Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Capital Cup 2012

  • Tournament dates
  • 20 May 2012
  • Deadline
  • 16 May 2012
  • Competitors
  • 292 / 300
  • Location
  • 658 Chiswick High Road
  • TW8 0HJ
  • Brentford
  • United Kingdom United Kingdom

Downloads

InformationInformation

Results

All resultsAll results

Competitors (292)

Pee Wee female -20 kg (3)
Class C (3)
Jasleen Kaur GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ocean Gabriel-Lovell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Paige Gabriel-Lovell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee female -22 kg (1)
Class C (1)
Hannah Haider St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Pee Wee female -25 kg (2)
Class A (1)
Joana Santos GOLDEN EAGLE TKD England England
Class C (1)
Sapphire Carter Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee female -28 kg (7)
Class B (2)
Rashida Atkinson FUSION TAEKWONDO England England
Shagana Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (5)
Aishah Agius GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Gayanthri Sajeendra St Katherines TKD England England
Millie Green TEAM WATERSIDE England England
Olivia Seddon Olympic Taekwondo Centre Great Britain Great Britain
Tharesha Satheesh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pee Wee female -31 kg (1)
Class C (1)
Ulayah Forbes St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Pee Wee female -40 kg (2)
Class A (1)
Munirah Abdiwahid St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (1)
Alicia Allen Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Pee Wee female -45 kg (1)
Class B (1)
Anaya Edwards Empsi England England
Pee Wee male -20 kg (4)
Class C (4)
Freddie Postill Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Harshan Sethurajan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mouadh Nour GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shanath Suthakaran GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pee Wee male -22 kg (7)
Class B (2)
Adrian Ramsey GOLDEN EAGLE TKD England England
zack riley sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (5)
Adham Iftikhar GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Hayden Murphy St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Mohammed Fadel Boudarka GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Rueben Haines PUMA TKD England England
Zaheen Ahmed GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pee Wee male -25 kg (18)
Class A (1)
Sam Oluwatoyin Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (5)
ALAN ALEKSANDRAVICIUS BOZDAG TAEKWONDO England England
Balesh Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shakeem Lovemore Empsi England England
Yaphet Abraha Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
eddie yang FUSION TAEKWONDO England England
Class C (12)
Areeb Ilyas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Arigaran Chandramohan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Eibheav Lombard Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Ethan Hartness TEAM WATERSIDE England England
Ismail Islam Hadri Taekwondo England England
Jose Marcia Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Maciej Gawron Hadri Taekwondo England England
Omar Patel GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Patrick Cica Marton Stars Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Poriya Hosseinabadi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Shadath Chowdhury Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
younes el-alaoui FUSION TAEKWONDO England England
Pee Wee male -28 kg (16)
Class A (2)
Danial Tong St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Jameel Malique Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Class B (2)
Francisco Pereira St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
ian sotelo FUSION TAEKWONDO England England
Class C (12)
Aathavan Kandeepan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ali Osman St Katherines TKD England England
Andrei Revenko St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Baptiste Laurencin Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Brendan Lane TEAM WATERSIDE England England
Burac Bekir FUSION TAEKWONDO England England
Christopher Gutierrez Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Ganapathy Desharaju GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Junayd Agius GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kynan Tallec Botos Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Shahan Emmanuel GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shahe Gouty Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -31 kg (15)
Class A (3)
DAVID BEROEV BOZDAG TAEKWONDO England England
Jonathan Martin Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
joseph robert murphy Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (4)
Oisin Lombard Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Pharrell Carter Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Ryan Richardson FUTURE England England
mathew howell South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class C (8)
Ahmed Shazad Yasin GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Beau Clayton Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Daniel Lee Thornglet Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Elias Williams Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Jad Gouty Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Saad Kerikez GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Vishal Dey Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Zayaan Price Survivor Taekwondo England England
Pee Wee male -35 kg (9)
Class A (3)
Harron Haider Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Reece Bedeau GOLDEN EAGLE TKD England England
Tristan Neill TEAM WATERSIDE England England
Class B (2)
Ben Rice Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Jaden Philips Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Class C (4)
Gurdev Singh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jason Phi Tu Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Kannan Krishnabhavan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tariq Ahmed Empsi England England
Pee Wee male -40 kg (1)
Class C (1)
Kai Shaw Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -45 kg (2)
Class A (1)
Dhannell Nugent Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (1)
Piero Noah Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Pee Wee male +45 kg (1)
Class A (1)
Daniel Oluwatoyin Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Cadets female -29 kg (1)
Class B (1)
Shannone Sansom Tan'Gun Sport United Kingdom United Kingdom
Cadets female -33 kg (4)
Class A (2)
Sherika Quallo Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
jeda bekir FUSION TAEKWONDO England England
Class C (2)
Arundhathi Roy GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Josephine Allen Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets female -37 kg (5)
Class A (1)
Gaia Di Bernardini Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
Giulia pesciarelli Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Jade-Holly Nevin Marton Stars Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Sandhya Balakrishnan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Katie Meagher Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -41 kg (7)
Class A (2)
Grace Smith JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Thu Hoang Nygen Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (1)
Nithya Govindaraj GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (4)
Aya Hijazi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Issra El-Dandrauy St Katherines TKD England England
Sungna Sudra GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Vidhee Jagatia GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -44 kg (4)
Class A (2)
Laura Francis Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Vivienne Wilkes South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (1)
MELISA TURGUT BOZDAG TAEKWONDO England England
Class C (1)
Tara Ngah-Gormley Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -47 kg (3)
Class A (1)
Vaisaly Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (1)
Hoda Tarmach GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Ella Barnes TEAM WATERSIDE England England
Cadets female -51 kg (2)
Class A (2)
Megan Smith Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Serine Lahmouddi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Cadets female -55 kg (2)
Class A (1)
GOKCE BEREKET BOZDAG TAEKWONDO England England
Class B (1)
Andrea Pires St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Cadets female -59 kg (2)
Class A (2)
Neeleeny Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Zaraya Carter Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female +59 kg (3)
Class B (2)
Jemma Sutton FUTURE England England
Ryme Tarmach GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Melissa Kassandra GOLDEN EAGLE TKD England England
Cadets male -33 kg (24)
Class A (8)
Amine Djelladj Empsi England England
Amrou Greenidge St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Brian Croft Olympic Taekwondo Centre Great Britain Great Britain
Endris Tafilaku St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Jack Lewis Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Nithin Fransis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Qais Karwani St Katherines TKD England England
Rihyan Patel GOLDEN EAGLE TKD England England
Class B (6)
Asil Ahmad Hasan St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
BILAL INCEGOZ BOZDAG TAEKWONDO England England
George Morcombe FUSION TAEKWONDO England England
Jack Axworthy Olympic Taekwondo Centre Great Britain Great Britain
Mohammed Nour GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Saad Sherghein Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Class C (10)
Abdelrahman Said Empsi England England
Aman Shahid Hadri Taekwondo England England
Anees Ilyas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Aravinth Radhakrishnan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jeremy Boyle Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Kishur Nadarajan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Maqim Hussain Hadri Taekwondo England England
Ridwan Nohur GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Suriyaa Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tyler Joachim PUMA TKD England England
Cadets male -37 kg (14)
Class A (5)
JJ Rankin Bailey Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jamil Karwani St Katherines TKD England England
Lewis Nicholas Olympic Taekwondo Centre Great Britain Great Britain
Viroshan Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Zakariya Mohammed Empsi England England
Class B (5)
Gabriel Mane Gros Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Josh Tickle Olympic Taekwondo Centre Great Britain Great Britain
Lewis Jones Olympic Taekwondo Centre Great Britain Great Britain
Mohammed Nour GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Nadim Miah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (4)
Alex Greville Marton Stars Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Aneeq Ilyas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jake Chisnell Hadri Taekwondo England England
Ossama Chiker GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (13)
Class A (6)
Andrzej Waskowski FUSION TAEKWONDO England England
Jack Worthington South Hams TKD Great Britain Great Britain
Mohamediid Abdiwahid St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Muazzam Ul-Hassan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sami Ertosum Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Shaquille Karwani St Katherines TKD England England
Class B (4)
Dion Richadson FUTURE England England
Imad Guerziz Empsi England England
Ismail Hussain Hadri Taekwondo England England
Omar Fuad Empsi England England
Class C (3)
Albarah Koton Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Bilal Zaman Survivor Taekwondo England England
Tobias Green Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -45 kg (8)
Class A (3)
Darnell Mayers-worrel St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Walid Hasan St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
yilmaz bekir FUSION TAEKWONDO England England
Class C (5)
Anass Boudarka GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Antonino Cafiero-Regueira Marton Stars Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
MGDAD ALIM BOZDAG TAEKWONDO England England
Oskar Gawron Hadri Taekwondo England England
Taha Koton Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Cadets male -49 kg (9)
Class A (4)
Isaiah Mckenzie FUSION TAEKWONDO England England
Rishi Pandya GOLDEN EAGLE TKD England England
Syafiq Tong St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Yassine Saidoune St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (3)
Amir Parvaresh St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
EMRE ESER BOZDAG TAEKWONDO England England
Ewan Laidlaw GOLDEN EAGLE TKD England England
Class C (2)
Aston White Hadri Taekwondo England England
Youssef Yasine Lamaina GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -53 kg (2)
Class B (2)
Ershad Ahmadi GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
diego sotelo FUSION TAEKWONDO England England
Cadets male -57 kg (1)
Class A (1)
Shahryar Khawaja Yasin GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male +65 kg (1)
Class B (1)
Amratpal Singh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -45 kg (3)
Class A (3)
Humoon Afsardeir GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jack worthington South Hams TKD Great Britain Great Britain
Taha Azab Empsi England England
Juniors male -48 kg (6)
Class A (3)
Cameron Davies Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Rajveer Chana GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
SATAR WAHID BOZDAG TAEKWONDO England England
Class B (3)
Gabriel Dos Santos LIVINGWELL FIGHTERZ United Kingdom United Kingdom
Nikhil Fransis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Salah-eddine Kadiri Hadri Taekwondo England England
Juniors male -51 kg (4)
Class A (2)
Naz-Ahmed Haider St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Thangaes Waran Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (2)
Faisal Patel GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Hamzah Azim GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -55 kg (8)
Class A (4)
Aria Seyedi ORIGINAL TKD England England
Kris Drake FUTURE England England
Thangaes Waran Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
nazim bekir FUSION TAEKWONDO England England
Class B (2)
Bilal AL KHANCHI St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Yoofi Essilfie-Conduah Marton Stars Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Joel Chan Hadri Taekwondo England England
Jordan Bari GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -59 kg (4)
Class A (4)
Alex Mascarenhas GOLDEN EAGLE TKD England England
Gurpreet Singh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
MunurMunuroglu Munurglu FUSION TAEKWONDO England England
Raony De Oliveira Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors male -63 kg (6)
Class A (2)
Kane Atkinson GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
ryan powell SPITFIRE England England
Class B (3)
Dominic Elford PUMA TKD England England
Irfan Sirajudeen GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Moussa Siklawi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (1)
Zakaria Daraoui GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -68 kg (3)
Class A (1)
ATILLA KILICASLAN BOZDAG TAEKWONDO England England
Class B (1)
Pamir FAHIM St Katherines TKD England England
Class C (1)
Taleeb Mubrak St Katherines TKD England England
Juniors male -78 kg (1)
Class A (1)
levi goodridge SPITFIRE England England
Juniors male +78 kg (1)
Class B (1)
Mehdi Bazrafkan St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Juniors female -52 kg (3)
Class A (2)
Louise Robert Murphy Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Sarah Bensalah St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class C (1)
Sarah El-Dandrauy St Katherines TKD England England
Juniors female -55 kg (4)
Class A (2)
Fatima Lahmouodi St Katherines TKD England England
Monique Cunningham FUTURE England England
Class B (2)
Julia Alfamania St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
sanna Haider St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Juniors female -59 kg (1)
Class C (1)
Amber Morrison Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors female -63 kg (2)
Class A (1)
Sagida Lohmouddi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Class B (1)
Kimberley Macias Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female +68 kg (4)
Class A (3)
Alexandar thomas FUSION TAEKWONDO England England
Hannah Mayes QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sahar Ahmadi GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Lucy Hammond FUTURE England England
Seniors female -57 kg (1)
Class A (1)
Candice Bees Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Seniors female -62 kg (3)
Class B (3)
Andrea Macias Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Carolina Hinkelnickel JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Saba Akbar Hadri Taekwondo England England
Seniors female -67 kg (1)
Class A (1)
Kery Reilly St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Seniors female -73 kg (2)
Class A (2)
Hannah Mayes QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jodie Simpson PUMA TKD England England
Seniors male -54 kg (2)
Class B (2)
Danial Seward St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Ehsan Ali Hadri Taekwondo England England
Seniors male -58 kg (3)
Class A (3)
AHMED SAID OUFKIR Yaakoub El Manssour Taekwondo Club Morocco Morocco
Jamie Allen PUMA TKD England England
Moutalib Majdoub Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors male -63 kg (6)
Class A (6)
Ahmad Nazari SPITFIRE England England
IMAD SAOUDI BOZDAG TAEKWONDO England England
Jibreel Malik Empsi England England
Roberto Belfiore St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Waseem Tabib St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
YASSINE AGOUD Yaakoub El Manssour Taekwondo Club Morocco Morocco
Seniors male -68 kg (6)
Class A (2)
Amarit Kalsi FUTURE England England
Eranji Olympio JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Omar Tarif JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Class C (3)
Daryll Ellick Hadri Taekwondo England England
Matthew Connolly Marton Stars Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Peter McCormack Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors male -74 kg (8)
Class A (6)
ALI AMADGHOUS Yaakoub El Manssour Taekwondo Club Morocco Morocco
Bradley Abeyta FUTURE England England
Carl Atkinson Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
James Allen Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jermain Jones Empsi England England
Perre Daobry Empsi England England
Class B (1)
Benny Bouhsina Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Nuno Gomes Marton Stars Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Seniors male -80 kg (3)
Class A (1)
David Howcroft Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Class B (1)
Mohamed Abdulwahab Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Henry Schmieder Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors male -87 kg (5)
Class A (4)
CADE MURPHY FUTURE England England
Dirk Krueger KINGS TKD England England
Marcos Pola JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF England England
Vadims Grusnov SPITFIRE England England
Class B (1)
Cedric Tateossian Chelsea Taekwondo Club United Kingdom United Kingdom
Veterans male -87 kg (1)
Class A (1)
Marcos Pola JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Veterans male +87 kg (3)
Class A (1)
Sean Neill TEAM WATERSIDE England England
Class C (2)
Mike Green TEAM WATERSIDE England England
Simon Hays Hadri Taekwondo England England
V.I.P. male -87 kg (1)
Class A (1)
Elfred Carr St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
V.I.P. male +87 kg (2)
Class A (1)
Karl Murphy FUTURE England England
Class C (1)
John Arobaga Best Leg Taekwondo Academy England England