Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

British Masters Open Championships 2011

  • Tournament dates
  • 20 November 2011
  • Deadline
  • 15 November 2011
  • Competitors
  • 299 / 320
  • Location
  • Fairfax Street
  • CV1 5RY
  • Coventry
  • Great Britain Great Britain

Downloads

InformationInformation

Competitors (299)

Pee Wee female -20 kg (1)
Class B (1)
Camille Laloe KWON TKD England England
Pee Wee female -22 kg (2)
Class C (2)
Hannah Haider St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Saphire Carter Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee female -25 kg (5)
Class A (2)
Joana Santos GOLDEN EAGLE TKD England England
Shayanne Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Sara Mahendran-laloe KWON TKD England England
Class C (2)
Shagana Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tharesha Satheesh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pee Wee female -31 kg (3)
Class B (1)
Holly Wray TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class C (2)
Arundhathi Roy GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Fatima Akbari KWON TKD England England
Pee Wee female -35 kg (1)
Class A (1)
Grace Smith JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -20 kg (2)
Class A (2)
JOSH HEDLEY CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Zack riley Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -22 kg (6)
Class C (6)
Adham Iftikhar GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Areeb Ilyas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ismail Islam Hadri Taekwondo England England
Pedro Ribiero GOLDEN EAGLE TKD England England
Ridwan Nohur GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Zayaan Price Survivor Taekwondo England England
Pee Wee male -25 kg (12)
Class B (2)
Herad Parsi KWON TKD England England
Jameel Malique Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Class C (10)
Anees Ilyas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Arneil J De Torres St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Balesh Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Daniel Lee Thornglet Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Ezekiel Gago Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Jaraj Sidhu KWON TKD England England
Kishur Nadarajan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ronnie Omara Knapp Echon Taekwondo England England
Suriyaa Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Yaphet Abraha Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -28 kg (14)
Class A (4)
Danial Tong St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Daniel Ocego TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Endris Tafilaku St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Frederik Emil Olsen Team Nørrebro TKD, Denmark Denmark Denmark
Class B (4)
EWAN MASCARENHAS Ickenham Taekwondo England England
Haroon Aftab JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Joseph Physick BTS Great Britain Great Britain
Ryan Minihan Milton Keynes UTA Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class C (6)
Aathavan Kandeepan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Adam Davies TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
HARVEY KOSAK-HINE Ickenham Taekwondo England England
Jad Hedi Gouty Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Nooh Haq Ki Taekwondo Association England England
Rahul Bhopal KWON TKD England England
Pee Wee male -31 kg (10)
Class A (1)
Cameron Murphy TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (4)
DAVID BEROEV BOZDAG TAEKWONDO England England
Mohammed Nour GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
RIO WALSH-WATSON Echon Taekwondo England England
pharrell carter Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (5)
Ahmed Yasin GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ashrafkhan Akbari KWON TKD England England
Ben Ryley Hadri Taekwondo England England
Lukas Lew Gago Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Saajvir Singh Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Pee Wee male -35 kg (7)
Class A (1)
Haroon Haider Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (3)
Jaden Philips Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
OISIN ROSS BOZDAG TAEKWONDO England England
Ryan Richardson FUTURE England England
Class C (3)
Ben Rice Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Ethan Newton Echon Taekwondo England England
Shervin Tahmasebi KWON TKD England England
Cadets female -29 kg (2)
Class B (2)
Holly L Wray TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Shannone Sansom Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Cadets female -33 kg (1)
Class A (1)
Grace Smith JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Cadets female -37 kg (3)
Class A (1)
Abigail Stones TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (1)
Ann-millicent Ramos BTS Great Britain Great Britain
Class C (1)
Lucy Cottrell Echon Taekwondo England England
Cadets female -41 kg (4)
Class A (1)
Laura Francis Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
Hannah Physick BTS Great Britain Great Britain
OLIVIA HARRISON pulse tkd Great Britain Great Britain
Vaisaly Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -44 kg (2)
Class B (2)
MELISA TURGUT BOZDAG TAEKWONDO England England
vivienne Wilkes South Hams TKD Great Britain Great Britain
Cadets female -47 kg (3)
Class A (3)
Hollie Best-Dutton TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
SIMONE ABLEY CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Serene Lohmouddi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Cadets female -55 kg (4)
Class A (2)
Megan Smith Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Shanelle ROWE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (2)
Anju Lama GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Megan Healey Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets female -59 kg (3)
Class A (3)
Mollie Schofield BTS Great Britain Great Britain
Neeleeny Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
SOPHIE WARD CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -28 kg (2)
Class B (2)
Ibrahim Hussain Hadri Taekwondo England England
Ilyas Hussain Hadri Taekwondo England England
Cadets male -33 kg (4)
Class A (2)
Nithin Fransis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Viroshan Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (1)
BILAL INCEGOZ BOZDAG TAEKWONDO England England
Class C (1)
Tyler Joachim Excell Team Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (7)
Class B (4)
Dion Richadson FUTURE England England
ETHAN KOSAK-HINE Ickenham Taekwondo England England
Nadim Miah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Rahul Mahanadas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (3)
Aaron Stephens TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Aneeq Ilyas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ossama Chiker GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (4)
Class A (2)
Muazzam Ul-Hassan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
ROWAN MASCARENHAS Ickenham Taekwondo England England
Class B (2)
Arshia Abdoli KWON TKD England England
Ismail Hussain Hadri Taekwondo England England
Cadets male -45 kg (6)
Class A (3)
Hisham Hassan JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
SATAR WAHID BOZDAG TAEKWONDO England England
Yassine Saidoune St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (1)
SAIRAM VENKATARAMANAN Ickenham Taekwondo England England
Class C (2)
Aston White Hadri Taekwondo England England
Brais Pena Verdes Escuela de Tae Kwon-Do Moo Duk Kwan Spain Spain
Cadets male -49 kg (6)
Class A (1)
Syafiq Tong St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (4)
Bradley Marshall Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Ershad Ahmadi GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
MGDAD ALIM BOZDAG TAEKWONDO England England
Yehya Hawila St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (1)
Zolmekhan Akbari KWON TKD England England
Cadets male -53 kg (3)
Class A (1)
RICO BECKER Ickenham Taekwondo England England
Class B (1)
Shahryar Yasin GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Harry McCullough TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Cadets male -57 kg (1)
Class A (1)
ALEXANDER MASCARENHAS Ickenham Taekwondo England England
Cadets male +65 kg (1)
Class B (1)
Amratpal Singh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -45 kg (4)
Class A (3)
Humoon Afsardeir GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
MANVEER KALSI FUTURE England England
Rajveer Chana GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Denton Lewis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -48 kg (4)
Class A (2)
BRADLEY BERGAMINI STOKE UTA OLYMPIC TAEKWONDO England England
Rajveer Chana GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (2)
Matt Dulay BTS Great Britain Great Britain
Nikhil Francis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -51 kg (3)
Class A (3)
David Ansede Carballeira Escuela de Tae Kwon-Do Moo Duk Kwan Spain Spain
Pravin Sunwar GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Thangaes Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -55 kg (7)
Class A (2)
Pravin Sunwar GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Thangaes Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (3)
Bilal AL KHANCHI St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Jordan Bari GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Rhannan Lacey Bucks & Chilterns TKD England England
Class C (2)
Jordan Bari GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kieran George Survivor Taekwondo England England
Juniors male -59 kg (4)
Class B (2)
Gurpreet Singh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Irfan Sirajudeen GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (2)
JORDAN ZWEERS Echon Taekwondo England England
Valikhan Akbari KWON TKD England England
Juniors male -63 kg (11)
Class A (4)
Kane Atkinson GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Thomas Gater TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Tiago Dias Challenger Clube de Lourosa Portugal Portugal
Waseem Tabib St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (5)
Atar Shergill GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Gurpreet Singh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Louis Loveridge RTA Tigers England England
Moussa Siklawi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Said Ahmed Ozarar St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (2)
Nitish Kumar KWON TKD England England
Saman Rahimi KWON TKD England England
Juniors male -68 kg (6)
Class A (6)
Aaron Smith Sokcho Taekwondo Scotland Scotland
Brandon Agullano GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Fergus O'Brien Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
MOHAMMAD AHMAD FAKHROLDIN capital taekwondo academy United Kingdom United Kingdom
Michael Jose Lopez Castelo Escuela de Tae Kwon-Do Moo Duk Kwan Spain Spain
SHEM AARON EHIGIE BOZDAG TAEKWONDO England England
Juniors male -73 kg (5)
Class A (1)
Ben Haines BTS Great Britain Great Britain
Class B (2)
ATILLA KILICASLAN BOZDAG TAEKWONDO England England
Naveed Saeed KWON TKD England England
Class C (2)
BJORN DOMINICK STOKE UTA OLYMPIC TAEKWONDO England England
mina makin St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Juniors male -78 kg (1)
Class B (1)
Kamal Deris St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Juniors male +78 kg (3)
Class A (1)
CADE MURPHY FUTURE England England
Class C (2)
Jamahl Clouden Survivor Taekwondo England England
Mehdi Bazrafkan St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Juniors female -42 kg (3)
Class A (1)
Katie Bradley South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (2)
Ericka Dulay BTS Great Britain Great Britain
OLIVIA HARRISON pulse tkd Great Britain Great Britain
Juniors female -46 kg (3)
Class A (3)
Georgia Barnes BTS Great Britain Great Britain
Hollie Best-Dutton TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Katie Bradley South Hams TKD Great Britain Great Britain
Juniors female -55 kg (3)
Class A (3)
Fatima Lohmouddi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Leighann Lewis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shanelle ROWE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors female -59 kg (5)
Class A (5)
Chloe Morley (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jennifer Marjason BTS Great Britain Great Britain
Leighann Lewis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Rebecca Humphreys Heart Of England United Kingdom United Kingdom
SOPHIE WARD CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors female -63 kg (2)
Class A (1)
Sagida Lohmouddi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (1)
Kiran Gabbi FUTURE England England
Juniors female -68 kg (3)
Class A (3)
Ciara Mccarthy Sokcho Taekwondo Scotland Scotland
Marissa Petrie Sokcho Taekwondo Scotland Scotland
Nadia Becker Survivor Taekwondo England England
Juniors female +68 kg (1)
Class A (1)
Sahar Ahmadi GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors female -46 kg (6)
Class A (4)
Georgia-grace Barnes BTS Great Britain Great Britain
Shannon Kincade Heart Of England United Kingdom United Kingdom
Sheena Au Yeung Nightingale Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Yoke Yan Chen GOLDEN EAGLE TKD England England
Class B (2)
Emily Gold Nightingale Taekwondo United Kingdom United Kingdom
TANYA WALSH Echon Taekwondo England England
Seniors female -49 kg (1)
Class A (1)
Charlene DUFFIELD (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Seniors female -53 kg (2)
Class B (1)
Kiran Basra Ki Taekwondo Association England England
Class C (1)
Elisavet Fotiou Ki Taekwondo Association England England
Seniors female -57 kg (2)
Class B (2)
Isabel Koh UCL TAEKWONDO England England
Siripen Songprasit KWON TKD England England
Seniors female -62 kg (6)
Class A (5)
Annabel Gibson LLTKD United Kingdom United Kingdom
CHARLOTTE WARREN KINGS TKD England England
Dulce Machado Associação Distrital de Taekwondo de Coimbra Portugal Portugal
Leticia Milano Associação Distrital de Taekwondo de Coimbra Portugal Portugal
Lucy Walton Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Class B (1)
Laura Gottlieb Nightingale Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors female -67 kg (5)
Class A (4)
Kayleigh Wray TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Sarah Linnell-Stocks Nightingale Taekwondo United Kingdom United Kingdom
lauren sheppard HEART OF ENGLAND TAEKWONDO England England
natasha earley HEART OF ENGLAND TAEKWONDO England England
Class B (1)
JILL HARRISON pulse tkd Great Britain Great Britain
Seniors female +73 kg (3)
Class A (2)
Dianne Ward Sokcho Taekwondo Scotland Scotland
Hannah Johnson St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (1)
Simona Kubertavitciute Bucks & Chilterns TKD England England
Seniors male -54 kg (5)
Class A (4)
Esmatula Husseini Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
James Johnston Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
Jordan BIGNALL (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Michael Lewis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Ehsan Ali Hadri Taekwondo England England
Seniors male -58 kg (9)
Class A (8)
Dermot McAteer Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
GAVIN DAVISON CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jack Whitehouse Excell Team Great Britain Great Britain
Jamie Allen Excell Team Great Britain Great Britain
Jordan BIGNALL (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Mahdi Rezai Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Michael Lewis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Narendran Murralidharan Hadri Taekwondo England England
Class C (1)
Zeshan Yousuf Nightingale Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Seniors male -63 kg (17)
Class A (7)
Brian Wray TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Christopher Dida Ki Taekwondo Association England England
IMAD SAOUDI BOZDAG TAEKWONDO England England
Lee Taylor-Lawrence St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Renz Andres Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Roberto Belfiore St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
SCOTT ABLEY CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (6)
Ahmed Mohamad Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Henry Jose Aguiar Celi Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Kasun Theivendran UCL TAEKWONDO England England
Louis Loveridge RTA Tigers England England
Niall O'Brien Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
Usman Ali Hadri Taekwondo England England
Class C (4)
Frank Pardoe Hadri Taekwondo England England
Jan Khalid KWON TKD England England
Nam Nguyen UCL TAEKWONDO England England
Sungyeol Choi Ki Taekwondo Association England England
Seniors male -68 kg (15)
Class A (10)
AMARIT KALSI FUTURE England England
Ashley James Keville KWON TKD England England
BEN SHAW CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Erandi Olympio JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Gareth Whyte Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
LEWIS HOUSTON FUTURE England England
MATTHEW DONNE CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mehdi Mirza Team DJB England England
Michael NATHAN-PEPPLE St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
callum coates HEART OF ENGLAND TAEKWONDO England England
Class B (2)
Richard Munoz St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Sohail Iqbal Ki Taekwondo Association England England
Class C (3)
Declan Kiernan Nightingale Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ihsanullah Hayat St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Omer Duman GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors male -74 kg (15)
Class A (7)
Ashley Nicholas Excell Team Great Britain Great Britain
Ben Haines BTS Great Britain Great Britain
Huw Fryer Nightingale Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Jee Lee UCL TAEKWONDO England England
RYAN UREN CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tiago Costa Challenger Clube de Lourosa Portugal Portugal
Tom Allen Hucknall Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Class B (7)
Alexander Botev Nightingale Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Benny Boushina Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Kei Zhan Tran Bucks & Chilterns TKD England England
Ryan Taylor Team DJB England England
Thomas Dent Ki Taekwondo Association England England
Van Minh Le JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Yuri Moreira Hadri Taekwondo England England
Class C (1)
Duncan Martin Ki Taekwondo Association England England
Seniors male -80 kg (11)
Class A (6)
EVGENY PETUKHOW BOZDAG TAEKWONDO England England
Gholamreza Noori Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Guilherme Amado Associação Distrital de Taekwondo de Coimbra Portugal Portugal
Julien Buschicio JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Pankaj Dheer KWON TKD England England
Ryan Hennessey Excell Team Great Britain Great Britain
Class B (1)
Simon Stephenson St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (4)
Akbar Hussain Hadri Taekwondo England England
CHRISTOPHER GUEST STOKE UTA OLYMPIC TAEKWONDO England England
Fahreece Richardson Survivor Taekwondo England England
GWILYM KORYNIAKA BOZDAG TAEKWONDO England England
Seniors male -87 kg (5)
Class A (4)
Alex Mindry Sanshin Taekwondo England England
Hisham Mohammed Ki Taekwondo Association England England
Marchin Swerznski BTS Great Britain Great Britain
Marcos Polo JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
Rajan Virk Ki Taekwondo Association England England
Seniors male +87 kg (4)
Class A (2)
IAIN NASH STOKE UTA OLYMPIC TAEKWONDO England England
SAMUEL DEL CASTILLO QUERRA BOZDAG TAEKWONDO England England
Class C (2)
Abdul-Kareem Ridwan KWON TKD England England
Simon Hays Hadri Taekwondo England England
Veterans female -67 kg (1)
Class B (1)
JILL HARRISON pulse tkd Great Britain Great Britain
Veterans male -74 kg (1)
Class C (1)
joe scudder Echon Taekwondo England England
Veterans male -87 kg (2)
Class A (2)
Atab Ali JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Marcos Polo JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
V.I.P. male -58 kg (1)
Class A (1)
JASON ZWEERS Echon Taekwondo England England
V.I.P. male +87 kg (1)
Class A (1)
Elfred Carr St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain