Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

LA OPEN Offene LM TU-NRW

  • Tournament dates
  • 6 October 2018
  • Deadline
  • 29 September 2018
  • Competitors
  • 304 / Unlimited
  • Location
  • Velbert
  • Germany Germany

Downloads

DRAW LA OPENDRAW LA OPEN
LA Open 2 AusschreibungLA Open 2 Ausschreibung
LA Open 2 Ausschreibung englishLA Open 2 Ausschreibung english

Results

TEAM CLASSIFICATIONTEAM CLASSIFICATION
TOTAL RESULTTOTAL RESULT

Competitors (304)

Juniors D female -22 kg (4)
Class II (4)
Hibaallah El Hasnaoui T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Liv Philine Schr LSG Taekwondo Team Germany Germany
Lyssa Amelie Stueckrath LSG Taekwondo Team Germany Germany
Medina Kizilkaya Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Juniors D female -24 kg (7)
Class II (7)
Alexandra Simin TKD Swisttal Germany Germany
Dua Celik Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Emma Kahlhofer TKD Swisttal Germany Germany
Isra Avci TKD Swisttal Germany Germany
Maja Alfes Team Muensterland Germany Germany
Marie Zilz TKD Swisttal Germany Germany
Tusem Durgut Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Juniors D female -26 kg (5)
Class II (5)
Aliki Zafiris TKD Swisttal Germany Germany
Anna Melzenbach TKD Swisttal Germany Germany
Nilda Oektem LSG Taekwondo Team Germany Germany
Ronja Aust LSG Taekwondo Team Germany Germany
Szan Posul Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Juniors D female -29 kg (5)
Class II (5)
Aleyna Kayahan LT Sports Germany Germany
Anastazja-Loana Pauly LSG Taekwondo Team Germany Germany
Hannah Pardon LSG Taekwondo Team Germany Germany
Johanna Wulfert LSG Taekwondo Team Germany Germany
Selin Postorivo Velberter SG Germany Germany
Juniors D female -32 kg (3)
Class I (1)
Letizia Schmitz TG Nettetal Germany Germany
Class II (2)
Alina Grebin TG Nettetal Germany Germany
Firdaous Salhi AC - Ückerath Germany Germany
Juniors D female -35 kg (2)
Class II (2)
Esma Dogan LSG Taekwondo Team Germany Germany
Minel Fitoz Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Juniors D female -38 kg (1)
Class II (1)
Lea Lailani Winkelmann LSG Taekwondo Team Germany Germany
Juniors D male -22 kg (3)
Class II (3)
Karam Al Husni Kampfkunstcenter Mittelfranken e.V. Germany Germany
Mark Matsevyty LSG Taekwondo Team Germany Germany
Maximilian-Etienne Gottschalk T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors D male -24 kg (8)
Class II (8)
Alaa Al-Laham LSG Taekwondo Team Germany Germany
Alem Krak Team Muensterland Germany Germany
Aurelian Lam Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Gian Haan Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Noa Straub TKD Swisttal Germany Germany
Sean Schuhmann Kampfkunstcenter Mittelfranken e.V. Germany Germany
Sebastian Heymann TG Nettetal Germany Germany
Valerio Spano Velberter SG Germany Germany
Juniors D male -26 kg (4)
Class II (4)
Halil Kizilkaya Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Miguel Machado-Perreira TKD Swisttal Germany Germany
Vincent Nestrova Velberter SG Germany Germany
Vishaal Pakirathan LT Sports Germany Germany
Juniors D male -29 kg (2)
Class II (2)
Jacob Trinks LSG Taekwondo Team Germany Germany
Matvii Jatzko Kampfkunstcenter Mittelfranken e.V. Germany Germany
Juniors D male -32 kg (4)
Class II (4)
Ahston Lam TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Feres Mojaddedi LSG Taekwondo Team Germany Germany
Oliver Ploch TKD Swisttal Germany Germany
Vadim Goyan T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors D male -35 kg (2)
Class II (2)
Bilal Saidane Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Collin Terporten TG Nettetal Germany Germany
Juniors D male -38 kg (1)
Class II (1)
Vincent Koch AC - Ückerath Germany Germany
Juniors C female -24 kg (1)
Class I (1)
Nosanin Bolandin TKD Swisttal Germany Germany
Juniors C female -27 kg (4)
Class II (4)
Dina Colakovic Team Muensterland Germany Germany
Ela-Eyluel Celik LT Sports Germany Germany
OCELIANE PIERARD Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Zoe Klumb Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Juniors C female -29 kg (4)
Class I (1)
Dilara Arslan LSG Taekwondo Team Germany Germany
Class II (3)
Ecrin Yigit Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Leonara Hajdini T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
OLIVIA PICCI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Juniors C female -32 kg (7)
Class I (1)
Seraphia Lam Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Class II (6)
CHARLOTTE BUA Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Francesca Santoni Int. Taekwondo Musado Alsdorf Germany Germany
Linnea von Ratingen TG Nettetal Germany Germany
Sude Iscan LT Sports Germany Germany
Tugce Nigdeli LT Sports Germany Germany
Uljana Schwarz Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Juniors C female -35 kg (7)
Class I (2)
Annika Zimmerling TKD Swisttal Germany Germany
Ashley Sosna T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Class II (5)
Ceren Akbay Kampfkunstcenter Mittelfranken e.V. Germany Germany
Emilia Brilz Velberter SG Germany Germany
Roksana Kobierowska Sport-Treff-Helene Germany Germany
Sophie Zilz TKD Swisttal Germany Germany
Victoria Goyan T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors C female -39 kg (6)
Class I (3)
Amely Steiner TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Hasiba Colakovic Team Muensterland Germany Germany
NELE VOIGT TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Class II (3)
Asya Oektem LSG Taekwondo Team Germany Germany
Julina Sachs Velberter SG Germany Germany
Leonie Kniefert TG Nettetal Germany Germany
Juniors C female -43 kg (3)
Class II (3)
Angelina Melzenbach TKD Swisttal Germany Germany
Ezgi-Hatice Celik LT Sports Germany Germany
Nisa Avci TKD Swisttal Germany Germany
Juniors C female -47 kg (1)
Class II (1)
Ceyden Yavas Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Juniors C female -52 kg (1)
Class I (1)
Alina Steiner TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Juniors C male -24 kg (1)
Class II (1)
Ekrem Ismailov T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors C male -27 kg (10)
Class I (3)
Jonas Platzeck TKD Swisttal Germany Germany
Maximilian Prizker Sportschule Merinus Germany Germany
Nils Jungmann TKD Swisttal Germany Germany
Class II (7)
Bastian Senzel T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Edmond Louis Mehmedi Sportschule Merinus Germany Germany
Ilja Schwarz Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Leon Bolik Team Muensterland Germany Germany
Leonard Van den Bergh TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Leroy van Ratingen TG Nettetal Germany Germany
Patrick Guraliuc Kampfkunstcenter Mittelfranken e.V. Germany Germany
Juniors C male -29 kg (6)
Class I (3)
Dennis Baehr TG Nettetal Germany Germany
Fl?vio Spano Velberter SG Germany Germany
Leon Boettcher TG Nettetal Germany Germany
Class II (3)
Corvin Leven AC - Ückerath Germany Germany
Jason Ewert Velberter SG Germany Germany
Marlo Simon Int. Taekwondo Musado Alsdorf Germany Germany
Juniors C male -32 kg (11)
Class I (2)
Arijan Arnautovic Team Muensterland Germany Germany
Lean Weiss TKD Swisttal Germany Germany
Class II (9)
Davut Mehmet Kayahan LT Sports Germany Germany
Emir Aydin LT Sports Germany Germany
Ercihan Celik LT Sports Germany Germany
Majid Hopic LT Sports Germany Germany
Maximilian Schmidt TKD Swisttal Germany Germany
Melih-Zuelfikar Celik LT Sports Germany Germany
Nassim Belhadi T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Noel Polednik Velberter SG Germany Germany
Robin Epp TKD Swisttal Germany Germany
Juniors C male -35 kg (9)
Class I (3)
FEYYAZ GUEMUES TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Samuel Lam Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Yahya Zaanin Sultans e.V. Germany Germany
Class II (6)
Gio Haan Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Jonas Samsel LSG Taekwondo Team Germany Germany
Muhammed Zeyd Oezdamar LT Sports Germany Germany
Norman Walter TKD Swisttal Germany Germany
Sipan Hawery DJK Sportfreunde 97/30 Lowick e.v Germany Germany
ilyass Afifi Sultans e.V. Germany Germany
Juniors C male -39 kg (7)
Class I (1)
Daniel Hirsch TKD Swisttal Germany Germany
Class II (6)
Bo Weinberger AC - Ückerath Germany Germany
Davresh Ardla T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Jonathan-Constantin Pauly LSG Taekwondo Team Germany Germany
Mohamed Maan Al Husni Kampfkunstcenter Mittelfranken e.V. Germany Germany
Nayan Can Colak LSG Taekwondo Team Germany Germany
Simon Spohr LSG Taekwondo Team Germany Germany
Juniors C male -43 kg (3)
Class II (3)
Ben Alfes Team Muensterland Germany Germany
Jamie T Velberter SG Germany Germany
Marco Michalik Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Juniors C male -47 kg (3)
Class II (3)
Harun Akbay Kampfkunstcenter Mittelfranken e.V. Germany Germany
Louis Engels T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
WASSIM MAHMOUDI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Juniors C male -52 kg (2)
Class II (2)
Janus Odendahl LSG Taekwondo Team Germany Germany
Maksym Jatzko Kampfkunstcenter Mittelfranken e.V. Germany Germany
Juniors C male -57 kg (1)
Class II (1)
Leo Bender LSG Taekwondo Team Germany Germany
Juniors B female -29 kg (1)
Class II (1)
Machnaz Rayabi TKD Swisttal Germany Germany
Juniors B female -33 kg (1)
Class II (1)
Lea Richter Kampfkunstcenter Mittelfranken e.V. Germany Germany
Juniors B female -37 kg (6)
Class I (3)
Aresu Bolandin TKD Swisttal Germany Germany
Melina Heckmann LSG Taekwondo Team Germany Germany
Sara Oulad Ben Taimout T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Class II (3)
Aischat Sudeava Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Joelle von Ratingen TG Nettetal Germany Germany
Noelle Strude AC - Ückerath Germany Germany
Juniors B female -41 kg (6)
Class I (3)
Albana Matay TKD Swisttal Germany Germany
Ikra naroglu Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Jana Naujoks Team Muensterland Germany Germany
Class II (3)
Ceylin Yavas Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Hameyra Yigit Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Jeanne Best Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Juniors B female -44 kg (5)
Class I (4)
JULIE DA SILVA TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
SARAH CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Sara El molla Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Zehra Turp Sultans e.V. Germany Germany
Class II (1)
Hatice Akmese LT Sports Germany Germany
Juniors B female -47 kg (6)
Class I (3)
Amy Lee Grieger TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Madelief Vonck Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Seray Narin LT Sports Germany Germany
Class II (3)
Learda Kastrati TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Noelie Schlipper Satori Ahlen e.V. Germany Germany
Tamara Mahr Sport-Treff-Helene Germany Germany
Juniors B female -51 kg (4)
Class I (4)
Aylin Cecile Colak LSG Taekwondo Team Germany Germany
Frieda Steinkuehler Team Muensterland Germany Germany
KATHARINA VAN DEN BERGH TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Talya Ozbilir Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Juniors B female -55 kg (7)
Class I (5)
Antonia Beck TG Nettetal Germany Germany
Beyza-Nur Can T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Ceyda Arslan LSG Taekwondo Team Germany Germany
Julika Zimmerling TKD Swisttal Germany Germany
Viktoria Simin TKD Swisttal Germany Germany
Class II (2)
Hanna Alghoul Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Lara Vianden TKD Swisttal Germany Germany
Juniors B female -59 kg (7)
Class I (4)
Anna Lepp TKD Swisttal Germany Germany
Chahida Chaif T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Eda Tunc Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Melissa Arslan Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Class II (3)
H Aslan Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Luisa Wirtz TKD Swisttal Germany Germany
NESRIN MAHMOUDI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Juniors B female +59 kg (8)
Class I (6)
Amelie Hast Team Muensterland Germany Germany
Cherel Scholtens Sidokwan Netherlands Netherlands
Emma Nagel Team Muensterland Germany Germany
Halenur Demirtas Sultans e.V. Germany Germany
Isabella Ruiz Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Sharon Scholtens Sidokwan Netherlands Netherlands
Class II (2)
Lea Mayer TKD Swisttal Germany Germany
Marlene Poeche LSG Taekwondo Team Germany Germany
Juniors B male -37 kg (3)
Class I (2)
Filippos Bacaloudis T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Victor Diouf korea club houdeng Belgium Belgium
Class II (1)
Leon Pierre Schoth T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors B male -41 kg (7)
Class I (5)
Arne Unrau Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Genric Henke Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Joshua-Elias Pauly LSG Taekwondo Team Germany Germany
Sasa Rep Taekwondo Elite Frankfurt Germany Germany
Vasileios Georgios Gkaitatzis T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Class II (2)
Noah Clausen TG Nettetal Germany Germany
Younes Belhadi T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors B male -45 kg (8)
Class I (5)
Kiram Can T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Kostantinos Triantafylidis Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Leo Espenschied Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Stefan Badalov TG Nettetal Germany Germany
Viktor Bem Sportschule Merinus Germany Germany
Class II (3)
Danny J DJK Sportfreunde 97/30 Lowick e.v Germany Germany
Ensar Iscan LT Sports Germany Germany
Tobias Meyendriesch TG Nettetal Germany Germany
Juniors B male -49 kg (3)
Class II (3)
KAAN GUEMUES TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Ole Henning-Bender LSG Taekwondo Team Germany Germany
Philipp ten Enzen LSG Taekwondo Team Germany Germany
Juniors B male -57 kg (6)
Class I (4)
Chris Kloppenberg Sidokwan Netherlands Netherlands
Furkan Cavga TKD Swisttal Germany Germany
Phillip Davids TKD Swisttal Germany Germany
Tijmen Peterinck Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Class II (2)
Max Dahlmann TKD Swisttal Germany Germany
Yassin Hasan Int. Taekwondo Musado Alsdorf Germany Germany
Juniors B male -61 kg (5)
Class I (3)
Berken Pazar LSG Taekwondo Team Germany Germany
Cemal Turp Sultans e.V. Germany Germany
Magnus Nagel Team Muensterland Germany Germany
Class II (2)
Can Akyuez ETSSV e. V. Germany Germany
Sergio Kanon Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Juniors A female -44 kg (2)
Class I (2)
AURELIE ROLAFF Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Aslinur Karbuzoglu Sultans e.V. Germany Germany
Juniors A female -49 kg (3)
Class I (3)
Aleyna Akcaalan LT Sports Germany Germany
Irem Ari Sultans e.V. Germany Germany
Jil Grebe AC - Ückerath Germany Germany
Juniors A female -52 kg (5)
Class I (3)
Ceyda Tunc Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
LAURA GOEBEL TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Sophie Stoiber TKD Swisttal Germany Germany
Class II (2)
Vanessa Klaas ETSSV e. V. Germany Germany
Xenia Rimbach LSG Taekwondo Team Germany Germany
Juniors A female -55 kg (3)
Class I (3)
Cansu Odabas Int. Taekwondo Musado Alsdorf Germany Germany
Franziska Drucklieb AC - Ückerath Germany Germany
KATARINA BORRMANN TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Juniors A female -59 kg (4)
Class II (4)
Celine Spritzer AC - Ückerath Germany Germany
DENISA OLTU Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Emily Michelswirth Satori Ahlen e.V. Germany Germany
Viktoria Ebbert Team Muensterland Germany Germany
Juniors A female -63 kg (2)
Class I (2)
Noa Ijspeerd Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Nur Ari Sultans e.V. Germany Germany
Juniors A female +68 kg (1)
Class I (1)
Imke Schulz Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Juniors A male -45 kg (2)
Class I (2)
LUCAS PIERARD Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Mohamed Akki T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Juniors A male -51 kg (2)
Class I (2)
Akram Oulad Ben Taimout T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
NOAH DUHOUX Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Juniors A male -55 kg (5)
Class I (5)
Damian Van Duivenbode Sidokwan Netherlands Netherlands
Furkan Narin LT Sports Germany Germany
Melik Cavga TKD Swisttal Germany Germany
Sidney De Vreede Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Steven Retter LSG Taekwondo Team Germany Germany
Juniors A male -59 kg (6)
Class I (2)
Daniel Heer TKD Swisttal Germany Germany
Isnaur El`darhanov LSG Taekwondo Team Germany Germany
Class II (4)
Lion Schoepe T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Philipp Webner AC - Ückerath Germany Germany
Rangel Dinkov LT Sports Germany Germany
Serhat Cicek Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Juniors A male -63 kg (2)
Class I (2)
ANAS CHAARI Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Huesiyin Zor Sultans e.V. Germany Germany
Juniors A male -68 kg (5)
Class I (4)
Luke Kooiker Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Maurice Hof Sidokwan Netherlands Netherlands
Omer Ari Sultans e.V. Germany Germany
Raoul Heurs TG Nettetal Germany Germany
Class II (1)
Furkan Kasnakci LT Sports Germany Germany
Juniors A male -73 kg (4)
Class I (3)
Abdulrahman Seyam Sultans e.V. Germany Germany
Tobias Wolf Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Victor Gillain korea club houdeng Belgium Belgium
Class II (1)
Paul Akoun-Scholten LT Sports Germany Germany
Seniors female -49 kg (1)
Class I (1)
Jessica Wolf Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Seniors female -53 kg (1)
Class I (1)
Lena Unrau Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Seniors female -57 kg (3)
Class I (3)
Anna Oenning Team Muensterland Germany Germany
Carolin Jaeschke KDK-Attendorn Germany Germany
Vanessa Engels T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Seniors female -62 kg (1)
Class I (1)
Julia Fuchs Sportschule Merinus Germany Germany
Seniors female -67 kg (1)
Class I (1)
Mirjana Mikic Taekyon-Dojang Frankfurt Germany Germany
Seniors male -58 kg (3)
Class I (2)
Ismail Tuncat LT Sports Germany Germany
Michael Siemens Sport-Treff-Helene Germany Germany
Class II (1)
Nicolas Jaeschke KDK-Attendorn Germany Germany
Seniors male -63 kg (5)
Class I (5)
Ali Mir Yildirim Sportschule Merinus Germany Germany
Erdem Eryilmaz Taekwondo-Team-Tornado-Velbert e.v Germany Germany
Mujtaba Nasimi Sport-Treff-Helene Germany Germany
Ugur Oezkul Sport-Treff-Helene Germany Germany
Yannik Grebe AC - Ückerath Germany Germany
Seniors male -68 kg (8)
Class I (3)
Jannik Arping AC - Ückerath Germany Germany
Mohammed Motamedi Taekwondo Zentrum Unna Germany Germany
Rene Ackermann Taekwondo Club Ingelheim Germany Germany
Class II (5)
Ali Narin LT Sports Germany Germany
Hasan Civelek Int. Taekwondo Musado Alsdorf Germany Germany
Mahdi Kazemi Satori Ahlen e.V. Germany Germany
Mohammad Issa KDK-Attendorn Germany Germany
Rowan Poppelaars Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands Netherlands
Seniors male -74 kg (6)
Class I (4)
Alexander Lehn Taekwondo Zentrum Unna Germany Germany
Feridon Arezumand Team Muensterland Germany Germany
Leon Remke Team Muensterland Germany Germany
Sebastian Arndt T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Class II (2)
Konrad Ciegowski ETSSV e. V. Germany Germany
LORIS KALALA Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Seniors male -80 kg (1)
Class I (1)
MARCEL ROSCHANSKI TKD CENTER ISERLOHN Germany Germany
Seniors male -87 kg (7)
Class I (5)
Andre Schuermann Team Muensterland Germany Germany
Brian Prent Sidokwan Netherlands Netherlands
Florian Frentzel DJK Sportfreunde 97/30 Lowick e.v Germany Germany
Kevin Prent Sidokwan Netherlands Netherlands
Niklas Pierick Team Muensterland Germany Germany
Class II (2)
Bruno Silva Guerreiro Team Muensterland Germany Germany
Reza Parwani Satori Ahlen e.V. Germany Germany