Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Districtskampioenschappen Sparring 2008

  • Tournament dates
  • 21 September 2008
  • Deadline
  • 12 September 2008
  • Competitors
  • 192 / Unlimited
  • Location
  • Sportstraat 3
  • 6004 EX
  • Weert
  • Netherlands Netherlands

Alleen mogelijk voor sportscholen en verenigingen met aansluitnummer 140...... of 150......

Dit evenement wordt gehouden in Sporthal Leuken

Downloads

UitschrijvingUitschrijving

Competitors (192)

Pupils female -24 kg (2)
Class B (2)
Beau Weerd, de Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Youssra El Boujjoufi Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Pupils female -27 kg (2)
Class C (2)
Noa Verlijsdonk Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Rachnaa van Hunen Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Pupils female -30 kg (9)
Class B (2)
Jody Smeets TKD-Posterholt Netherlands Netherlands
Melissa Wartenberg Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class C (7)
Angelina Pruymboom Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Gijs Dieterman Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Janneke Rob Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Jeavonne Satter Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Lisa Luytelaar, van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Patty Luytelaar, van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
annemieke beltman Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Pupils female -34 kg (5)
Class C (5)
Bo van der Voort Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Cynthia Lataster Yul-Kok Netherlands Netherlands
Demi Heykhaus Yul-Kok Netherlands Netherlands
Felicia Meessen, van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Lisa Riitano Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Pupils female -39 kg (3)
Class A (1)
Jennifer Barbic Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class B (2)
Anouk Bartelink TKD-Posterholt Netherlands Netherlands
Jaimy Mulders Kyong-Ju Netherlands Netherlands
Pupils female -44 kg (1)
Class C (1)
Kristel Engeland Kyong-Ju Netherlands Netherlands
Pupils female -50 kg (2)
Class B (1)
Danielle Mulders Kyong-Ju Netherlands Netherlands
Class C (1)
Michelle Manders Kyong-Ju Netherlands Netherlands
Pupils female +50 kg (1)
Class B (1)
Nina Fijneman Yul-Kok Netherlands Netherlands
Pupils male -24 kg (1)
Class C (1)
Youri Vraets Yul-Kok Netherlands Netherlands
Pupils male -27 kg (3)
Class B (2)
Nasser El Boujjoufi Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Rowan Rietman Ohdokwan Netherlands Netherlands
Class C (1)
Ouassim El Abdellaoui Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Pupils male -30 kg (4)
Class B (1)
Joshua Seelen TKD-Posterholt Netherlands Netherlands
Class C (3)
Josch Wagemans Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Ridouan Kasrioui Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Rik Vught, van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Pupils male -34 kg (14)
Class B (5)
Boyd Dijk Kyong-Ju Netherlands Netherlands
Dave Gijn, van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Michael Bax Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Yassin El Youssofi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
luuk roovers pardoel sports Netherlands Netherlands
Class C (9)
David van de ven Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Gerald Valk Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Jahmal Kusmus Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Jelle Liebregts Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Quinn Wijk Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Quirijn Branten Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Sven Laarhoven Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Wienish Sewcharan Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
thomas boonman Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Pupils male -39 kg (2)
Class B (1)
tim van ballegooij pardoel sports Netherlands Netherlands
Class C (1)
Dan Dragan Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Pupils male -44 kg (4)
Class B (1)
nando Van Kempen Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Class C (3)
Leonardo Mathon Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Luc Goossens Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Mohamed Amine Negro Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Pupils male -50 kg (2)
Class B (2)
Desmond Smit Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
arno willems yoo sin Netherlands Netherlands
Pupils male +50 kg (1)
Class B (1)
Redouane Bellahssin Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Aspirants female -32 kg (3)
Class A (1)
Deveney Timmers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Summer van Dongen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
milou van den hurk pardoel sports Netherlands Netherlands
Aspirants female -36 kg (4)
Class A (1)
Noël Heumassej Ohdokwan Netherlands Netherlands
Class C (3)
Kiki Houkes Ohdokwan Netherlands Netherlands
Kim van der Voort Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Maureen Peeters Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants female -40 kg (7)
Class A (2)
Carina Tobben Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Sharon Lowe Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class B (5)
Chantal Durieux Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Jessika Smeets TKD-Posterholt Netherlands Netherlands
Kansinee de Graef Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Malissa Pruymboom Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Shauney de Laruelle TKD-Posterholt Netherlands Netherlands
Aspirants female -45 kg (2)
Class B (1)
Nathalia Molina Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (1)
Leandra Boonman Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Aspirants female -51 kg (5)
Class A (1)
Nikenia Martis Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (3)
Herliana Sulter Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Mandy van den Heuvel Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Trishna Mahabali Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class C (1)
Ashly Westelaken Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Aspirants female -57 kg (6)
Class B (6)
Babs Hoegen-Dijkhof Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Femke Winkelmolen Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Kim Reacq Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Noelle Zon Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Richane Mahabali Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Vicky Gerritsen Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Aspirants female -64 kg (3)
Class A (2)
Audrey Lodewijks Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Michelle Taks Kyong-Ju Netherlands Netherlands
Class B (1)
Anne Hunnekens Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Aspirants male -36 kg (11)
Class A (3)
Ismail Negro Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Marvin Kentie Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Tarik Ouzalah Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (5)
Anass Achahbar Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Djanyl Banwarie Ohdokwan Netherlands Netherlands
Joey Braams Ohdokwan Netherlands Netherlands
Joshua Oumorou Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Niels Starmans Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class C (3)
Jesse Kruijf Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Marwan El Abdellaoui Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Zakaria Arramdani Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Aspirants male -40 kg (12)
Class A (5)
Luke Rob Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Robert Dassen Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Yassine Choaibi Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Yorick Theijsmeijer Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
jordi wolfs Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Class B (7)
Bram Winkelmolen Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Bryan Schoote Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Gerrit Goossen Kyong-Ju Netherlands Netherlands
Mohamed Aouladsellam Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
gerard aaldering Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
kyjan v/d veen yoo sin Netherlands Netherlands
mitchel peters yoo sin Netherlands Netherlands
Aspirants male -45 kg (8)
Class A (1)
bob van den hurk pardoel sports Netherlands Netherlands
Class B (4)
Ayoub Aarab Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Gillvany Satter Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Hamza Aarab Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Jesse Kok Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class C (3)
Brennan Tokaya Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Milan Koning Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Nando Riitano Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Aspirants male -51 kg (10)
Class A (2)
Faigen Keijsers Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Noaufal Azougagh Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (5)
Joey Siau Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Lars Laarhoven Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Luc Hermans Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Sandro Vrinten Kyong-Ju Netherlands Netherlands
dylan Grijns Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Class C (3)
Daan Schouten Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Dwight Kramer Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Ehsan Sadegh Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants male -64 kg (2)
Class B (1)
Jordi Mulders Kyong-Ju Netherlands Netherlands
Class C (1)
Joop Hunnekens Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Aspirants male +64 kg (1)
Class B (1)
Mouad Itouni Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Juniors male -45 kg (3)
Class A (1)
Maikey Evers Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class B (1)
Kenneth Wildenberg, van de Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class C (1)
daan van den bogaert Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Juniors male -51 kg (2)
Class A (2)
jeffery wolfs Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
marc van ballegooij pardoel sports Netherlands Netherlands
Juniors male -55 kg (3)
Class C (3)
Joep Steenbergen Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Max Steenbergen Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Zenno Wiggers Kyong-Ju Netherlands Netherlands
Juniors male -59 kg (2)
Class A (1)
davy smits Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class C (1)
Jeroen Sars Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Juniors male -63 kg (2)
Class A (2)
Giorgio Cau Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
robin ley pardoel sports Netherlands Netherlands
Juniors male -68 kg (2)
Class A (1)
Joey Leeuwen Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (1)
Ramon Kreunen Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Juniors male -73 kg (4)
Class A (4)
Chris Reacq Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Eloy Doelen Yul-Kok Netherlands Netherlands
Freek Winkelmolen Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
donny van ballegooij pardoel sports Netherlands Netherlands
Juniors female -49 kg (1)
Class A (1)
Sanne van den Dungen Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Juniors female -52 kg (2)
Class A (1)
Kimberley Groot Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (1)
Nawal Yassou Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Juniors female -55 kg (2)
Class A (2)
Kimberley Nieuwenhuizen Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Romy Noije Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Juniors female -59 kg (6)
Class A (3)
Lisanne Kampschoër Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Michelle Lorijn, de Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
femke liebregts Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (2)
Claudia egelmeers Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Rangadevi Knaapen Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class C (1)
Hind Ayachi Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Juniors female -63 kg (1)
Class A (1)
Gennavive Wijnhoven Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Juniors female -68 kg (1)
Class A (1)
karlijn egelmeers Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Juniors female +68 kg (1)
Class A (1)
tessa wuijts Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Seniors female -52 kg (1)
Class A (1)
Janneke Dungen Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Seniors female -55 kg (1)
Class A (1)
Treesje Reuvers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Seniors female -59 kg (2)
Class A (1)
Belinda Brouwers Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (1)
Fabienne Werff, van de Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Seniors female -63 kg (3)
Class A (1)
Mandy Barbic Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class B (1)
Maartje Bijl, de Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class C (1)
Bregje Peijnenburg Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Seniors female -68 kg (1)
Class A (1)
Susanne deursen van Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Seniors female -72 kg (1)
Class A (1)
Elles Vervloet Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Seniors female +68 kg (2)
Class A (1)
Andrea Reijnen Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (1)
Chantal van Dorst Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Seniors female +72 kg (1)
Class C (1)
Sandra Linde, van de Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Seniors male -62 kg (1)
Class C (1)
Doan Tran Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Seniors male -67 kg (6)
Class A (4)
Djani Velagic Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Jaimy Hermans Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Rachid Meskal Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Robin Beulen TKD-Posterholt Netherlands Netherlands
Class B (1)
Dennis Beulen TKD-Posterholt Netherlands Netherlands
Class C (1)
Carlo Peeters Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Seniors male -72 kg (4)
Class A (3)
Bowie Esch, van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Frank Koolen Chungi Maastricht Netherlands Netherlands
Tim Stein Chungi Maastricht Netherlands Netherlands
Class C (1)
Remco Post Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Seniors male -78 kg (5)
Class A (2)
Erwin Brouwer Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Remco Cox TKD-Posterholt Netherlands Netherlands
Class B (2)
Ronald Venner TKD-Posterholt Netherlands Netherlands
mart coolen Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Class C (1)
Obbe Teppema Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Seniors male -84 kg (1)
Class B (1)
ryan Chebbai Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Seniors male +84 kg (1)
Class C (1)
stijn verouden Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands