Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

15th British International Open - Kyorugi

  • Tournament dates
  • 15 July 2012
  • Deadline
  • 7 July 2012
  • Competitors
  • 478 / 550
  • Location
  • Pease Pottage Hill
  • RH11 9BQ
  • Crawley
  • Great Britain Great Britain

Downloads

InformationInformation

Results

All resultsAll results

Competitors (478)

Pee Wee female -22 kg (2)
Class C (2)
Jasleen Kaur GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ocean Gabriel-Lovell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee female -25 kg (6)
Class A (1)
Joanna Santos GOLDEN EAGLE TKD England England
Class B (2)
Tahya Fells Kang Han England England
ruby lee buzz England England
Class C (3)
Olivia Seddon QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sapphire Carter Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Tharesha Satheesh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pee Wee female -28 kg (2)
Class B (2)
MIHYUN SUNG BOZDAG TAEKWONDO England England
Shagana Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pee Wee female -31 kg (3)
Class B (1)
georgia pringle Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Lucia Gester Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Zoe Laver Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee female -35 kg (4)
Class B (3)
Chloe Owens TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Lauren Aulton ALL STAR TKD England England
Rebecca Weir QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Nafeesa Afsar Team Ultimate Great Britain Great Britain
Pee Wee female -40 kg (3)
Class A (2)
Emily Brighton Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Mariam Salib ORIGINAL TKD England England
Class B (1)
Elzee Larnaudie Positive Impact Taekwondo School Great Britain Great Britain
Pee Wee female -45 kg (1)
Class B (1)
Anaya Edwards Empsi England England
Pee Wee male -22 kg (14)
Class B (3)
Adrian Ramsey GOLDEN EAGLE TKD England England
Terrell Moores-Duffield (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
zack riley sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (11)
Adham Iftikhar GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Arigaran Chandramohan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Freddie Postill Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Harshan Sethurajan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jason Jordan TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Kaival Patel SUNWAR TAEKWONDO CLUB England England
Mohammed Fadel Boudarka GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Morgan Tabarn WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mouadh Nour GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shanath Suthakaran GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Vinny Grant Sport Taekwondo Plymouth England England
Pee Wee male -25 kg (18)
Class A (2)
ALAN ALEKSANDRAVICIUS BOZDAG TAEKWONDO England England
Sam Oluwatoyin Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (8)
ALI ARDA BOZKURT BOZDAG TAEKWONDO England England
Balesh Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ben Shillitoe Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Malakai Stanners Wessex Taekwondo Association England England
Morgan Mootoosamy Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Shakeem Lovemore Empsi England England
Zak Spencer QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
henry banks buzz England England
Class C (8)
ALESSIO FERRARI Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Areeb Ilyas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ezekiel Gago Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Ganapathy Desharaju GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ismail Islam Hadri Taekwondo England England
Maciej Gawron Hadri Taekwondo England England
Mahin-Ahmed Chowdhury Hadri Taekwondo England England
youssef bouchakour Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -28 kg (14)
Class A (3)
Frederik Emil Olsen TEAM NORREBRO Denmark Denmark
Joseph Physick BTS Great Britain Great Britain
RAMIN WAHID BOZDAG TAEKWONDO England England
Class B (3)
ABTAKAR ALIM BOZDAG TAEKWONDO England England
Adam Davies TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
coady lewis goodall Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Class C (8)
Aathavan Kandeepan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ankit Limbu SUNWAR TAEKWONDO CLUB England England
Christopher Gutierrez Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Leo Snead WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Liam Exley QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Muhi-Uddin Chowdhury Hadri Taekwondo England England
Shahan Emmanuel GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
shahe Gouty Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -31 kg (16)
Class A (2)
Bishoy Salib ORIGINAL TKD England England
DAVID BEROEV BOZDAG TAEKWONDO England England
Class B (5)
Angad Singh ACTION TKD England England
Matthew Howell South Hams TKD Great Britain Great Britain
Pharrell Carter Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Rio Walsh-Watson ICHON TKD England England
