Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Rotterdam Open 2018

  • Tournament dates
  • 24 November 2018
  • Deadline
  • 17 November 2018
  • Competitors
  • 500 / 500
  • Location
  • Netherlands Netherlands

Downloads

Outline Rotterdam Open 2018Outline Rotterdam Open 2018

Competitors (500)

Pupils female -21 kg (1)
Class C (1)
Amira Benali TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Pupils female -24 kg (6)
Class C (6)
Anvi Behari TC Soekandar Netherlands Netherlands
Joy van Leeuwen Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Maysan Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Maysan Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Saniya Karia Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
hafsa ben messaound Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Pupils female -27 kg (5)
Class C (5)
Destiny Micael TTC Netherlands Netherlands
Helena Borgmeijer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Lieke Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Shaya Bahadoersing TC Soekandar Netherlands Netherlands
YASSMINE SEKTANI RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Pupils female -30 kg (5)
Class C (5)
Anastazja-Loana Pauly LSG Taekwondo Team Germany Germany
Jasmijn Busscher Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Malak Aboudarka kwan Belgium Belgium
Manal Barkani Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
amira zammoury Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils female -34 kg (5)
Class C (5)
Azmar Asmae kwan Belgium Belgium
CHIMA RAMDANI RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Naz Dayi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Roksana Raszka Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Sara Ibrahim Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Pupils male -21 kg (2)
Class C (2)
Dhiya-uddien Radouane pal-jang Netherlands Netherlands
Mahdi Sjahien, pal-jang Netherlands Netherlands
Pupils male -24 kg (6)
Class C (6)
Alem Krak Team Muensterland Germany Germany
Imran Bouazzaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Shifano Hoesenie Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
WASSIM ELHACHWAOUI RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Yasin Zourakhti Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
sinan kenas Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Pupils male -27 kg (7)
Class B (2)
Keith Yew Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Saad idnarour Association Johara agadir de Taekwondo Morocco Morocco
Class C (5)
Anas Belhadi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Bilal Mohamed Shirwa Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Louey Zerourou Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Marwan Versluijs Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Myrow ten Have Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils male -30 kg (2)
Class C (2)
ZIAD ZOUFI TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
ian kunnekes Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Pupils male -34 kg (2)
Class C (2)
Aissa Bokzini SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Amir Itzari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils male -44 kg (2)
Class C (2)
Aarush Jainath Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Sergey Trubarac pal-jang Netherlands Netherlands
Aspirants female -28 kg (12)
Class B (7)
Amila Avdovic Team Muensterland Germany Germany
Dilara Arslan LSG Taekwondo Team Germany Germany
Dina Colakovic Team Muensterland Germany Germany
Khawla Zerrad Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nada Benali TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
OCELIANE PIERARD Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Sisan Aubke VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Class C (5)
Hiba Akouzdame pal-jang Netherlands Netherlands
Jaslyn ten Have Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Lisenda Racaj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Marwa Azzaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Maryam Chbab SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Aspirants female -32 kg (22)
Class B (11)
Cherlynn Nguyen Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Handan Cakir TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Ishara Jainandunsing TC Soekandar Netherlands Netherlands
JUDITH CORDOBA HEREDIA TKD MY-JU CUNIT Spain Spain
Judith Vallo VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Louissi Mayssa kwan Belgium Belgium
Marwa El Moukhtari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
OLIVIA PICCI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Sena Ceyhan TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Sirine Houllich kwan Belgium Belgium
nada Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (11)
Amarouchi Hafsa kwan Belgium Belgium
Amira Amaouch TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Amira Akatal Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Aurore VISSERS TKD_VISE Belgium Belgium
CHARLOTTE BUA Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Djuna Mulder Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Edona Elezaj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Melanie Kotulla VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Mounia Kaddouri Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nada Saad Malek Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Zainab Yerrou Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Aspirants female -36 kg (10)
Class B (6)
Douae Dahbi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Meysen Bousnane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Paris Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Robin Fierant TC Soekandar Netherlands Netherlands
Samia Ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sophia Kooter Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Class C (4)
Lycke Heijster Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Myra Pitai Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
SALMA BOUKHANFRA RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Zineb El haouzi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Aspirants female -40 kg (8)
Class B (4)
Aimee Inderwisch Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Gamze Durmus Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Hasiba Colakovic Team Muensterland Germany Germany
Iris Haens Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Class C (4)
Jahnella Jabir Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Leyla Mansouri Tkd Street Team Belgium Belgium
Naila Saddik Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Wissem Sarii Taekwondo Club Villeneuvois France France
Aspirants female -45 kg (1)
Class B (1)
Zeynep Celik VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Aspirants female -51 kg (5)
Class A (1)
Alina Steiner TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Class B (1)
Akasya Akturk TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Class C (3)
Berna Yigidim Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Noeella van Dams Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
yousra ouarssani Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Aspirants female -57 kg (1)
Class B (1)
Yasmine Elmessaoudi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Aspirants male -28 kg (16)
Class B (7)
Amar Avdovic Team Muensterland Germany Germany
Ayman Oukhattou TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Gustave Lahousse taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Leon Bolik Team Muensterland Germany Germany
Metin Cakir TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
Rayan Jami taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
zaid mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (9)
Benatou Ilyas kwan Belgium Belgium
Bjorn wongsodikromo Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Julien Muringen Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Mohamed Kaddouri Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Naouis Nizar kwan Belgium Belgium
Nedim Krak Team Muensterland Germany Germany
RAYAN BELAID TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
Rayan Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Rayane El Arkoubi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Aspirants male -32 kg (19)
Class A (2)
Arijan Arnautovic Team Muensterland Germany Germany
Kourri Wail kwan Belgium Belgium
Class B (7)
Abdelmonaim Amghar Association Johara agadir de Taekwondo Morocco Morocco
Aymane El Hasnaoui TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Gianno Overdijk TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
JAWAD ELKHISSIIN Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Naoufal Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Rihaan Moehamadalil SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
SAMI SAKTANI RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Class C (10)
Adam Bouhout Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Mohamed Taleb Taekwondo Club Villeneuvois France France
Ouraghi Riyad kwan Belgium Belgium
Raiss Walid kwan Belgium Belgium
Saad Ditta Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Timo van Rijn TTC Netherlands Netherlands
Walid Majaiti Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Yassin Koubaa Kharraz TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Younnes Forkhani Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
saad ditta Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Aspirants male -36 kg (20)
Class B (11)
AYMAN EL AYADI RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Adam Kaidi VI GY Belgium Belgium
Ahmed Timinouni TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Anas Bouzid Association Johara agadir de Taekwondo Morocco Morocco
Ilyes Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Jason Geyik LSG Taekwondo Team Germany Germany
Lasse Reigersberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
MARVIN MAROT F.E.D.D.R France France
Maruan Sellami taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Ouassil Haik VI GY Belgium Belgium
Tristan Overdijk TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class C (9)
Abdellah Akatbach TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Abdelmajid Bougherra Taekwondo Club Villeneuvois France France
Davey Borst ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Gino Sommer TTC Netherlands Netherlands
Ilyas Van der blom Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jay Kunnekes Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Karam Ilyas kwan Belgium Belgium
Rayyaan Kermo Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Zakaria Maatallah TTC Netherlands Netherlands
Aspirants male -40 kg (17)
Class A (3)
Jayden Setrodipo TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Semuel Yew Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Stanislav Parhomenko taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Class B (8)
Jonathan-Constantin Pauly LSG Taekwondo Team Germany Germany
Kutlu Yaser kwan Belgium Belgium
Mikail Simsek Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nayan Can Colak LSG Taekwondo Team Germany Germany
Simon Spohr LSG Taekwondo Team Germany Germany
Soenil Rijntjes TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Soufian Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Tamir Bouaissaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (6)
Charafeddine Maatallah TTC Netherlands Netherlands
Ezdien Elorufi Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Tampigny Manui kwan Belgium Belgium
Tarik Versluijs Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Willem Overwijk Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Yahya Akatbach TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Aspirants male -45 kg (5)
Class A (1)
Jari van Stam Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (2)
Maik Kotulla VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
WASSIM MAHMOUDI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Class C (2)
Iliass Abdellaoui TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Jamie Kuiper ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Aspirants male -51 kg (1)
Class C (1)
Kerem Cakir TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Cadets female -33 kg (4)
Class A (1)
El barajraji Lina Tkd Street Team Belgium Belgium
Class B (1)
Sarah Uzun Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Class C (2)
Dzejlana Berhamovic Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Leila El mahi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -37 kg (2)
Class A (2)
Hiba Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Zerda Ciftci Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -41 kg (8)
Class A (5)
Amira Rezaiguia Str Norway Norway
Annette Hermansen Str Norway Norway
Britt Huber TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
JADA Van WINJGAARDEN TKD MY-JU CUNIT Spain Spain
maha Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (3)
Elise de bruin ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Jasmin Webert VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
issrae sadni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -44 kg (11)
Class A (9)
Inga Schleussinger VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
JULIE DA SILVA TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Loubna Morabit Dragon club academy Belgium Belgium
MANAL ELKHISSIIN Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
MYRIAM CORDOBA HEREDIA TKD MY-JU CUNIT Spain Spain
Mayla Aubke VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Melissa Versteeg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Narjis El bourimi VI GY Belgium Belgium
Sarah Chaari ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (1)
Jihane Srhir St. Taekwondo Eddeane Netherlands Netherlands
Class C (1)
Stefania Rosanna di Lella TTC Netherlands Netherlands
Cadets female -47 kg (11)
Class A (4)
Amy Lee Grieger TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Ines GIRE Association Clamartoise de Taekwondo France France
Lina Akachar Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Maryam Yaghzar ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (4)
Evelyn Webert VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Jayda Possemis Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Learda Kastrati TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Soumiya Bey Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Class C (3)
Rochania Abdoel Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Yasmina Taleb Taekwondo Club Villeneuvois France France
Zakia Bouhadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -51 kg (12)
Class A (8)
Alexane FOURNIER Association Clamartoise de Taekwondo France France
Aylin Cecile Colak LSG Taekwondo Team Germany Germany
Jenna SCHWITZ Taekwondo Club Vichten Luxembourg Luxembourg
Junli HUBKRATOK Taekwondo Club Vichten Luxembourg Luxembourg
Lorine WITTENDAL- LOUVET Association Clamartoise de Taekwondo France France
Madelief Vonck Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
MariamA Akbib VI GY Belgium Belgium
Rime Allali ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (4)
Aylin Cakir TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
Basma Alamin SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Oumayya Makhoukhi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
salma ben Messaound Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Cadets female -55 kg (9)
Class A (5)
Ceyda Arslan LSG Taekwondo Team Germany Germany
Liv Irlaender Team Muensterland Germany Germany
Sarah Bedart taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Sheyma Taleb Taekwondo Club Villeneuvois France France
Sofia Kotbi ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (3)
Chaima Essabri TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Lianne Spel Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Maureen Stockmann ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Nadia Sjahien, pal-jang Netherlands Netherlands
Cadets female -59 kg (5)
Class A (5)
Angelina Thanyanan Plaipetch-Unes Str Norway Norway
Jule Irlaender Team Muensterland Germany Germany
Levinety Stuivenberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Manon TOLEN Association Clamartoise de Taekwondo France France
SHEILA GUESMI TKD MY-JU CUNIT Spain Spain
Cadets female +59 kg (10)
Class A (3)
Ines Houllich kwan Belgium Belgium
Isabella Ruiz Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
RAOUAN DANI O.N.C Morocco Morocco
Class B (5)
Alia Wilker VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Meryem Cakir TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
NESRIN MAHMOUDI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Thalia Belcacem Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
sabrina amchalla Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (2)
Aya Rahmoun RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
CHERIN BOUKHANFRA RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Cadets male -33 kg (9)
Class A (7)
Amarouchi Marouan kwan Belgium Belgium
Len Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Mohamed El baroudi ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Mohamed Eddeane St. Taekwondo Eddeane Netherlands Netherlands
Titouan PAINCHAUD Association Clamartoise de Taekwondo France France
anas moulou Dragon club academy Belgium Belgium
mohamed baroudi Dragon club academy Belgium Belgium
Class B (2)
Marven Dermaux taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Massine Ajouaou amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Cadets male -37 kg (5)
Class B (5)
Hajkasem Azam kwan Belgium Belgium
Max van der Werf TS Hilversum Netherlands Netherlands
Rami Sellami taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Shymano Schoenmakers Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
issam Bouazzaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -41 kg (9)
Class A (4)
Batchaev Akhmed kwan Belgium Belgium
JOEL MENDOZA EXPOSITO TKD MY-JU CUNIT Spain Spain
Jo POUILLAUDE Association Clamartoise de Taekwondo France France
Soulaimane Loukili VI GY Belgium Belgium
Class B (3)
Bouchaib Sarii Taekwondo Club Villeneuvois France France
Joshua-Elias Pauly LSG Taekwondo Team Germany Germany
Mitchel Maas Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Class C (2)
Jay Pitai Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Soufian Chaim Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -45 kg (9)
Class A (4)
Ethan Harris-O'Neill UTA Northern Ireland Northern Ireland Northern Ireland
Ilyas Azarkan Tkd Street Team Belgium Belgium
Shivan Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Stan Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (4)
Azmar Adam kwan Belgium Belgium
Gabriel Duarte VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Kaj Mulder Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Nasserdine Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (1)
Bilal Karapinar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -49 kg (9)
Class A (3)
Abderrahmane Ben Moussa ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Oubayd Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Th Mercy ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class B (6)
KAAN GUEMUES TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Mohamed Abdoel Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Mohamed Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Olav Reigersberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Selim Van Noppen SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Tim Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Cadets male -53 kg (11)
Class A (8)
Amadeus Lucan ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Amine Koubia TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Joram Boon TS Hilversum Netherlands Netherlands
RYER van ERKELENS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Sil Bols Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Tijmen Peterinck Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Tommy SYSAVATH Association Clamartoise de Taekwondo France France
Xavier Molenaar Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class B (2)
Arne Brueggemann VfL Lintorf Abt. Taekwondo Germany Germany
Isak Reigersberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Class C (1)
youssef deflaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -57 kg (10)
Class A (10)
Alexander Bhanitipat Plaipetch-Unes Str Norway Norway
Alikan Albaskhanov taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Ben McBarron UTA Northern Ireland Northern Ireland Northern Ireland
Ceyhun Ozturk Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Chris Kloppenberg Sidokwan Netherlands Netherlands
DECLANN MAROT F.E.D.D.R France France
Justino Tran Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Mohamed El Morabit Dragon club academy Belgium Belgium
Ties Hogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Youssef mkaouar Dragon club academy Belgium Belgium
Cadets male -61 kg (2)
Class A (1)
Ayoub Najit ABFT TEAM CADETS Belgium Belgium
Class C (1)
Ilyas Algam Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -65 kg (3)
Class A (2)
Maurice Hof Sidokwan Netherlands Netherlands
Robin van der Heide Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Class C (1)
Wan Shikho pal-jang Netherlands Netherlands
Cadets male +65 kg (1)
Class A (1)
NASSIM DANI O.N.C Morocco Morocco
Juniors male -45 kg (1)
Class A (1)
LUCAS PIERARD Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Juniors male -48 kg (5)
Class A (4)
MILAN MOLLE TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Sam Brouwer Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Sander Maagero Str Norway Norway
louis Feiereisen Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Class B (1)
Vahan Grigorian taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Juniors male -51 kg (4)
Class A (3)
Ilyas Idrissi SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
NOAH DUHOUX Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
PEDRO MENDOZA EXPOSITO TKD MY-JU CUNIT Spain Spain
Class B (1)
Anass Idrissi taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Juniors male -55 kg (7)
Class A (5)
Alan je HUBKRATOK Taekwondo Club Vichten Luxembourg Luxembourg
Hamza Zarouk SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Ilyass Chamsi Dragon club academy Belgium Belgium
SOUFIANE EL MOUKHTARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Sofiane Azarkan Tkd Street Team Belgium Belgium
Class B (1)
Amin Medzidov taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Class C (1)
Mohamed Agness TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors male -59 kg (12)
Class A (7)
Borre Meskers Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Dorian Bouillon Ultimate Team Taekwondo Essalem Belgium Belgium
Isnaur El`darhanov LSG Taekwondo Team Germany Germany
Nadir El Mallouki TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Rohan Bahadoer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Ugo Grassagliata taegeug ans Belgium Belgium
mohamed amin benamar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (2)
Dhahir Touhtouh amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Djawad Belcacem Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Class C (3)
Gaurish Dahoe Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Stanislav Nauta Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Yassin Madroni TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors male -63 kg (14)
Class A (11)
ANAS CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Akel Souleyman kwan Belgium Belgium
Akram M'Barek TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Ayoub Tikhsi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
DAVID LORENTE LLAMAS TKD MY-JU CUNIT Spain Spain
Enzo COMPRELLE Association Clamartoise de Taekwondo France France
Mohsin Laghmich VI GY Belgium Belgium
Rick Verhoeven Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
Suliaman Westerkamp Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Younes Loukili VI GY Belgium Belgium
sekouh Coulibaly Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Class B (2)
Melih Arslan Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Yassin Boutasghount TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Class C (1)
Marwan Maamri Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Juniors male -68 kg (4)
Class A (4)
Charaf El Yaagoubi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Luke Kooiker Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Mohaned Njahi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
NOA HANIQUE Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Juniors male -73 kg (3)
Class A (3)
Amin Oulad Ahmid TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Aymen KADDAR Association Clamartoise de Taekwondo France France
Thomas Boere Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Juniors male -78 kg (2)
Class A (1)
Salah Kassar Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Class B (1)
ANAS MOUMNA RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Juniors male +78 kg (3)
Class A (1)
Michael Tull ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class B (2)
Redouan Azzouzi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Thomas van den Berg Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Juniors female -44 kg (2)
Class A (2)
ANNOUAR JOUHAYNA O.N.C Morocco Morocco
AURELIE ROLAFF Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Juniors female -46 kg (1)
Class A (1)
Manal Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Juniors female -49 kg (5)
Class A (5)
Ikrame Achmal Dragon club academy Belgium Belgium
JILL VAN WINJGAARDEN DE BOCK TKD MY-JU CUNIT Spain Spain
Mei-Lin MO Fung Sing Belgium Belgium
boutaina Itzari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
sarah mouch Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Juniors female -52 kg (2)
Class A (2)
Enya Robinson UTA Northern Ireland Northern Ireland Northern Ireland
Nisrine Kadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Juniors female -55 kg (1)
Class A (1)
Koubach Sara kwan Belgium Belgium
Juniors female -59 kg (8)
Class A (4)
Malou Suprijatna Ukon Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Mariem Karraz VI GY Belgium Belgium
Salma Essiyedali VI GY Belgium Belgium
YSALINE AUDEVAL RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Class C (4)
DENISA OLTU Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Leila Akachar TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Merle Meinhardt Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Priscilla strijk ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Juniors female -63 kg (5)
Class A (4)
Bluma Hazenberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
DINA ALLALI RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Halima Mounir ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Noa Ijspeerd Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Class B (1)
SARA SAKTANI RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
Juniors female -68 kg (3)
Class A (1)
Maaike Smit Sidokwan Netherlands Netherlands
Class B (2)
Mariem Mohamed Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Nada Makhoukhi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Seniors female -46 kg (4)
Class A (3)
Anneleen Goffin Dragon club academy Belgium Belgium
Laurie GIRE Association Clamartoise de Taekwondo France France
Yousra Benhalilem VI GY Belgium Belgium
Class C (1)
Ijjou El majouti Charaf club Morocco Morocco
Seniors female -49 kg (3)
Class A (3)
Imane Kadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Kimberly Elize Roch Tilburg Noord Taekwondo Netherlands Netherlands
ezgi Eraslan Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Seniors female -53 kg (3)
Class A (3)
Hajar Babat SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Mathilde Dourdin Taekwondo Orchesien France France
NAJIA EL MESSAOUDI O.N.C Morocco Morocco
Seniors female -57 kg (4)
Class A (4)
Bodine Schoenmakers Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Ikram Mohktari Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Lydia Louter TS Hilversum Netherlands Netherlands
Orlane WITTENDAL- LOUVET Association Clamartoise de Taekwondo France France
Seniors female -62 kg (2)
Class A (2)
Noumidia Ajouaou Dragon club academy Belgium Belgium
Zineb Elkihel Charaf club Morocco Morocco
Seniors female -67 kg (1)
Class A (1)
Birsen Kuzucanli Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Seniors female -73 kg (1)
Class A (1)
Isabelle Faber TKD Stengefort Luxembourg Luxembourg
Seniors female +73 kg (1)
Class A (1)
Ikram Slilem TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Seniors male -54 kg (8)
Class A (7)
Axel Delval Taekwondo Loos Academy France France
Aymane El Amraoui Dragon club academy Belgium Belgium
Edgar Liparitjan ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Hamza Radi Tkd Street Team Belgium Belgium
Khallouki Soufiane Charaf club Morocco Morocco
Zakaria Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
adil belkadi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (1)
Aamad Ali Rahman taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Seniors male -58 kg (12)
Class A (10)
Ali Talhi Dragon club academy Belgium Belgium
Fouad Kasmi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Fouad Kasmi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Giorgio Janmaat Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Hamza Ouchen ifriqui rabat Morocco Morocco
Ismaila DIALLO AS DOUANES Senegal Senegal
JAVIER LIZANDRA DUQUE TKD MY-JU CUNIT Spain Spain
Khay Yassine kwan Belgium Belgium
MAZOUZ MOUNIR O.N.C Morocco Morocco
Mohamed Habib Boumour Association Johara agadir de Taekwondo Morocco Morocco
Class B (1)
Mohamed Berrahmouni amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Class C (1)
Bilal El Haddaji Dragon club academy Belgium Belgium
Seniors male -63 kg (20)
Class A (18)
AYOUB CHAM O.N.C Morocco Morocco
Abdou DIOUF UNIVERSITE GASTIN BERGER DE SAINT LOUIS Senegal Senegal
Adil Elaouli Charaf club Morocco Morocco
Anas Karoud Charaf club Morocco Morocco
Antoine thiery Amougou Belavie tkd club Cameroon Cameroon
Ayoub Gerss Charaf club Morocco Morocco
Badr Albouyaoui Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
DOUH MOHAMED O.N.C Morocco Morocco
David Muresan Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Fernando Marquez Black Bear Taekwondo Netherlands Netherlands
Ihsan Van Noppen SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Rabie Elkarmouni amal al abtal NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Radoslaw Tarnowski Taekwondoschool 013 Netherlands Netherlands
SERIGNE ABDOUL KHADIR MBOW Team sow Senegal Senegal
Sohail mamadany Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Soulaimane Bliki Dragon club academy Belgium Belgium
YAHYAOUI NACIR O.N.C Morocco Morocco
Zakaria Benziane SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (1)
Tawfik Ennaciri Charaf club Morocco Morocco
Class C (1)
Brian Wesselink Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Seniors male -68 kg (12)
Class A (10)
Abdelmalik Aynaou Brothers Martial Arts Belgium Belgium
Achaibi Mohamed kwan Belgium Belgium
Bellahcen Yassin Dragon club academy Belgium Belgium
Boris van der Meer ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Bouyala Anas Tkd Street Team Belgium Belgium
Fahd Zaouia Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jeffrey Debipersad Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
MAROUANE CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Soulaimane Azahhaf Dragon club academy Belgium Belgium
esteban bicheler Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Class B (1)
Richard Heesters Taekwondoschool 013 Netherlands Netherlands
Class C (1)
Alexander Anderson TS Hilversum Netherlands Netherlands
Seniors male -74 kg (12)
Class A (8)
Ali Al-Zaidi Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
EL MOUHMOUH MOUNIR O.N.C Morocco Morocco
Houcine Zaouia Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Lilian CLERET Association Clamartoise de Taekwondo France France
Marc MBOMBO KODA Association centrale Rabat Morocco Morocco
Mohammed Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Seidy Seye kwan Belgium Belgium
Youssef Mouktabis Charaf club Morocco Morocco
Class B (1)
LORIS KALALA Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Class C (3)
Abdellah Saimek Brothers Martial Arts Belgium Belgium
Abdeslem Ghtaiss Charaf club Morocco Morocco
Saidi Irgh Charaf club Morocco Morocco
Seniors male -80 kg (10)
Class A (8)
ASGHIR ABDELHAK O.N.C Morocco Morocco
Abdelhafid Benali Charaf club Morocco Morocco
Achaibi Yassine kwan Belgium Belgium
Benjamin Rohbaghsh Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Edouard Dourdin Taekwondo Orchesien France France
Ilyass Hamdouni Dragon club academy Belgium Belgium
Ivan Kuznetsov Herttoniemi Taekwondo Hwang Finland Finland
Yassin Elhassani Charaf club Morocco Morocco
Class B (2)
Evert Kervezee Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Otman El Fassi SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Seniors male -87 kg (4)
Class A (4)
Brian Prent Sidokwan Netherlands Netherlands
EL HALATE ZAKARIA O.N.C Morocco Morocco
Kevin Prent Sidokwan Netherlands Netherlands
Rob van der Ploeg ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Seniors male +87 kg (1)
Class A (1)
Michiel Hoogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands