Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

30e Open Beker van de Fruitstreek

  • Tournament dates
  • 20 November 2011
  • Deadline
  • 14 November 2011
  • Competitors
  • 155 / Unlimited
  • Location
  • Stin-Truiden
  • 1
  • Sint-Truiden
  • Belgium Belgium

Downloads

InformationInformation
UitschrijvingUitschrijving

Competitors (155)

Debutants female -24 kg (5)
Class C (5)
CHAIMAE MADRANE HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
Celina Bax Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Cirlincione Ilona Fasung Belgium Belgium
El Madrari Asma Taekwondo Jambes Belgium Belgium
Jil Grebe Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Debutants female -27 kg (1)
Class C (1)
AMBRE PREVOST Imjin Academy Belgium Belgium
Debutants female -30 kg (1)
Class C (1)
Lauryne Jimenez-Aranda Taepoong Seraing Belgium Belgium
Debutants female -34 kg (4)
Class C (4)
MELINE MAURO Imjin Academy Belgium Belgium
MELINE MAURO Imjin Academy Belgium Belgium
SEINE Pauline Fung Sing Belgium Belgium
clara cerullo team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Debutants female -39 kg (3)
Class C (3)
Evelina Krynska Fung Sing Belgium Belgium
KOSMOPOULOS Agathe Fung Sing Belgium Belgium
WISSAM BELHADJ queensbury Belgium Belgium
Debutants female -44 kg (1)
Class C (1)
pauline buzcek Fasung Belgium Belgium
Debutants female -50 kg (1)
Class C (1)
Dounia Abid Mouakkat Dragon club academy Belgium Belgium
Debutants male -24 kg (1)
Class C (1)
Es-sefiani Adam Dragon club academy Belgium Belgium
Debutants male -27 kg (4)
Class C (4)
ESTEBAN DELSAUT Imjin Academy Belgium Belgium
Julien Bayard Taepoong Seraing Belgium Belgium
Milan Clerinx Academy Powong 66 Belgium Belgium
Op De Locht Bernd Taekwondo Ac. Ge - We Belgium Belgium
Debutants male -30 kg (8)
Class C (8)
Amine Diouif Dragon club academy Belgium Belgium
Ayoub Housni An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Haris Qaderi Dragon club academy Belgium Belgium
Lars Henderickx Academy Powong 66 Belgium Belgium
Pascal Vanmalderen Ri Gam Team Belgium Belgium
Rahmon Idrizi Kukkiwon Bredene Belgium Belgium
Yusup Childichoroyev Academy Powong 66 Belgium Belgium
ugo grassagliata team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Debutants male -34 kg (8)
Class C (8)
AYMAN HAOUARI HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
BILAL CHADLI queensbury Belgium Belgium
EMINE DOGAN Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
LUIGINO PITZOLU Imjin Academy Belgium Belgium
Lucas Gathot Ri Gam Team Belgium Belgium
Nicolas Dujardin Ri Gam Team Belgium Belgium
TIM LHERITIER Imjin Academy Belgium Belgium
ayoup boutekhrit team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Debutants male -39 kg (8)
Class A + B (2)
Arjen Langens Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Mohamed Sidki Dragon club academy Belgium Belgium
Class C (6)
Mohamed El bounjati An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Anas Abetoui Dragon club academy Belgium Belgium
GIULIANO PITZOLU Imjin Academy Belgium Belgium
Jeoffrey Caty Imjin Academy Belgium Belgium
MAROUANE SEFINE queensbury Belgium Belgium
Nikita Laveine Ri Gam Team Belgium Belgium
Debutants male -44 kg (2)
Class C (2)
Adil Ajaoud Dragon club academy Belgium Belgium
Mathis Kulawczyk Ri Gam Team Belgium Belgium
Debutants male -50 kg (1)
Class C (1)
MOUSSAAB BOUALI queensbury Belgium Belgium
Debutants male +50 kg (1)
Class C (1)
TEIJI FORTHAM Imjin Academy Belgium Belgium
Aspirants female -36 kg (3)
Class C (3)
Jouhannet Melissa Taekwondo Ac. Ge - We Belgium Belgium
OUBLIA TITRIT Imjin Academy Belgium Belgium
OUBLIA TITRIT Imjin Academy Belgium Belgium
Aspirants female -45 kg (6)
Class A + B (1)
Jeavonne Satter Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (5)
MARINE MAURO Imjin Academy Belgium Belgium
Sandrine Reguig Kukkiwon Bredene Belgium Belgium
imane berroho HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
laura deckers team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
yncaf zbakh An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Aspirants female -57 kg (1)
Class C (1)
Youssra Mejdoubi Dragon club academy Belgium Belgium
Aspirants male -32 kg (5)
Class A + B (2)
Nigel Timmers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
yassine khay aiddes said team Belgium Belgium
Class C (3)
Amine Bliki Dragon club academy Belgium Belgium
Théo Dechamps Ri Gam Team Belgium Belgium
Yannik Grebe Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Aspirants male -36 kg (12)
Class A + B (3)
ANTOINE DUPONT Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Gauthier Ganser Imjin Academy Belgium Belgium
Saber Reguig Kukkiwon Bredene Belgium Belgium
Class C (9)
AMON BOURLARD Imjin Academy Belgium Belgium
BELCE Ozgurcan Fung Sing Belgium Belgium
CELIEN MERGNY HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
Lucas Paul Fung Sing Belgium Belgium
MOHSSIN MADRANE HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
Mathias Gouvard Ri Gam Team Belgium Belgium
Yatto Rachid An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
devon pirotton team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
omar ahllal An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Aspirants male -40 kg (13)
Class A + B (4)
Boris LIBERT TaeKwonDo Wallonie Belgium Belgium
Michael Bax Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Naoufal Tahere CHASSAN ACADEMY Belgium Belgium
Vadim Polyanskiy Taekwondo Jambes Belgium Belgium
Class C (9)
Bilal El haddaji Dragon club academy Belgium Belgium
Darwin Akinci Dragon club academy Belgium Belgium
Gabriel Rosciglione Taepoong Seraing Belgium Belgium
HAYTAM HAOUARI HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
Hamann C?dric Fasung Belgium Belgium
Louis Mariscal Ri Gam Team Belgium Belgium
MAXENCE MADDID Imjin Academy Belgium Belgium
Sebastien Brycz Fung Sing Belgium Belgium
achtatou abdelkarim aiddes said team Belgium Belgium
Aspirants male -45 kg (5)
Class A + B (2)
Dylan Leroi Imjin Academy Belgium Belgium
Jean-Loris Ossohou Taepoong Seraing Belgium Belgium
Class C (3)
ALLAN PALM Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Nicolas Louvieaux Ri Gam Team Belgium Belgium
stichik narek An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Aspirants male -51 kg (3)
Class C (3)
ANAS OULD AISSA HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
MOHAMED AHLAL queensbury Belgium Belgium
geoffrey Arnone Taepoong Seraing Belgium Belgium
Aspirants male -57 kg (2)
Class C (2)
AYOUB BAHASSOU HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
Faycal El Ouamari Dragon club academy Belgium Belgium
Aspirants male -64 kg (1)
Class C (1)
Florian Vitullo Taepoong Seraing Belgium Belgium
Aspirants male +64 kg (1)
Class C (1)
YLIAS BOLAFKIR queensbury Belgium Belgium
Juniors male -45 kg (2)
Class A + B (2)
El Madrari Charaf-Dine Taekwondo Jambes Belgium Belgium
Leo Baland Ri Gam Team Belgium Belgium
Juniors male -48 kg (1)
Class C (1)
Abdelilah Benali Dragon club academy Belgium Belgium
Juniors male -51 kg (2)
Class C (2)
ANAS AHKIM HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
davide scelfo team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Juniors male -55 kg (6)
Class A + B (4)
Abdelmounim El Madrari CHASSAN ACADEMY Belgium Belgium
Gino Giraldo Kukkiwon Bredene Belgium Belgium
Jean-Florian Ossohou Taepoong Seraing Belgium Belgium
khalid aliba team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Class C (2)
CORENTIN MERGNY HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
Doran Clerinx Academy Powong 66 Belgium Belgium
Juniors male -59 kg (5)
Class A + B (5)
MATHIEU CATY Imjin Academy Belgium Belgium
Monsif Tahere CHASSAN ACADEMY Belgium Belgium
Nathanaël Thelinge Kukkiwon Bredene Belgium Belgium
OUALI Jalal Fung Sing Belgium Belgium
Si Mohamed KETBI Fung Sing Belgium Belgium
Juniors male -63 kg (7)
Class A + B (4)
Achraf Tahere CHASSAN ACADEMY Belgium Belgium
Damion Schoenmakers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Jonathan Urbain Ri Gam Team Belgium Belgium
abderahman ratbi An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Class C (3)
Arnaud DECOSSAUX CHASSAN ACADEMY Belgium Belgium
Brahim Boukricha Dragon club academy Belgium Belgium
julien daubechies Fasung Belgium Belgium
Juniors male -68 kg (1)
Class C (1)
Abdullah Qaderi Dragon club academy Belgium Belgium
Juniors female -46 kg (4)
Class A + B (2)
Amelie Richard Ri Gam Team Belgium Belgium
Deveney Timmers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (2)
ASSIA ATMANI HAKMI ACADEMY Belgium Belgium
sarah geufenne team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Juniors female -55 kg (1)
Class A + B (1)
Bodine Schoenmakers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Juniors female -59 kg (1)
Class C (1)
emilie magnee team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Juniors female -68 kg (2)
Class A + B (2)
BUSRA DOGAN Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Kim Reacq Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Seniors female -62 kg (2)
Class A + B (1)
Reggers Karlijn AC Pyong Won vzw Belgium Belgium
Class C (1)
nawal karzazi An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Seniors male -58 kg (2)
Class A + B (2)
VANDERVORST Steve Fung Sing Belgium Belgium
mohamed ben omar An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Seniors male -68 kg (3)
Class A + B (3)
MATHIEU POTTIEZ Imjin Academy Belgium Belgium
Mamadou DIENG IAM TAEKWONDO Senegal Senegal
arbnor bajra team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Seniors male -74 kg (10)
Class A + B (8)
Ameziane Brahim Esdem Algeria Algeria
Bilel Mardassi Taepoong Seraing Belgium Belgium
Chris Reacq Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Eric O'Donova Taepoong Seraing Belgium Belgium
Quentin Lessire Ri Gam Team Belgium Belgium
Ramdani Farouk Esdem Algeria Algeria
oussama boutekhrit team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
umut kellici team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Class C (2)
Quoc-Hui Tram Fung Sing Belgium Belgium
nouriddine bouhmidi team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Seniors male -80 kg (4)
Class A + B (2)
Benkemoun Ali Esdem Algeria Algeria
philippe darci team-provincial liege (ABFT) Belgium Belgium
Class C (2)
Arnold Tchuenkam Kukkiwon Bredene Belgium Belgium
david Mulnard Fasung Belgium Belgium
Veterans male +87 kg (1)
Class C (1)
Olivier Pire Taepoong Seraing Belgium Belgium