIOS PARALIS AIANTAS A.C. Greece Greece
Ernest Merdanaj Taekwondo Tirana Albania Albania
FOTIOS PANAGIOTIS KOLLIAS AC. DAFNI Greece Greece
FRANTZESKOS DEMENOPOULOS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
GEORGIOS ZARKADAKIS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Giovanni Scarcelli Taekwondo in Fiore Italy Italy
Hristiyan Georgiev Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
ILIAS THEODOSIOU A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
IOANNIS KATSOTIS A.C. NIKH PAIANIAS GLYKON NERON Greece Greece
IOANNIS ALEXANDROS FARMAKIS ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Idar Bagov Taekwondo Kabardino-Balkaria republic Russia Russia
Jan Flegar TK BISTRA Croatia Croatia
Julian Feijoo Gomez FED. GALICIA SPAIN CADETE Spain Spain
KONSTANTINOS SIOUTAS AGC TKD TRIKALA Greece Greece
KONSTANTINOS IOANNIS PETROULIS A.C. NIKH PAIANIAS GLYKON NERON Greece Greece
Kadir EROL TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Kevin Booth WLM TAEKWONDO United Kingdom United Kingdom
Leon Eloian Kropotkin team Russia Russia
Luigi Sellaro Taekwondo in Fiore Italy Italy
MECITCAN DOGAN CERKEZKOY SAMPYYON SPOR KULUBU Turkey Turkey
Magomedgadzhi Magomedov Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Maksim Ivlev Legenda Russia Russia
Matvei Sobolev Primorskiy region Russia Russia
Mussa Marwan Aktivitetshuset Taekwondo Linkoping Sweden Sweden
PANAGIOTIS GEVEZOS Kaisariani TKD Club Greece Greece
Pavel Khan Primorskiy region Russia Russia
Pavel Popkov Ryazan Russia Russia
Roman Ten Temryuk team Russia Russia
Viacheslav Rostov DUSH Enthusiast Russia Russia
Vladimir Bardin Ryazan Russia Russia
ioannis ntompros athlisis greece presidents cup Greece Greece
Cadets male -37 kg (63)
Class A (63)
AGHELOS RAZVAN PREDESCU A.C.ENTELECHIA Greece Greece
ANGELOS PAVLOS ATHANASOPOULOS AC VIRONA Greece Greece
Adam Jacobsen Team Br Denmark Denmark
Aleksandr Levichev ??????? 2018 Russia Russia
Anargyros PRASSAS AK POLEMIKON TEXNON LAMIAS Greece Greece
Antonios MAIDONIS Kaisariani TKD Club Greece Greece
Augusto Campazzo SCUOLA TKD GENOVA Italy Italy
Bogdan Shcherbakov Krasnodar regional team Russia Russia
CHRISTOS LEKATSAS TAEKWONDO DINAMI PATRAS Greece Greece
Charalampos SIFAKIS AS ANTIMAXOS Greece Greece
Christian Malin Taekwondo Ostia Italy Italy
DIMITRIOS KOFINAS AC SALAMINAS Greece Greece
Daniel Drosdowski BSV Friedrichshafen Germany Germany
Danila Makovkin Primorskiy region Russia Russia
Demid Tiukov Kaskad Russia Russia
Denys Taktashov DUSH 3 Spartak Ukraine Ukraine
Dimitris ARISTEIDOU Charalampos Chatzicharlampous Cyprus Cyprus
Duzgun Umut IMRE BAHRYI TANRIKULU SPOR KULUBU Turkey Turkey
EGE MUTLU EDYRNE BELEDYYE SPOR Turkey Turkey
EMMANOUIL VASILAKOS A.C. Exelixi Nikaias Greece Greece
Enes KAPLAN ASLAN GENCLYK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
FILIPPOS MOUZAKITIS AS ZEYS ASPROPURGOU Greece Greece
Fedor Sorochan Enthusiast Russia Russia
Fedor Agashin Primorskiy region Russia Russia
GEORGIOS GERARDIS AC EGALEO Greece Greece
GEORGIOS LAMPRIS AIANTAS A.C. Greece Greece
GEORGIOS ANASTASIOU ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Gabriel Claren Sweden Sweden
Georgi Taskov Taekwondo Fitness Bulgaria Bulgaria
Grigorios ADAMIDIS AC GAIA Greece Greece
IOANNIS VICHOS A.C PERISTERIOU Greece Greece
IOANNIS ARGYRIS A.C. ZOGRAFOU Greece Greece
Ilia Gikmatov Enthusiast Russia Russia
Izan Sanchis Ortega CLUB DEPORTIVO TAEKWONDO SAN VICENTE Spain Spain
Jacob Wishart WLM TAEKWONDO United Kingdom United Kingdom
Jacob Jensen Unaffiliated USA United States of America United States of America
Jesse Viitala EUROWON Finland Finland
Konstantinos DIMITROPOULOS A.C. ZOGRAFOU Greece Greece
Konstantinos ANTZOS AOG Pigasos Analipseos Greece Greece
Leo Martin WLM TAEKWONDO United Kingdom United Kingdom
MERT DONMEZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
MICHAIL CHARITOS G.C. ACHILLEAS EGALEO President cup Greece Greece
Merdan CALIK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
NIKOLAOS PARASKEUOPOULOS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
NIKOLAOS PETRAKIS AC VIRONA Greece Greece
Olexandr Oganov Motor-Sich Ukraine Ukraine
Omer Faruk ERDEM SANCAKTEPE BELEDYYE SPOR KULUBU Turkey Turkey
PANAGIOTIS GIALAMAS A.C. DIASTRO Greece Greece
PETROS FROKOU AS ANTIMAXOS Greece Greece
POLYCHRONIS CHRISTIDIS EORDAIKI DYNAMI Greece Greece
Panagiotis KAPPIS A.S.IFAISTOS Greece Greece
Panagiotis Belos POLIMOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Radostin Mitkov Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Riad Bouhmida Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Roman Munteanu Chong Lee Taekwondo Canada Canada
Ruslan Trinozhenko Kumgan club Russia Russia
Samuele Della Torre Centro tkd olimpico Lecce Italy Italy
Semen Klimovich Primorskiy region Russia Russia
THEODOROS EPITIDEIOS AC GAIA Greece Greece
VASILEIOS SERETIS a.c fotia Greece Greece
Valerio Ginesi Taekwondo Ostia Italy Italy
Vladislav Lebedev SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
Yotam David Ein Mor Arayot Israel Israel
Cadets male -41 kg (58)
Class A (58)
ALPEREN AYAZ CERKEZKOY SAMPYYON SPOR KULUBU Turkey Turkey
ATHANASIOS MILIOTIS A.C.KORINTHIAS Greece Greece
ATHANASIOS SAGIAS A.S.MAIANDROS Greece Greece
Aleksandar Rosic Serbian National Team Serbia Serbia
Aleksandr Iavruian Nika-Sport Russia Russia
Athanasios TSAROUCHAS AC EGALEO Greece Greece
Christos SAKELLARIOU A.C. Kyung Hee Greece Greece
DIMITRIOS KARAPISTOLIS A.G.C. PROTOPOROS Greece Greece
Davyd Nesterov Khmelnytsk Regional Team Ukraine Ukraine
Denis Zharkov Samara Team Russia Russia
Dionysios ANDRIANOS AC ANDRIA Greece Greece
Dmitry Arzamastsev Tornado-Novokuznetsk Russia Russia
EMIR KORKMAZ Istanbul Bahcelievler Spor Kulubu Turkey Turkey
EVANGELOS GEORGIOS ANTONIOU Macedonia Taekwondo Cyprus Cyprus
Eleftherios VOUMVAKIS AC NIKEAS ALAISKAS TEAM Greece Greece
Elia Torre Taekwondo Tricolore Italy Italy
Elnur Magerramov Kdush Nevskii stars Russia Russia
Enes Malik GOKMEN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Francesco Scamolla CENTRO TAEKWONDO CELANO Italy Italy
GEORGIOS CHYNOPOTAMOS A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
GEORGIOS BAKOPOULOS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
GEORGIOS TZOURAS G.C. ACHILLEAS EGALEO President cup Greece Greece
Gasan Magomedov Sport School Arion Russia Russia
IAKOVOS MOUSTAKEAS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Ioannis Kapiniaris A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Ismail Jacobsen Team Br Denmark Denmark
KONSTANTINOS VLACHAKIS A.C.F.Adamasto Pneuma Greece Greece
Konstantin Jokic Serbian National Team Serbia Serbia
Konstantinos GEMOS A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
LAMPROS PAPPAS AIANTAS A.C. Greece Greece
Lev Korneev RNO-Alania Russia Russia
Linus Vesterlund Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Logan LUPORI ETKDA France France
MEHMET EREN KOCAK DOGUS UZAKDOGU GENCLYK VE SPOR KLB. DRN. Turkey Turkey
Manuel Millefiori TKD 16 ATENE Italy Italy
Mario Veneziano AERODANCE PENGUE Italy Italy
Matteo Marinaro A.S.D.Taekwondo Sport Academy Italy Italy
Mihailo Vulic Serbian National Team Serbia Serbia
NIKOLAOS SIGALAS A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
Nefi Castillo CaliVikings United States of America United States of America
Nicolas Esposito CENTRO TAEKWONDO CELANO Italy Italy
Nurmagomed Mirzaev Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
PABLO CERON BUENAVISTA FEDERACION DE TAEKWONDO DE LA REGION DE MURCIA Spain Spain
PANAGIOTIS KOLOSKOPIS A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
PANAGIOTIS TZAVARAS ARISTION TEAM Greece Greece
PETROS XINARIS Champions Taekwondo Cyprus Cyprus
Quincy Kliba Baekdusan TKD Sweden Sweden
Rodion Shirokov Centre-Vostok Russia Russia
SPYRIDON POLATOS A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Serdar ILHAN YSTANBUL ONCU GENCLYK SPOR KULUBU Turkey Turkey
Simon Laubhold TAEKWONDO AXEL MULLER Germany Germany
Stamatis PAPAKONSTANTINOU AC ANDRIA Greece Greece
Tundzhai Salamov Samara Team Russia Russia
VASILEIOS NIKOLAOS DIAMANTI AC NIKEAS ALAISKAS TEAM Greece Greece
Valerii Abramkin DUSH Enthusiast Russia Russia
Vladimir Lyashkov Primorskiy region Russia Russia
YUSUF KILIC TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
ZHEKO GEORGIEV A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
Cadets male -45 kg (68)
Class A (68)
ALEXANDROS VRETTOS Kaisariani TKD Club Greece Greece
ANASTASIOS KARLATIRAS AC NIKEAS ALAISKAS TEAM Greece Greece
ANGELOS MAGKANARIS A.C.Attiki Dynami Greece Greece
APOSTOLOS PANTAZIS A.C.ASTERAS LOUTRAKIOU Greece Greece
ARIS STYALIANIDIS Champions Taekwondo Cyprus Cyprus
ARISTOTELIS KALKANIS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
ATAKAN GORCA EDYRNE BELEDYYE SPOR Turkey Turkey
ATHANASIOS KOITSIS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Achilleas PAMPALOS A.C. ATHLITIS Greece Greece
Adrian Schei Eggen Tong-Ir Tae Kwon Do Klubb Norway Norway
Akif SATILMIS SANCAKTEPE BELEDYYE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Albin Faltman Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Aleksandr Pashkov Conas Russia Russia
Andemirkan Zhiliaev Taekwondo Kabardino-Balkaria republic Russia Russia
Andrey Onoprienko Tornado-Novokuznetsk Russia Russia
Aristeidis KOKALAS A.S. POSEIDONAS ANO TOUMPA Greece Greece
Bruno Grdjan Omega Croatia Croatia
DIMITRIOS GIGOURTSIS ASMARGIANNAKI Ef Agonizesthe Greece Greece
Darin Kirilov Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Dimitrios MANTES AK POLEMIKON TEXNON LAMIAS Greece Greece
Dion Weidum Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Dzmitry Meshalkin Belarusian National Team Belarus Belarus
Egor Lodi SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
Elias Asef Taekwondo Machine United Kingdom United Kingdom
GEORGIOS TSELEPIS Nikomahos Volou Greece Greece
GEORGIOS-DIMOSTHENIS KARAFOTIAS spartacos team Greece Greece
Gabriel Perovi? Susedgrad Sokol Croatia Croatia
Georgios KORDONIS AK POLEMIKON TEXNON LAMIAS Greece Greece
Georgios GEROVAIOS SOAT Greece Greece
IOANNIS KOUMENTAKOS A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Iaroslav Papushenko SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
Iaroslav Zhutaev Volgograd Russia Russia
Iker Abad Exposito Hankuk Spain Spain
Ioannis GIANNAKOPOULOS A.C. ATHLITIS Greece Greece
Ioannis Papachristou A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Islambek Tkhazaplizhev Taekwondo Kabardino-Balkaria republic Russia Russia
Jack Mortsjo Ostermalms Hapkido TKD Klubb Sweden Sweden
KONSTANTINOS SOLAKIDIS MAKEDONIKI DINAMI KOZANI Greece Greece
Kirill Malyshev DUSH Enthusiast Russia Russia
Kirill Golovko DUSH Enthusiast Russia Russia
Kiryl Kara Belarusian National Team Belarus Belarus
Lav Aleksa Dautovic Serbian National Team Serbia Serbia
Lovro Stubicar Susedgrad Sokol Croatia Croatia
MARIOS STATHIS OSIPOV DIAS IWANNINWN Greece Greece
MICHAIL CHRISTOS PROMPONAS AC. DAFNI Greece Greece
Marco D'Amici Tkd Terracina 1984 Italy Italy
Matias Lomartire Tkd Talenti Italy Italy
Maxim Garkavyy Arion Russia Russia
NIKOSTRATOS FOTELLIS EAR AGIOU STEFANOY Greece Greece
PAVLOS IOANNIS TSITSARAS AC VIRONA Greece Greece
Panagiotis MYLONAS DONATOS AGC ELEFSINAS Greece Greece
Pavel Boyadzhiev Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Pavel Briukhov Kaskad Russia Russia
Pavel Semenenko SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
RAMAZAN RAMAZANOV Primorskiy region Russia Russia
Rustam Rzaev Rostov region Russia Russia
Ryan Doyle South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
SANDRO ARAKELOV Volgograd Team Russia Russia
STEFANOS BALAGIANNIS Olympiacos S.F.P. Greece Greece
Sebastian Oberski TVBB Elite Berlin Germany Germany
Simone Montinaro Centro tkd olimpico Lecce Italy Italy
THEODOROS KONSTANTINOS LAVRANOS Ef Agonizesthe Greece Greece
Theo Michel D Mercy Sonbae Taekwondo Belgium Belgium Belgium
Thomas Balocchi Centro tkd olimpico Lecce Italy Italy
Timofei Tseluiko Temryuk team Russia Russia
Umakhan Mammaev ??????? 2018 Russia Russia
Vedran Begic Susedgrad Sokol Croatia Croatia
Yigithan KILIC TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Cadets male -49 kg (44)
Class A (44)
ANASTASIOS ATHANASIOS GRAMMATIKOS AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
ATHANASIOS CHRYSOVALANTIS NIKIFOROS AS ANTIMAXOS Greece Greece
Aleksandr Ulanov Enthusiast Russia Russia
Alessandro Pellecchia Centro tkd olimpico Lecce Italy Italy
Ali Osman USTUN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Aliaksei Halizin Belarusian National Team Belarus Belarus
Artem Taranenko Sestroretsk Childrens and Youth Sports School of Olympic Reserve Russia Russia
Athanasios KARAGIANNIS AC VIRONA Greece Greece
CHRISTOS ASIMAKOPOULOS A.C. ZOGRAFOU Greece Greece
Charalamampos Palourtis Macedonia Taekwondo Cyprus Cyprus
Denis Dimitrov Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Dennis Baretta TKD 16 ATENE Italy Italy
Diego Librado Lopez TORTOSA-ARATA Spain Spain
Dionysios FLEMOTOMOS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
EMMANOUIL GRAMMATOPOULOS POLYDAMAS Greece Greece
EMMANOUIL ASLANOGLOU POLYDAMAS Greece Greece
Egor Lyshenko Temryuk team Russia Russia
Filip ZAHIROVIC TAEKWONDO KLUB OSIJEK Croatia Croatia
Giuseppe Barone Squadra Mediterranea Italy Italy
ILIAS CHOURIDIS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
IOANNIS KOKKINOS A.C.ASTERAS LOUTRAKIOU Greece Greece
IOANNIS KIOURAS SOAT Greece Greece
Ivan Pos Primorskiy region Russia Russia
KONSTANTINOS GKORIS AC Tkd Makedones Elef. Kordeliou Greece Greece
Konstantinos KARAKOSTAS AC VIRONA Greece Greece
Kristofers Sulcs HANSU CLUB TEAM Latvia Latvia
Leo ATCHEKZAI BRON TKD France France
Lorenzo De Angelis ASD HWARANG SPORTING CLUB Italy Italy
MARIOS DIONYSIOS LIATOS A.C PERISTERIOU Greece Greece
Moses Allerstrand Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
NIKOLAOS MAVROPOULOS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Nazim Shakmardanov Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Nikolaos DAFNIS AC VIRONA Greece Greece
OMER FURKAN KORPE Ankara Onder Spor Kulubu Turkey Turkey
Oguzhan KILICKAYA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Omer Faruk DAYIOGLU SANCAKTEPE BELEDYYE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Panagiotis KOUKOS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
SOTIRIOS KALOGEROPOULOS Kaisariani TKD Club Greece Greece
STYLIANOS THEOFANOPOULOS A.C PERISTERIOU Greece Greece
Samuel Lesniowski Taekwondo Machine United Kingdom United Kingdom
Semen Makurin Tornado-Novokuznetsk Russia Russia
Timur Ryabov URALMASH-SPORT CLUB Russia Russia
Utku OZTURK Basar Spor Turkey Turkey
ZOIS KONTOS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Cadets male -53 kg (42)
Class A (42)
ALEXANDROS ALEXOPOULOS A.C.THISEAS 2003 Greece Greece
ARTEM ASATURIAN Volgograd Team Russia Russia
Adam AADMI IMPACT CADET France France
Alexander Oberhofer Taekwondo Terlano Italy Italy
Andreas KARPOUZOS AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
Anton Pelienko Primorskiy region Russia Russia
Apostolos TSARDAKAS athlisis greece presidents cup Greece Greece
Athanasios ZOUPIS A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
DIMITRIOS CHRISTODOULOU Panathlitikos Omilos N.Amplianis Greece Greece
Danil Daiunov Primorskiy region Russia Russia
Davide Stefanazzi Centro tkd olimpico Lecce Italy Italy
Demian Tarcaj Susedgrad Sokol Croatia Croatia
Evangelos NIKOLAOU ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Filip Kristensen Team Tveita Norway Norway
Filippo Mariani TKD 16 ATENE Italy Italy
Francesco Romanelli A.S.D Accademia Tkd Toscana Italy Italy
GEORGIOS ZEFKLIS MAKEDONIKI DINAMI KOZANI Greece Greece
GOKTURK YIGIT TERZI AMBARLIK SPOR KULUBU Turkey Turkey
Gavriil Stamatakis Macedonia Taekwondo Cyprus Cyprus
Ioannis MOROS A.C. FOKEAS Greece Greece
Ioannis PAPADOPOULOS Kaisariani TKD Club Greece Greece
Ivan Gorelikov Enthusiast Russia Russia
Kadir SANTAS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Kaloyan Delkov Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
MICHAIL TSIPOUNIS AC GAIA Greece Greece
MICHAIL LYRONIS BOUNTOS President's AC AGIA PARASKEVI Greece Greece
MUHAMMET EMIN SAHIN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Michail GIANNAKIS A.C.MITILINIS Greece Greece
NIKITAS RAMMOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Nikolaos SAPIOS AC TKD AGRINIO Greece Greece
ONUR KADIR KILIC Sakin Sehir Seferihisar Turkey Turkey
Panagiotis ARVYTHAS A.C. DIAS LARISSAS Greece Greece
Phillip Davids TVBB Elite Berlin Germany Germany
Rafael PAPPA A.C.Attiki Dynami Greece Greece
Samuel BASHA A.C TAEKWONDO W.T.F IOANNINON Greece Greece
Stefano CRESCENTINI San Marino National Team San Marino San Marino
THEODOROS LAPSANIS as vasilikou Greece Greece
THEODOROS DIMOPOULOS FIGHT CLUB PATRAS Greece Greece
THEOFANIS ZERVOS A.C.Attiki Dynami Greece Greece
Vadim Durlescu SAARLAND Germany Germany
Vasileios KOUTSOMPINAS A.S. Gerakas Greece Greece
Volodymyr Bystrov DUSH 3 Spartak Ukraine Ukraine
Cadets male -57 kg (31)
Class A (31)
ANASTASIOS GEORGIOS ZOUGRIS AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
APOSTOLOS SAMARAS AS PIGMI VERIAS Greece Greece
Alexios BOUGAS AC VIRONA Greece Greece
Andrea Buccheri GS FIAMME ORO Italy Italy
Cemil Tarik ALTINGOZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
DIMITRIOS BALAGIANNIS Olympiacos S.F.P. Greece Greece
Dimitrios LYRAVDOS A.C. ARION 2005 Greece Greece
Dimitrios LOUKOVITIS A.C. TOLMI KILKIS Greece Greece
Efstratios GIANNOU A.C.Attiki Dynami Greece Greece
Felix Andersson Chirisan TaeKwonDo Sweden Sweden
Filippos ONISIFOROU A.C. Kyung Hee Greece Greece
GEORGIOS KOULOURIS AS PIGMI VERIAS Greece Greece
Georgios MARINOS AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
IOANNIS ANASTASOPOULOS Corinthian Fighters Greece Greece
Ioannis PLATIS A.S. Gerakas Greece Greece
Ioannis Savvidi Nika-Sport Russia Russia
KONSTANTINOS GIOVANIS Panathlitikos Omilos N.Amplianis Greece Greece
MARIOS ANGELOS ELEFTHERAKIS A.C. ATHLITIS Greece Greece
MARIOS ELEFTHERIOS MARIS A.C. NIKH PAIANIAS GLYKON NERON Greece Greece
MAXIMOS CHASAPIS Athletic Club Atrotos (Machitis) Greece Greece
MUHAMMET EMIN CENGIZ ATILGAN SPOR KULUBU Turkey Turkey
Marko Burusic Serbian National Team Serbia Serbia
Mihai Cristian Bura ROU President Cup 2018 Romania Romania
Muhammet Celal AKGUL GEBZE GENCLYK SPOR KULUBU Turkey Turkey
Panagiotis ANAGNOSTOPOULOS AC SALAMINAS Greece Greece
Patrik Sucic Sajnami Croatia Croatia
Strahinja Milinkovic Serbian National Team Serbia Serbia
TUGRA ALI CAKICI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Theofanis NIKOLAOU ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Vladislav Kalashnikov Nika-Sport Russia Russia
Yigit Kaan EREN AKDENIZ SPOR KULUBU Turkey Turkey
Cadets male -61 kg (19)
Class A (19)
ANASTASIOS SMYRNAIOS Olympiacos S.F.P. Greece Greece
Artur Aleksandrov Enthusiast Russia Russia
Athanasios AGOURIDAS A.C AVANTAS Greece Greece
CHRISTOS KOTSIS AIANTAS A.C. Greece Greece
CHRISTOS FRADELOS Nikomahos Volou Greece Greece
Christodoul Georg SARRIGEORGIOU AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Dimitrios PAGONIS PYRPYRIS A.C. ARION 2005 Greece Greece
Dragan ZIVKOVIC Serbian National Team Serbia Serbia
ERMIS KOCI A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
GEORGIOS DIMOS A.C TAEKWONDO W.T.F IOANNINON Greece Greece
GORKEM KOCA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Georgios TSIMPIDIS A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
IOANNIS TOTLIS A.C. EDESSAS Greece Greece
Ivan Arbuzov Rostov region Russia Russia
Lawrence FELICITE TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES France France
Lorenzo De Giorgi Belarusian National Team Belarus Belarus
Ozan TOYTOGLU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Panagiotis Rafail KEMENTSETSIDIS A.C. TOLMI KILKIS Greece Greece
VASILEIOS GOUVIS AC VIRONA Greece Greece
Cadets male -65 kg (13)
Class A (13)
ANGELOS PANAGIOTIS CHRISTOPOULOS AIANTAS A.C. Greece Greece
ANTONIOS DAFNOMILIS A.C. Kyung Hee Greece Greece
BATUHAN CELIL BOSTAN EDYRNE BELEDYYE SPOR Turkey Turkey
BAYRAM ALI YILMAZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
CHRISTOS KAPANIS AC VIRONA Greece Greece
DIMITRIOS PANAGIOTIS STEFANIDIS AS PIGMI VERIAS Greece Greece
FURKAN ISIK YILDIZ Kavaklydere Belediye Spor Kulubu Turkey Turkey
Filippos Ioannis BARDAS STAZITS ATHLETIC CLUB TKD TIRNAVOS Greece Greece
GEORGIOS SIDIROPOULOS A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
MUSAB AYDIN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
RAFAIL IOANNIS MARETIS MAKEDONIKI DINAMI KOZANI Greece Greece
THEODOROS IOANNIDIS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Timoleon MAVRAKIS AC MANDRA Greece Greece
Cadets male +65 kg (12)
Class A (12)
Andrea Sorce GS FIAMME ORO Italy Italy
Efstratios CHAIDEMENOS A.O. AIANTAS ASYRMATOU Greece Greece
Georgios MYRELIS AK POLEMIKON TEXNON LAMIAS Greece Greece
IOANNIS KOUGELOS TAEKWONDO DINAMI PATRAS Greece Greece
Ilia Zlotin Enthusiast Russia Russia
Kirill Shevtsov Enthusiast Russia Russia
LEONIDAS TSIGKAS AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
MUSTAFA HULUSI ONAR TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
NIKOLAOS PAPATHEODOROU A.C. JEON-SA ELEOUSAS IOANNINON Greece Greece
Pavlos EFRAIMIDIS DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
Petros Kampiotis-Pieros A.C. NEMESIS ATHENS Greece Greece
Taha Goktug SAHIN OYKUM GENCLYK SPOR KULUBU Turkey Turkey
Juniors male -45 kg (24)
Class A (24)
ADAM KONSTANTOPOULOS Ac Kyparissia Greece Greece
ALAATTIN KUSKU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Abdalghani YASINI Palestine National Team Palestine Palestine
Alessandro Nocerino Scuola Tkd Nolano Italy Italy
Alihan DOGRU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Anas RAZANY Dojang Art Taekwondo Aulnay France France
Antonios BANTRALEXIS A.C. DIAS LARISSAS Greece Greece
Dimitrios BESIROPOULOS A.S FILIPPOS ALEXANDREIAS Greece Greece
Ebrahim Marwan Aktivitetshuset Taekwondo Linkoping Sweden Sweden
Eleftherios EISANGELEAS Kaisariani TKD Club Greece Greece
Elliott Navarro VAXJO TAEKWONDO Sweden Sweden
Filip PERISIC Serbian National Team Serbia Serbia
Georgii Arkhireev Kdush Nevskii stars Russia Russia
IOANNIS MYLONAS Ef Agonizesthe Greece Greece
Ioannis FLESSAS A.C.ENTELECHIA Greece Greece
MAGOMED ABDUSALAMOV Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Maksym Nykolaiv Ivano-Frankivsk Regional Team Ukraine Ukraine
Melik Cavga TVBB Elite Berlin Germany Germany
PANAGIOTIS TSOUROUFLIS AIANTAS A.C. Greece Greece
PARASKEVAS KONTAKIS Olympiaki Floga Xalkidos Greece Greece
PRODROMOS PAISIOS A.C.D Ipsilantis Greece Greece
Server BALABAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Vladimir Brindak Krasnodar regional team Russia Russia
Zeynel Firat TANRIVERDI KOCOGLU TKD Turkey Turkey
Juniors male -48 kg (42)
Class A (42)
ALI ALIEV Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Amir Dagan Arayot Israel Israel
Andrea Conti NRGYM TAEKWONDO AREZZO Italy Italy
Andrea Vellucci Tkd Terracina 1984 Italy Italy
Arbel Katz kogorio fighters Israel Israel
Bilal KUSKU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
CHRISTOS PANOU A.C. Titormos Aitoloakarnanias Greece Greece
DIONYSIOS NOVAKIS AS PIGMI VERIAS Greece Greece
Deniz TANRIVERDI KOCOGLU TKD Turkey Turkey
Dimitrios GKEVEZOS Kaisariani TKD Club Greece Greece
Dmitry Kostenko Koryo club Russia Russia
Egor KULAPIN Primorskiy region Russia Russia
Federico Spada Taekwondo Olimpic Cattolica Italy Italy
GEORGIOS KALIMERIS A.S.SPARTAKOS KOZANIS Greece Greece
Gorkem POLAT TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
IOAKEIM PITTAKAS ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
IRENEOS GEORGIOU FAIR COMBAT Cyprus Cyprus
Ilia Iushkin Ryazan Russia Russia
Ioannis TRIANTAFYLLOU A.C PERSEAS THESSALONIKI Greece Greece
Ioannis PRAPAS A.C. DIAS LARISSAS Greece Greece
Ivan Gavrinev Volgograd Russia Russia
Ka N'KOUNKOU ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang France France
Konstantinos ADAMOU FAIR COMBAT Cyprus Cyprus
Liam Burdock Quest Taekwondo UK United Kingdom United Kingdom
MARKO SIMON TAEKWONDO KLUB OSIJEK Croatia Croatia
Matteo ALEGRE ETKDA France France
Mehmet ORAL TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Mehmet Okan DINCSOY Ego spor kulubu Turkey Turkey
Michail SIKOVELAS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Mohammad YASINI Palestine National Team Palestine Palestine
Nicolas Van Mullem Sonbae Taekwondo Belgium Belgium Belgium
Panagiotis PANAGIOTIDIS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Pietro Pilunni Accademia Del Taekwondo Italy Italy
Polychronis STAMELLOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Rasmus Johansson Kumgang Sweden Sweden Sweden
Renato Di Pofi TKD 16 ATENE Italy Italy
SHAMIL MAGOMEDOV Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Samuele Pasquale Gigliotti GS VIGILFUOCO A.GESUALDO Italy Italy
Simon Eid POWER CENTER Cyprus Cyprus
Thomas TSILIOPOULOS A.S FILIPPOS ALEXANDREIAS Greece Greece
Vasileios KATSIORAS A.C TAEKWONDO W.T.F IOANNINON Greece Greece
Walid SABBAR ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang France France
Juniors male -51 kg (53)
Class A (53)
ALEXANDROS PETRIDES Charalampos Chatzicharlampous Cyprus Cyprus
ANDREAS KYMERIS ARISTION TEAM Greece Greece
Abdullahi Mohamed Bor Sweden Sweden
Ahmed Khazamov Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Alessandro Pilunni Accademia Del Taekwondo Italy Italy
Alessandro Sansonne ASD HWARANG SPORTING CLUB Italy Italy
Alex Semprini Taekwondo Olimpic Cattolica Italy Italy
Andreas KRASSOPOULOS A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Aristeidis KOVERIS A.C. NIKH PAIANIAS GLYKON NERON Greece Greece
Aristeidis Koutsos Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Artem Stepanenko VORONEZ TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Christos LAMPROPOULOS A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
DANIIL SHCHIPANKOV Nizhny Novgorod Region Taekwondo Federation Russia Russia
Damiano Antoci Primavera Taekwondo ASD Italy Italy
Daniil Plokhov Metalist Altis Russia Russia
Demid Kashirin Sestroretsk Childrens and Youth Sports School of Olympic Reserve Russia Russia
Dimitrios ILIADIS AC NIKEAS ALAISKAS TEAM Greece Greece
EVANGELOS FANOURAKIS A.C. NIKH PAIANIAS GLYKON NERON Greece Greece
Egor Shtil Sestroretsk Childrens and Youth Sports School of Olympic Reserve Russia Russia
FATIH OZTURK Yalova Belediye Spor Club Turkey Turkey
FETHI SARUHAN TUNCER Yalova Belediye Spor Club Turkey Turkey
Francesco Casasanta Tkd Terracina 1984 Italy Italy
Frederik Emil OLSEN Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Georgios SAKELLARIOU A.C. Kyung Hee Greece Greece
Giuseppe Foti Tiger's Den Barcellona P.G. Italy Italy
HAYTHAM KABAHA Palestine National Team Palestine Palestine
IOANNIS NIKOLAOS ZACHAROPOULOS President's AC AGIA PARASKEVI Greece Greece
Ibrahim Turkay AKKUS SAMSUN TOHM Turkey Turkey
Ilias Ntotsikas A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
Ioannis Pavlos PASCHALIDIS A.C.ENTELECHIA Greece Greece
Isaak KALOGIROU A.C. NEMESIS ATHENS Greece Greece
Iskander Asianov DUSH Enthusiast Russia Russia
Ivan Grachev Borec Russia Russia
Josip Teskera Taekwondo club DIV KNIN Croatia Croatia
Kimon SIMITSIS ARCHAIA OLYMPIA Greece Greece
Kirill KHAMIDULLIN UFA Russia Russia
Konstantinos KLONARIS EAR AGIOU STEFANOY Greece Greece
MUSTAFA KARSANDI Mersin Lider Sp.Klb. Turkey Turkey
Markos VENTOURIS AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
NEKTARIOS TARAMAS AC Tkd Makedones Elef. Kordeliou Greece Greece
NIKITA KHIMICH URALMASH-SPORT CLUB Russia Russia
Nikolaos TSATZIS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
OZAN ERSOY TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Oleg Mamatov Khmelnytsk Regional Team Ukraine Ukraine
Omer DAWOUD Vejle Taekwondo Klub Denmark Denmark
Omer Faruk OZCAN ANKARA TOHM Turkey Turkey
Omer Yasin ORHAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Panagiotis DIMOPOULOS A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
Richard Calloni Scuola Tkd Nolano Italy Italy
Roman Gomaz Rostov region Russia Russia
TOLGA CICEKGIL TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Vachagan Khachatrian Kometa Russia Russia
Vasileios SYMEONIDIS AC. DAFNI Greece Greece
Juniors male -55 kg (72)
Class A (72)
ALPER TUNA ALAN ATAKAN TKD SAKARYA Turkey Turkey
ANTONIOS PANAGAKOS a.c fotia Greece Greece
APOSTOLOS KAPANIS AC VIRONA Greece Greece
Ahmad Al Damanhouri Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Alejandro Oteo Zapata Spain National Team Spain Spain
Aleksandr Mitrokhin Altay Team Russia Russia
Alex Millefiori TKD 16 ATENE Italy Italy
Amir Negmatov Kdush Nevskii stars Russia Russia
Anargyros PATRIKAKOS A.S. Gerakas Greece Greece
Antonios Andreopoulos Sportwerk Dusseldorf Germany Germany
Apostolos KAMPOURIDIS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Argyrios KOMNINOS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Artem Sharf Krasnodar regional team Russia Russia
Artem Ignatev SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
CHARALAMPOS KARATHANASIS A.C.D Ipsilantis Greece Greece
CHRISTOS METAXAS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Christos SIMOGLOU A.C.Iraklis Ano Toumpas Greece Greece
Christos DANIILIDIS AC PROTEAS SERRON Greece Greece
Christos KIAPEKAKIS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Christos GATSIOS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Christos KAPPIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Cyrian RAVET TAEKWONDO ROCAMORA France France
Daniel Madrid Chamorro SPORT KYOTO Spain Spain
Daniil Athanasios KOTIADIS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Dikaios MICHALAKAKOS AC NIKEAS ALAISKAS TEAM Greece Greece
Dimitrios ORFANIDIS A.C. ATHLITIS Greece Greece
Dominik GREIFENSTEIN Sajnami Croatia Croatia
EFTHYMIOS PALAVRAS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
EMIR CAN YAPICI AYVALIK SPOR KULUBU Turkey Turkey
Egor Mokerov SSHOR No42 Russia Russia
Eleftherios LAMPAKIS A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
Evgenii Boev ??????? 2018 Russia Russia
Fevzi Arda DURU Izmir Buyuksehir Belediyesi Spor Kulubu Turkey Turkey
GABRIEL CANAL CTKDK PERPIGNAN MEDITERRANEE France France
GEORGIOS POULOS A.C.ENTELECHIA Greece Greece
Georgios ADAMAKIS Athletic Club TKD Didimoteichou Greece Greece
Georgy Popov Rostov region Russia Russia
Giacomo Carmeli Taekwondo Tricolore Italy Italy
Giulio Della Torre Centro tkd olimpico Lecce Italy Italy
Grigorios GIALENIOS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Hugo Arillo Vazquez Spain National Team Spain Spain
Ilia Koroliuk Ugra Russia Russia
Ioannis BAROUTSAS as elpides kaisariani Greece Greece
Isak Ronnholm Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Joaquin ALBALADEJO CEGARRA Spain National Team Spain Spain
KONSTANTINOS KOUKOS AC GAIA Greece Greece
Konstantinos KATSIGIANNIS A.S. Gerakas Greece Greece
Leonardo Gamboni ASD HWARANG SPORTING CLUB Italy Italy
MARIOS TSIAOUSIS A.S.SPARTAKOS KOZANIS Greece Greece
MICHALIS KOSTA Macedonia Taekwondo Cyprus Cyprus
Mahmut KUSKU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Mattia Menghini Asd Taekwondo Olympic Ancona Italy Italy
Mehmet Can KURT Kavak Genclik ve Spor Kulubu Turkey Turkey
Milan Kim SC Samorodok Russia Russia
Muammer Eray GENC Yalova Belediye Spor Club Turkey Turkey
Nicolas Legari Ballerini Taekwondo Tricolore Italy Italy
Nikitas TSOUMAS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Osman Turker KOSE SAMSUN TOHM Turkey Turkey
Panagiotis PRAGALOS TKD Olympia Nbg e.V. Germany Germany
Paul Ovidiu Buiga ROU President Cup 2018 Romania Romania
SAID ABDULLAEV Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Sadmir HABIBOVIC Novi Grad Bosnia & Herzegovina Bosnia & Herzegovina
Samet AYAZ CERKEZKOY SAMPYYON SPOR KULUBU Turkey Turkey
Simone Copetti Olimpic Taekwondo Verona Italy Italy
Stefan Stojanovic Serbian National Team Serbia Serbia
Stylianos PAPAGEORGIOU A.S. POSEIDONAS ANO TOUMPA Greece Greece
THEMISTOKLIS ANTONIOU Champions Taekwondo Cyprus Cyprus
Umberto Marulli A.S.D.Taekwondo Sport Academy Italy Italy
Vitalii Geladze RNO-Alania Russia Russia
Youva BELABBAS Dojang Art Taekwondo Aulnay France France
Yurii Srabionov Rostov region Russia Russia
Zafeirios TSEPERKAS A.C. ARION 2005 Greece Greece
Juniors male -59 kg (72)
Class A (72)
ABDURAKHMAN KADYROV Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
ANDREAS PANTELIDIS Charalampos Chatzicharlampous Cyprus Cyprus
ANTONIOS BOURTZINAKOS A.S MIRMIDONES PEIRAIA Greece Greece
Aleksandar Dzhordzhev Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Aleksei Aleshin Enthusiast Russia Russia
Alexandros TENGERIS PETROS HADJICOSTIS Cyprus Cyprus
Alexandros PATIAS AIANTAS A.C. Greece Greece
Alexandros Themelis XENOGIANNIS AIANTAS A.C. Greece Greece
Alexios MICHALOPOULOS A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
Anastasios DRAKONTAEIDIS A.C.ETHNIKOS 95 Greece Greece
Arslan DEMIR SAMSUN TOHM Turkey Turkey
Asker Iusupov Sestroretsk Childrens and Youth Sports School of Olympic Reserve Russia Russia
Athanasios PAPOUTSIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
CANER DOGANAY SAMSUN DO GENCLYK SPOR KULUBU Turkey Turkey
Charalampos FLOUSKOUNIS FIGHT CLUB PATRAS Greece Greece
Cosmin Florin Alexandru ROU President Cup 2018 Romania Romania
DIMITRIOS OIKONOMOU A.G.S.KORYDALLOU Greece Greece
Danil MAKLAKOV BELGOROD REGION TEAM in Greece Russia Russia
Dzhavid Magerramov Kdush Nevskii stars Russia Russia
EFSTATHIOS GAITANIS Olympiacos S.F.P. Greece Greece
EFTHYMIOS DOUKAS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Efthymios KECHAIDIS A.C OLYMPIADA 2000 Greece Greece
Efthymios Karaoulas AS PIGMI VERIAS Greece Greece
Emre ALTUN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Filip Vrbetic OSVIT Croatia Croatia
Filip Stamenov Macedonian National Team Macedonia Macedonia
Filippo Scutti TAEKWONDO MEDICINA Italy Italy
Filippos KOUNOUPAS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Francesco Romeo GS FIAMME ORO Italy Italy
Fred Pace Mozhdeh Taekwondo Australia Australia
GIANNIS TSAKALI as elpides kaisariani Greece Greece
Georgii Kobozev Kaskad Russia Russia
Georgios ANDREOU Macedonia Taekwondo Cyprus Cyprus
Giorgio Armillis Centro tkd olimpico Lecce Italy Italy
ILIAS CHATZIGIANNIS Ef Agonizesthe Greece Greece
Ioannis VOUSVOUKIS A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Ioannis BEKIARIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Ippokratis Emmanouil VACHARIKOS TAEKWONDO DINAMI PATRAS Greece Greece
Josue murcia gonzalez SPORT KYOTO Spain Spain
KUBILAY KAAN KODAMAN BBANKARASPOR Turkey Turkey
Kirill Kim Lipetsk Team Russia Russia
Konstantinos MICHALOPOULOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Loic Blondeau kwan Belgium Belgium
Lucas MULLET CTKDK PERPIGNAN MEDITERRANEE France France
Luke Jones Quest Taekwondo UK United Kingdom United Kingdom
Marko Avramovski Macedonian National Team Macedonia Macedonia
Moroni Castillo CaliVikings United States of America United States of America
Nikolaos SKANDALAKIS A.G.S.KORYDALLOU Greece Greece
Nikolaos Dorotheos EVANGELOU AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Nikolaos Marios GKRIMOPOULOS AC VIRONA Greece Greece
Odysseas GRAMMATIKAS PAVLIDIS A.C TKD EVRITANIAS Greece Greece
Onur Talha SOYKAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Panagiotis STATHATOS A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
Panagiotis FLOROSKOUFIS AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
Panagiotis CHRISTIDIS EORDAIKI DYNAMI Greece Greece
Pau Carles Fernandez Arco TKD ALFARO Spain Spain
Pietro Pesaresi ASD Tkd Club Ancona Italy Italy
Raffaele Carenza Accademia Del Taekwondo Italy Italy
Ranye DREBES TVBB Elite Berlin Germany Germany
Sofoklis ANANIADIS ATHLOS ATHLETIC CLUB Greece Greece
Sotirios THEODOROU A.C.D Ipsilantis Greece Greece
Theofanis XANTHAKOS A.S. Gerakas Greece Greece
Timur Moskovchenko Rostov region Russia Russia
Tudor Condrea ROU President Cup 2018 Romania Romania
Vasileios TASIOULAS A.C TAEKWONDO W.T.F IOANNINON Greece Greece
Vasileios THOLIOTIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Veniamin Miliutinskii Sestroretsk Childrens and Youth Sports School of Olympic Reserve Russia Russia
Vladimir LOVTSOV SSHOR No42 Russia Russia
Volodymyr Kovbel Khmelnytsk Regional Team Ukraine Ukraine
Youssef Gabr EGY Concordia Sport Court Egypt Egypt
Yunus Can AKKOYUN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
abdoul kareem juabeh Palestine National Team Palestine Palestine
Juniors male -63 kg (70)
Class A (70)
ABDULLAH GUL Basar Spor Turkey Turkey
AHMED WALID Palestine National Team Palestine Palestine
ALEXANDROS PHOTIOU ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
ARIONAS-ILIOS PAPAVASILEIOU A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
Alessandro Straolzini TKD 16 ATENE Italy Italy
Alex Foster Quest Taekwondo UK United Kingdom United Kingdom
Alexandros ZAFEIROPOULOS SOAT Greece Greece
Alexandru Badea ROU President Cup 2018 Romania Romania
Andreas RODOPOULOS A.C.Attiki Dynami Greece Greece
Andrei Razvan Ion ROU President Cup 2018 Romania Romania
Antonios DE FAZIO AC. DAFNI Greece Greece
Brian HORCICAK Chong Lee Taekwondo Canada Canada
Burak UYGUR Ankara Adliye Spor Kulubu Turkey Turkey
Christos ORFANEAS AGC ELEFSINAS Greece Greece
DIMITRIOS CHASAPIS Athletic Club Atrotos (Machitis) Greece Greece
Danila Brovin Enthusiast Russia Russia
Davide Miceli GS FIAMME ORO Italy Italy
Dimitrios LASKARAKIS A.C. ATHLITIS Greece Greece
Dimitrios BOUTSIARAKOS Kaisariani TKD Club Greece Greece
Dmitrii Vasilev Kometa Russia Russia
ELEFTHERIOS GOUDOUSAKIS President's Athlitikos Omilos Taekwondo Geraka Greece Greece
ENG?N KOCA GAZYANTEP TOHM Turkey Turkey
Eleftherios CHRISTOPOULOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Emmanoyil-Fotios MPATSIS Olympiacos S.F.P. Greece Greece
Erik Farmakas Tian Dao Sweden Sweden
Gabriele Serio A.S.D.Taekwondo Sport Academy Italy Italy
Georgios PANAKIS A.O. AIANTAS ASYRMATOU Greece Greece
Georgios VARGIAMIS SOAT Greece Greece
Grigorios MOUCHAS A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
ILIAS LAMPRAKOS G.C. ACHILLEAS EGALEO President cup Greece Greece
IOANNIS BALAGIANNIS Olympiacos S.F.P. Greece Greece
Ian ISKUSNOV Altay Team Russia Russia
Ibrahim Ugur KANBUROGLU ANKARA TOHM Turkey Turkey
Ioannis ADAMIDIS AC GAIA Greece Greece
Ioannis VOUKAKIS AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Ioannis SPYRELLIS AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Ioannis KARAGIANNIS ATHLETIC CLUB TKD TIRNAVOS Greece Greece
Ivan Tonchev Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
KYRIAKOS MOUSOULIOTIS FAIR COMBAT Cyprus Cyprus
Konstantinos KATSOULIDIS A.C TAEKWONDO W.T.F IOANNINON Greece Greece
MARIOS HADJIMARKOU FAIR COMBAT Cyprus Cyprus
MICHAIL VASILAKOS A.C. Exelixi Nikaias Greece Greece
Matej NIKOLIC TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
Mehmet Kaan SENKURU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Milos Mihajlovic Serbian National Team Serbia Serbia
Muhammet Sabri TURHAN Eskisehir Kamer Genclik ve Spor Kulubu Turkey Turkey
Nedzad HUSIC Novi Grad Bosnia & Herzegovina Bosnia & Herzegovina
Nesim KUSKU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Nicolas CHRISTOFORIDES Champions Taekwondo Cyprus Cyprus
Nikita Gusev Koryo club Russia Russia
Oguz TOKGOZ FLIPPER SPOR KULUBU Turkey Turkey
PANAGIOTIS MANOUSAKIDIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
PETROS OIKONOMOU A.G.S.KORYDALLOU Greece Greece
SAVVAS PARLAKIDIS KOTANIDIS A.S. ATLANTAS PROSOTSANIS Greece Greece
SOTIRIS TSIAKKAS Charalampos Chatzicharlampous Cyprus Cyprus
Savvas KOKTSIDIS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Semen Saprykin Tornado-Novokuznetsk Russia Russia
Serafeim VERELIS AC TKD AGRINIO Greece Greece
Simone De Martino GS FIAMME ORO Italy Italy
Stamatios CHOULIARAS A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Stavros KOUTSIS A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
Stergios PLALIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Suliaman Sesay Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Theo Maccario ASM 2018 BIS Monaco Monaco
Ugur GUNLU Basar Spor Turkey Turkey
VLADISLAV KIM Primorskiy region Russia Russia
Vladislav Akimov SCHOR 41 Russia Russia
Vsevolod Fedorov Koryo club Russia Russia
YUNUS EMRE OGUZCAN Islahiye Taekwondo Spor Kulubu Turkey Turkey
Yaroslav DIVITSKIY SSHOR No42 Russia Russia
Juniors male -68 kg (55)
Class A (55)
ALICAN OZEN GAZYANTEP TOHM Turkey Turkey
Aiantas STYANIDIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Alessio Greco Tkd Competition Italy Italy
Alexander Andreev Primorskiy region Russia Russia
Amr Tamer Abdelmonim EGY Concordia Sport Court Egypt Egypt
Anargyros SOFOTASIOS TAEKWONDO DINAMI PATRAS Greece Greece
Andrea Riondino Scuola Tkd Nolano Italy Italy
Andrei Balan Metalist Altis Russia Russia
Antonios BITZAS EAR AGIOU STEFANOY Greece Greece
Arturo Secondo Squadra Mediterranea Italy Italy
Athanasios Kalliaras AC VIRONA Greece Greece
Aylan HAMAMI Taekwondo Club Feyzin France France
CHRISTOMICHAIL SOPASOUDAKIS AS Peramatos Dimou Mylopot Greece Greece
Christodoulos Pittas N NICOLAOU TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Christos SARRIGEORGIOU AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Ciaran McGovern Team Warrior United Kingdom United Kingdom
DIMITRIOS PETROU spartacos team Greece Greece
Denis Lantratov Rostov region Russia Russia
Deniz KURT TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Dimosthenis SINDROS A.C TAEKWONDO W.T.F IOANNINON Greece Greece
Dominik KONTENT TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
Dusan Bozanic Serbian National Team Serbia Serbia
Egor Liakh SSHOR No42 Russia Russia
Fotios DADOUPIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Georgios PAPACHRISTOU A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Georgios THEODOSIOU A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Giuseppe Guarna ASD ATHLON Italy Italy
ISLAM BAZZAR Palestine National Team Palestine Palestine
Ioannis KYRIAKOU Champions Taekwondo Cyprus Cyprus
Ivan Drynov Kometa Russia Russia
Jona Porsch TAEKWONDO AXEL MULLER Germany Germany
KONSTANTINOS KAVALIEROS A.S MIRMIDONES PEIRAIA Greece Greece
KONSTANTINOS TSAKALI as elpides kaisariani Greece Greece
Konstantinos POLYKANDRITIS A.O. AIANTAS ASYRMATOU Greece Greece
NASSIM MEDDAH ASM 2018 BIS Monaco Monaco
Nikolaos KALKANIS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Orestis IOSIFIDIS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
PANAGIOTIS GRIGORAKIS A.C.AGONAS Greece Greece
Panagiotis GORANITIS A.C. ARION 2005 Greece Greece
Panagiotis KARAMANIS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Petr DOROFEENKOV Enthusiast Russia Russia
Raoul Heurs Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Robin Bastian Johansen Toyen Taekwondo club Norway Norway
Rustam Odinaev Volgograd Russia Russia
SERHAN SIRINKAYA ATILGAN SPOR KULUBU Turkey Turkey
SEYDI VAKKAS DAGDELEN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Samuele Baliva Italy National Team Italy Italy
Stelvy BANZOUZI ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang France France
Timucin SASMAZTIN Izmir Buyuksehir Belediyesi Spor Kulubu Turkey Turkey
Trym Hejer Toyen Taekwondo club Norway Norway
Ursu Rafaell Minel ROU President Cup 2018 Romania Romania
VASILEIOS KOSMAS DIAS IWANNINWN Greece Greece
Valentino MAGLIONE Squadra Mediterranea Italy Italy
Viacheslav Bogdanov SSHOR No42 Russia Russia
Vladislav Airiian Rostov region Russia Russia
Juniors male -73 kg (24)
Class A (24)
AHMET MUHAMMED SERT TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Aleksei Karataev Altay Team Russia Russia
Aleksei Komisarenko Metalist Altis Russia Russia
Andrei Gherghina ROU President Cup 2018 Romania Romania
CHRISTODOULOS MICHAIL FAIR COMBAT Cyprus Cyprus
Camran Hassan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Danila Lupolov Moldova National Team Moldova Moldova
Georgios PIERAKEAS A.G.S.KORYDALLOU Greece Greece
Georgios CHATZIKOITSIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Grigorios RIGAS AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
ILIAS MAZARAKOS ARISTION TEAM Greece Greece
KONSTANTINOS SIDERIS A.S.MAIANDROS Greece Greece
MATEO ZORKO TKD JASTREB Croatia Croatia
Manuel Signorello ASD Fighter Taekwondo Sicilia Italy Italy
Mihajlo Zivkovic Serbian National Team Serbia Serbia
Nikolaos Tzivris Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
OZHAN OZTURK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Reuben Dunleavy Australian Junior Team 2018 Australia Australia
SAVAS TASTEKIN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
STAMATIS MALLAS AIANTAS A.C. Greece Greece
Sotirios MICHOPOULOS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Timur Gatiyatullin YUNOST-METAR Russia Russia
Vasilis KTORI Charalampos Chatzicharlampous Cyprus Cyprus
ZAKHAR PAVLENKO Primorskiy region Russia Russia
Juniors male -78 kg (23)
Class A (23)
Achille Cennami AERODANCE PENGUE Italy Italy
Alexey Kharitonov CSPR Russia Russia
Andreu Perez Campos TKD ALFARO Spain Spain
CHRISTOS MALAKOUNIDIS FAIR COMBAT Cyprus Cyprus
CHRISTOS PAPADOPOULOS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Christos MARAGKOUDAKIS G.C. ACHILLEAS EGALEO President cup Greece Greece
Dmitry Arkhipov Krasnodar regional team Russia Russia
EFSTRATIOS LELEDAKIS ARISTION TEAM Greece Greece
EMMANOUIL PERIKLEIDIS AC Tkd Makedones Elef. Kordeliou Greece Greece
Georgios PANTAZIS a.c fotia Greece Greece
Georgios DRIVAS AC AIOLOS Greece Greece
HUSEYIN BERAT DEMIRCIOGLU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Ivan Diego COSIC TK DUBRAVA Croatia Croatia
Matej Volarevic TAEKWONDO KLUB OSIJEK Croatia Croatia
Melih YILMAZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
NIKOLAOS GKALTSIDIS A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
NIKOLAOS MAVROFOROS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
NIKOLAOS ZISIS MAKEDONIKI DINAMI KOZANI Greece Greece
Nikolai Chizhik SCHOR 41 Russia Russia
Ruslan Kokin VORONEZ TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Sergey Balabanov Rostov region Russia Russia
Stanislav Melnik Kdush Nevskii stars Russia Russia
Vyronas LEKA A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
Juniors male +78 kg (17)
Class A (17)
ACHILLEAS ZOCHIOS A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
ALI IMRAN PUSTU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
ANDREAS THEOCHAROUS TOTAL FIT LARNAKA Cyprus Cyprus
Alexander Zadra ASD Zadra fighting Italy Italy
Alexander Pryazhnikov SCHOR 41 Russia Russia
Ali Ekrem YILMAZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Apostolos TARAMAS as vasilikou Greece Greece
Artem Vlasiuk Koryo club Russia Russia
Danil Iurchenko Conas Russia Russia
Egor Sidorochev Kdush Nevskii stars Russia Russia
Emre Kutalmis ATESLI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
GEORGIOS ZIKAS panionios gymnastikos sylogos santorinis Greece Greece
Leonard Kollcaku Qendra Taekwnodo Albania Albania
Luca Costea ROU President Cup 2018 Romania Romania
MUHAMMED POLAT TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Mikhail Poduzov Primorskiy region Russia Russia
Nikita Kobzev Kdush Nevskii stars Russia Russia
Juniors female -42 kg (20)
Class A (20)
Amina Cherchesova RNO-Alania Russia Russia
Azra CAVUS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Chrysoula IOANNIDOU athlisis greece presidents cup Greece Greece
Dalya REHANI Haute Savoie Tkd France France
EVANGELIA KOTOULA A.S.SPARTAKOS KOZANIS Greece Greece
Emine GOGEBAKAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Hatice Bengu DAG Cetin topcuoglu spor club Turkey Turkey
MAIAR QABAHA Palestine National Team Palestine Palestine
MAKBULE YAGMUR YILDIRIM GAZYANTEP TOHM Turkey Turkey
MANON FAIVRE CTKDK PERPIGNAN MEDITERRANEE France France
METAXIA KARANIKOLA AC AIOLOS Greece Greece
Maria FEVGA AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Maria Christina TSIGKA AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
NIKOLETA GLYNI as elpides kaisariani Greece Greece
Sara Murru Taekwondo Ostia Italy Italy
Sevde CINGIR ATILGAN SPOR KULUBU Turkey Turkey
Svetlana Shaiakhmetova UFA Russia Russia
Tindara Puliafito Tiger's Den Barcellona P.G. Italy Italy
Yana Yarkova URALMASH-SPORT CLUB Russia Russia
Zoi VASILEIOU AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Juniors female -44 kg (22)
Class A (22)
ALEYNA DEMIREL TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Adriana Cerezo Iglesias Hankuk Spain Spain
Alessia Sturari Italy National Team Italy Italy
Aleyna BURSA Bozuyuk Belediyesi Ydman Yurdu Turkey Turkey
Anastasiia Artamonova Kometa Russia Russia
Aya Bouhmida Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Eleni ISKANTAR A.C.AMINTOR Greece Greece
Evangelia Rafailia SARVANAKI athlisis greece presidents cup Greece Greece
Evlampia Pappa AC EGALEO Greece Greece
Ioanna KAMARIANAKI Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Irina Rogozina Samara Team Russia Russia
Louise Lyngbaek Copenhagen Tan Gun Sae Sim Taekwondo Club Denmark Denmark
Martina Semprini Taekwondo Olimpic Cattolica Italy Italy
Melisa YALCI ATILGAN SPOR KULUBU Turkey Turkey
NEFELI DESPOINA STAMELOU Panathlitikos Omilos N.Amplianis Greece Greece
Olga Dolgova Nizhny Novgorod Region Taekwondo Federation Russia Russia
Sofia Zampetti Taekwondo Ostia Italy Italy
Svetlana Zadykhina Samara Team Russia Russia
Varvara Zhuravleva Centre-Vostok Russia Russia
Vera Kachowitsch BSV Friedrichshafen Germany Germany
Vildan KILIC TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Violetta Kasianova Kumgan club Russia Russia
Juniors female -46 kg (36)
Class A (36)
ANNA GORYNKINA Koryo club Russia Russia
Alexandra SDOUGA AGS KALAMATAS Greece Greece
Arina PUCHKO Sport School Arion Russia Russia
Asya ELKIT SAMSUN TOHM Turkey Turkey
Christina Vasiliki TSEKOURA A.O. AIANTAS ASYRMATOU Greece Greece
DIMITRA GARGALA AC LARISAS Greece Greece
Dimitra VOUZA A.C PERSEAS THESSALONIKI Greece Greece
EBRU ERDEMLI Mersin Lider Sp.Klb. Turkey Turkey
Effrosyni KALTSI AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
Elisa Al Halwani ACCADEMIA DORICA Italy Italy
Elissavet KOUTROUMPI A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Emilija Radmilovic Serbian National Team Serbia Serbia
Galina Medvedeva Sport club Put Russia Russia
Gozde SAHINBAZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Iklima Betul KARAKUS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Irina Meshcherekova Lipetsk Team Russia Russia
KONSTANTINA BAKAROU AC LARISAS Greece Greece
Karina Ushakova UFA Russia Russia
Kleanthi XYDOU ATHLOS ATHLETIC CLUB Greece Greece
Lilia Pavlovskaya SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
Magdalini Maria MYTILINIOU A.C.Attiki Dynami Greece Greece
Olga Novozhilova YUNOST-METAR Russia Russia
Panagiota LYCHNOU A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Paraskevi ILIAKOPOULOU A.C. IRIDA Greece Greece
Paraskevi Semeli ZARMAKOUPI A.C TKD EVRITANIAS Greece Greece
Polina Shcherbakova Kometa Russia Russia
Rumina Kircheva Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
SINEM SOYTURK SAMSUN TOHM Turkey Turkey
Selena Solderea ROU President Cup 2018 Romania Romania
Sila Ezgi YAGCI BBANKARASPOR Turkey Turkey
Silvia Barattoni Scuola Tkd Nolano Italy Italy
Valeriia Gurchenko Kdush Nevskii stars Russia Russia
Vasiliki RIGA AIANTAS A.C. Greece Greece
Victoriia Lentiakova Centre-Vostok Russia Russia
Zara Ringin Bicen Team Br Denmark Denmark
Zehra ALTUN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Juniors female -49 kg (48)
Class A (48)
AGAPI BOURA A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
Aikaterini ANGELOPOULOU TAEKWONDO DINAMI PATRAS Greece Greece
Andjela Burusic Serbian National Team Serbia Serbia
Anna Kazarnovskaia TAEKWONDO UNION RUSSIA TYUMEN REGION Russia Russia
Anthoula SINANI AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Antonia IOANNOU A.S. POSEIDONAS ANO TOUMPA Greece Greece
Asimina Eleni TSOURI FIGHT CLUB PATRAS Greece Greece
Ayse Ebrar DURAN BAHRYI TANRIKULU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Boutaina Itzari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Clara Trincia Primavera Taekwondo ASD Italy Italy
DIMITRA LAMPI Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Derya ESME TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Duygu KASIRGA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
ELENI AIKATERINI EFSTATHIOU AS NEAS IONIAS VOLOU Greece Greece
EVANGELIA KARAGIANNI Athletic Club TKD Didimoteichou Greece Greece
Ela JELIC Omega Croatia Croatia
Eleni LOI FIGHT CLUB PATRAS Greece Greece
Elif Ilgin OZTABAK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Evangelia TOTSIOU SOAT Greece Greece
Fanny Andersson Chirisan TaeKwonDo Sweden Sweden
GEORGIA SARAFIDOU A.S.SPARTAKOS KOZANIS Greece Greece
GEORGINA VIDIADAKI Athletic club Apollon Rethimnis Greece Greece
Giada Al Halwani ACCADEMIA DORICA Italy Italy
HAVVA NUR ARSLAN Bornova Belediyesi Genclik Spor Kulubu Turkey Turkey
Ioanna KALAMARA AC VIRONA Greece Greece
Isabelle Malki Ostermalms Hapkido TKD Klubb Sweden Sweden
Jovana Musicki Serbian National Team Serbia Serbia
KATARINA KRAISNIK Novi Grad Bosnia & Herzegovina Bosnia & Herzegovina
Kalliopi KOUTROUMPI A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Konstantina TSEKOURA Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Linda Cecchi Pol. Edera Taekwondo AA. DIL. Italy Italy
MARIA FOKA A.c Taekwondo Olympiakos Nikaias Greece Greece
Maria Buccheri GS FIAMME ORO Italy Italy
Mariia Gubina Kdush Nevskii stars Russia Russia
Marina KONTOU A.C PERISTERIOU Greece Greece
Mihaela Nicoleta Claudia Bajan ROU President Cup 2018 Romania Romania
Morgana Piccinetti PuntoSport CM Italy Italy
Nina MARIN TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
OLGA PAPAPOULI AC LARISAS Greece Greece
Polyxeni STRAKARI A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
SOFIA FLORA MYLONA A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
SPYRIDOULA KITSIOU A.C TAEKWONDO W.T.F IOANNINON Greece Greece
Stavroula VAMVA AC EGALEO Greece Greece
Stella Pinjuh Taekwondo club DIV KNIN Croatia Croatia
Sukran Arife AKDEMIR RUMELI KAVAGI SPOR KULUBU Turkey Turkey
TULAY DOSUCUKUR GAZYANTEP TOHM Turkey Turkey
Valeriia Romanova Samara Team Russia Russia
Vasilina Podrez Kropotkin team Russia Russia
Juniors female -52 kg (53)
Class A (53)
????? ???????? Rostov region Russia Russia
Alexia AMON TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES France France
Anastasiia Petrova Enthusiast Russia Russia
Anastasiia Vashchenko Koryo club Russia Russia
Angelica Zonfrilli AESSE TAEKWONDO ACADEMY Italy Italy
Angeliki KOLOKOTSIOU A.C.Attiki Dynami Greece Greece
Anna GIAKOUMOPOULOU Ac Kyparissia Greece Greece
Anna Inozemtseva Borec Russia Russia
Arina Filippova Sestroretsk Childrens and Youth Sports School of Olympic Reserve Russia Russia
Athina MAKRYGIANNI A.C. NIKH PAIANIAS GLYKON NERON Greece Greece
Celia LAVENANT CTKDK PERPIGNAN MEDITERRANEE France France
Christina PEPPA A.C. ARION 2005 Greece Greece
Dimitra ZARRI G.C. ACHILLEAS EGALEO President cup Greece Greece
Dimitra Sotiria BITSIKOKOU AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
ELENI BOTSARAKOU Satza Martial Arts Club Greece Greece
EVGENIA VERA NOSI Corinthian Fighters Greece Greece
Ekaterina KVARTALNAIA Karelia Team Russia Russia
Ekaterina Kucherova Kdush Nevskii stars Russia Russia
Eleni TELIOPOULOU AC VIRONA Greece Greece
Elisha Shaw Momentum TKD United Kingdom United Kingdom
Elizaveta Andriianenko Rostov region Russia Russia
Evangelia Vasiliki TZIOUMA A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
Georgia Pitta N NICOLAOU TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Gulse POLAT TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
HULYA EDA KIRANSAL YLBANK SK Turkey Turkey
Hasret CIVELEK BBANKARASPOR Turkey Turkey
Jade Weidum Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
KONSTANTINA THOMOPOULOU AC KON .PALEOLOGOS Greece Greece
Karla Klaudia KVESIC TKD JASTREB Croatia Croatia
Konstantina CHAMPEOU panionios gymnastikos sylogos santorinis Greece Greece
Laura Goebel Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Liana Musteata ROU President Cup 2018 Romania Romania
Lucia Roscioli GS FIAMME ORO Italy Italy
MARIA-VARVARA MICHOU ATHLOS ATHLETIC CLUB Greece Greece
MARTHA MANOUSAKIDOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
MELISA KARSANDI Mersin Lider Sp.Klb. Turkey Turkey
Maria TSIGKROU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Maria Dorothea VOUMVAKI AC NIKEAS ALAISKAS TEAM Greece Greece
Melike OZKAN Bornova Belediyesi Genclik Spor Kulubu Turkey Turkey
Nadja Rosic Serbian National Team Serbia Serbia
Nora Adami Taekwondo Terlano Italy Italy
Rimma Pustelenina Nizhny Novgorod Region Taekwondo Federation Russia Russia
SMARAGDA PANAGIOTIDOU A.C ALBATROS Greece Greece
Senizcan ARAS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Sinem YALAP ERGYN SPOR KULUBU DERNEGY Turkey Turkey
Sude Irem HALKSEVER Izmir Buyuksehir Belediyesi Spor Kulubu Turkey Turkey
Theodora SYMEONIDOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Valeriia Kolosova YESSENTUKI-SHOR Russia Russia
Vasiliki TSALERA AC LARISAS Greece Greece
Victoria Miklyaeva Sport club Put Russia Russia
Yulia Sirotkina Nizhny Novgorod Region Taekwondo Federation Russia Russia
Yvonni KONSTANTINIDOU AC VIRONA Greece Greece
Zeynep Seyma TURHAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Juniors female -55 kg (47)
Class A (47)
AIKATERINI STEFANOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Ahsen SENGUN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Alena Kusaeva Vladikavkaz Team Russia Russia
Amilie BREVIK Tong-Ir Tae Kwon Do Klubb Norway Norway
Anastasia Vikulina CSPR Russia Russia
Anastasiia Liashchenkova VORONEZ TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Angelica SALOUROS Equipe Quebec Canada Canada
Anna Zavarukhina Koryo club Russia Russia
Christina PAPPA AIANTAS A.C. Greece Greece
Christina PETRAKOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Daniela Teodora Dogaru Olimpic Taekwondo Verona Italy Italy
Despoina PAPAPASCHALI A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Despoina AGAPOGLOU A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Dilara KARTAL TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
ELENI MALIGKA A.C. EDESSAS Greece Greece
ELENI CHATZIPASCHALI Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Eleana Karagianni Legend Panikos Loizou Cyprus Cyprus
Elisavet Maria KANARIOU AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Elizaveta Zimina Kometa Russia Russia
Elma Dindic TKD GLADBECK Germany Germany
Ema GALIC TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
Emine Nur PALAZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Faidra KALTEKI A.C. DIAS LARISSAS Greece Greece
Georgia SYRIGOU A.O. AIANTAS ASYRMATOU Greece Greece
Giada Voci ASD ATHLON Italy Italy
Giorgia CANCELLIERI ACCADEMIA DORICA Italy Italy
HATICE ERDOGAN Bozuyuk Belediyesi Ydman Yurdu Turkey Turkey
Helena Nicolaou Australian Junior Team 2018 Australia Australia
Irene Novelli Tkd Competition Italy Italy
Iris Dinkovic Medvedgrad Croatia Croatia
Izabella Kallstrand Team Kim Taekwondo Sweden Sweden
Katarina Borrmann Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Luisa ZAHARIEVA Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
MYRTO ALATZA A.C PERISTERIOU Greece Greece
Margarita Podrez Kropotkin team Russia Russia
Maria CHALKIDOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Marianna Bianco Centro tkd olimpico Lecce Italy Italy
Pauline RIBEIRA CTKDK PERPIGNAN MEDITERRANEE France France
Polina Dzaragazova Lenengrad region Russia Russia
Rebecca Rateanu Taekwondo Ostia Italy Italy
SABINA MINATULAEVA Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Sofia TSIVITZI AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Sofya Nasyrova Conas Russia Russia
Theodora IZDRA POLYDAMAS Greece Greece
VASILIKI KATSAITI TAEKWONDO DINAMI PATRAS Greece Greece
Vasiliki GKOUTSOULA AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Zarina Gulida Kdush Nevskii stars Russia Russia
Juniors female -59 kg (41)
Class A (41)
ATHINA POZARLI A.C. EDESSAS Greece Greece
AYSENUR OZCAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Anamarija Georgievska Macedonian National Team Macedonia Macedonia
Anastasia TYPOU Australian Junior Team 2018 Australia Australia
Anastasija Stoickov Serbian National Team Serbia Serbia
Andriana DERMATINOU POULIA ATHLOS ATHLETIC CLUB Greece Greece
Antonia Evangelia CHATZIGEORGIOU A.S FILIPPOS ALEXANDREIAS Greece Greece
Caterina Ragni ASD Tkd Club Ancona Italy Italy
Daria Sirotenko SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
ELEFTHERIA ATHANASOPOULOU President's Athlitikos Omilos Taekwondo Geraka Greece Greece
Eftichia CHRISTOU ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Ela Jelic Olympic Knin Croatia Croatia
Eleni VASILEIADOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Evangelia Aikaterini REVITHI AIANTAS A.C. Greece Greece
FOTEINI SYRIOTI A.C.Iraklis Ano Toumpas Greece Greece
Francesca Carnassale ASD HWARANG SPORTING CLUB Italy Italy
GIZEM DEMIRKOL Trakya Genclik ve Spor Kulubu Turkey Turkey
GOZDE SELIN KAYA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Hacer EYI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Ilina Ivanova Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Ioanna CHRISTOFI Macedonia Taekwondo Cyprus Cyprus
KUBRA AYDIN SAMSUN TOHM Turkey Turkey
Kathrine Kamp Nordentoft Frederiksen Esbjerg CITY Taekwondo Klub Denmark Denmark
Konstantina KOSTOPOULOU A.C. IRIDA Greece Greece
Kyriaki MATOU A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
Leonarda Sipusic Medvedgrad Croatia Croatia
Lina Wensmo Wemmenhogs Taekwondo klubb Sweden Sweden
Liubov Nuzhdina Borec Russia Russia
Mari ilieva Taekwondo Fitness Bulgaria Bulgaria
Maria VLASSOPOULOU Olympiacos S.F.P. Greece Greece
Nikoleta GEORGALI A.C.Attiki Dynami Greece Greece
Ninakhanum Magomedova Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
SPYRIDOULA LYGDI A.O. AIANTAS ASYRMATOU Greece Greece
STELLA THEODORA MARKI AC VIRONA Greece Greece
Serdja Stevic Serbian National Team Serbia Serbia
Sonia KOURTESOPOULOU a.c fotia Greece Greece
Stan Miruna Georgiana ROU President Cup 2018 Romania Romania
Styliani RAGKAVI A.C. ARION 2005 Greece Greece
Vasiliki STAVROPOULOU A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Viktoria OVCHINNIKOVA Lipetsk Team Russia Russia
anastasia ignatyev sabourova Spain National Team Spain Spain
Juniors female -63 kg (25)
Class A (25)
Chahrazed Boughrara Malmin Taekwondo Finland Finland
Despoina PAPADOPOULOU S.C.ORESTIS VASILIS XANTHI GREECE Greece Greece
Diana Pavlenko SSHOR im. Korenkova Kurortnogo r-na SPB Russia Russia
ELENI MARIA VOITSIDOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Efthalia FRANGOU A.C. DIAS LARISSAS Greece Greece
Ekaterina Starodubova VORONEZ TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Elif ZENGIN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Elise Ryhon Sonbae Taekwondo Belgium Belgium Belgium
Erato ATHANASIOU ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Fani NIKOLAIDOU A.C. ATHLITIS Greece Greece
Georgia TSAOUSI AC GAIA Greece Greece
Leyre Zugazaga Perez A.Munoz San Agustin Spain Spain
MERYEM CAKIR TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Maria KREMMYDA FIGHT CLUB PATRAS Greece Greece
Miroslava Vilkova JITAE CLUB TEAM Latvia Latvia
Nika Klepac Medvedgrad Croatia Croatia
Panoraia NASOPOULOU TAEKWONDO DINAMI PATRAS Greece Greece
Polina Arzhevitina YUNOST-METAR Russia Russia
Rebecca Murray Australian Junior Team 2018 Australia Australia
Serena Fiordelmondo ASD Tkd Club Ancona Italy Italy
Sofya Gribenshchikova DUSH Enthusiast Russia Russia
Uliana KRADINOVA BELGOROD REGION TEAM in Greece Russia Russia
Viviana Valentino TC Han Kook Germany Germany
Yadviga Dmitrieva-Bakhanskaya Rostov region Russia Russia
Zahria Williams Zahria Williams United States of America United States of America
Juniors female -68 kg (20)
Class A (20)
Anastasia ANDRIANOU AC ANDRIA Greece Greece
Anna BATSAEVA SSHOR No42 Russia Russia
Anna Pekonkina YUNOST-METAR Russia Russia
BESTE TURKOGLU MALKARA MASTER TAEKWONDO Turkey Turkey
Berra Nur CIFTCI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Charlotte Byl Sonbae Taekwondo Belgium Belgium Belgium
Darija Husovic TSV Dachau 1865 Germany Germany
Ekaterina SHENKNEKHT Koryo club Russia Russia
Elizaveta STEPANOVA Enthusiast Russia Russia
Ellie McCormack Vision Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Evangelia KOKKINOU AK POLEMIKON TEXNON LAMIAS Greece Greece
Huri KORKUT TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
KRYSTALLENIA SYRIOTI A.C.Iraklis Ano Toumpas Greece Greece
Luz Zurdo Andorra National Team Andorra Andorra
Maria Christina ZACHARAKI Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Marlen Sophie Nedic Tiger and Dragons Germany Germany
Nikoletta FRAGKOU A.C. NEMESIS ATHENS Greece Greece
PARASKEVI NTEMOGIANNI A.S. POSEIDONAS ANO TOUMPA Greece Greece
THEODORA FRROKOU AC ANDRIA Greece Greece
ZEHRA GUNDUZ GAZYANTEP TOHM Turkey Turkey
Juniors female +68 kg (17)
Class A (17)
AFRODITI AMERIDI A.C.Attiki Dynami Greece Greece
Alexandra BINI A.C.Taekwondo N Amplianis Lamias Greece Greece
Anastasiia Pozhidaeva VORONEZ TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Beyza BASMA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Dilara ARSLAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Eirini TSOGKA A.S TAEKWONDO CHRISOUPOLIS Greece Greece
Evangelia Marina KALYMIOTI AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
LINARA MUSLIMOVA Ulyanovsk Russia Russia
MARIA TSONTAKI Athletic club Apollon Rethimnis Greece Greece
Markella BAKOGEORGOU A.C.Taekwondo N Amplianis Lamias Greece Greece
Milica Novakovic Serbian National Team Serbia Serbia
OURANIA KARADIMOU ATHLETIC CLUB TKD TIRNAVOS Greece Greece
Reba Stewart Australian Junior Team 2018 Australia Australia
SEVASTI GAVRIILIDOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Si'Ann SULPICE-TIMOTHEE OLYMPIC DOJANG LAYRAC France France
Tania Casti HEBE DE MOANA Spain Spain
Tuba DONUKARA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Seniors female -46 kg (53)
Class A (53)
ANDREA RAMIREZ VARGAS 3rd WT Presidents Cup Europa 2018 Colombia Colombia
Abishag Semberg Israel National Team Israel Israel
Anna Savro Kumgan club Russia Russia
Antonina ANTONOVA SSHOR 42 Russia Russia
Aynur YILMAZ Bursa saglyk gucu genclik ve spor klubu Turkey Turkey
Aysegul KELES Ego spor kulubu Turkey Turkey
Burcu OZKAN CIHAN SPOR KULUBU Turkey Turkey
Busra AKSU Kapadokya Meslek Yuksek Turkey Turkey
Chloe CAZALIN ETKDA France France
Dana Kenges SC.BEKSEIT TULKIEV Kazakhstan Kazakhstan
Dina Pouryounes Langeroudi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Eleonora Parigi Primavera Taekwondo ASD Italy Italy
Fatma KELES TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Fatma SARIDOGAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Filiz OGEL H.Y.M. Spor Club Turkey Turkey
GEMMA SARDINA ALVAREZ FEDERACION DE TAEKWONDO DE LA REGION DE MURCIA Spain Spain
Hajer MUSTAPHA Taekwondo St Fons Metropole France France
ISRA ILYAS Pakistan National Team Pakistan Pakistan
Ioanna KOUTSOU DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
Katerina ANDREOU Macedonia Taekwondo Cyprus Cyprus
Kim Migneault Equipe Quebec Canada Canada
Kristina Lees Jeon-sa United Kingdom United Kingdom
Kyriaki KOUTTOUKI N NICOLAOU TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Lucija Abramovi? TKD BROD Croatia Croatia
Maria FLOUTSAKOU AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Marianna KOUKOULA A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
Marina Antipenko Kdush Nevskii stars Russia Russia
Martina Corelli Italy National Team Italy Italy
Nihal SATILMIS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Paola STRASCEK OSVIT Croatia Croatia
Polina Ananchenko SSHOR 42 Russia Russia
Polina Usenko Volgograd Team Russia Russia
RUKIYE KARABUGA ISTANBUL BBSK Turkey Turkey
Rivka bayech Israel National Team Israel Israel
Romalea MESYNDIANOU AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
Ruhat AKALIN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Rukiye YILDIRIM TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
SANJA MALJKOVIC OSVIT Croatia Croatia
SELVIHAN CAMURLU KARABUK CINAR SPOR KULUBU TAEKWONDO Turkey Turkey
STAMATIA TSAMPALA Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Sofia FOMICHEVA SCHOR 41 Russia Russia
Sofia Didenko VORONEZ TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Sofiya FRISHKO Koryo club Russia Russia
Sumeyye ILOGLU ISTANBUL BBSK Turkey Turkey
TIFFANY NGUYEN EQUIPE ASM 2018 Monaco Monaco
Teodora JOVIC Serbian National Team Serbia Serbia
Tiavo RANDRIANISA French National Team France France
Varvara APOIKOU AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Veronica Pau centro taekwondo san sperate Italy Italy
YASMIN CHAOUANI MARTIN SPORT KYOTO Spain Spain
Yael COHEN kogorio fighters Israel Israel
Yuna Matsui HANARO TAEKWONDO TEAM Japan Japan
Yvette YONG Young Choung Taekwondo HQ Canada Canada
Seniors female -49 kg (71)
Class A (71)
?lizaveta Chekanova Centre-Vostok Russia Russia
AGAPI CHRYSI KYRTSIDOU A.S. FILIPPOS GIANNITSON Greece Greece
ASLI KOCAK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Agni Danai CHIOTI AIANTAS A.C. Greece Greece
Ainur Yesbergenova KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Alena Mironyuk TAEKWONDO UNION RUSSIA TYUMEN REGION Russia Russia
Amelia Griffin Whiteway's Taekwondo Australia Australia
Anastasia LOZHKINA Karelia Team Russia Russia
Anastasia PUCHKO Sport School Arion Russia Russia
Anastasiia Anokhina Altay Team Russia Russia
Andrea POLYCARPOU ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Andrea SCHNELL Noel's Taekwondo Switzerland Switzerland
Antonia Kanela SKIADARESI AC GAIA Greece Greece
Apostolia TSANTOUKLA AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Arailym DAKENOVA Koryo club Russia Russia
Ayelet hasachar KOREN kogorio fighters Israel Israel
Biana LAGER Enthusiast Russia Russia
Bianca Pantaleoni Taekwondo Tricolore Italy Italy
Blanca Palmer Soler Spain National Team Spain Spain
Camila RODRIGUEZ 3rd WT Presidents Cup Europa 2018 Colombia Colombia
Camille DALLAIRE LEBLANC Equipe Quebec Canada Canada
Camille Simard-Martel Equipe Quebec Canada Canada
Celia TORTOSA CABRERA TORTOSA-ARATA Spain Spain
Chrysoula THEODOSA ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Daria CHESNOKOVA Borec Russia Russia
ELIF DOSUCUKUR GAZYANTEP TOHM Turkey Turkey
Elizabeth ZAMORA Guatemala National Team Guatemala Guatemala
Elizaveta RYADNINSKAYA DUSH Enthusiast Russia Russia
Erica NICOLI Italy National Team Italy Italy
Fatemeh Shabannia Mansour Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Flora PAPADIMITRIOU AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Georgia THEODORIDOU A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Glykeria PAPAKONSTANTINOU AC ANDRIA Greece Greece
HAMIYET TOGAN Belediye Plevne Spor Klubu Turkey Turkey
Hanife AYAN Ankara Adliye Spor Kulubu Turkey Turkey
Havva Nur COBAN Ankara PTT Spor Kulubu Turkey Turkey
Ilaria Genitoni Taekwondo Tricolore Italy Italy
Ioanna Andreopoulou Sportwerk Dusseldorf Germany Germany
Ipek CIDEM TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Jessica Salsedo Italy National Team Italy Italy
KUBRA DURDANE CAKIR TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Keita Enfield Utf Taekwondo Cymru United Kingdom United Kingdom
Kristina TOMIC OSVIT Croatia Croatia
Layan Jaber Palestine National Team Palestine Palestine
Luca PATAKFALVY Hungarian National Team Hungary Hungary
Lucia Ayala Fernandez A.Munoz San Agustin Spain Spain
MERVE DINCEL TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Margarita Kotova Koryo club Russia Russia
Maria TSANTE A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
Mathilde Dumas Equipe Quebec Canada Canada
Mathilde Dourdin ORTC France France
Melike YILMAZ Ankara Demirspor Turkey Turkey
Merve YAZICI YLKADIM BELEDYYESY GENCLYK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Miyu YAMADA TOKYO Japan Japan
Natalia Antipenko Kdush Nevskii stars Russia Russia
Nikol CHORBANOVA Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Pooja Vadhva BTS Taekwondo United Kingdom United Kingdom
RAHIME EYMEN BAKIR MARMARA ILAHIYAT Turkey Turkey
Regina SAKHAUTDINOVA Taekwondo-Pride Russia Russia
Robin Didden KoryoSports Netherlands Netherlands
Sara Giorgianni Young Club Catanzaro Italy Italy
Sara Cortegoso Lima FED. GALICIA SPAIN SENIOR Spain Spain
Sarah Al Halwani Italy National Team Italy Italy
Stavroula ZOMENOU AC Tkd Makedones Elef. Kordeliou Greece Greece
Suheda Nur GULER ANKARA TOHM Turkey Turkey
Svetlana IGUMENOVA VORONEZH TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Valeriya Gnatyuk Enthusiast Russia Russia
Victoriya BASHKIROVA SSHOR 42 Russia Russia
Viviane TRANQUILLE Equipe Quebec Canada Canada
Yasmina AZIEZ French National Team France France
zahra mirzaie Ostermalms Hapkido TKD Klubb Sweden Sweden
Seniors female -53 kg (67)
Class A (67)
ANTONIA STRATIKOPOULOU A.C.THISEAS 2003 Greece Greece
Alexandra ANGELOPOULOU A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
Alexandra MALYSHEVA Ryazan Russia Russia
Aleyna Gokce BASAR Basar Spor Turkey Turkey
Alina Salimullina Tatarstan Team Russia Russia
Alyssa GORANSSON Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Anastasia KUDRYASHOVA DUSH Enthusiast Russia Russia
Anastasiia MITROFANOVA Novosibirsk team Russia Russia
Angelina LUSHNIKOVA Kdush Nevskii stars Russia Russia
Anna Maria POYIATZEA CHRISTODOULOS ZYMPOULAKIS Cyprus Cyprus
Antonia KRAJNOVIC TAEKWONDO KLUB RUGVICA Croatia Croatia
Aurora Pinti TKD 16 ATENE Italy Italy
Aybuke ASILHAN ERDEMLI BAHADIR GENCLIK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Charlotte BROWN Equipe Quebec Canada Canada
Christianna TYROLOGOU AC VIRONA Greece Greece
Christina Efterpi POUSNARA A.C. IRIDA Greece Greece
DANIELLE MATSENTIDI POWER CENTER Cyprus Cyprus
DIMITRA VASILAKI President's Athlitikos Omilos Taekwondo Geraka Greece Greece
Daria VOLKOVA SK Success Russia Russia
Della HOSPES Tian Dao Sweden Sweden
Despina PILAVAKI ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Diana Tsaraeva Vladikavkaz Team Russia Russia
Dilara Basar S.C. Samurai Berlin e.V. Germany Germany
Dimitra KOROVILA AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Dimitra PANOU AIANTAS A.C. Greece Greece
Donia Kaidi Kaidi Taekwondo Sweden Sweden
Dora MARIC Taekwondo Club Energy Croatia Croatia
Ece ARIK Cetin topcuoglu spor club Turkey Turkey
Evangelia THEODORIDOU S.C.ORESTIS VASILIS XANTHI GREECE Greece Greece
Ewa Jamiolkowska AKS OSW Start Olsztyn Poland Poland
Inese TARVIDA HANSU CLUB TEAM Latvia Latvia
Ioanna NANOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Janira Rivera Garcia Talma L'H Spain Spain
Julia RONKEN TSC Gladbeck Germany Germany
Laura GARCIA 3rd WT Presidents Cup Europa 2018 Colombia Colombia
Letizia DI BLASIO Taekwondo Tricolore Italy Italy
MAKBULE NUR KORUCU Ordu Buyuksehir Belediye SK. Turkey Turkey
MARIA AISIOPOULOU AS PIGMI VERIAS Greece Greece
Madeline FOLGMANN Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Magdalena RUTKOWSKA O? AZS Olsztyn Poland Poland
Maria Eleni KARAGIANNI AIANTAS A.C. Greece Greece
Marianne Leclerc Equipe Quebec Canada Canada
Myrsini Theodosiadou SYLLOGOS OLYMPIAKON ATHLIMATON BYRONA Greece Greece
Nora Hogfeldt Kumgang Sweden Sweden Sweden
Ohiana Bruno ABFT Team Belgium Belgium
Olga SMOLINA Koryo club Russia Russia
Oxana FESENKO SSHOR No42 Russia Russia
POLINA FOMICHEVA Primorskiy region Russia Russia
Paraskevi PAITARIDOU SOAT Greece Greece
Patimat ABAKAROVA Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Paula Cerro Alvarado TORTOSA-ARATA Spain Spain
Pia LEONHARDT TSC Gladbeck Germany Germany
Roxana NOTHAFT KSC Leopard Germany Germany
Safiye YALCIN TURK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Sana AKRIMI French National Team France France
Sarah-Jayne Farthing Utf Taekwondo Cymru United Kingdom United Kingdom
Simay TORUN KONYA SELCUKLU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Sude BURCU Izmir Buyuksehir Belediyesi Spor Kulubu Turkey Turkey
Tania Garcia Romero A.Munoz San Agustin Spain Spain
Tanja RASTOVIC TKD MARJAN Croatia Croatia
Tatiana KUDASHOVA Koryo club Russia Russia
Tugba YILMAZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Viktoriia Aleksandrova Moscow Team Russia Russia
Zaira Rivera Garcia Talma L'H Spain Spain
Zehra DOSUCUKUR GAZYANTEP TOHM Turkey Turkey
Zeliha AGRIS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Zlata Zubkova Samara Russia Russia
Seniors female -57 kg (61)
Class A (61)
Aleksandra RADMILOVIC Serbian National Team Serbia Serbia
Alessia KOROTKOVA Taekwondo Tricolore Italy Italy
Alexandra Kim NASH MIR Russia Russia
Anamaria KOVCALIJA Tkd Velika Gorica Croatia Croatia
Anastasia Irida GALAZOULA AC VIRONA Greece Greece
Andrea JEROM Son's Taekwondo Canada Canada
Andrea Bosch I Plaza Spain National Team Spain Spain
Andreea Marcu ROU President Cup 2018 Romania Romania
Andriana ASPROGERAKA AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Androniki Athanasia DIKAIOULAKOU A.C.KORINTHIAS Greece Greece
Anisiia CHELOKHSAEVA Vladikavkaz Team Russia Russia
Anna Maria ANTONIOU ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Asimina TZORTZI G.C. ACHILLEAS EGALEO President cup Greece Greece
Bahar Rashidi Nomad Taekwondo Athletes United Kingdom United Kingdom
Bodine SCHOENMAKERS Taekwondo Amesfoort Netherlands Netherlands
Bruna VULETIC TKD MARJAN Croatia Croatia
CHRISTINA SKIADA AC. DAFNI Greece Greece
CHRYSA DORGIAKI AC VIRONA Greece Greece
Carolena CARSTENS Panama National Team Panama Panama
Edina KOTSIS Hungarian National Team Hungary Hungary
Elizaveta Bashkirova SSHOR No42 Russia Russia
Ellie Bowden Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) United Kingdom United Kingdom
Elvina KHAKIMOVA UFA Russia Russia
Fani TZELI SOAT Greece Greece
Federica ROCCA ASD CIONG RYONG Italy Italy
Frederique Santerre Equipe Quebec Canada Canada
Garyfallia SARRI cobra iliou Greece Greece
Hana MARKOVIC TAEKWONDO KLUB OSIJEK Croatia Croatia
Hatice Kubra ILGUN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Imen BEN HASSINE Taekwondo Club Feyzin France France
Jennifer Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Jolanta TARVIDA HANSU CLUB TEAM Latvia Latvia
Kisaran Khallaeva Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Konstantina TZELI SOAT Greece Greece
Laurygan CELIN French National Team France France
Lucija Saravanja Susedgrad Sokol Croatia Croatia
Mahtab Kiyanichandeh Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Maria AGRAPIDAKI A.C.D Ipsilantis Greece Greece
Maria VLASOVA Koryo club Russia Russia
Mariia Gritcun Enthusiast Russia Russia
Marija STETIC TK DUBRAVA Croatia Croatia
Marzhan Tulepbergenova KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Milana DRIAMOVA Lenengrad region Russia Russia
NIKITA GLASNOVIC TKD MARJAN Croatia Croatia
Natalia D'Angelo G.S. FIAMME ORO Italy Italy
Nur OGUS Bornova Belediyesi Genclik Spor Kulubu Turkey Turkey
Pilar Martin Perez SPORT KYOTO Spain Spain
Pologatu Aurelia Chantal ROU President Cup 2018 Romania Romania
Salima Ismail Hussen TAEKWONDO TEAM LA PIETRA Italy Italy
Sara Garcia Suarez FED. GALICIA SPAIN SENIOR Spain Spain
Sara Novovic The Real Taekwondo Switzerland Switzerland
Shauna Bannon South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Suvi MIKKONEN Finland National Team Finland Finland
Tabea WENKEN Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Tatiana Timbalari Moldova NOC Team Moldova Moldova
Tekiath Ben Yessouf Team Niger (Rabbat) Niger Niger
Tina ZORKO Kumgang Sweden Sweden Sweden
Tugba AYVA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Vasiliki KOTSINI A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
Yuliia Bakrusheva Koryo club Russia Russia
maria jimenez lama TKD MAIRENA TEAM Spain Spain
Seniors female -62 kg (54)
Class A (54)
Alina IKAEVA SSHOR 42 Russia Russia
Amina NIMATULAEVA COVS OVS MO Russia Russia
Ana TASLAK TKD JASTREB Croatia Croatia
Ana Ciuchitu Moldova NOC Team Moldova Moldova
Anna Kashirina VORONEZ TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Ashley KRAAYEVELD Canadian Armed Forces (CAF) Canada Canada
Celine SCHMIDT BSV Friedrichshafen Germany Germany
Csenge PATAKFALVY Hungarian National Team Hungary Hungary
Diana Lara Nu EQUIPE ASM 2018 Monaco Monaco
Dimitra PASCHALI A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Dimitra TELALI A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Durdane DIKEN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Ekaterina MITROFANOVA Novosibirsk team Russia Russia
Elena EVLAMPYEVA Kometa Russia Russia
Elina Kallsved Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Fatma SEZER Sport Vision Turkey Turkey
Ferda SOYKAN SAMSUN TOHM Turkey Turkey
Gabrielle Rousseau Equipe Quebec Canada Canada
Gulim Bibalayeva KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Ikra KAYIR TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Ioanna - Stavroula DESYLLA AIANTAS A.C. Greece Greece
Irem YAMAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Ivana BABIC TKD MARJAN Croatia Croatia
Jone MAGDALENO ALBIZU SPAIN GIMNASTICO BILBAO Spain Spain
KONSTANTINA TALAIPOROU ATHLOS ATHLETIC CLUB Greece Greece
Kristina BEROS TK DUBRAVA Croatia Croatia
Kristina PROKUDINA Koryo club Russia Russia
Kyriaki PAPADOPOULOU A.C. EDESSAS Greece Greece
Laura Roebben Flemish Topsport Team Belgium Belgium
Laura ZAHIROVIC TAEKWONDO KLUB OSIJEK Croatia Croatia
Licia MARTIGNANI Centro Sportivo Esercito Italy Italy
Lisa ZANGARINI Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Magda WIET HENIN French National Team France France
Margarita BLIZNIAKOVA Burevestnik Russia Russia
Maria ARSLANOGLOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Meropi Aikaterini LEOPOULOU LIA as apollon prevezas Greece Greece
Miroslava Aleksic Serbian National Team Serbia Serbia
Nadica Bozanic Serbian National Team Serbia Serbia
Nadja SAVKOVIC Serbian National Team Serbia Serbia
Niki Bonti A.S.IFAISTOS Greece Greece
Nikoleta ALEFRAGKI AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Nur DEMIR Trakya Genclik ve Spor Kulubu Turkey Turkey
Oliwia Krajewska AKS OSW Start Olsztyn Poland Poland
Ozge BASARIR Belediye Plevne Spor Klubu Turkey Turkey
Rhonda NAT BSV Friedrichshafen Germany Germany
Serena Ivanov ROU President Cup 2018 Romania Romania
Silvia LOMBARDI TAEKWONDO MEDICINA Italy Italy
Simone ABLEY NTC United Kingdom United Kingdom
Svetlana BURMISTROVA Ryazan Russia Russia
Svetlana Smirnova SC Pride Chelyabinsk Russia Russia
Tatiana Liashchenkova VORONEZ TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Tatiana Kuzmina VORONEZH TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Vasiliki GRAMMATIKOPOULOU AC GAIA Greece Greece
Vasiliki KARPOUZOU AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
Seniors female -67 kg (38)
Class A (38)
Aikaterini TZELLOU MAKEDONIKI DINAMI KOZANI Greece Greece
Anastasia Christini DELIDIMITRI A.G.S. H OLYMPIADA Greece Greece
Athanasia MITSOPOULOU AIANTAS A.C. Greece Greece
Axelle ATTOUMANI BRIAND auc taekwondo France France
Cornelia Ofjall Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Cristiana RIZZELLI Italy National Team Italy Italy
Cristina GASPA Italy National Team Italy Italy
Dalila D'Ambra Italy National Team Italy Italy
Daniela Rotolo G.S. FIAMME ORO Italy Italy
Ekaterina Derbeneva Karelia Team Russia Russia
Elin JOHANSSON Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Farida AZIZOVA Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Jasmin ANDERSEN ELITE VEST Denmark Denmark
KUBRA KIYI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Katherine DUMAR 3rd WT Presidents Cup Europa 2018 Colombia Colombia
Katia Calvar Martinez Spain National Team Spain Spain
LEFKI PAPAIOANNOU AC GAIA Greece Greece
Maria Eleni CHARALAMPOPOULOU A.C.D Ipsilantis Greece Greece
Marine PUNTUNET EQUIPE ASM 2018 Monaco Monaco
Maristella SMIRAGLIA Italy National Team Italy Italy
Matea JELIC TKD MARJAN Croatia Croatia
Mervenur EVCI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Natalija CALIC Serbian National Team Serbia Serbia
Nicole Marquez Qui Spain National Team Spain Spain
Nur TATAR TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Oznur BASARIR POLAT EGYTYM KULTUR TAEKWONDO SPOR KULUBU Turkey Turkey
Polina NIKULICHEVA Norilsk Team Russia Russia
Polina KHAN Russian National Team Russia Russia
Prescilia ROUBAUD SOUTH WINNERS TAEKWONDO France France
Ruth GBAGBI Cote d'Ivoire Team Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire
Tugba TORLAK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Urgence MOUEGA Gabon National Team Gabon Gabon
Valeriia BASHKIROVA Moscow Team Russia Russia
Valeriya KUKANOVA Enthusiast Russia Russia
Vanessa KOERNDL Tiger and Dragon Germany Germany
Vasiliki ILIADOU ATHLETIC CLUB TAEKWONDO HWARANG Greece Greece
Yulia Miyuts Tatarstan Team Russia Russia
Zehra SEZISLI GAZYANTEP TOHM Turkey Turkey
Seniors female -73 kg (22)
Class A (22)
Anastasiia GURSKAIA Kometa Russia Russia
Anja MADUNIC TKD MARJAN Croatia Croatia
Anna PICHUGINA DUSH Enthusiast Russia Russia
Arina ZHIVOTKOVA Koryo club Russia Russia
Aspasia MOUKA Nea Floga Greece Greece
Cecilia Castro Burgos A.Munoz San Agustin Spain Spain
Doris POLE TK DUBRAVA Croatia Croatia
Eliza Frazier Haugen Team Tveita Norway Norway
Elvara Jalilova Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Estelle VANDER-ZWALM French National Team France France
Evgenia SARRI AIANTAS A.C. Greece Greece
Iva RADOS TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
Karina ZHDANOVA Russian National Team Russia Russia
Kristina Diubina ADYGEY TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Maria KOUKOUMELOU Argolida Taekwondo Union Greece Greece
Maria OIKONOMOPOULOU S.G.MEGARON Greece Greece
Marie Paule BLE French National Team France France
Nafia KUS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Seyma Nur SOGUT TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Simge ERENSAYIN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Sude BULUT TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Yanna SCHNEIDER TVBB Elite Berlin Germany Germany
Seniors female +73 kg (26)
Class A (26)
Aida Martinez Gonzalez Spain National Team Spain Spain
Anastasiia Veretekhina Ugra Russia Russia
Ayfer MENEKSE Cetin topcuoglu spor club Turkey Turkey
Ayse ASMA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Belen Moran Romero Spain National Team Spain Spain
Chelsea HOBDAY Tans Currumbin Australia Australia
Ebru YUMLU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Eleni GIAMALAKI AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
Elizaveta DOLZHIKOVA Borec Russia Russia
Ella Borisova Primorskiy region Russia Russia
Esra AKBULAK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Galina Markelova COVS OVS MO Russia Russia
Georgia Starida AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Grammatiki CHRISTIDOU EORDAIKI DYNAMI Greece Greece
Lalli GOULAMOUSSENE Team GwanYong France France France
Laura Giacomini Italy National Team Italy Italy
Lorena BRANDL Tiger and Dragon Germany Germany
Maeva MELLIER French National Team France France
Marina Klimko SCHOR 41 Russia Russia
Melani ADAMIC GOLIC TK Zapresic Croatia Croatia
Olesya BARDACHENKO Karelia Team Russia Russia
Olga IVANOVA Koryo club Russia Russia
Olga Muzychka Krasnodar regional team Russia Russia
Sol AVOULETTE C.O.M.B Bagneux Tkd France France
Taylor Ramirez CaliVikings United States of America United States of America
Zahra Kalkhoran Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Seniors male -54 kg (82)
Class A (82)
Abubakar-Sidik Khasiev Taekwondo Union the Chechen Republic Russia Russia
Adria De Dios I Jose TKD JORSAN Spain Spain
Aituar Shaikenov KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Aleksei Rudnik Astrakhan Team Russia Russia
Alon Wube Arayot Israel Israel
Anas Sghir Fighter Taekwondo Academy Canada Canada
Anass Zbairi Akour ABFT Team Belgium Belgium
Aram Muradyan Sport School Arion Russia Russia
Artem Kim Rostov region Russia Russia
Assane Boukary Yassi Mohamed Team Niger (Rabbat) Niger Niger
Athanasios ANASTASIADIS AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Azamat Abibilla Rostov region Russia Russia
Bailey Lewis Australian Senior Team - 2018 Australia Australia
Bedirhan SELVI Ankara Adliye Spor Kulubu Turkey Turkey
Bogdan Bulat Serbian National Team Serbia Serbia
Bulat Magomedov Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Christoforos DELIGIANNIDIS A.C. TOLMI KILKIS Greece Greece
Daniel Lo Pinto Italy National Team Italy Italy
Danil Rasskazov Koryo club Russia Russia
Davide Ditta Centro Sportivo Esercito Italy Italy
Deniz DAGDELEN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Dionysios RAPSOMANIKIS AC GAIA Greece Greece
Dmitrii PASTUKHOV Burevestnik Russia Russia
Duvan AVELLA 3rd WT Presidents Cup Europa 2018 Colombia Colombia
Elord Gjana ORTEK Taekwondo Albania Albania
Enver NAZLI ANKARA TOHM Turkey Turkey
Epameinondas TRIANTAFYLLOU A.C PERISTERIOU Greece Greece
Georgios IOANNOU AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Giorgio Giovanni Giannotta Centro tkd olimpico Lecce Italy Italy
HARUN TARHAN Mersin Buyuksehir Spor Kulubu Turkey Turkey
IDI ABDO SOULEYMANE Team Niger (Rabbat) Niger Niger
Ilia Falko Samara Team Russia Russia
Ioannis Pavlitsas A.S.SPARTAKOS KOZANIS Greece Greece
Ioannis TOROUNIDIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Ivan MELYUK Tornado-Novokuznetsk Russia Russia
Jose Ignacio Mu CLUB DEPORTIVO TAEKWONDO SAN VICENTE Spain Spain
Joshua Vuong-Salamanca Unaffiliated USA United States of America United States of America
KONSTANTINOS CHRISTOFI POWER CENTER Cyprus Cyprus
Kemal KULUK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Khamid USUPOV ANSO Club Taekwondo Kwon-Kopeisk Russia Russia
Kyriakos KARANIKOLAS AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
Linus DAHLLUND Team Kem-Joh HC3 Sweden Sweden
Luka TURKALJ TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
Magomed Gagiev R.S.SH.Taekwondo Russia Russia
Majid SOFIYEV Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Maksud Dadashov Kometa Russia Russia
Marinos DOUROS A.C. THRIAMVOS ILIOUPOLIS Greece Greece
Mark KOVTUN Novosibirsk team Russia Russia
Marvin PELCZ BSV Friedrichshafen Germany Germany
Matthias Lang Taekwondo Ozdemir Germany Germany
Mert ERDOGAN ISTANBUL BBSK Turkey Turkey
NIKOLAOS CHATZIARISTEIDIS POWER CENTER Cyprus Cyprus
Nikolaos VASILAKIS A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
Nikolaos GIACHALIS FIGHT CLUB PATRAS Greece Greece
Ofek KELLY Arayot Israel Israel
Onur NAS TERME GENCLYK HYZMETLERY VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Pasquale Francesco Romito Young Club Catanzaro Italy Italy
R. Ishak TURKSAYAR TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Rabil Sagitzhanov SC.BEKSEIT TULKIEV Kazakhstan Kazakhstan
Radik Shafigin Koryo club Russia Russia
Ruslan Kharybin DUSH Enthusiast Russia Russia
Ryuta Matsui HANARO TAEKWONDO TEAM Japan Japan
Ryuya MATSUI HANARO TAEKWONDO TEAM Japan Japan
Selim DAGISTANLI Cetin topcuoglu spor club Turkey Turkey
Semur Ismailov Koryo club Russia Russia
Shynggys Kenges SC.BEKSEIT TULKIEV Kazakhstan Kazakhstan
Simone Caliri Tiger's Den Barcellona P.G. Italy Italy
Soner KAYA EDYRNE BELEDYYE SPOR Turkey Turkey
Sotirios BOUTIOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Stanislav DENISOV Moscow Team Russia Russia
Stephane AUDIBERT COSMATKD ARCUEIL France France
Thomas LIAPIS AC PROTEAS SERRON Greece Greece
Vadim Dimitrov Moldova NOC Team Moldova Moldova
Vadim GLADKII Koryo club Russia Russia
Vadim Li Samara Russia Russia
Valerii Bovkun SCHOR 41 Russia Russia
Viacheslav Bovkun SCHOR 41 Russia Russia
Vito Dell'Aquila Italy National Team Italy Italy
Yassine KHAY kwan Belgium Belgium
Yousef Abu Alrub Palestine National Team Palestine Palestine
Zackarya AZIZ ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang France France
adrian vicente yunta Spain National Team Spain Spain
Seniors male -58 kg (83)
Class A (83)
Abdou TAOUIL Andorra National Team Andorra Andorra
Abdurrahman ERKEK Bornova Belediyesi Genclik Spor Kulubu Turkey Turkey
Adam Nugent South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Adrian Del Rio Guerrero Spain National Team Spain Spain
Aleksei Vladimirov VORONEZH TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Alexander SMIRNOV Koryo club Russia Russia
Ali MAMMADOV Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Ali Morwat Abdul Jabar Equipe Quebec Canada Canada
Anastasios NIKOLAOU AC VIRONA Greece Greece
Andrei KANAEV Ryazan Russia Russia
Antonio FLECCA Italy National Team Italy Italy
Antonis KYRIAKOU Charalampos Chatzicharlampous Cyprus Cyprus
Atakan CAMURLU KARABUK CINAR SPOR KULUBU TAEKWONDO Turkey Turkey
Bar REUBEN Tigers Israel Israel
Ben Newton Taekwondo Machine United Kingdom United Kingdom
Cemil ULUYILMAZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Chrysovalantis CHRISTAKIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Cihat CAKMAK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Danila VOLKOV SK Success Russia Russia
David Muresan ROU President Cup 2018 Romania Romania
Diamantis ZERVAKOS Kaisariani TKD Club Greece Greece
Dmitrij Nagajev Serbian National Team Serbia Serbia
Dmitriy KAZAKOV Sonsudan Russia Russia
Eleftherios FAKINOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Emircan TURAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Erlan Irgaliev Astrakhan Team Russia Russia
Francesco Puliafito Tiger's Den Barcellona P.G. Italy Italy
Fredrik LINDSTROM Soo Shim Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Fuatcan ALDEMIR Mersin Buyuksehir Spor Kulubu Turkey Turkey
Gashim Magomedov Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Georgii Gurtsiev Vladikavkaz Team Russia Russia
Georgios NICOLAOU N NICOLAOU TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Georgios PETROPOULOS A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
Georgios SIMITSIS AC VIRONA Greece Greece
Gili HAIMOVITZ Israel National Team Israel Israel
Gleb Khomiakov Spektr Russia Russia
Gulzhigit KOCHKORBAEV Rostov region Russia Russia
Ibragim Evloev Kometa Russia Russia
Iurii GORSHKOV Karelia Team Russia Russia
Jack Woolley South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Jan KOVACEVIC TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
Jefferson OCHOA 3rd WT Presidents Cup Europa 2018 Colombia Colombia
Jesus Tortosa Cabrera Spain National Team Spain Spain
KYRIAKOS POLIDOULIS Olympiacos S.F.P. Greece Greece
Kyliann BONNET Lyon Metropole taekwondo France France
LEON GLASNOVIC TKD MARJAN Croatia Croatia
Liam Jean-Pierre Bette French Guiana National Team French Guiana French Guiana
MEHMET ACAR Izmir Buyuksehir Belediyesi Spor Kulubu Turkey Turkey
Machario PATTI Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Magomed Magomedov Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Marko LIPOVAC TKD JASTREB Croatia Croatia
Marwane Hammani ABFT Team Belgium Belgium
Mattia Crescenzi Tkd Terracina 1984 Italy Italy
Meisam RAFIEI Iceland National Team Iceland Iceland
Mertcan DOLMACI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Michalis KONSTANTINOU Charalampos Chatzicharlampous Cyprus Cyprus
Milos GLADOVIC Serbian National Team Serbia Serbia
Ming Wei NG Singapore National Team Singapore Singapore
Mourad LAACHRAOUI ABFT Team Belgium Belgium
Niccol Bugamelli Tkd Ozzano Italy Italy
Nicolas MIGNEAULT Equipe Quebec Canada Canada
Nikolaos KARAMANOLIS AIANTAS A.C. Greece Greece
Ozgur GULEN Yalova Belediye Spor Club Turkey Turkey
Renat TUKHVATULLIN NEVA STAR Russia Russia
Roman ERDMAN Ugra Russia Russia
Safwan KHALIL Australian Senior Team - 2018 Australia Australia
Salaheddine Bensaleh Flemish Topsport Team Belgium Belgium
Samim ABASI Taekwondo Ozer Germany Germany
Saverio BRUTTO Italy National Team Italy Italy
Sebastien ALESIO TAEKWONDO ROCAMORA France France
Sergey KARGAPOLOV Koryo club Russia Russia
Serghei Uscov Moldova National Team Moldova Moldova
Spiridon Nitsas TSV Dachau 1865 Germany Germany
Sryridon RAMANTANIS A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
Stepan Dimitrov Moldova NOC Team Moldova Moldova
Tolga ISLAMOGLU Sport Vision Turkey Turkey
Toshitaka Maeda TOKYO Japan Japan
Vaha Elmurzaev Taekwondo Union the Chechen Republic Russia Russia
Valdet Allaraj ORTEK Taekwondo Albania Albania
Valeriy Shimanov Koryo club Russia Russia
Vasileios TSOUCHATARIS A.C. ARION 2005 Greece Greece
Vladimir Prokopyev Koryo club Russia Russia
Vladislav MOISEEV Kometa Russia Russia
Seniors male -63 kg (95)
Class A (95)
ANDREAS KATRIS A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
APOSTOLOS NTOUFAS A.S.SPARTAKOS KOZANIS Greece Greece
Adam IBISI French National Team France France
Alejandro Jimenez Alorda Federacion Balear Taekwondo Spain Spain
Alexios TSOKANOS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Alimzhan Serikbayev KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Almas Mukamyrov SC.BEKSEIT TULKIEV Kazakhstan Kazakhstan
Alptekin SENGUL SAMSUN TOHM Turkey Turkey
Andrea Cano Centro Taekwondo Olbia Italy Italy
Andrei Gordeev Sports school Bitza Russia Russia
Antonio Gonzalez Navarro TKD MAIRENA TEAM Spain Spain
Caleb Jackson Whiteway's Taekwondo Australia Australia
Cemal YILMAZ SAMSUN TOHM Turkey Turkey
Christian Malki Ostermalms Hapkido TKD Klubb Sweden Sweden
Chrysostomos KOUTTOUKIS ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Clement MARTINEZ ETKDA France France
Cosimo De Giosa asd Dellino Team Italy Italy
DIMITRIOS-MICHAIL KATRIS A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
Damon Cavey Australian Senior Team - 2018 Australia Australia
David Nazaryan Kumgan club Russia Russia
Deni Andrun Razic OSVIT Croatia Croatia
Dimitar Kobakov Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Dimitrios AMARANTIDIS AC EGALEO Greece Greece
Dinmukhanbet Nussipali SC.BEKSEIT TULKIEV Kazakhstan Kazakhstan
Djingri Panpagadou Rachidou Team Niger (Rabbat) Niger Niger
Dogan DEMIR Kavak Genclik ve Spor Kulubu Turkey Turkey
Dominic BROOKES Manchester Aces United Kingdom United Kingdom
Emiliano Lo Pinto TKD 16 ATENE Italy Italy
Evangelos ANTONOPOULOS Nikomahos Volou Greece Greece
Ferhat Can KAVURAT TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
GHAZAWI MOHAMMAD Palestine National Team Palestine Palestine
Gabriele CRISAFULLI G.S. FIAMME ORO Italy Italy
Gabriele Caulo Italy National Team Italy Italy
Gadi Liel HAIMOVITS Israel National Team Israel Israel
Georgios AVGEROS A.C. TAEKWONDO ZEYS TRIKKAION Greece Greece
Georgyi Ryabov URALMASH-SPORT CLUB Russia Russia
Hakan RECBER TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Harun OZDEMIR Taekwondo Ozdemir Germany Germany
Ioannis PILAVAKIS ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Jaume Torrens Guardia Federacion Balear Taekwondo Spain Spain
Joel Walsh Utf Taekwondo Cymru United Kingdom United Kingdom
Joel Gonzalez Bonilla Spain National Team Spain Spain
Juirdo Cani Taekwondo Tirana Albania Albania
Kaloyan BINEV Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Khanrul FATULLAYEV Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Kirill Kosarev Samara Team Russia Russia
Kirill Kuchianov VORONEZH TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Konstantinos KATSAROS A.C. Kronos Taekwondo Greece Greece
Konstantinos MITSAKOS Argolida Taekwondo Union Greece Greece
Lovre BRECIC TKD MARJAN Croatia Croatia
Lovro MAVRLJA TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
MAGOMEDRASUL OMAROV Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
MURAT BASUMLI TUZLA BELEDYYE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Maksat ALLALYEV Kometa Russia Russia
Maksim DOBRYDIN Koryo club Russia Russia
Marc Rivett Momentum TKD United Kingdom United Kingdom
Marcos Caballero Echevarria Spain National Team Spain Spain
Mario Perez Casanova Spain National Team Spain Spain
Marko GREGURIC TKD JASTREB Croatia Croatia
Martin PUTAK Contra Croatia Croatia
Matthew FOONG CaliVikings United States of America United States of America
Mohamed ACHAIBI kwan Belgium Belgium
Mohammed Mansour TVBB Elite Berlin Germany Germany
Mucahit ALTUN ANKARA TOHM Turkey Turkey
Muhammet Mustafa BAGLAR TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Namata Boureima Issaka Abdoul Kader Team Niger (Rabbat) Niger Niger
Nickolas Pugliese Tkd Competition Italy Italy
Nikita PUSHANKO Rostov region Russia Russia
Nikolaos KALAITSIDIS AC VIRONA Greece Greece
Omer R. EVEZ CYGLY BELEDYYESPOR KULUBU Turkey Turkey
Panagiotis MICHALOPOULOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Pavel ANDRIENKO SCHOR 41 Russia Russia
Pavlos LIOTSOS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Rafaellos STRATOURAS POWER KICK Cyprus Cyprus
Rui BRAGANCA Portugal National Team Portugal Portugal
Ruslan ALIEV Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Rustem GALIN UFA Russia Russia
Samet ERKOVAN ANKARA TOHM Turkey Turkey
Sergey Gorbachev Enthusiast Russia Russia
Sevastianos ANASTASIADIS A.C. TOLMI KILKIS Greece Greece
Shamsutdin GAMZATOV COVS OVS MO Russia Russia
Siddhartha King BHAT Durham Taekwondo Canada Canada
Simone Crescenzi Italy National Team Italy Italy
Soheil Madady Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Stanislav Nechaev Koryo club Russia Russia
Szabolcs Simon ROU President Cup 2018 Romania Romania
THEODOROS DOUKAS AC EGALEO Greece Greece
Vladislav NAKHUSHEV Koryo club Russia Russia
Vlasios PETROPOULOS A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
YUSUF KARA GAZYOSMANPASA BELEDYYESY G.S.K. Turkey Turkey
Youssef BOUSSETTA Tkd Asnieres elite France France
Yusuf ATASOYU CIHAN SPOR KULUBU Turkey Turkey
Yusuf Ali GOK Bornova Belediyesi Genclik Spor Kulubu Turkey Turkey
Zakaria BENAOUDA Fighter Taekwondo Academy Canada Canada
oscar hernandez perez ZAMORANO DE TAEKWONDO Spain Spain
Seniors male -68 kg (98)
Class A (98)
A. Mehmet EVEZ CYGLY BELEDYYESPOR KULUBU Turkey Turkey
ARISTOTELIS PAPADOPOULOS President's AC AGIA PARASKEVI Greece Greece
Alessio Baretta TKD 16 ATENE Italy Italy
Alexey DENISENKO Russian National Team Russia Russia
Ali KHALIFAEV COVS OVS MO Russia Russia
Ali Alian Bor Sweden Sweden
Arber AZEMI Kumgang Sweden Sweden Sweden
Arbnor Bajra TAEGEUG ANS Belgium Belgium
Athanasios LIAPIS A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
Axel LUPORI ETKDA France France
Aykhan TAGHIZADE Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
BARIS DAG Izmir Buyuksehir Belediyesi Spor Kulubu Turkey Turkey
Berkay AKYOL TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Bernard LORDE Young Choung Taekwondo HQ Canada Canada
Boris Krasnov Samara Team Russia Russia
Bulat Gabdulbarov Tatarstan Team Russia Russia
Burakhan AYDEMIR BORDO MAVIM SPOR KULUBU Turkey Turkey
Butrint Ejupi Kosovo National Team Kosovo Kosovo
Charilaos POTOS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Christos PILAVAKIS ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
DIMITRIOS GOUDOUSAKIS President's Athlitikos Omilos Taekwondo Geraka Greece Greece
Daniel Boron Hershberger United States of America United States of America
Davide SPINOSA G.S. FIAMME ORO Italy Italy
Dimitrios PARASTATIDIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Dmitrii Suleac Moldova National Team Moldova Moldova
Eleftherios ARSENOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Fabio MATTEI French National Team France France
Fahd ZAOUIA Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Filip Olszak UKS Warrior Poland Poland
Francisco Jose Tirado Ramon Federacion Balear Taekwondo Spain Spain
GEORGIOS BALACHOUTIS AC EGALEO Greece Greece
Georgi STOYANOV Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Georgios STRATOURAS POWER KICK Cyprus Cyprus
Georgios PAPANIKOLAOU A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Georgios SITOS AC. DAFNI Greece Greece
Georgios MANTZOURANIS AIANTAS A.C. Greece Greece
Gianluca Barbara Malta Junior Team Malta Malta
Gianmarco Moschin Asd taekwondo citt Italy Italy
HAKAN KAVURAT Ankara Adliye Spor Kulubu Turkey Turkey
Hasanein Khafaji IRAQ 2 Iraq Iraq
Hervan NKOGHO MENGUE Equipe Quebec Canada Canada
Ioannis KALAMOUTIS a.c fotia Greece Greece
Ismael YACOUBA Team Niger (Rabbat) Niger Niger
Ivan Krstevski Macedonian National Team Macedonia Macedonia
Javier PEREZ POLO Spain National Team Spain Spain
Javier Gonzalez Garcia Spain National Team Spain Spain
Jose Antonio ROSILLO ATENCIA Elite Ramos & Brigitte Spain Spain
KUTAY CEKEM TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Kevin RODRIGUEZ EQUIPE ASM 2018 Monaco Monaco
Kirill Chernyaev Koryo club Russia Russia
Konstantin MININ Burevestnik Russia Russia
Konstantin Fofanov Koryo club Russia Russia
Konstantinos ROUSSOS A.S. Gerakas Greece Greece
Konstantinos CHAMALIDIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Ledjan Cekaj DINAMO Albania Albania
Leon BJAZIC Pantera Croatia Croatia
Luciano BONACCORSO Italy National Team Italy Italy
Luis COLON Puerto Rico National Team Puerto Rico Puerto Rico
Lyve-Stone CELIN French National Team France France
Mahammad MAMMADOV Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
MahmadKarim TASHBAEV Koryo club Russia Russia
Manuel Parada Martinez Spain National Team Spain Spain
Marc MBOMBO DRC National Team DR Congo DR Congo
Marios FYLLAKOUDIAS Champions Taekwondo Cyprus Cyprus
Mark Abulkhanov Spektr Russia Russia
Marko GOLUBIC TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
Mehdi EL OUARZAZ BRON TKD France France
Mehmet Kani POLAT Ankara Adliye Spor Kulubu Turkey Turkey
Michele Fugazzotto Tiger's Den Barcellona P.G. Italy Italy
Michele CECCARONI San Marino National Team San Marino San Marino
Mikael BERG Toyen Taekwondo club Norway Norway
Mikhail Sharov Ryazan Russia Russia
Mitko DZHORDZHEV Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Mohamed Aziz CHERIF TEAM REI Sweden Sweden
Nikola VUCKOVIC Serbian National Team Serbia Serbia
Nimrod KRIVISHKIY Israel National Team Israel Israel
Nuri OZEL BUCA BELEDYYESY GENCLYK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Nursultan Mamayev KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Orhan GULER Ego spor kulubu Turkey Turkey
Panagiotis TRIANTAFYLLOPOULOS AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Qendrim Sejfijaj Kosovo National Team Kosovo Kosovo
Ruben Garcia Ortiz Spain National Team Spain Spain
Saken Kulzhabek SC.BEKSEIT TULKIEV Kazakhstan Kazakhstan
Sarkis BAGDASARYAN YUNOST-METAR Russia Russia
Sarmat TCAKOEV Vladikavkaz Team Russia Russia
Shannon PETIT PHAR Tkd Asnieres elite France France
Si Mohamed KETBI ABFT Team Belgium Belgium
Simone Alessio Italy National Team Italy Italy
Sohwon KIM USA National Team United States of America United States of America
Stavros CHRISTOU ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Stepan LABUDIN SCHOR 41 Russia Russia
Tamer ABDELMONEIM EGY Concordia Sport Court Egypt Egypt
Themistoklis ANGELIDIS N NICOLAOU TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Umut BILDIK Ordu Buyuksehir Belediye SK. Turkey Turkey
Vladimir DALAKLIEV Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Vladislav YUGAY Rostov region Russia Russia
YUNUS EMRE SAYAN KAYSERY TOHM Turkey Turkey
Yerassyl Kaiyrbek KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Seniors male -74 kg (76)
Class A (76)
Alexander Lehn TUBW-Team Germany Germany
Alexander KARMATSKIKH Koryo club Russia Russia
Alexandros ARSENOS AIANTAS A.C. Greece Greece
Alexandros KANARIOU AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Aliaskar ALIYEV Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Andreas STYLIANOU warrios taekwondo Cyprus Cyprus
Apostolos DAGKOVANOS G.C. ACHILLEAS EGALEO President cup Greece Greece
BEYTULLAH YILMAZ Cetin topcuoglu spor club Turkey Turkey
Budimir KRIVOKUCA Serbian National Team Serbia Serbia
Cameron DAVIES NTC United Kingdom United Kingdom
Christos KARKASINAS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Claudio TREVISO Italy National Team Italy Italy
DIMITRIOS NIKOLAKOPOULOS President's AC AGIA PARASKEVI Greece Greece
Damir FEJZIC Serbian National Team Serbia Serbia
Daniel QUESADA BARRERA Spain National Team Spain Spain
Dimitrios Bekris AS ATLANTAS PERISTERIOU Greece Greece
Dimitrios KORKODEILOS ATHLOS ATHLETIC CLUB Greece Greece
Donaldo Dizdari Top Gym Sport Albania Albania
Edouard Dourdin ORTC France France
Eloi PARADIS DESCHENES Equipe Quebec Canada Canada
Fotios BALAMPANIDIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Francesco Seynghyun MAIANI San Marino National Team San Marino San Marino
GEORGIOS CHAMPAKIS A.C.D Ipsilantis Greece Greece
GEORGIOS-SARANTIS MOUZAIDIS AC. DAFNI Greece Greece
Georgii SURKOV Koryo club Russia Russia
Georgios Karavasilis Whiteway's Taekwondo Australia Australia
Georgios KAKOURIS ANDREAS PILAVAKIS TAEKWONDO Cyprus Cyprus
Georgios RODITIS A.C. ATHLOFOROS Greece Greece
Gianluca De Rosa Olimpo Futurama Club Italy Italy
Gokhan COSAR TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
GrigoriosPanagiotis KASIDIARIS AC TKD KEUMGANG Greece Greece
Hamed Faiz TEAM REI Sweden Sweden
Huseyin KARTAL ANKARA TOHM Turkey Turkey
Ilias SOTIRIADIS Athletic club Menemenis Greece Greece
Ioannis TSOKANOS A.S.EKRIXI PATRON Greece Greece
Jack MARTON Australian Senior Team - 2018 Australia Australia
Jakub Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Jaysen ISHIDA USA National Team United States of America United States of America
Jorge Gonzalez Pascual Federacion Balear Taekwondo Spain Spain
Jorge Ros Gomez Spain National Team Spain Spain
Jose Fernandez Rey FED. GALICIA SPAIN SENIOR Spain Spain
KONSTANTINOS ALEXAKIS A.C.D Ipsilantis Greece Greece
Kadyrbech DAUROV ADYGEY TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Kairat Sarymsakov KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Kasra Mehdipournejad TVBB Elite Berlin Germany Germany
Kirill Silin Kdush Nevskii stars Russia Russia
Magomed Nimatulaev Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Mariano Bucolo Italy National Team Italy Italy
Marko ?ulina Susedgrad Sokol Croatia Croatia
Marko MUTAK TAEKWONDO CLUB CASPER Croatia Croatia
Martin STACH TVBB Elite Berlin Germany Germany
Miguel TREJOS SALAS 3rd WT Presidents Cup Europa 2018 Colombia Colombia
Mikhail SHESTAKOV SSHOR 42 Russia Russia
Muhammed YILDIZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
NIKOLAOS ANGELOPOULOS A.C. Tkd Artemida Greece Greece
NIKOLAOS ZOTOS panionios gymnastikos sylogos santorinis Greece Greece
Nicu Paul Gavra Asd Taekwondo Pontinia Italy Italy
Nikita KRIVEYCHENKO Kometa Russia Russia
Nikola Djurdjevic Serbian National Team Serbia Serbia
Nir Moriah Nir Moriah United States of America United States of America
Nurullah CANKURTARAN KAYSERY TOHM Turkey Turkey
Pascal Guzzo Equipe Quebec Canada Canada
Piero MARIC TAEKWONDO CLUB CASPER Croatia Croatia
Ramon Ruiz Domenech Spain National Team Spain Spain
SHAMIL ISAKOV Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Said GULIYEV Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Savvas TSANTES A.C THEAGENIS KALLITHEAS Greece Greece
Sergei Smirnov YUNOST-METAR Russia Russia
Sergey Karnuta Rostov region Russia Russia
Spyridon ROUSSOS A.S. Gerakas Greece Greece
Stavros TSIPOUNIS AC GAIA Greece Greece
Stavros BOKAS AIANTAS A.C. Greece Greece
Stojan RABIJAC Serbian National Team Serbia Serbia
Tibor Sudec TK DUBRAVA Croatia Croatia
Toni KANAET TKD MARJAN Croatia Croatia
Yassine ACHAIBI kwan Belgium Belgium
Seniors male -80 kg (63)
Class A (63)
Aaron Cook Moldova National Team Moldova Moldova
Ahmed Soliman EGY Ommaal Club Port Said Egypt Egypt
Aleksandar Radojkovic Taekwondo Oberndorf Austria Austria
Aleksander Skripnikov Rostov region Russia Russia
Amerbi Dzhankezov Sc Mamlyk Russia Russia
Andrei ZEMLEDELTSEV VORONEZH TAEKWONDO TEAM Russia Russia
Apostolos TELIKOSTOGLOU Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Arber BAJRA ABFT Team Belgium Belgium
Artur Baimatov SCHOR 41 Russia Russia
Arutiun MELIKSETIANTS Vladikavkaz Team Russia Russia
Aydemir SHAKHBANOV Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Berk Can SUNGU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Botond DAVOTI Toyen Taekwondo club Norway Norway
Cedric NDZOULI Equipe Quebec Canada Canada
Cheick Sallah CISSE Cote d'Ivoire Team Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire
Christopher ILIESCO Equipe Quebec Canada Canada
Cristian CLEMENTI G.S. FIAMME ORO Italy Italy
DIONYSIOS PROKOPIS A.C. Kronos Taekwondo Greece Greece
Dali ISHBERDIN UFA Russia Russia
David Howcroft Utf Taekwondo Cymru United Kingdom United Kingdom
Dimitrios MANOLOPOULOS AC GAIA Greece Greece
Djibo Bagna Kadri Team Niger (Rabbat) Niger Niger
Dmitriy Evtukhov Rostov region Russia Russia
Elvis BARBOSA Puerto Rico National Team Puerto Rico Puerto Rico
Erminio Pilunni Accademia Del Taekwondo Italy Italy
Ethienne BRUNET Equipe Quebec Canada Canada
Ferhat Muhammet SAROGLU ANKARA TOHM Turkey Turkey
Goffredo Francioni Tkd Competition Italy Italy
Hasan Can LAZOGLU TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Ilker TANRINIAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Ismael BOUZID SOUHILI French National Team France France
Issoufou Alfaga Faycal Team Niger (Rabbat) Niger Niger
Ivan Scala Italy National Team Italy Italy
Ivan MOROZOV SPORT SCHOOL SHVSM Russia Russia
Ivan KARAJLOVIC Serbian National Team Serbia Serbia
John ASP Norway National Team Norway Norway
Jonatan Rodriguez Uruguay National Team Uruguay Uruguay
Jordan MAIKOOUVA Lyon Metropole taekwondo France France
Jorge GONZALEZ Andorra National Team Andorra Andorra
Konstantinos TSAOUSIS AC GAIA Greece Greece
Kostadin Georgievski Macedonian National Team Macedonia Macedonia
Kristmundur GISLASON Iceland National Team Iceland Iceland
Luka HORVAT OSVIT Croatia Croatia
Marek WOZNIAK Szakal Jezyce Poland Poland
Milad Beigi Harchegani Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Nicholas CORTEN Flemish Topsport Team Belgium Belgium
Nikolaos TZELLOS A.C. SANTORINI LIONS Greece Greece
Nurlan Myrzabayev KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Omar Magomedov Republic of Dagestan. Club Champion / SSHOR N3 Russia Russia
Orkun ATESLI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Panagiotis SKOURTIS A.S. Gerakas Greece Greece
Pavel Tsygankov Kdush Nevskii stars Russia Russia
Rakhym Adilkhanov KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Raul Martinez Garcia Spain National Team Spain Spain
Roberto BOTTA Italy National Team Italy Italy
Ruben MARTINEZ GARCIA Spain National Team Spain Spain
Sergey GUSEV Volgograd Team Russia Russia
Steven LOPEZ Steven Lopez & Charlotte Craig United States of America United States of America
Tormod DAVIS Woo Yong Taekwondo Canada Canada
VASILEIOS MAZARAKOS ARISTION TEAM Greece Greece
Victor Garcia Vazquez Han kuk Madrid Spain Spain
Yordan KOLEV Bulgarian National Team Bulgaria Bulgaria
Yunus SARI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Seniors male -87 kg (47)
Class A (47)
AHMET ANIL AFACAN TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Alberto CELESTRIN Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Ali SARI TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Antonio ARTAL YERA Spain National Team Spain Spain
Antonios PANOPOULOS A.S ASTRAPI PATRWN Greece Greece
Arash Mozhdeh Jouybari Mozhdeh Taekwondo Australia Australia
Berkin NALCACI Bornova Belediyesi Genclik Spor Kulubu Turkey Turkey
Christian Suh Christian Suh United States of America United States of America
Christoforos KALLIFONIS AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
DINKO SEGEDIN FORTECA Croatia Croatia
Daniel ROS G Spain National Team Spain Spain
Emmanouil Georgios DAMALAS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Ergest Gjeta Combat Tirana Albania Albania
Errikos TRIANTAFYLLOU A.S.NEAS IONIAS ATTIKIS Greece Greece
Gleb ZAHAROV BELGOROD REGION TEAM in Greece Russia Russia
Gleb BABAEVSKIY Kometa Russia Russia
Hanssel LLANOS Hanssel Llanos United States of America United States of America
Iosif DIAMANTIDIS Nea Floga Greece Greece
Ivan SAPINA OSVIT Croatia Croatia
Ivan Garcia Martinez FED. GALICIA SPAIN SENIOR Spain Spain
Jordan Stewart Young Choung Taekwondo HQ Canada Canada
Luigi TRAVERSA Italy National Team Italy Italy
M'bar N'DIAYE French National Team France France
Makhmadgiri Malsagov Kometa Russia Russia
Marko Stevic Macedonian National Team Macedonia Macedonia
Matteo Milani Italy National Team Italy Italy
Matteo MARJANOVIC Olimpic Taekwondo Verona Italy Italy
Micha Monnier Sonbae Taekwondo Belgium Belgium Belgium
Mohammed El Kharzazi Mohammed El-Kharzi United States of America United States of America
Muhammet SARI ULASTIRMA SPOR KLUBU Turkey Turkey
Oleg KIRILLOV Koryo club Russia Russia
Omer Firat CELIK TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Payam Ghobadi Oughaz Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Petr SHTYLKOV SSHOR No42 Russia Russia
Rafael Kamalov Tatarstan Team Russia Russia
Ramin AZIZOV Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Ruslan Terekhov SSHOR No42 Russia Russia
SABIT BUGRAHAN KARAKAS TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Sabit VAROL Cetin topcuoglu spor club Turkey Turkey
Smaiyl Duisebay KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Stass Tsoy Filipstads Taekwondo Klubb Sweden Sweden
Stefano Panos Hovnanian Durham Taekwondo Canada Canada
Stefanos Katsorchis A.C OLYMPIADA 2000 Greece Greece
Tolunay KARA BUCA BELEDYYESY GENCLYK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Vladislav LARIN Karelia Team Russia Russia
Yury KIRICHENKO Krasnodar regional team Russia Russia
pa GOMIS Tkd Asnieres elite France France
Seniors male +87 kg (29)
Class A (29)
Anthony OBAME Gabon National Team Gabon Gabon
Athanasios DIMITRAKOPOULOS AS THISEAS AIT/NIAS Greece Greece
Athanasios NIKOLAIDIS ATHLITIKI KINISI AMPELOKIPON Greece Greece
Danilo VUKELIC Serbian National Team Serbia Serbia
Davide Messineo Olimpo Futurama Club Italy Italy
Dejan Georgievski Macedonian National Team Macedonia Macedonia
Emil KHADEEV Koryo club Russia Russia
Ensar UGUZ TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
Georgios BILALIS A.C.ASTERAS LOUTRAKIOU Greece Greece
Ivan RADOS TK Metalac Zagreb Croatia Croatia
Kyriakos STRATOURAS POWER KICK Cyprus Cyprus
Manlio Fabio Gutierrez Valencia 3rd PC European Region Mexico Mexico
Marc Andre BERGERON Equipe Quebec Canada Canada
Marcello Massafra Italy National Team Italy Italy
Markus Zadra ASD Zadra fighting Italy Italy
Michail LAKIS AS TAEKWONDO KERATSINIOU Greece Greece
Muhammed Emin ACIKGOZ ANKARA TOHM Turkey Turkey
NUSRET ROMONOVA TURKISH NATIONAL TEAM Turkey Turkey
OKAY DUZTEPE Cerkezkoy Ghsim Turkey Turkey
Oleg KUZNETCOV SPORT SCHOOL SHVSM Russia Russia
Omar EL YAZIDI French National Team France France
Pablo Fernandez Eiras Spain National Team Spain Spain
Radik ISAEV Azerbaijan National Senior Team Azerbaijan Azerbaijan
Roman KUZNETSOV Russian National Team Russia Russia
Ruslan Zhaparov KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM Kazakhstan Kazakhstan
Stephen LAMBDIN USA National Team United States of America United States of America
Vasiileios MAVRIDIS Hellenic TKD Union of Northern Greece Greece Greece
Vedran GOLEC OSVIT Croatia Croatia
Yoann MIANGUE French National Team France France