Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Open Tapia Stijl 2011

  • Tournament dates
  • 12 November 2011
  • Deadline
  • 6 November 2011
  • Competitors
  • 175 / Unlimited
  • Location
  • De Ruivert
  • 5342 CM
  • Oss
  • Netherlands Netherlands

Downloads

UitschrijvingUitschrijving

Results

All resultsAll results

Competitors (175)

Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Alex Bakkers MaleMale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Alexandre Conrard MaleMale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Ali Orhan MaleMale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Aloïs Binamé MaleMale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Amy van Blitterswijk FemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Class C (4)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Amy van Sluisveld FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
ani dummer FemaleFemale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Anisa Ben Jeddi FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Anouk van der Brand FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Anouk Bartelink FemaleFemale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Arjen Langens MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Axelle Bonnez FemaleFemale Keumgang Diest Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Aya Kambouche FemaleFemale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Berne Meyers MaleMale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class C (2)
Individual - Pupils / Pupillen Male (2)
Borre Meskers MaleMale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Brandon Versteeg MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Brenda van Well FemaleFemale Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Female (1)
Brigitte Elk FemaleFemale Taekwondo-papendrecht Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Britt van Uden FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Britte Lijnen FemaleFemale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class A (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (2)
carina tobben FemaleFemale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Cassy van Wanrooij FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Charlotte Noorloos FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Cindy Lans FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Cinnamon Zapletal FemaleFemale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Claudia van Gestel FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Clemens Delsink MaleMale Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Dane Borghs MaleMale taekwondo chung gun vzw Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Danique Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Debby van Blitterswijk FemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Denise Slegers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (2)
Dennis Zengers MaleMale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Denzel Walschots MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Devin Ben Jeddi MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Dewi van der Weide FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
diana akopjan FemaleFemale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Diesel Hulsenboom MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (4)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Ellen Raymaekers FemaleFemale Keumgang Diest Belgium Belgium
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Eva Schuurmans FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Female (1)
Evelyn Westerhoudt FemaleFemale Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Evy Mulders FemaleFemale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Fatma Deger FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (4)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
fay hubben FemaleFemale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Female (1)
Francien Baltussen FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Male (1)
Francis Gerard MaleMale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Francisco de Rooij MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Male (1)
Gabriel Kawarmala MaleMale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Gabrielle Coffa FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Geline Kouwenberg FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Male (1)
Gerard van den Brand MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Male (1)
Gregor Paulus MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Guusje van Gurp FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 2 Male (1)
Hans Beulen MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Master 1 Male (1)
Henny Scheres MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Ian van Beek MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Isa Schroder FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Ivandjino Soekandar MaleMale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Pupils / Pupillen Female (2)
Jamie Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Jamie-Lee Jacobs FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (1)
Jan Stokkel MaleMale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Jana Roelants FemaleFemale Keumgang Diest Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Jana Smets FemaleFemale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Janneke Rob FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Jelmer Boon MaleMale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Jennerie van Ingen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Jenny Hardy FemaleFemale Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Jesse van Laarhoven MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (4)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Jessica Lans FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Jessie Rampaert FemaleFemale taekwondo chung gun vzw Belgium Belgium
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Jessy Berghout MaleMale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Joel van der Weide MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (5)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Joep Schroder MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Joshua Oumurou MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (2)
Jozua De Bie MaleMale taekwondo chung gun vzw Belgium Belgium
Jules Jacobs MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Julia Piramovsky-Paulus FemaleFemale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Juliana Langens FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Jun-Hee Blok MaleMale Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class B (4)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Justin Versteeg MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Karen Van Nuffelen FemaleFemale taekwondo chung gun vzw Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (2)
Kashan Alidjan MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Kevin Wiggers MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Kylian Scheres MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Lars Vanderseypen MaleMale Keumgang Diest Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Liena Willems FemaleFemale Keumgang Diest Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Lotte de Haas FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Lotte van Avezaath FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Lucas Bocquet MaleMale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Luna van Geffen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Lynn Wiggers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Master 2 Male (1)
Marc Raymaekers MaleMale Keumgang Diest Belgium Belgium
Class A (3)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (1)
Marcel Vossen MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Male (1)
Martin Smit MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Maxime Petrenko MaleMale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Class B (4)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (2)
Megan van der Meijden FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Melanie Kocken FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (2)
Melissa Versteeg FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Melissa van Bree FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Meuleman Cedric MaleMale Team Oost-Vlaanderen Belgium Belgium
Class B (2)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Michelle Lans FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Michiel Hoogenboom MaleMale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Milad Ahmadi MaleMale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Misha Sommers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Female (1)
Monique van Ingen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Mostach Ismail FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Master 1 Female (1)
Nadine Moreels FemaleFemale Keumgang Diest Belgium Belgium
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Nandi Verberne FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Natalia Swiderska FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Natascha Merkx FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Nick Osselaer MaleMale Team Oost-Vlaanderen Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Nicky Peeters FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Noa Verlijsdonk FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Pascal Terpstra MaleMale Taekwondo Nijverdal Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Patricia Siepel FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 1 Male (1)
Patrick Vandiest MaleMale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Quinny Vleeshouwers FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Rachel van der Vhee FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Randy den Braven MaleMale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
richard de Jongh MaleMale Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Richie Tjin Tjoen Jin MaleMale Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Master 1 Male (1)
Rob van der Zeeuw MaleMale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Robin Beulen MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Robin Palmaerts MaleMale taekwondo chung gun vzw Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Master 1 Male (1)
Roger Joosten MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Romy den Teuling FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Romy Stokkel FemaleFemale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Master 1 Male (1)
Ronald de Tombe MaleMale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Roxanna Leadbeater FemaleFemale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Roy ten Bergen MaleMale Taekwondo Nijverdal Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Youth / Jeugd Male (1)
Roy van Wanrooij MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Ruan Scheres MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Sahel Katawazi MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Said Souabi MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Samantha de Tombe FemaleFemale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Sandjana Mahadew FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Sasja van Wanrooij FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (3)
Individual - Juniors / Junioren Male (2)
Sebastiaan Henkens MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Stijn Vermeiren MaleMale taekwondo chung gun vzw Belgium Belgium
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Summer van Dongen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Sybren Vandecaetsbeek MaleMale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Tamara De Laat FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (2)
Tamara van den Bosch FemaleFemale Sportschool Dekkers Netherlands Netherlands
Tara Van Looy FemaleFemale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Tessa Doornberg FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Theo van de Molengraft MaleMale Taekwondoschool R.M.G. Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Thom van de Klundert MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Thomas Smeets MaleMale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Thomas Kieronski MaleMale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Tia Dernoncourt FemaleFemale Taekwondo Lee Profondeville Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Tim de Haas MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Van Daele Saskia FemaleFemale Team Oost-Vlaanderen Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Vinnie de Kruyff MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Viren Pherai MaleMale SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Walid Loutfi MaleMale taekwondo chung gun vzw Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
warnon kristelle FemaleFemale taekwondo wallonie club Belgium Belgium
Class B (2)
Individual - Master 1 Female (1)
Wiang Wijkhuizen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Yanna Kraakman FemaleFemale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Yara Sommers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Zoe Walschots FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Jun-Hee Blok
Alisa vd Wagt
MaleMaleFemaleFemale Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class B (1)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Eva Schuurmans
Arjen Langens
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (2)
Pair - Pair 1 / Paar 1 (2)
Gabrielle Coffa
Davy Bierlee
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Ivandjino Soekandar
Debby Bitterswijk
MaleMaleFemaleFemale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class B (3)
Pair - Pair 2 / Paar 2 (2)
Wiang Wijkhuizen
Erik van der Weide
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Monique van Ingen
Gerard van den Brand
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Cinnamon Zapletal
Jelmer Boon
FemaleFemaleMaleMale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Class A (1)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Juliana Langens
Joel van der Weide
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (3)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (2)
Claudia van Gestel
Jules Jacobs
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Misha Sommers
Justin Versteeg
FemaleFemaleMaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Pair - Pair 2 / Paar 2 (1)
Marc Raymaekers
Nadine Moreels
MaleMaleFemaleFemale Keumgang Diest Belgium Belgium
Class A (1)
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Romario Soekandar
Rachel v.d. Vhee
MaleMaleFemaleFemale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class C (1)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Dewi van der Weide
Roy van Wanrooij
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (2)
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Lotte de Haas
Thom van de Klundert
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Team - Team 1 (1)
Luna van Geffen
Lotte de Haas
Gabrielle Coffa
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Team - Team Aspirants / Team Aspiranten (1)
Nandi Verberne
Danique Vossen
Jamie Vossen
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands