Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Red vs Blue (Ultimate Taekwondo Championships) 2013

  • Tournament dates
  • 23 June 2013
  • Deadline
  • 17 June 2013
  • Competitors
  • 331 / Unlimited
  • Location
  • Queens road
  • S70 1AN
  • Barnsley
  • Great Britain Great Britain

Downloads

InformationInformation

Competitors (331)

Children female -20 kg (1)
Class B (1)
Holly Frost Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Children female -23 kg (2)
Class B (1)
Chelsea Culshaw Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
tara arundel S.W.A.T Taekwondo Great Britain Great Britain
Children female -26 kg (2)
Class A (1)
Tahya Fells Kang Han England England
Class B (1)
Adele Mcarthy Heart of England Taekwondo club England England
Children female -30 kg (6)
Class A (1)
Rebecca Weir QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (2)
BROOKE GLYMOND barnsleychampstkd England England
Shelby Coullie K.B.B.A - TEAM GB England England
Class C (3)
Danya Serry LEEDS ALL STARS Great Britain Great Britain
Izabella Aldridge WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Olivia Seddon QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Children female -34 kg (8)
Class A (3)
Brooklyn Burnside Koryo England England
Holly Hankin-Wray TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Morgan Curtis Koryo England England
Class B (2)
Danisha Cowell LEEDS ALL STARS Great Britain Great Britain
Ellie Hughes Fleetwood Taekwondo England England
Class C (3)
Hollie Farley WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jo Perry-MACfie WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Molly Jones QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Children female -38 kg (5)
Class B (2)
Chloe Owen TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Paigan Avery Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (3)
ADA PASZIEW CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Aaliyah Fuller YIN YANG England England
Sarah McQuinn Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Children female -43 kg (4)
Class A (1)
Bethany Hird Koryo England England
Class B (1)
Alisha Khan QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (2)
Kendall Aldridge-Murphy WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Maria Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Children female -48 kg (4)
Class A (4)
Hannah Priestley QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kyla Julien Premier Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Leona Sirrell Koryo England England
Stephanie Najafov Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Children male -20 kg (9)
Class B (2)
Owen Blunt Team Ultimate Great Britain Great Britain
Samuel Fairhurst Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (7)
Connor Preston WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
HENRY SKELTON barnsleychampstkd England England
Jailan MARQUIS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jamie Ayers WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Rhys Crowe WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Roman Martin QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Volkan Ball YOM CHI England England
Children male -23 kg (11)
Class B (3)
AARON NICHOLS CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Harry Booth Koryo England England
Mason Davies TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class C (8)
Austin Camacho Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Ben Dreaves TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Bradley WAGSTAFFE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Harley Keeton YIN YANG England England
Jason Jordan TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Pherell Perkins (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Saifi Abdelhadi Heart of England Taekwondo club England England
Toby Hopson Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Children male -26 kg (22)
Class A (3)
Jamie McIntosh Premier Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Neo MOORES (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Zain Awan Premier Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class B (10)
ARDA ALI BOZKURT BOZDAG TAEKWONDO England England
Adam Daniel Koryo England England
Henry Redmond YOM CHI England England
Liam Burdock QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Oliver Ball Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
TK MOORES-DUFFIELD (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Tyler Sparkes QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
William Mullen Boston Taekwondo Great Britain Great Britain
ZAKIR WILLIAMS BOZDAG TAEKWONDO England England
Zak Spencer QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (9)
Elias Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
JOSEPH MANN CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Jacob Wishart WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kaydon MARRIOTT (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Kevin Booth QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Leo Martin QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Nathan Pearce Heart Of England United Kingdom United Kingdom
Reuban Hopson Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Shy-Diaz MARQUIS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Children male -30 kg (30)
Class A (6)
ALAN ALEKSANDRAVICIUS BOZDAG TAEKWONDO England England
JOE HOWARTH CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
JOSHUA LONG CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Joseph Watkinson Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Mohamad Mirzadeh Heart of England Taekwondo club England England
Olli Hammond Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (17)
ARLIND TAHIR BOZDAG TAEKWONDO England England
Adam Davies TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Alex TOWLE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Cameron Hughes Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Cami Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Charlie Redpath York All Stars United Kingdom United Kingdom
Cobhan Mclelland Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
ELLIS GAY barnsleychampstkd England England
George Drury-Hilton Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Innes Benton Team Ultimate Great Britain Great Britain
Jacob Rooke York All Stars United Kingdom United Kingdom
Oliver Hammond Team Ultimate Great Britain Great Britain
Oliver Storey York All Stars United Kingdom United Kingdom
Shane Burgin Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
TRISTAN BOWDEN BLOOMFIELD CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Thomas Worthington Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Thomas Maher Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Class C (7)
Adam Cassere QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Bailey Smith QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Callum Owen WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
ISMAIL SHEERAZ CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Jordan Mc Aliece Heart of England Taekwondo club England England
Saifi Mouhamed Heart of England Taekwondo club England England
Samuel lesniowski Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Children male -34 kg (17)
Class A (7)
DAVID BEROEV BOZDAG TAEKWONDO England England
Esa Stevenson Woodhall Spa Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Harry Mallinson Koryo England England
Jamie Kidd QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Joe Latto Team Ultimate Great Britain Great Britain
Luke Outram Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Oliver Rudge TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (7)
Brandon Griffiths Fleetwood Taekwondo England England
Daniel Sparkes QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ewan Pendleton WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Finlay Moody Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Francis Sayer YOM CHI England England
Robbie McAlpine Fleetwood Taekwondo England England
Sisa Tuntulwana Boston Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (3)
Amin Molahassani Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Ashley Czerwionka Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Ethan Davies Team Ultimate Great Britain Great Britain
Children male -38 kg (17)
Class A (10)
Alex Foster QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Brian Jacob Croft QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Caden Cunningham Premier Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cameron Murphy TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Daniel Moody QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Linc Strong Team Ultimate Great Britain Great Britain
Luke Jones QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Matthew Guest Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Minglok Wong Pilsung Taekwondo England England
Owen Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (3)
Daniel Walsh Pilsung Taekwondo England England
James Hancock Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Shoaib Kesic QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (4)
Caleb Wilcock Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Conor McGinn QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kaylum Uddin QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kiano Heslin York All Stars United Kingdom United Kingdom
Children male -43 kg (4)
Class B (3)
Anas Laradi Heart of England Taekwondo club England England
Anes Ownis Heart of England Taekwondo club England England
Hayden Bibbey LEEDS ALL STARS Great Britain Great Britain
Class C (1)
Manav Dhand QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Children male -48 kg (3)
Class A (1)
Zak Lambert K.B.B.A - TEAM GB England England
Class B (1)
Gary Watt QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Ayaz Badori K.B.B.A - TEAM GB England England
Children male +48 kg (2)
Class B (1)
Owen Mullen Boston Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Kyle Turner QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -33 kg (1)
Class A (1)
Holly Hankin-Wray TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Cadets female -37 kg (1)
Class A (1)
Niamh Grady Team Ultimate Great Britain Great Britain
Cadets female -41 kg (4)
Class A (4)
Elise Johnson Team Ultimate Great Britain Great Britain
Ellie Bowden QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Megan Golding Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Stevie Grady Team Ultimate Great Britain Great Britain
Cadets female -44 kg (2)
Class A (2)
NICOLA BOBER CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Shannon Lalley TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Cadets female -51 kg (4)
Class A (1)
Leah Moorby Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class C (3)
ABIGAIL MCKEOWN CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Amber Carroll QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
MEGAN GLYMOND barnsleychampstkd England England
Cadets female -55 kg (4)
Class A (3)
Ciara McLernon Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Ellie Foster QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Megan Healey Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Class B (1)
Amy Kristiansen TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Cadets female -59 kg (1)
Class B (1)
Skye Donoghue QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female +59 kg (1)
Class A (1)
Cara Moody Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (8)
Class A (3)
Jake Grady Team Ultimate Great Britain Great Britain
Mason Yarrow Team Ultimate Great Britain Great Britain
Oliver Rudge TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (4)
Camble Keeton YIN YANG England England
Ewan Pendleton WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jack Axworthy QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Kisler Flores QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Cameron Young QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (14)
Class A (7)
Ben Pearce WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ben Carson Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Cameron Murphty TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Lewis Nicholas QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Owen. Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
STEPHEN JOHNSON CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sam Finnigan QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (5)
Ashley Ball Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Ben Newton Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Daniel Sparkes QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Finlay Moody Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Jack Wainwright YIN YANG England England
Class C (2)
Levi Ampomsah Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Teon Burrell YIN YANG England England
Cadets male -41 kg (7)
Class A (4)
BILAL INCEGOZ BOZDAG TAEKWONDO England England
Finlay Benton Team Ultimate Great Britain Great Britain
Joseph Stopforth Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Macauley Clarkson Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class C (3)
Connor Postlewaite TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Corey Davies Team Ultimate Great Britain Great Britain
Huseyn Mikayilov Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets male -45 kg (15)
Class A (6)
Alex Golding Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Connor Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Connor Hankin TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Harry WORGAN (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Samuel Wilson Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
WAHEEDULLAH NAJIMI CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Class B (8)
Aiden Robb Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Gary Watt QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Harry Asquith YOM CHI England England
Karl Harris QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Liam Bennett Heart Of England United Kingdom United Kingdom
Nyron Chambers Heart of England Taekwondo club England England
Robert Crawford Cumbrae Taekwondo Scotland Scotland
Thomas Hill Pilsung Taekwondo England England
Class C (1)
Frank Richards Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -49 kg (3)
Class B (2)
Harry Stewardson YIN YANG England England
Tom Smith Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Brandon MARRIOTT (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Cadets male -53 kg (6)
Class A (5)
Dylan Gill-Sivitter Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Jae WYNTER MERRIN (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
James Wood Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Josh Calland Anfield Taekwondo England England
Sam Goudie WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Hijaz Badori K.B.B.A - TEAM GB England England
Cadets male -57 kg (3)
Class A (1)
Jack Lockwood Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (1)
Callum Dobson Heart Of England United Kingdom United Kingdom
Class C (1)
Kyle Turner QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -61 kg (4)
Class A (3)
JACK HOWARTH CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
jack grey S.W.A.T Taekwondo Great Britain Great Britain
luke allott S.W.A.T Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Harry McCullough TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Cadets male -65 kg (1)
Class A (1)
Adrian WAGSTAFFE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors male -45 kg (5)
Class A (5)
Alex Golding Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Connor Hankin TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Harry WORGAN (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Obada Ownis Heart of England Taekwondo club England England
Tim Needham Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors male -48 kg (2)
Class A (1)
Ryan Butt Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Farhad Karimi Heart of England Taekwondo club England England
Juniors male -51 kg (2)
Class A (1)
Eben Thompson Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Hijaz Badori K.B.B.A - TEAM GB England England
Juniors male -55 kg (6)
Class A (6)
Aria Seyedi Original Club England England
Daniel Carpanini Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Jack Lockwood Team Ultimate Great Britain Great Britain
Jae WYNTER MERRIN (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
James Wood Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Josh Calland Anfield Taekwondo England England
Juniors male -59 kg (4)
Class A (2)
Josh Furness Team Ultimate Great Britain Great Britain
Radford Love Pilsung Taekwondo England England
Class B (2)
FAROZ NOORI BOZDAG TAEKWONDO England England
Jamie Mallon Kang Han England England
Juniors male -63 kg (4)
Class A (3)
Alex Needham Team Ultimate Great Britain Great Britain
Daniel Mullen Boston Taekwondo Great Britain Great Britain
Danny Brewer Kang Han England England
Class B (1)
KEMRAN ABDULAYEV BOZDAG TAEKWONDO England England
Juniors male -68 kg (3)
Class A (1)
Thomas Gater TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (2)
Jacob West YOM CHI England England
TOM LLOYD ROBERTS CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Juniors male -73 kg (2)
Class A (2)
Ben Tucker Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Jordan Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors male +73 kg (3)
Class B (2)
DANIEL SUTCH CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Thomas Henley QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
Ben Parramore Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female -49 kg (1)
Class A (1)
Aneila Afsar Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors female -52 kg (1)
Class B (1)
Amy Kristiansen TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Juniors female -55 kg (3)
Class A (3)
Demi Molloy QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Megan Smith Best Leg Academy United Kingdom United Kingdom
Shanelle ROWE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors female -59 kg (2)
Class A (2)
Megan Featherstone Woodhall Spa Taekwondo United Kingdom United Kingdom
lauren guest S.W.A.T Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female -63 kg (4)
Class A (2)
Holly Ullyott QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Rebecca Khawaja Premier Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Class B (2)
Gabrielle Stephenson LEEDS ALL STARS Great Britain Great Britain
Laurie Mclelland Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female +63 kg (5)
Class A (1)
Rebecca Hankin-Wray TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Class B (2)
BETHANAY SUTCH CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Chelsey Evans Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class C (2)
Anissa Ishaq QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Charlotte Banks QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors female -57 kg (3)
Class A (1)
Annie Drew Anfield Taekwondo England England
Class C (2)
SIAN RYAN CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Yuwadee Duangsawang Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Seniors female -67 kg (3)
Class A (1)
Bethany Thomas Taekwondo Tigers England England
Class B (1)
Megan Koss YOM CHI England England
Class C (1)
Monika Lesniowska Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Seniors female -73 kg (2)
Class A (1)
Amn Sahota Pilsung Taekwondo England England
Class B (1)
Cheryl Fenton YOM CHI England England
Seniors female +73 kg (2)
Class A (1)
Leanne Gowler YOM CHI England England
Class B (1)
Chelsey Evans Team Ultimate Great Britain Great Britain
Seniors male -54 kg (2)
Class A (2)
Luke Millar Team Ultimate Great Britain Great Britain
Shamsudin Orshdin K.B.B.A - TEAM GB England England
Seniors male -63 kg (7)
Class A (6)
Alex. Needham Team Ultimate Great Britain Great Britain
Ashley Miller kang han trent Great Britain Great Britain
BEN SHAW CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cameron Annison Taekwondo Tigers England England
Chris Cocker Warrior Factory England England
Ewald Teo kang han trent Great Britain Great Britain
Class B (1)
Daniel Mallon Kang Han England England
Seniors male -68 kg (3)
Class B (2)
Liam Ferrigan TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
TOM LLOYD ROBERTS CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Class C (1)
Payam Babajani Taekwondo Tigers England England
Seniors male -74 kg (12)
Class A (7)
Adam Dickens YOM CHI England England
Ashley Nicholas QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Darren Marsh Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
HASANEIN AL-KHAFAJI BOZDAG TAEKWONDO England England
Jordan. Lill Team Ultimate Great Britain Great Britain
Sam Jones evolution tkd England England
mason goulding S.W.A.T Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (3)
Alexander Humble Taekwondo Tigers England England
Ian Ball Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Tyrone Shaw Lion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (2)
Gareth Avery Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Joshua Ian Allaway Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Seniors male -80 kg (8)
Class A (4)
Alex Carey kang han trent Great Britain Great Britain
Andre Holland Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Jake Moscrop Anfield Taekwondo England England
Tom Ball YOM CHI England England
Class B (2)
Michael Fenton YOM CHI England England
Ryan Holmes Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (2)
Arkadiusz Czajkowski QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Mike Barker WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors male -87 kg (6)
Class A (3)
Kevin Lidgett Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Mark Backhouse Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Ryan Gomersall Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (2)
Chris Swanborough Team Ultimate Great Britain Great Britain
Gavin Godfrey YOM CHI England England
Class C (1)
david murray S.W.A.T Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors male +87 kg (2)
Class A (1)
Daniel McGeoghan Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Gareth West YOM CHI England England
Veterans female -49 kg (1)
Class A (1)
Normi Jamalludin QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Veterans female +67 kg (1)
Class B (1)
Rose Melton YOM CHI England England
Veterans male -80 kg (4)
Class A (2)
Andre Holland Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Victor Alonso Camacho Duron Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Class C (2)
DEYTON HULCOMBE CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
HAN GUOHUA CHESHIRE ACADEMY TAEKWONDO England England
Veterans male +80 kg (2)
Class B (1)
Jon Cassere QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (1)
david murray S.W.A.T Taekwondo Great Britain Great Britain