Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

UZBEKISTAN CADETS CUP 2018

  • Tournament dates
  • 30 March 2018
  • 31 March 2018
  • Deadline
  • 20 March 2018
  • Competitors
  • 472 / 500
  • Location
  • Samarkand
  • Uzbekistan Uzbekistan

Downloads

Draw Day 1Draw Day 1
Draw Day 2Draw Day 2

Results

Results Day 1Results Day 1
Medal Standing Day 1Medal Standing Day 1
Results Day 2Results Day 2
Medal Standing Day 2Medal Standing Day 2
Team classification Cadet Cup 2018Team classification Cadet Cup 2018

Competitors (472)

Cadets female -29 kg (24)
Class A (24)
Anora Xalmuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asal Eshinbekova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Mo'minova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Tangirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilsevinch Saidova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdonabonu Mahammaturaimova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
FERUZA XUDOYOROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
GULSHANOY ISMOILOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahliyohon Kozimjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mashhura Normatova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Mexribon Ergasheva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mohinur Umirzoqova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Turgunboyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
SAMIRA GULOM-RASUL Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Samira Adashalieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Ilhomova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Ibodullaeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shabbona Abduvaliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzoda Yodgorova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Abdusalomova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Abdullaeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Zahrohon Toraxonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarina Mannapova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Hoshimjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -33 kg (29)
Class A (29)
AZIZA NASULLAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Aynura Umirzakova UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Bekmetova Hilola Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
DIYORA IMOMALIYVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Damira Qodirqulova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnavo Maxmudova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ezoza Hayrullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulirano Alimova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Kuranbayeva Ziyeda Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahliyo Egamberdiyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Primova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mehriban Muratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
NAFISA MAMATOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Shoimova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Natalya Kan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nurjahon Nizomova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Otabayeva Ruza Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozoda Abdulhamidova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
RAYXONA BOBOMURODOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
RUKHSORABONU SAIDOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Rohila Mixliyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Toshkanova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAXINABONU NURMEXROJEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Almurodova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Baxrieva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
UGILOY IBRAGIMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ugiloy Quzimuratova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Umida Amirova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuxra Boqiyeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -37 kg (23)
Class A (23)
Aleksandra Goziyants Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizabonu Salimbaeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilbaroy Sobirova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Suynova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Abduganiyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Ikromova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Durdona Axmadova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Elinur Normurodova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulirano Abdulhakimova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulizora Abdullajonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Kalandarova Mukaddas Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Kutlibayeva Mumtozbegim Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
MAFTUNA TURGUNPULATOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhlisa Ergasheva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
RUXSHONA TOIROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Roziya Musinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Juraqulova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruzigul Tangirova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Qaxramonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Abdumannopova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shukrona Mashrabova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
TATYANA TSOY Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
ZEBO ASLONOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -41 kg (33)
Class A (33)
Alina Li Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Aziza Ulmasova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bibirajab Samatova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Dilzora Akmalova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyora Tursunova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Kamola Ismatova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
LAYLO ZAYNIDDINOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MASHXURA JURAYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUSHTARIY SADIQJANOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MUSHTARIY ESHMUXAMMEDOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MUXAMMAD ALI SITORA GULOM-RASUL Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Muhammadsoliyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahmuda Ismoilova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Xudoykulova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Yuldosheva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxzuna Akramova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Munisa Egamqulova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Rakhimova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Odina Axmedova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
RUKHANGIZ IKROMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Rayhona Sattarova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Rzabiyke Muratbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sadullayeva Madina Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Safargul Ashurmuxammedova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Salayeva Zamira Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Maxkamova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Rahimqulova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Musabayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
XILOLABONU MURODOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Yulduzxon Musajonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
ZUKHRO MURODOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhrahon Raxmatova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zulhumor Asatullaeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -44 kg (28)
Class A (28)
ZEBINISO MIRZAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnura Bahtiyorova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dunyobegim Rustambekova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ekaterina Tunik Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Fotima Tojimatova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Guldona Ismatullaeva Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulnaz Qalbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulnoza Mahmudjonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulrukh Abdushukurova Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulzada Turganbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Habiba Azizova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Abdurashidova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA AMRULLAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA ABDUSHUKUROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MUMTOZBEGIM KHALILOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Pirmaxamatova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Muqaddas Aliqulova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Noila Ziyodullaeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nozimahon Solieva Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Otayeva Sevinch Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Pokiza Pulatova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Olimova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Savriniso Boymurotova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Muxammadieva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Nabijonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
YASMINA GULYAMOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarina Emirova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Zebo Gayratova UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -47 kg (23)
Class A (23)
Asal To'rayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asalhon Xujaniyozova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Eldosheva Sohiba Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulnaza Ahmedova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Gulzar Nagimova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Kodirova Shoira Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
MEXRIBON IRGASHEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Normurodova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Marvaridbonu Jumaeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Miri Pak Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mohichehra Azamova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mohinurbegim Azamjonova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mubinahon Giyosiddinova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhlisa Dehqonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Muyassar Safarova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nafisa Turdieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nozima Xolmuxammedova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabinabonu Ahmadova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Ibragimova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadoqat Yulchieva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinozhon Ismoilova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarinabonu Gofurjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuxra Tojimatova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -51 kg (21)
Class A (21)
Ahmedova Rozahon Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
DINARAKHON DONIYOROVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ferida Ramizova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
MADINA NURULLAEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MADINA ABILKHAIROVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mehriban Sultanbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muhlisa Alimahamatova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nasiba Abishova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SHAXRIZODA OLIMJONOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAXRIZODA NARZIMURODOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadoqat Abdullayeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahlo Munavvarova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahnoza Avalova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahnoza Babajanova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Shahzoda Quvondiqova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxina Ergasheva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sitora Karimova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sitora Xusanova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Fayzullaeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarinabegim Aliahunova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarinabonu Abdullayeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -55 kg (15)
Class A (15)
AMIRA YUNUSOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdullayeva Naima Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DILFUZA MUTALIBOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Feruza Aytmuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Habiba Qosimova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Maryam Tashmuhammedova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muxlisa Komilova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nadira Nurumbetova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Axtamova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Nasiba Rihsiboyeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Odina Dehqonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabira Nietbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Dovurova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Sadullayeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Zulfira Shohobiddinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -59 kg (10)
Class A (10)
Dinara Togaeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Fotima Boqiyeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Ruziboeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Baekova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MEKHRIBON JUMAEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Madinabonu Alimova Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mashhura Nasimova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Mohinur Izzatova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxnoz Qoznazarova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Umida Mirzaboeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female +59 kg (13)
Class A (13)
Anora Abdualieva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Asila Jumabayeva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bibirobiyaposhsha Musahojaeva Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnavoz Rahmatova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Kumushay Narimbetova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Madinabonu Abdusattarova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirtadjiyeva Iroda ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Olimova Shukurjon Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruhshona Olimjonova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Karimova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Tabassum Usmanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
YULDUZ AHMEDOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Yana Li Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -33 kg (43)
Class A (43)
Andrey Lyan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
JALOLIDDIN JURAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirdiyor Mirayimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
AHROLXON ABDURAHMANOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
AZIM GULOMXASANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Aliksey Baratov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Anvar Bakhtiyorov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Asilbek Axmedov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Aslidin Abduraimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Aybek Turganbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Arziev UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Ulashev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Meyliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Boburjon Imomaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Fahriddin Jamoliddinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Fayzullo Shakarboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilyosbek Nomonjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Iskender Xoshmuratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Islomov Mukhammadziyo ROZC Uzbekistan Uzbekistan
JAVLONBEK KARIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Yoqubov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Xudayorov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Karimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Xamroyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Khudayberganov Islam Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
MARUF DAVRONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MIRZOHID NUSRATOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirzohid Madaminov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadali Amrilloyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadamin Aliev UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadaminxon Eshonov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadaziz Nazirjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadaminamirxamza Valiyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
OYBEK OLIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Rahmanov Akbar Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahboz Abdusaidov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shamsiddinov Usmon Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sharof Turaboev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjahon Tohirjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohjaxon Rajabov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxruhbek Azimov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Tursunmurod Abdusamatov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
XUSANBOY MAHMUDJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -37 kg (44)
Class A (44)
AMIRSHOKH RASULOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
AZIZBEK UROZBOEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Abror Ulmasov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ajinyaz Aytmuratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Asilbek Raximgulliev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Musurmonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizjon Bahromov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
BEKMIRZA ORTIQOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Baxram Seytkamalov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
DAVLAT KULIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Davronjon Abduqodirov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Yursunov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Golib Anorqulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ibragimov Doniyer Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ibrohim Qodirqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Islom Rajabov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Isomiddin Yoqubov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
JASUR MARDONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Rahimberdiyev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlon Nishonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Abduqodirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Anvarov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Karimov Sanjar Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Mehroj Tog`aymurodov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadali Jaloliddinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
NODIRSHOH SAIDOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurlan Bayhodjaev UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
OTABEK AHMADJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Safarov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
QOBILJON ZOKIROV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Rasul Yarashev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sadullayev Shamsddin Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidjalol Turaev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Arziyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar G'opporov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarsenbay Utemuratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shakhrizot Gadoyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Shamsiddin Qurbonov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sherdor Megametvaliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoakbar Xudoyorov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Suxrob Qurbonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Quvondiqov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Yoqubjon Abdullaev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zafarbek Karimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -41 kg (36)
Class A (36)
AMINDJON MUYINOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdusharipov Ogajon Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Karimjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Qyumov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Aslbek Juraev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Atabek Jenisbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Aziz Jurayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Aziz Safarov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Ergashev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Toshtemirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekhzod Amrilloyev Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
DILMUROD SHODIKULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Daler Maxmanabiev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Turotov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Elshod Madaminov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Gofur Yoldoshev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ibroxim Usmonov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Islamov Navruz Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
JONIBEK RAMAZANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Faxriddinov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Kholmurodov Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Karamaddin Joldasbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
MIRFAYZ MUSTAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadjon Nuriddinov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Murodjon Shamsiddinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Nuriddin Shermatov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyatillo Mamadaliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruslan Jurayev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Shamsiddin Xayriddinov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shaxboz Nuraliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shuhrat Odilbekov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sirojiddin Sobirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatullo Jumaboev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Temur Uzoqov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Nurboltayev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Turabov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -45 kg (34)
Class A (34)
SHOKHIMARDON BOLTAEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
AZIZBEK RAKHMATOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Yaxshiboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduqahhor Abdullajonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ahadjon Abdurasulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Akrom Togaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
DOSTON ISVATOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshod Axmedov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Doniyor Safarov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Doston Abduqodirov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Elshod Otajonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Firdavs Adashboyev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Husayinbek Saatbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Igor Volkov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ilxomjon Axmadjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jabbarov Kadambay Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Bahtiyorov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Eshmurodov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Ismoilov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Khaitbayev Talantbek Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
MEHRIDDIN NOSIROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammad Olimjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurislom Qurbonov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Anorboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyatullox Akromov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ravshan Ibodullaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SHERMUROD GULMURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sahob Yunusov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Bozorov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sandibek Tajbagambetov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzod Temurboyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sherzod Xasanov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sohibkamol Nomonjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Tursunov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -49 kg (23)
Class A (23)
AKOBIRJON SATTOROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduhalil Borov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Abduvakhobov Abrorjon ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Payziqulov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Azamat Abdrasuliev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Ganiev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Botir Orziev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Fazliddin Muhammadiyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
HUDAYBERDI ABDULLAYV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Hayotbek Zulponov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Husan Kurbanbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ibratjon Zohirjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Turgunov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Karimov Shohruh Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
MUKHAMMADJON DAVRONOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirjalol Ergashaliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhamed Hanatov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Ruslan Rustamov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
SHOKHRUKHJON SHARIFBOEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidmuhammad Irgashov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sarvarbek Rabbimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzod Rustamov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shuxrat Abdumalikov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -53 kg (20)
Class A (20)
Abdurashid Shoniezov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Akrom Xakimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Amirxon Sodiqov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizjon Raimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Davronbek Ganibaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
IZZAT SHAXOBIDDINOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Jahangir Muratbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Johongirhon Umarhonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Madolim Tursunaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Mark Xvan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mehriddin Boyqobilov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirodilla Hikmatullaev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadnozim Meliqulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Otabek Gofurov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Salimjon Shamshiddinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Savriddinjon Abdurashidov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Saydbek Bazarbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sharifboyev Diyerbek Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxjaxon Sobirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatillo Baxramov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -57 kg (17)
Class A (17)
Abdullazoda Akbarshokh ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Sayfitdinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Baxtiyor Sodiqov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Salimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
DIYOR ODILOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Elbek Akbarov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Eldor Muhtorov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
FAYOZJON AKHMEDOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Humoyun Hayitboev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Abduraxmonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadayubhon Komiljonov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Najmiddin Qosimhojiev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SOXIB ABDURAZZAKOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidalo Saidvaliev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sayidburhon Umarhonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sobirjon Jaloldinov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Turg'unbek Jo'rayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -61 kg (15)
Class A (15)
AZIZ JAXONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Quvondiqov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Begzod Hamdamov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ibrohim Rahmatullaev Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Imron Ibragimov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Farhodov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Maksim Nam Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadalibek Tursunov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Oyatillo Ibrohimov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Raxat Mirzakulov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
SHERZOD ISMOILOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanjar Jumanazarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sultonov Shokhrukh ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Ubaydullo Abdusattorov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Vohidjon Qodiraliyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -65 kg (9)
Class A (9)
Abdullox Aligavxarov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Sharofiddinov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Davron Abdullajonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
IBROHIMXON SAMATHANOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Jorabek Khamidov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Madaminbek Esirganov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahsudjon Maratov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadqodir Anvarov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
NUMONJON UMAROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male +65 kg (12)
Class A (12)
Asilbek Rizvonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Igamberganov Asror Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilnur Nagimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Komiljon Xoshimjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Mansur Holmirzaev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Marat Mavlonov UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadyusuf Nazirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurseyit Pirjanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shermuhammad Tojaliyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohruh Abdusalomov Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Timur Nagimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Vladislav Korablin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan