Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

TBN District Kampioenschappen Zuid Poomsae

  • Tournament dates
  • 16 December 2012
  • Deadline
  • 10 December 2012
  • Competitors
  • 90 / 250
  • Location
  • Stadswegske 8
  • 6131 AG
  • Sittard
  • Netherlands Netherlands

Uitnodiging alleen voor TBN leden regio Zuid

Downloads

TijdschemaTijdschema
UitschrijvingUitschrijving

Results

Alle resultaten PoomsaeAlle resultaten Poomsae

Competitors (90)

Class B (1)
Individual - 14 - 17 jaar Female (1)
Amy van Sluisveld FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - 14 - 17 jaar Female (2)
Amy van Blitterswijk FemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Angelique Agterberg FemaleFemale TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Tot 7 jaar Female (1)
Aniek Moors FemaleFemale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - 8 - 10 jaar Female (1)
Anisa Ben Jeddi FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class G (1)
Individual - 40 - 49 jaar Female (1)
Anja Dolmans FemaleFemale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class B (4)
Individual - 14 - 17 jaar Male (1)
Bart Sanders MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - 11 - 13 jaar Male (2)
Beau Swendrowski MaleMale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Boaz Busman MaleMale Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Individual - 8 - 10 jaar Male (1)
Brandon Versteeg MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - 18 - 29 jaar Female (1)
carina tobben FemaleFemale Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Individual - 40 - 49 jaar Female (1)
Carole van Bergen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class B (4)
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Chaima Ouaissa FemaleFemale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Individual - 14 - 17 jaar Female (2)
Chantal Slijpen FemaleFemale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Charlotte Noorloos FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - 8 - 10 jaar Female (1)
Citlali de Rooij FemaleFemale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - 8 - 10 jaar Male (1)
Daan Cuipers MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Danine Janssen FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Danique Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 18 - 29 jaar Male (1)
Dennis Beulen MaleMale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - 8 - 10 jaar Male (2)
Devin Ben Jeddi MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Diego Swendrowski MaleMale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Individual - 11 - 13 jaar Male (1)
Diesel Hulsenboom MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 30 - 39 jaar Female (1)
Elke de Gram FemaleFemale Chön Ji Kwan Tiel Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Fanuelle Tummers FemaleFemale Ts Hwarang Geleen. Netherlands Netherlands
Individual - 14 - 17 jaar Female (1)
Femke Winkelmolen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 11 - 13 jaar Male (1)
Francisco de Rooij MaleMale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - 40 - 49 jaar Male (1)
Frank Kremers MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - 40 - 49 jaar Male (1)
Frits Schaafsma MaleMale Taekyon Netherlands Netherlands
Individual - 14 - 17 jaar Male (1)
Guus Caris MaleMale Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Class A (3)
Individual - 50 - 59 jaar Male (1)
Hans Beulen MaleMale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Individual - 40 - 49 jaar Male (2)
Henri Boelens MaleMale Taekyon Netherlands Netherlands
Hub Brouns MaleMale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class B (5)
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Ilja Bus FemaleFemale Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Individual - 8 - 10 jaar Female (2)
Iza ten Hoedt FemaleFemale Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Jamie Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - 14 - 17 jaar Male (1)
Jannick Swanen MaleMale Taekwondoschool R.M.G. Netherlands Netherlands
Individual - 8 - 10 jaar Male (1)
Jay Suhanto MaleMale Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Class A (2)
Individual - 30 - 39 jaar Female (1)
Jessica Vossen FemaleFemale Taekwondo Meijel Netherlands Netherlands
Individual - 14 - 17 jaar Male (1)
Joey Eleveld MaleMale Taekwondo Academy Parkstad Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Jolijn Jansen FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (4)
Individual - 11 - 13 jaar Male (2)
Justin Versteeg MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Kevin Wiggers MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Kim Schriever FemaleFemale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Individual - 11 - 13 jaar Male (1)
Koen van de Wouw MaleMale Taekwondo vereniging Garuda Waalwijk Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - 11 - 13 jaar Male (1)
Koen Moors MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Linda Schaafsma FemaleFemale Taekyon Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - 18 - 29 jaar Male (1)
Luuk Schuring MaleMale Hwarang Merkelbeek Netherlands Netherlands
Individual - Tot 7 jaar Female (1)
Lynn Wiggers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 14 - 17 jaar Male (1)
Martin Bus MaleMale Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - 8 - 10 jaar Male (1)
Max Babic MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 14 - 17 jaar Female (1)
Melissa Versteeg FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - 8 - 10 jaar Male (1)
Mika Leinders MaleMale Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 40 - 49 jaar Male (1)
Mike Fox MaleMale Taekwondo Academy Parkstad Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - 8 - 10 jaar Female (1)
Mila Arets FemaleFemale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 18 - 29 jaar Female (1)
Mirjam Oulkadi FemaleFemale Taekyon Netherlands Netherlands
Class B (3)
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Misha Sommers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - 8 - 10 jaar Female (1)
Natascha Merkx FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Noa Schellinx FemaleFemale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 11 - 13 jaar Male (1)
Noah Arets MaleMale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class G (1)
Individual - 30 - 39 jaar Male (1)
Otto van Hulst MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - 8 - 10 jaar Female (1)
Pascalle van Lokven FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Individual - 18 - 29 jaar Female (1)
Patricia Siepel FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 50 - 59 jaar Male (1)
Peter Dibbets MaleMale Taekyon Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - 8 - 10 jaar Male (1)
Rens Groenendal MaleMale T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - 18 - 29 jaar Male (1)
Rick Verlind MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 50 - 59 jaar Male (1)
Rob Greevink MaleMale Tong-Il Venray Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - 8 - 10 jaar Female (1)
Robin Smoolenaars FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (2)
Individual - 8 - 10 jaar Male (1)
Robin Renet MaleMale Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Individual - 14 - 17 jaar Female (1)
Romy den Teuling FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class G (1)
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Sanne Peil FemaleFemale T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 18 - 29 jaar Female (1)
Sannika Brouns FemaleFemale Taekyon Netherlands Netherlands
Class C (2)
Individual - 8 - 10 jaar Female (1)
Sara Ali FemaleFemale T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Individual - Tot 7 jaar Female (1)
Sarah van de Ven FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (4)
Individual - 14 - 17 jaar Male (1)
Sebastian Dupuis MaleMale Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Individual - 14 - 17 jaar Female (1)
Shauney de Laruelle FemaleFemale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Individual - 8 - 10 jaar Male (1)
Sjors de Lange MaleMale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Individual - 40 - 49 jaar Female (1)
Stephanie Schellinx FemaleFemale Taekwondovereniging Palgwe Brunssum Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 18 - 29 jaar Male (1)
Theo van de Molengraft MaleMale Taekwondoschool R.M.G. Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - 14 - 17 jaar Male (1)
Thijs Vogelaar MaleMale Budo Ryu Zitterd Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - 8 - 10 jaar Male (1)
Thomas Demmers MaleMale Hwarang Posterholt Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 14 - 17 jaar Male (1)
Tim de Haas MaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (1)
Individual - 8 - 10 jaar Female (1)
Yara Sommers FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class C (1)
Individual - Tot 7 jaar Male (1)
Yassine Moutarazak MaleMale T.V.Moutarazak Netherlands Netherlands
Class A (1)
Individual - 11 - 13 jaar Female (1)
Zoe Walschots FemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (2)
Pair - Tot 13 jaar (2)
Misha Sommers
Justin Versteeg
FemaleFemaleMaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Natascha Merkx
Max Babic
FemaleFemaleMaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class A (1)
Pair - 14 - 29 jaar (1)
Melissa Versteeg
Tim de Haas
FemaleFemaleMaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Class B (2)
Team - 14 - 29 jaar (1)
Amy van Sluisveld
Romy den Teuling
Charlotte Noorloos
FemaleFemaleFemaleFemaleFemaleFemale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands
Team - Tot 13 jaar (1)
Devin Ben Jeddi
Kevin Wiggers
Diesel Hulsenboom
MaleMaleMaleMaleMaleMale Sportcentre Reflex Netherlands Netherlands