Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Indoor Brussels 2012

  • Tournament dates
  • 8 December 2012
  • Deadline
  • 5 December 2012
  • Competitors
  • 406 / 430
  • Location
  • 3, Rue-Roger van der Weyden-straat
  • 1000
  • Brussel
  • Belgium Belgium

Downloads

InformationInformation

Results

All resultsAll results

Competitors (406)

Pupils female -24 kg (2)
Class B (2)
Diana Khalaf Königsborner SV Germany Germany
kimberly waal ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Pupils female -27 kg (2)
Class B (2)
Celina Bax Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Marie De Visscher koryo moorsel Belgium Belgium
Pupils female -30 kg (2)
Class B (2)
Chaimae Madrane DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
lehhit fatima zahra kwan Belgium Belgium
Pupils male -24 kg (4)
Class B (4)
Csongor Székely Königsborner SV Germany Germany
Lani Van Keymeulen koryo moorsel Belgium Belgium
Santo Manna korea club houdeng Belgium Belgium
batehaev akhmed kwan Belgium Belgium
Pupils male -27 kg (5)
Class B (5)
Julian Djebari korea club houdeng Belgium Belgium
Mathis De Brouwer korea club houdeng Belgium Belgium
Ryan Hamdaoui Fasung Belgium Belgium
azahaf mohamed kwan Belgium Belgium
mohamed madrane DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Pupils male -30 kg (7)
Class A (1)
lehhit abdel nour kwan Belgium Belgium
Class B (6)
Abed Nairoukh or team - ahi yehuda Israel Israel
Alexei Ten taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Aurelien Fernandes korea club houdeng Belgium Belgium
Quentin Verbeeck korea club houdeng Belgium Belgium
Suleman Khalaf Königsborner SV Germany Germany
nori naoufal kwan Belgium Belgium
Pupils male -34 kg (6)
Class A (2)
Murray Donaldson Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
Ryan Richardson Premierki taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class B (4)
Allessio Trizio korea club houdeng Belgium Belgium
DIEGO MOREN PAZ TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
Lays Alachkr koryo moorsel Belgium Belgium
akel souleyman kwan Belgium Belgium
Pupils male -39 kg (3)
Class B (3)
Carlo Alba korea club houdeng Belgium Belgium
Kevin Devilers TKD Stengefort Luxembourg Luxembourg
Sargis Poghosyan taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Cadets female -28 kg (1)
Class B (1)
Patrizia Cau POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
Cadets female -32 kg (6)
Class A (5)
Alba Delussu POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
Angel Podevijn koryo moorsel Belgium Belgium
Caitlin McEneaney Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
Emma chapman buzz England England
Saskia Erlenkötter SUS Sichtigvor e.V Germany Germany
Class B (1)
Grazia Meloni POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
Cadets female -36 kg (8)
Class A (6)
Amber Van Rompay ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
CAROLA GIORDANO CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
Ezgi Eraslan SEONGONG Netherlands Netherlands
Tiffany Devilers Luxembourg National Team Luxembourg Luxembourg
VERONICA PAU CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
nikita dalla vedova KUKKIWON-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Class B (2)
IMANE ZOUAK MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Yara Lievens taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Cadets female -40 kg (8)
Class A (5)
Ioanna Andreopoulou A.S. FILIPPOS ALEXANDRIAS Greece Greece
Laura Jane Bellis buzz England England
Noa Verlijsdonk Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Noemi Gantois Chin Dojang Belgium Belgium
Youssra El Boujjoufi Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (3)
Chloe Verbeeck korea club houdeng Belgium Belgium
Jaimely Meerschaert taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Zeynep Khazhbikarova taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Cadets female -45 kg (6)
Class A (4)
Jeavonne Satter Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Jennifer Urbain korea club houdeng Belgium Belgium
Karina Musawi SUS Sichtigvor e.V Germany Germany
Tiegan McVey Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
Class B (2)
Andrea Green Team Rora Norway Norway Norway
Denise Ten Tije Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Cadets female -57 kg (4)
Class A (4)
Janneke Rob Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
MARTA MATTESU CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
Rebecca McGowan Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
Sonia Pieters korea club houdeng Belgium Belgium
Cadets male -28 kg (4)
Class A (1)
khay yassine kwan Belgium Belgium
Class B (3)
Kevin Vanheede taekwondo phoenix club Belgium Belgium
Amine Diouif DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Loriano Bilegi korea club houdeng Belgium Belgium
Cadets male -32 kg (13)
Class A (8)
Antonio Andreopoulou A.S. FILIPPOS ALEXANDRIAS Greece Greece
Arnau Gomez ANDORRA NATIONAL TEAM Andorra Andorra
Azamat Khotchubarov taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Delano de Waal ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Kevin Perez ANDORRA NATIONAL TEAM Andorra Andorra
Raushen Hohmarrow Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Touijri anas MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
achaibi mohamed kwan Belgium Belgium
Class B (5)
AHMED SRII MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Luca Cordisco korea club houdeng Belgium Belgium
MOHAMED EL MALLOULI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
MOHCINE CHEBAA MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Zakaria Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets male -36 kg (8)
Class A (5)
Ahmet Baris Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Armaan Sahebali SEONGONG Netherlands Netherlands
MARCELLO LISCI CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
Nour-eddime Oulad Moussa TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Rick Baks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class B (3)
Branko Hoebeke Sin Nyon Oudenaarde Belgium Belgium
Sameer Akthar Chin Dojang Belgium Belgium
Suliaman soek TC Soekandar Netherlands Netherlands
Cadets male -40 kg (18)
Class A (11)
ANTOINE DUPONT Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Brayan Rainoldi korea club houdeng Belgium Belgium
Cesare Cau POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
JEANCY MANGUNGU KABINDA DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Jesse Bruggeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Mortaza Sharifi Chin Dojang Belgium Belgium
Nasser El Boujjoufi Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Ouassim El Abdellaoui Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Sven Reefman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Thomas Bonsignore korea club houdeng Belgium Belgium
Turpal-Ali Sjeptukaev Sin Nyon Oudenaarde Belgium Belgium
Class B (7)
Anass Azdad Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Conor Kipping Premierki taekwondo United Kingdom United Kingdom
Dor Vadislavsky or team - ahi yehuda Israel Israel
KAMAL ABDELLAOUI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Luuk Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Matteo Tabbuso korea club houdeng Belgium Belgium
Mohssin Madrane DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Cadets male -45 kg (14)
Class A (9)
Badr Achab Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Dion Richardson Premierki taekwondo United Kingdom United Kingdom
Enrico Goethals taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Gabriel Kaya Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Nathan Kerr Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
Tobias Kinzel SUS Sichtigvor e.V Germany Germany
Yassin Sadik Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
betim rama KUKKIWON-luxembourg Luxembourg Luxembourg
keti younes kwan Belgium Belgium
Class B (5)
Arne De Bruyne Chin Dojang Belgium Belgium
Chiel Nijhuis Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Joel Wispels Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Lom-Ali Sjeptukaev Sin Nyon Oudenaarde Belgium Belgium
OUSSAMA BENCHAALI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Cadets male -51 kg (8)
Class A (5)
Callum Wong Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
Rewien Kasi TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Stephen McVey Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
Yassine El Khouakhi Taekwondo Akabbouz Netherlands Netherlands
seye seidy kwan Belgium Belgium
Class B (3)
Diego Anzallo korea club houdeng Belgium Belgium
ISSA GAVAGE MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
kai gilling KUKKIWON-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Cadets male -57 kg (2)
Class B (2)
LIHEMDI DAOUD MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
ramhani jaber kwan Belgium Belgium
Juniors male -45 kg (11)
Class A (7)
Berkay Akturk TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Joshua Oumorou Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Michael Bax Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Nabil Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
TARIK REZKI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Vincent Godei SEONGONG Netherlands Netherlands
el ouahabi soheib kwan Belgium Belgium
Class B (4)
Aschab Dzeitou taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Jonathan Gootkin or team - ahi yehuda Israel Israel
Toufik Amarkran SEONGONG Netherlands Netherlands
tim tannenbaum Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Juniors male -51 kg (12)
Class A (8)
Brayan Alzazar ANDORRA NATIONAL TEAM Andorra Andorra
Fahd Zaouia SEONGONG Netherlands Netherlands
HAMZAT ASUKHANOV taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Ibrahim Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Ibrahim Mavsarov korea club houdeng Belgium Belgium
Ilyas El Mallouki TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Salim Challouki taekwondo Kriss Belgium Belgium
Soufyan Akabbouz Taekwondo Akabbouz Netherlands Netherlands
Class B (4)
Danilo Vera POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
Mohammed Abarbie Taekwondo Akabbouz Netherlands Netherlands
Souleymane Bliki DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
ivar bouw Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Juniors male -55 kg (18)
Class A (15)
ALESSIO FARCI CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
Abdulkarim Yasakov Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Andrea Dujardin Ri Gam Team Belgium Belgium
GIUSEPPE LAMPIS CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
Gianluca Lostia POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
Henk Scholtens Sidokwan Netherlands Netherlands
Ismail Negro Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Kevin Rodriguez Monaco National Team Monaco Monaco
MOHAMMED REZKI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Mohamed Sadik Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Mohamed Amine Negro Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Nabil Ennadiri SEONGONG Netherlands Netherlands
Si Mohamed KETBI Fung Sing Belgium Belgium
Valton GULA MikeTM Belgium Belgium
schockmel lucky Luxembourg National Team Luxembourg Luxembourg
Class B (3)
LACHAPELLE JONATHAN TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
Younes El mofid DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Zaki Husseini taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Juniors male -59 kg (14)
Class A (10)
ABDELMOUNIM EL MADRARI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Filippo Cordedda TEAM SARDEGNA Italy Italy
Giampiero Daga POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
HOCINE HAMIDA MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Hossam Sadik Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Jonathan Urbain korea club houdeng Belgium Belgium
Mattheuw Mathoera TC Soekandar Netherlands Netherlands
Mohamed Elmesbahi Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
STEFANO PAU CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
Vianney Pettiau Ri Gam Team Belgium Belgium
Class B (4)
Hashmet Fazli taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Ilias Yachou taekwondo Kriss Belgium Belgium
Ismael Amro Zaki Taekwondo Akabbouz Netherlands Netherlands
MANSOUR BORCHASVIELE taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Juniors male -63 kg (11)
Class A (11)
Adlan Ilyasov taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Davey de Groot ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Edouard Dourdin Taekwondo Club Villeneuvois France France
Eyal Movshovitz or team - ahi yehuda Israel Israel
Fatih Ural Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
JAWAD BENCHAALI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Kawa Jan ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
Mitchell Slegers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Oussama Benali Taekwondo Club Villeneuvois France France
Yassine Choaibi Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
bicheler esteban Luxembourg National Team Luxembourg Luxembourg
Juniors male -68 kg (15)
Class A (12)
ARNOLD NKOY MOKOMO DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Ahmadullah Kakar Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Andrea Bussu POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
Ayoub Aarab Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
BENOIT HANNART MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Boris Ruiz ANDORRA NATIONAL TEAM Andorra Andorra
Elliot Branier Taekwondo Club Villeneuvois France France
Joep Janssen TSV Yoo Sin Netherlands Netherlands
Jorge Gonzalez ANDORRA NATIONAL TEAM Andorra Andorra
Kaz Van Malssen Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Kristian Zomer Sidokwan Netherlands Netherlands
ahmad rasim kwan Belgium Belgium
Class B (3)
Nassim Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Shamil Ismailov Sin Nyon Oudenaarde Belgium Belgium
Theo Anzallo korea club houdeng Belgium Belgium
Juniors male -73 kg (8)
Class A (4)
Espen Solli Team Rora Norway Norway Norway
Jari Dekker Sidokwan Netherlands Netherlands
Lee Brown Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
MATTEO RUSSO CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
Class B (4)
Ali Kharaghanipour taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Anzor Guigaev Sin Nyon Oudenaarde Belgium Belgium
Orjan Berg Team Rora Norway Norway Norway
ayman atif elidrissi DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Juniors male +78 kg (4)
Class A (4)
Michiel Hoogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Mohamed Boutasghount TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Oussama Asrih Taekwondo Akabbouz Netherlands Netherlands
wiebe jeurissen KUKKIWON-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Juniors female -44 kg (2)
Class A (2)
Kine Kolaas Almvik Team Rora Norway Norway Norway
Mathilde Dourdin Taekwondo Club Villeneuvois France France
Juniors female -46 kg (6)
Class A (6)
Kiki Cobussen Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Luana Bussu POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
MARTA LISCI CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
Margot Gantois Chin Dojang Belgium Belgium
Mehtap Erslan SEONGONG Netherlands Netherlands
Sophie Hasser Luxembourg National Team Luxembourg Luxembourg
Juniors female -49 kg (4)
Class A (2)
Amelie Richard korea club houdeng Belgium Belgium
ROSA KELEKU DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Class B (2)
BRENDA MAHONZA DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Laura Verbeke taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Juniors female -52 kg (3)
Class A (2)
Elita Mavsarova korea club houdeng Belgium Belgium
Hafsa El Baroud Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (1)
Basma Yaacoubi Taekwondo Akabbouz Netherlands Netherlands
Juniors female -55 kg (9)
Class A (5)
Abigail Vanhoorickx Chin Dojang Belgium Belgium
Chantal Slegers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Houda Noor el Houda Taekwondo Club Villeneuvois France France
LISA HELLEBUYCK Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Rita Hermann Königsborner SV Germany Germany
Class B (4)
Neelam Gajadin Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
SIGA GAVAGE MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Shunit Bergson or team - ahi yehuda Israel Israel
melissa martinet Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Juniors female -59 kg (4)
Class A (4)
Bodine Schoenmakers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
FRANCESCA PILLONI CENTRO TKD SAN SPERATE Italy Italy
GRADI KAMUANYA DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Marianne Snickers korea club houdeng Belgium Belgium
Juniors female -63 kg (4)
Class A (1)
Lot Van Malssen Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class B (3)
DIKRA LAMROUJI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Lena Ebbing Baek-Ho-Borken Germany Germany
hellen vd poel ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Juniors female -68 kg (4)
Class A (4)
Ase Lovise Nesso Team Rora Norway Norway Norway
BUSRA DOGAN Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
CAROLINE PLENNVAUX Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Jessica Stolk TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Seniors female -46 kg (5)
Class A (5)
Ahiliya Karia Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Kimberley Kampman Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Maryam Ismaili MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Mor Ofer or team - ahi yehuda Israel Israel
PARKER BOLILI DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Seniors female -49 kg (6)
Class A (6)
Barbara Plovie Chin Dojang Belgium Belgium
Elena Gomis Club Universidad de Valencia Spain Spain
Jessica Rovira ANDORRA NATIONAL TEAM Andorra Andorra
Kadoudja Niar Taekwondo Club Villeneuvois France France
Marine FALLETTA bron taekwondo France France
Rajaa Bouzouina An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Seniors female -53 kg (5)
Class A (5)
Esrin Akturk TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Khadija El Baroud Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Laura Sweeney Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
Pricilla Wammes Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
SEPHORA BAELENGE DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Seniors female -57 kg (5)
Class A (4)
Ana Casabella ANDORRA NATIONAL TEAM Andorra Andorra
Bineta Diedhiou SENEGAL Senegal Senegal
Kubra Okayben Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Romy van Noije Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (1)
Mariam Popal Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Seniors female -62 kg (5)
Class A (4)
Esaya Vandenabeel taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Nora El Hadi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Rebeca Giner Club Universidad de Valencia Spain Spain
lisa zangarini KUKKIWON-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Class B (1)
Yosra ABOUHAMID taekwondo phoenix club Belgium Belgium
Seniors female -67 kg (4)
Class A (4)
Faniang Dieye SENEGAL Senegal Senegal
Jessica Stolk TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Katrien Drieskens Sin Nyon Oudenaarde Belgium Belgium
OUMNIA DAKKOUN MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Seniors female -73 kg (4)
Class A (4)
Chantal Maas Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Hacer Tac taekwondo Kriss Belgium Belgium
Monica Wink Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Moran Rozenberg or team - ahi yehuda Israel Israel
Seniors female +73 kg (1)
Class A (1)
flavia prandina KUKKIWON-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Seniors male -54 kg (6)
Class A (6)
ABDELILAH EL MADRARI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Azzeddin Zaitouni Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Guy Shimon or team - ahi yehuda Israel Israel
Jeremiah Serhalay Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
MIKAEL KALIKAT DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Zouhier Taibi TC Soekandar Netherlands Netherlands
Seniors male -58 kg (6)
Class A (5)
Anwar Zinbi SEONGONG Netherlands Netherlands
COCO KOLELA DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Mohamed Aoulad Sellam Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Norbert Székely Königsborner SV Germany Germany
SAMIR SEFKAME MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Class B (1)
fransico da gruz KUKKIWON-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Seniors male -63 kg (18)
Class A (16)
Arbnor Bajra taegeug ans Belgium Belgium
Bob TSHIMANGA DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
CEDRICK BOTALATALA DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Caner Sucuoglu Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Fardin Jazil taekwondo Kriss Belgium Belgium
Fatih Ural Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Javier Latorre Club Universidad de Valencia Spain Spain
Kiavash Mohammadi Maaf taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Martino Bussu POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
Mathieu Caty Imjin Academy Belgium Belgium
Mohamed Dindin Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Montasar Hamdi London Taekwondo Academy England England
Mourad Laachraoui Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Naim Ahmadzai taekwondo Kriss Belgium Belgium
Redouan Equarqoune taekwondo Kriss Belgium Belgium
Robert Robertson Caledonian Taekwondo Scotland Scotland
Class B (2)
Abderrahman Hamdaoui An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Jan VANGRINSVEN TaeKwonDo Koryo Gent Belgium Belgium
Seniors male -68 kg (27)
Class A (22)
Balla Dieye SENEGAL Senegal Senegal
Boris van der Meer ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Efrem Arbau POLISPORTIVA BARBAGIA OLLOLAI Italy Italy
ISSAM JADDI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
JuanAntonio Lopez Club Universidad de Valencia Spain Spain
Julien Gracco Luxembourg National Team Luxembourg Luxembourg
Kellian Plato Monaco National Team Monaco Monaco
Khuram Shah London Taekwondo Academy England England
MARC MBOMBO DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Martin Heinrichs TKD Stengefort Luxembourg Luxembourg
Melvin Willems taekwondo Kriss Belgium Belgium
Miguel Pla Club Universidad de Valencia Spain Spain
Mohammed El Khouakhi TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
OUSSAMA OUAICH MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Rafik Zohri Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
SAGESSE ABEDI KAMBOLE DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
SAMI SOUIFI L' ESPOIR SPORTIF DE CEBBALA Tunisia Tunisia
Shelton Klas TC Soekandar Netherlands Netherlands
Soufian Ouhammou MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Soufiane Achnine Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Tiago Dias Challenger Clube de Lourosa Portugal Portugal
soufiane ghazouani medioui taekwondo phoenix club Belgium Belgium
Class B (5)
Frédéric Ponnelle A.M.C.T.M France France
Jorge Samaniego Club Universidad de Valencia Spain Spain
Lenard Born Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Payam Mohammadi TaeKwonDo Koryo Gent Belgium Belgium
YASSIN ZOUAK MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Seniors male -74 kg (24)
Class A (18)
AYOUB QANOUN MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Hamza El Baroud Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Joel Remak Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Joeri Alles ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
Michael Doeksen Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
MiguelAngel Ceron Club Universidad de Valencia Spain Spain
Nico Henkel Baek-Ho-Borken Germany Germany
Pascal Niks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Robin Bouwman TSV Yoo Sin Netherlands Netherlands
Ronald Amona An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Ross Eden Vision Taekwondo Scotland Scotland
SADDAM AMRI L' ESPOIR SPORTIF DE CEBBALA Tunisia Tunisia
Tiago Costa Challenger Clube de Lourosa Portugal Portugal
Yassin Alla taekwondo Kriss Belgium Belgium
achaibi hamza kwan Belgium Belgium
khalifa khalid magomeni wushu Tanzania Tanzania
omar sebbata taekwondo phoenix club Belgium Belgium
yassine haddouch TKD ARTS MARTIAUX STADE AUXERROIS France France
Class B (6)
Daniel Timoteo Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Frederic Godart korea club houdeng Belgium Belgium
Linus Stadtler Baek-Ho-Borken Germany Germany
Michael Gagarin taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Roland Gombau Club Universidad de Valencia Spain Spain
yves müller KUKKIWON-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Seniors male -80 kg (15)
Class A (12)
Akram Sadykov taekwondo Kriss Belgium Belgium
FANFAN KIKIMA DRC NATIONAL TEAM (LEOPARDS) DR Congo DR Congo
Hans Massing TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Hayatullah Ahmadzai taekwondo Kriss Belgium Belgium
Kevin Philipp Sport-Treff-Helene Germany Germany
Mohamed Achmadov taekwondo Kriss Belgium Belgium
Robin Sinnesael Shan Club MONS Belgium Belgium
Stefan Zwegers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Stuart Smit Aruba National Team Aruba Aruba
Sylla Alassane congo(brazzaville) Morocco Morocco
Tanguy Darcon korea club houdeng Belgium Belgium
thomas aka Luxembourg National Team Luxembourg Luxembourg
Class B (3)
Andreu Colom Club Universidad de Valencia Spain Spain
Jonathan Wenner A.M.C.T.M France France
Martin van der Pol ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Seniors male -87 kg (7)
Class A (6)
Bata Augustin FRANCE NATIONAL TEAM France France
Baydir Badjoko Makanga taekwondo Kriss Belgium Belgium
Eljasidie Omar FRANCE NATIONAL TEAM France France
Mbar Ndiaye FRANCE NATIONAL TEAM France France
Michael Oogink Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Vlad Cosmin Koryo Tae Kwon Do England England
Class B (1)
Carlos Pena Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Seniors male +87 kg (8)
Class A (7)
Boulben Souleyman MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Hamoun Tajvar taekwondo club Kourosh Belgium Belgium
Kara Kuduret taekwondo Kriss Belgium Belgium
Mbow Seyni Ndiaye FRANCE NATIONAL TEAM France France
Patrick Jonker Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Robert Dannenberg Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Volkan Ozkeles Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Class B (1)
Martin Spaller Sport-Treff-Helene Germany Germany