Ryan Richardson FUTURE England England
Class C (9)
Enayat Rahman Hadri Taekwondo England England
Finlay Moody Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Igor Hakl Chung Yong Great Britain Great Britain
JAY HINE LEWIS pulse tkd Great Britain Great Britain
Jad Gouty Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Jay Lewis pulse taekwondo United Kingdom United Kingdom
KURANAGE SETH PERERA Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Kannan Krishnabhavan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lukas Lew Gago Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee male -35 kg (8)
Class A (2)
Owen Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
Reece Bedeau GOLDEN EAGLE TKD England England
Class B (3)
Danna Parvangh ORIGINAL TKD England England
Dean Foss Loughton UTA Taekwondo Great Britain Great Britain
Lucas Fenton Crowe Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Class C (3)
Gurdev Singh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jason Phi Tu Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Mitchell Barrass Team Ultimate Great Britain Great Britain
Pee Wee male -40 kg (4)
Class A (2)
Selasi Foli London Gurka Taekwondo Great Britain Great Britain
jonathan alpha Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (2)
Jacobus Fenton Crowe Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
James Dady Wessex Taekwondo Association England England
Cadets female -29 kg (2)
Class A (2)
shayanne sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
tamika quallo Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -33 kg (8)
Class A (6)
Holly Hankin-Wray TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Katie WILLETT (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Niamh Grady Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Stevie Grady Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
emma chapman buzz England England
sherika quallo Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Tia Thompson TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class C (1)
STEPHANY SENANAYAKE Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets female -37 kg (11)
Class A (5)
Alexandra Turner ALL STARS (WTA) Great Britain Great Britain
Ellie Bowden QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jeamy Navarro-Schrank BTS Great Britain Great Britain
Kyla Cacacho BTS Great Britain Great Britain
Lauren Muzeja Kang Han England England
Class B (2)
Katie Shillitoe Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Sandhya Balakrishnan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (4)
Emilia Grant Sport Taekwondo Plymouth England England
KURANAGE UMANI PERERA Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Katie Meagher Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Vidhee Jagatia GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -41 kg (12)
Class A (8)
ABIGAIL STONES TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Grace Smith JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Hannah Physick BTS Great Britain Great Britain
Hollie Wilkinson BROTHERHOOD TAEKWONDO FOUNDATION England England
Kaja Tveit Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Lauren WILLETT (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Taylor Goodall Halton Taekwondo England England
Thu Hoang Nguyen Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (3)
Ann Millicent-Ramos BTS Great Britain Great Britain
Maycee Sturley-Smith Dorset Taekwondo Assosciation England England
Nithya Govindaraj GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
SHAWNA ALOKWEM Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets female -44 kg (5)
Class A (3)
Jeavonne Satter Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Natasha Thompson WTA ALL STARS (BRITISH TKD COMBINED) England England
Shannon Lalley TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (1)
Siena Limbu Lingden GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Tara Ngah-gormley Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -47 kg (4)
Class A (3)
Leah Moorby Team Ultimate Great Britain Great Britain
MELISA TURGUT BOZDAG TAEKWONDO England England
Vaisaly Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Hannah Plowright TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Cadets female -51 kg (7)
Class A (5)
Dionne Thompson WTA ALL STARS (BRITISH TKD COMBINED) England England
Erin Power ACTION TKD England England
Janneke Rob Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Megan Smith Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Whitney Wright Sport Taekwondo Plymouth England England
Class C (2)
Zaynab Farrugia Hadri Taekwondo England England
amy kristiansen buzz England England
Cadets female -55 kg (4)
Class A (3)
GOKCE BEREKET BOZDAG TAEKWONDO England England
Mollie Schofield BTS Great Britain Great Britain
Shanelle ROWE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class C (1)
Hana Nakhuda GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -59 kg (5)
Class A (2)
Fallon Robertson Team Ultimate England England
Neeleeny Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (2)
CHARLOTTE HIRST pulse tkd Great Britain Great Britain
Grace Pritchard Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Melissa Kassandra GOLDEN EAGLE TKD England England
Cadets female +59 kg (2)
Class B (2)
Cara Moody Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
JEMMA SUTTON FUTURE England England
Cadets male -28 kg (14)
Class A (2)
Frederik Emil Olsen TEAM NORREBRO Denmark Denmark
Jamie Kidd QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (5)
Ibrahim Hussain Hadri Taekwondo England England
Ilyas Hussain Hadri Taekwondo England England
Jack Axworthy TEAM QUEST Great Britain Great Britain
Jason Mann QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Liam Burdock QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (7)
Aman Shahid Hadri Taekwondo England England
Anees Ilyas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Aravinth Radhakrishnan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kishur Nadarajan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ridwan Nohur GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Suriyaa Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Vinit Dharmendra Kumar SUNWAR TAEKWONDO CLUB England England
Cadets male -33 kg (22)
Class A (10)
Cameron Murphy TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Ghanzal Ramzan Ali KR Ali Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jake Grady Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Joe Latto Team Ultimate Great Britain Great Britain
Michael Nutbrown South Hams TKD Great Britain Great Britain
Nigel Timmers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Nithin Fransis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Owen Turner. Team Ultimate Great Britain Great Britain
Rihyan Patel GOLDEN EAGLE TKD England England
Sam Finnigan QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (7)
ALI MAJEED DISCIPLINE TAEKWONDO CLUB England England
Brian-Jacob Croft TEAM QUEST Great Britain Great Britain
HIRE ABDULLAHI DISCIPLINE TAEKWONDO CLUB England England
John Molloy TEAM QUEST Great Britain Great Britain
Mohammed Nour GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Toby Long QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tyler Barwell Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class C (5)
DANIELS EMRE Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
JIVAN WALIA Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Maqim Hussain Hadri Taekwondo England England
Nathaniel Hounsihoue GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shoaib Kesic QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (19)
Class A (5)
AARON BRETLAND TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Connor Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Lincoln Strong Team Ultimate Great Britain Great Britain
Viroshan Gnanapandithan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Zakariya Mohammed Empsi England England
Class B (9)
Ben Rice Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
HASSAN KHAN DISCIPLINE TAEKWONDO CLUB England England
Karl Harris QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lewis Jones TEAM QUEST Great Britain Great Britain
MISHFIG ALIM BOZDAG TAEKWONDO England England
Nadim Miah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Rian Grant Sport Taekwondo Plymouth England England
Tdjani Tdjani SACREMENTO TKD CLUB Great Britain Great Britain
Tiago Fernandes GUL- Grupo Uniao Lebrense Portugal Portugal
Class C (5)
Alex Harper Chung Yong Great Britain Great Britain
Aneeq Ilyas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Frankie Barbieri Positive Impact Taekwondo School Great Britain Great Britain
Jake Chisnell Hadri Taekwondo England England
Ossama Chiker GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (19)
Class A (6)
Arjen Langens Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Bradley Sinden QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
CONNOR HANKIN TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Muazzam Ul-Hassan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sean Grimmett ALL STARS (WTA) Great Britain Great Britain
Tim Needham Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (8)
Dion Richadson FUTURE England England
Eden MAssey Team Ultimate Great Britain Great Britain
Harold Ingleton Positive Impact Taekwondo School Great Britain Great Britain
Ismail Hussain Hadri Taekwondo England England
Rahul Mahanadas GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Reece Chan Wessex Taekwondo Association England England
Tarik Marrast SACREMENTO TKD CLUB Great Britain Great Britain
Usamah Hussain Hadri Taekwondo England England
Class C (5)
Anish Dondia SUNWAR TAEKWONDO CLUB England England
Bilal Zaman SURVIVOR TKD England England
Kunal Magar SUNWAR TAEKWONDO CLUB England England
Tobias Green Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
yassine bouchakour Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -45 kg (8)
Class A (4)
Jae WYNTER MERRIN (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Sean Wilson BTS Great Britain Great Britain
Tyron MOORES-DUFFIELD (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
yilmaz bekir FUSION TAEKWONDO England England
Class B (2)
Jude Henson Wessex Taekwondo Association England England
PAUL BEACH STA Hanaro United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Anass Boudarka GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Oskar Gawron Hadri Taekwondo England England
Cadets male -49 kg (9)
Class A (5)
Ben Morley (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Femi Oshineye ACTION TKD England England
James Wood Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Rishi Pandya GOLDEN EAGLE TKD England England
Stephen Noble TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (3)
Ewan Laidlaw GOLDEN EAGLE TKD England England
Kallum SHIELDS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
MGDAD ALIM BOZDAG TAEKWONDO England England
Class C (1)
Shaun Ashton WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -53 kg (9)
Class A (3)
Jack. Lockwood Team Ultimate Great Britain Great Britain
Mitchell Bettell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Yannik Lanz Akademie des Sports e. V. Germany Germany
Class B (3)
BRYAN SOLARTE STA Hanaro United Kingdom United Kingdom
EMRE ESER BOZDAG TAEKWONDO England England
Ershad Ahmadi GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (3)
Gary Watt QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lazikur Rahman Hadri Taekwondo England England
Tyrese Carl Wessex Taekwondo Association England England
Cadets male -57 kg (2)
Class B (1)
Scott Smith Chung Yong Great Britain Great Britain
Class C (1)
HASAN COKGEZICI Tiger Cub Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets male +65 kg (2)
Class B (2)
Amratpal Singh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Yasser Kadiri Hadri Taekwondo England England
Juniors male -45 kg (15)
Class A (12)
Archie Waldock BTS Great Britain Great Britain
Bradley Sinden QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Brian Grimmett - Amery ALL STARS (WTA) Great Britain Great Britain
Humoon Afsardeir GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jack Worthington South Hams TKD Great Britain Great Britain
Jae WYNTER MERRIN (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Max Cater BTS Great Britain Great Britain
Michael Bax Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Taha Azab Empsi England England
Tim. Needham Team Ultimate Great Britain Great Britain
Tyron MOORES DUFFIELD (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Yashasvee Waghwala SUNWAR TAEKWONDO CLUB England England
Class B (3)
Gabriel Dos Santos LIVINGWELL FIGHTERZ United Kingdom United Kingdom
OMAR ABDURRAHMAN DISCIPLINE TAEKWONDO CLUB England England
Salah-eddine Kadiri Hadri Taekwondo England England
Juniors male -48 kg (14)
Class A (9)
SATAR WAHID BOZDAG TAEKWONDO England England
Ben Morley (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Cameron Davies TAEKWONDO CYMRU Wales Wales
Champ Bridges SACREMENTO TKD CLUB Great Britain Great Britain
Daniel Carpanini Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Hassan Mahmood TEAM NORREBRO Denmark Denmark
MANVEER KASLI FUTURE England England
Rajveer Singh Chana GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Stephen Noble TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (3)
Gabriel Dos Santos Action Taekwondo England England
Kallum SHIELDS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Nikhil Fransis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (2)
Aston White Hadri Taekwondo England England
Denton Lewis GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -51 kg (4)
Class A (3)
Alex Needham Team Ultimate Great Britain Great Britain
Jack Lockwood Team Ultimate Great Britain Great Britain
Pravin Sunwar GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
ZAIN UR-RAHMAN DISCIPLINE TAEKWONDO CLUB England England
Juniors male -55 kg (11)
Class A (5)
Aria Seyedi ORIGINAL TKD England England
Fernando Cortes GUL- Grupo Uniao Lebrense Portugal Portugal
Feyi Pearce Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Josh Furniss SHEFFIELD TAEKWONDO ACADEMY England England
Thangaes Waran Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (4)
FAROZ NOORI BOZDAG TAEKWONDO England England
Joshua Kane Future England England
Muttaqir Rahman Hadri Taekwondo England England
Tawan Sirpan SACREMENTO TKD CLUB Great Britain Great Britain
Class C (2)
Barsat Baniya SUNWAR TAEKWONDO CLUB England England
Jordan Bari GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -59 kg (9)
Class A (5)
Alex Mascarenhas GOLDEN EAGLE TKD England England
Callum Parkes Kang Han England England
Jamie Wright Sport Taekwondo Plymouth England England
Peter Kenvyn Halton Taekwondo England England
luke rob Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Gurpreet Singh GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
OLIVIERA WILSON DISCIPLINE TAEKWONDO CLUB England England
Class C (2)
Ali Nazar ORIGINAL TKD England England
Jordan Bari GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -63 kg (7)
Class A (5)
Jordan Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Kane Atkinson GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Michael Vink Vu JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Saeed Karimi SURVIVOR TKD England England
THOMAS GATER TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (2)
Danyal Hussain Hadri Taekwondo England England
Irfan Sirajudeen GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -68 kg (7)
Class A (5)
ATILA KILICASLAN BOZDAG TAEKWONDO England England
Jacob Barnett QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Madhi Massumi ORIGINAL TKD England England
Michael Croft TEAM TAEKWONDO United Kingdom United Kingdom
Noah Lanz Akademie des Sports e. V. Germany Germany
Class B (2)
FAZAD NOORI BOZDAG TAEKWONDO England England
Moussa Siklawi St Katherines TKD England England
Juniors male -73 kg (2)
Class A (1)
Mason Frizelle Kang Han England England
Class B (1)
Miguel Coelho SACREMENTO TKD CLUB Great Britain Great Britain
Juniors male +78 kg (1)
Class C (1)
Jamahl Clouden SURVIVOR TKD England England
Juniors female -42 kg (8)
Class A (5)
Abigail Stones TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Erica Dulay BTS Great Britain Great Britain
Katie Bradley South Hams TKD Great Britain Great Britain
Lauren WILLETT (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Natasha Burdock QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (2)
Ifrah Hussain Hadri Taekwondo England England
OLIVIA HARRISON pulse tkd Great Britain Great Britain
Class C (1)
Lucy Cotrell ICHON TKD England England
Juniors female -46 kg (4)
Class A (3)
Beth Worthington South Hams TKD Great Britain Great Britain
Lauren Wilkinson BROTHERHOOD TAEKWONDO FOUNDATION England England
Silje Pettersen Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Class B (1)
Mariana Braz GUL- Grupo Uniao Lebrense Portugal Portugal
Juniors female -49 kg (6)
Class A (5)
Aneila Afsar Team Ultimate Great Britain Great Britain
Deveney Timmers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Georgia Barnes BTS Great Britain Great Britain
HOLLIE BEST - DUTTON TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Megan Smith Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
Atousa Faraji ORIGINAL TKD England England
Juniors female -52 kg (5)
Class A (5)
Anna Leigh Gratsa ALL STARS (WTA) Great Britain Great Britain
Demi Molloy TEAM QUEST Great Britain Great Britain
Georgina Wray KR Ali Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Holly Bousfield Halton Taekwondo England England
Sophie Savage ALL STARS (WTA) Great Britain Great Britain
Juniors female -55 kg (4)
Class A (3)
Marie Magnus Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Shanelle ROWE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
hollie rae bousfield Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Anju Lama GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors female -59 kg (5)
Class A (5)
Bodine Schoenmakers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Chloe Morley (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jennifer Marjason BTS Great Britain Great Britain
Kira Stretton ALL STARS (WTA) Great Britain Great Britain
Randi Dyngeland Keum Gang Taekwondo - Norway Norway Norway
Juniors female -63 kg (4)
Class A (2)
Abbie Hughes Halton Taekwondo England England
Katarzyna Grela RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (2)
Chloe Chan Wessex Taekwondo Association England England
Kiran Gabbi FUTURE England England
Juniors female -68 kg (2)
Class A (2)
Alexandar thomas FUSION TAEKWONDO England England
Nadia Becker SURVIVOR TKD England England
Juniors female +68 kg (4)
Class A (2)
Hannah Mayes QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sahar Ahmadi GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (2)
Chelsey Evans Team Ultimate Great Britain Great Britain
LUCY HAMMOND FUTURE England England
Seniors female -46 kg (1)
Class A (1)
Sheena Au-Yeung Wessex Taekwondo Association England England
Seniors female -49 kg (3)
Class A (3)
Amina Al-Mossawi JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Jennerie van Ingen Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Kanika You JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Seniors female -53 kg (2)
Class A (2)
Anna Leigh Gratsa ALL STARS (WTA) Great Britain Great Britain
Lottie Roberts Wessex Taekwondo Association England England
Seniors female -57 kg (4)
Class A (3)
Candice Bees TAEKWONDO CYMRU Wales Wales
Casey Mongelard JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Chloe Morley (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (1)
Noor Nazar ORIGINAL TKD England England
Seniors female -62 kg (8)
Class A (5)
Charlotte Warren QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Katarzyna Grela RAMSGATE OLYMPIC TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Katherine Paes Irish National Team Ireland Ireland
Tanwen Summers TAEKWONDO CYMRU Wales Wales
lois woolley buzz England England
Class B (3)
JILL HARRISON pulse tkd Great Britain Great Britain
Saba Akbar Hadri Taekwondo England England
Sophie Carr Wessex Taekwondo Association England England
Seniors female -67 kg (3)
Class A (2)
Joy GREENWOOD AWTC England England
Sarah Linnell-Stocks Wessex Taekwondo Association England England
Class B (1)
Felicity Meik TEAM DJB England England
Seniors female -73 kg (1)
Class A (1)
Sorn Davin Cambodia National Team Cambodia Cambodia
Seniors male -54 kg (2)
Class A (2)
Jay Bae Dorset Taekwondo Assosciation England England
Luke Millar Team Ultimate Great Britain Great Britain
Seniors male -58 kg (10)
Class A (7)
Ahmed Said OUFKIR Yakoub El Mansour Morocco Morocco
Andrew Taylor SPORT TKD PLYMOUTH England England
Arkan Bayati Chung Yong Great Britain Great Britain
Ashley Hutton Team Ultimate Great Britain Great Britain
Moutalib Majdoub Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Narendran Murralidharan TEAM DJB England England
slim izza Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (3)
Deen Ramjan Hadri Taekwondo England England
Mothiur Rahman Hadri Taekwondo England England
Shah Miah Hadri Taekwondo England England
Seniors male -63 kg (15)
Class A (12)
Ahmad Nizari SPITFIRE England England
Chris Cocker TEAM TAEKWONDO United Kingdom United Kingdom
Jay Patel Chung Yong Great Britain Great Britain
Jibreel Malik Empsi England England
Jordan Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Mohzam Ali DRAGON TAEKWONDO England England
Palmer Delroy JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Paulius Kairaitis Chung Yong Great Britain Great Britain
Richard Rathod TEAM TAEKWONDO United Kingdom United Kingdom
Waseem Tabib St Katherines TKD England England
Waseem Tabib St Katherines TKD England England
lIad Saoudi BOZDAG TAEKWONDO England England
Class B (2)
Louis Loveridge RTA TIGERS England England
Usman Ali Hadri Taekwondo England England
Class C (1)
Jordon Zweers ICHON TKD England England
Seniors male -68 kg (11)
Class A (8)
AMARIT KALSI FUTURE England England
Erandi Olympio JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Jacob Barnett QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
John Steele Team Ultimate Great Britain Great Britain
Lewis Houston Future England England
Michele Papa polisportiva Materdei Italy Italy
Ricardo Nobre GUL- Grupo Uniao Lebrense Portugal Portugal
Winston Arnold Shadow England England
Class B (1)
Omar Tarif JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Class C (2)
Daryll Ellick Hadri Taekwondo England England
Liam Ferrigan TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Seniors male -74 kg (10)
Class A (9)
BRADLEY ABEYTA FUTURE England England
Ben Haines BTS Great Britain Great Britain
Carl Atkinson Dorset Taekwondo Assosciation England England
Chris Reacq Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Jack Parkin ALL STARS (WTA) Great Britain Great Britain
James Allen Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Mas Frizelle Kang Han England England
Osita Arusiuka-Hill JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Woong Ki Kim Dorset Taekwondo Assosciation England England
Class B (1)
Ryan Taylor TEAM DJB England England
Seniors male -80 kg (7)
Class A (4)
Alex Mindry Sanshin Taekwondo England England
Hamza Haraga Dorset Taekwondo Assosciation England England
John Smallbone Hadri Taekwondo England England
Julien Buscicchio JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Class B (2)
Hal GREENWOOD AWTC England England
Pedro Maia GUL- Grupo Uniao Lebrense Portugal Portugal
Class C (1)
Chris Swanborough Team Ultimate Great Britain Great Britain
Seniors male -87 kg (10)
Class A (7)
Aleks Klimanovs SPITFIRE England England
Alex Kay Dorset Taekwondo Assosciation England England
CADE MURPHY FUTURE England England
Machin Swedrynzski BTS Great Britain Great Britain
Richard Fairhurst Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Vadims Gruznovs SPITFIRE England England
belkasim elahmir Libya team Libya Libya
Class B (2)
Philip Jones Hadri Taekwondo England England
Rui Rodrigues GUL- Grupo Uniao Lebrense Portugal Portugal
Class C (1)
Jeremy Browne Hadri Taekwondo England England
Seniors male +87 kg (7)
Class A (6)
Giuseppe Iadicicco polisportiva Materdei Italy Italy
Marcin Tata Dorset Taekwondo Assosciation England England
Oliver Thornton QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Terry Cooper RTA TIGERS England England
Vincenzo Iadicicco polisportiva Materdei Italy Italy
abdelnaser elaseltami Libya team Libya Libya
Class B (1)
Colin Boxshall Wessex Taekwondo Association England England
Veterans male -68 kg (1)
Class B (1)
Darren Waldock BTS Great Britain Great Britain
Veterans male -80 kg (3)
Class A (2)
Andree Holland Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Matt HOBBS AWTC England England
Class B (1)
Dave Palmer Wessex Taekwondo Association England England
Veterans male -87 kg (1)
Class A (1)
Marcos Polo JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Veterans male +87 kg (2)
Class A (2)
KARL MURPHY FUTURE England England
Lee Beckwith Hadri Taekwondo England England
V.I.P. male -68 kg (2)
Class A (2)
Cedric Chan Wessex Taekwondo Association England England
mali burke buzz England England
V.I.P. male -80 kg (1)
Class B (1)
Joe Madden WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
V.I.P. male -87 kg (1)
Class A (1)
Mike POPLETT AWTC England England
V.I.P. male +87 kg (2)
Class A (1)
Andrew Kipping Future England England
Class B (1)
Ian Hannah WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain