Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Open Tapia Technical 2012

  • Tournament dates
  • 17 November 2012
  • Deadline
  • 11 November 2012
  • Competitors
  • 190 / 250
  • Location
  • de Ruivert 3
  • 5342CM
  • Oss
  • Netherlands Netherlands

Downloads

Draw A-classDraw A-class
Draw B-C-classDraw B-C-class
InformationInformation
PoollistsPoollists
Time Schedule / TijdschemaTime Schedule / Tijdschema

Results

All resultsAll results

Competitors (190)

Class C (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Abdul Wahid Hakimi MaleMale Dim-dojang Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Abigail HOEYBERGHS FemaleFemale Taegeuk Ophoven Belgium Belgium
Class A (2)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Alex Bakkers MaleMale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
ALI AMADGHOUS MaleMale yaakoub El Manssour Morocco Morocco
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Amy van Sluisveld FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Amy van Blitterswijk FemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Andrew Istanto MaleMale SC Ilyo Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (2)
Angel Diva Cristal FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Angela Batelaan FemaleFemale Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Angelique Agterberg FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Female (1)
Angelique Schoenmakers FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Anisa Ben Jeddi FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Anouk Molhuizen FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 2 Male (1)
Ata Alavi MaleMale Ata Olympic Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Bart Sanders MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Bas Meder MaleMale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Bilal Zaazouz MaleMale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Bo-Anne Van Egmond FemaleFemale Dun Hong Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Borre Meskers MaleMale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Boyd Hagebeek MaleMale Shijak Taekwondo Haaglanden Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Bram Beckers MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Brandon Versteeg MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Brandy Lepelblad FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Britte LIjnen FemaleFemale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Cassy van Wanrooij FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Charlotte Noorloos FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Cindy Lans FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Cinnamon Zapletal FemaleFemale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Claudia van Gestel FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Clemens Delsink MaleMale Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Daniel Lovric MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Danine Janssen FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Danique Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Debbie Blitterswijk FemaleFemale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Denzel Walschots MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Devin Ben Jeddi MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Dewi van der Weide FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Diesel Hulsenboom MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Dylan Treur MaleMale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Elise Koo FemaleFemale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class B (6)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (2)
Ellen Raymaekers FemaleFemale Keumgang Tienen Belgium Belgium
Eva Schuurmans FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (2)
Evy Mulders FemaleFemale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Femke Winkelmolen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Female (1)
Francien Baltussen FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Male (1)
Frank Kremers MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Gabriel Kawarmala MaleMale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Gabrielle Coffa FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Gaby van der Star FemaleFemale Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Gaby Van der palm FemaleFemale Dun Hong Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Geline Kouwenberg FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Male (1)
Gerard van den Brand MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Guillermo de Ruiter MaleMale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Guusje van Gurp FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 2 Male (1)
Hans Beulen MaleMale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Ian van Beek MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Iris van Schagen FemaleFemale Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Pupils / Pupillen Female (2)
Jamie Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Jamie-Lee Jacobs FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Jana Roelants FemaleFemale Keumgang Tienen Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Jana Smets FemaleFemale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Master 1 Male (1)
Jean-Paul Swerts MaleMale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Jenny Hardy FemaleFemale Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class A (4)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Jessica Lans FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Female (1)
Jessica Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Jessie Rampaert FemaleFemale Chung Gun vzw Belgium Belgium
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Jessy Berghout MaleMale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Jill Opdam FemaleFemale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Joel van der Weide MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Joep Peters MaleMale Dim-dojang Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Jules Jacobs MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Juliana Langens FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (2)
Jun Hee Blok MaleMale Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Justin Versteeg MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Kashan Alidjan MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Kenneth Beckers MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Kevin Wiggers MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Kieran Kalikadien FemaleFemale Choi - D0 - Kwan Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Kimberly Engels FemaleFemale Dim-dojang Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Kimberly Stroobands FemaleFemale Jeong-Sin Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
kristelle warnon FemaleFemale taekwondo wallonie club Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Lien Verhaert FemaleFemale Jeong-Sin Belgium Belgium
Class A (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Liena Willems FemaleFemale Keumgang Tienen Belgium Belgium
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Lotte de Haas FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Lotte van Avezaath FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (2)
Louise van der Vhee FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Luna van Geffen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Lynn Wiggers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Maja Koloczek FemaleFemale SEONGONG Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Manuel Koot MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Master 2 Male (1)
Marc Raymaekers MaleMale Keumgang Tienen Belgium Belgium
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Marije van Rijswijk FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (3)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Female (1)
Marion Hartlieb FemaleFemale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Male (1)
Martin Smit MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Mattho Mandersloot MaleMale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Max Babic MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Melanie Kocken FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Melia Hus FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Melissa Versteeg FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Melissa Engels FemaleFemale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Melissa Brink FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (2)
Merdan Kaya MaleMale Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Michael Rosa MaleMale Taekwondo Centrum Alkmaar Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Michelle Lans FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Male (1)
Mirco Bax MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Misha Sommers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Mohammed Souabi MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Master 1 Female (1)
Nadine Moreels FemaleFemale Keumgang Tienen Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Nandi Verberne FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Natalia Swiderska FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Natascha Merkx FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Nicky Peeters FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 2 Male (1)
Nico Bakkers MaleMale Taegeuk Ophoven Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Noa Verlijsdonk FemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 3 Male (1)
Othmar Verveer MaleMale Taekwondo-papendrecht Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (1)
Otto van Hulst MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
pascalle van Lokven FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Patricia Siepel FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Male (1)
Peter Driel van MaleMale Taekwondo-papendrecht Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Master 2 Male (1)
Peter Dibbets MaleMale Taekyon Netherlands Netherlands
Individual - Master 3 Male (1)
Piet Wolffs MaleMale Taekyon Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (1)
Pieter van Vugt MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Rachel Van der Vhee FemaleFemale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Randy den Braven MaleMale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Female (1)
Rebecca Atmoredjo FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Richard de Jongh MaleMale Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Rick Verlind MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (3)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Rim Zinbi FemaleFemale SEONGONG Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Male (1)
Rob Janssen MaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - Master 3 Male (1)
Robert Poublon MaleMale Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - Master 1 Male (1)
Roger Joosten MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Romario Soekandar MaleMale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Juniors / Junioren Female (2)
Romy den Teuling FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Rory van der Meijden FemaleFemale SC Ilyo Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Rowen Stevens FemaleFemale Taegeuk Ophoven Belgium Belgium
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Roxanna Leadbeater FemaleFemale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Youth / Jeugd Male (1)
Roy van Wanrooij MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Sahel Katawazi MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Said Souabi MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 2 Male (1)
SAID RAJI MaleMale yaakoub El Manssour Morocco Morocco
Class B (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Sandjana Mahadew FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (1)
Santosh Hira MaleMale SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Pupils / Pupillen Male (1)
Sawan Kalikadien MaleMale Choi - D0 - Kwan Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Sebastiaan Henskens MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Individual - Senior 2 / Senioren 2 Male (1)
Sebastiaan Sprengers MaleMale Dun Hong Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Youth / Jeugd Female (1)
Senne Meskers FemaleFemale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Silvio van der Puil MaleMale Choi - D0 - Kwan Netherlands Netherlands
Class A (3)
Individual - Master 1 Male (1)
Silvo Hoeks MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Master 1 Female (1)
Simone van der Zeeuw FemaleFemale ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Stijn Vermeiren MaleMale Chung Gun vzw Belgium Belgium
Class B (1)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Female (1)
Tara Van Looy FemaleFemale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Class A (2)
Individual - Senior 1 / Senioren 1 Male (2)
Theo van de Molengraft MaleMale Taekwondoschool R.M.G. Netherlands Netherlands
Thom van de Klundert MaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Thomas Kieronski MaleMale Taekwondo Limburg Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Ties van den Wijngaard MaleMale Choi - D0 - Kwan Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Juniors / Junioren Male (1)
Tim de Haas MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Virashna Moelchand FemaleFemale Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - Master 1 Female (1)
Wiang Wijkhuizen FemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - Pupils / Pupillen Female (2)
Yara Sommers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Yasmin Brussee FemaleFemale Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (5)
Individual - Juniors / Junioren Female (1)
Yasmine De Roover FemaleFemale Jeong-Sin Belgium Belgium
Individual - Aspirants / Aspiranten Male (1)
Yassin Lechheb MaleMale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Individual - Aspirants / Aspiranten Female (1)
Zoe Walschots FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - Master 2 Female (1)
Zoraida Wederfoort FemaleFemale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Pair - Pair 2 / Paar 2 (1)
Roger Joosten
Francien Baltussen
MaleMaleFemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (1)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Gabriel Kawarmala
Guusje van Gurp
MaleMaleFemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class A (2)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Kashan Alidjan
Jessica Lans
MaleMaleFemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Luna van Geffen
Joel van der Weide
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Misha Sommers
Justin Versteeg
FemaleFemaleMaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Said Souabi
Lotte van Avezaath
MaleMaleFemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (1)
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Lotte de Haas
Manuel Koot
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Pair - Pair 2 / Paar 2 (1)
Nadine Moreels
Marc Raymaekers
FemaleFemaleMaleMale Keumgang Tienen Belgium Belgium
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Natascha Merkx
Max Babic
FemaleFemaleMaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Daniel Loveric
Natalia Swiderska
MaleMaleFemaleFemale Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class A (2)
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Romario Soekandar
Rachel van der Vhee
MaleMaleFemaleFemale TC Soekandar Netherlands Netherlands
Pair - Pair 2 / Paar 2 (1)
Angelique Schoenmakers
Rob Janssen
FemaleFemaleMaleMale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Pair - Pair Aspirants / Paar Aspiranten (1)
Dewi van der Weide
Roy van Wanrooij
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class A (4)
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Gabrielle Coffa
Sebastiaan Henskens
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Pair - Pair 2 / Paar 2 (2)
Marion Hartlieb
Sebastiaan Sprengers
FemaleFemaleMaleMale TS Hilversum Netherlands Netherlands
Wiang Wijkhuizen
Silvo Hoeks
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Pair - Pair 1 / Paar 1 (1)
Louise van der Vhee
Thom van de Klundert
FemaleFemaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Team - Team 1 (1)
Melissa Versteeg
Patricia Siepel
Amy van Sluisveld
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Team - Team Aspirants / Team Aspiranten (1)
Tim Chermin
Armadillo Hildebrand
BIlal Zaazouz
MaleMaleMaleMaleMaleMale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class A (2)
Team - Team 1 (2)
Luna van Geffen
Lotte de Haas
Gabrielle Coffa
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Sebastiaan Henskens
Manuel Koot
Joel van der Weide
MaleMaleMaleMaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (1)
Team - Team Aspirants / Team Aspiranten (1)
Diesel Hulsenboom
Devin Ben Jeddi
Kevin Wiggers
MaleMaleMaleMaleMaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Team - Team Aspirants / Team Aspiranten (1)
Juul Vrijhoeven
Angel Diva Cristal
Marije van Rijswijk
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class B (2)
Team - Team Aspirants / Team Aspiranten (2)
Jamie Vossen
Danique Vossen
Nandi Verberne
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Arjen Langens
Nigel Timmers
Sahel Katawazi
MaleMaleMaleMaleMaleMale Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (1)
Team - Team Aspirants / Team Aspiranten (1)
Brandy Lepelblad
Laila Akrim
Sanae Akrim
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands