Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Ultimate Taekwondo Red vs Blue 2014

  • Tournament dates
  • 22 June 2014
  • Deadline
  • 16 June 2014
  • Competitors
  • 268 / 300
  • Location
  • Long Causeway
  • WF12 8EN
  • Dewsbury
  • Great Britain Great Britain

AS WE HAVE NOW REACHED THE MAXIMUM NUMBER OF COMPETITORS FOR THIS EVENT WE WILL NOW START A WAITING LIST. ANY TEAMS WISHING TO ADD PLAYERS TO THE WAITING LIST SHOULD FORWARD FULL ENTRY DETAILS TO BRIAN TILLEY BY E-MAIL (BTILLEY66@AOL.COM). ENTRIES WILL BE ADDED IN ORDER OF RECEIPT FROM THE WAITING LIST SHOULD SPACES BECOME AVAILABLE.

WOULD ALL TEAMS PLEASE NOTE THAT THE VENUE FOR THIS EVENT HAS CHANGED. THE NEW VENUE IS AS FOLLOWS:

Dewsbury Sports Centre
Long Causeway
Dewsbury
WF12 8EN


ALSO - ANY TEAMS WISHING TO ENTER PLAYERS MUST DO SO VIA THE EVENT ADMINISTRATOR FROM THIS POINT ONWARDS. AN ADDITIONAL RING WILL BE ADDED TO INCREASE THE CAPACITY IN THE NEAR FUTURE AND ENTRIES WILL BE ADDED FROM THE WAITING LIST. PLEASE EMAIL FULL PLAYER AND COACH INFORMATION, INCLUDING DATES OF BIRTH AND M NUMBERS, TO BRIAN TILLEY (BTILLEY66@AOL.COM) AND ONCE YOUR PLAYERS HAVE BEEN ADDED, YOU WILL RECEIVE A CONFIRMATION EMAIL.

Downloads

Red vs Blue 2014Red vs Blue 2014

Competitors (268)

Children female -20 kg (2)
Class C (2)
DARCY DAVIES TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Ruby Byrne Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Children female -23 kg (2)
Class C (2)
Micheala Byrne South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
kayla murray Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Children female -26 kg (3)
Class B (2)
Chelsea Culshaw Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
emma cahill Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Class C (1)
Bo Ayers WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Children female -30 kg (4)
Class B (4)
AVA GREENWAY TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Emily Clark Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
JEWEL WILSON Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Leah Duncan Champion Taekwondo Ireland Ireland
Children female -34 kg (10)
Class A (3)
ERIN SHAW Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Rebecca Weir QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ruby Lee Team Academy England England
Class B (5)
Eliza Bridges Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Hafsah Malik Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Izzabella Aldridge WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jolie Ayers WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
SOPHIA TZOUROU Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (2)
Emily Owen (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Grace McConchie Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Children female -38 kg (3)
Class A (2)
AMY BONE CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Gracie Mcloughlin Wigan Taekwondo Academy England England
Class C (1)
Safa-Ayah Ait-Challal Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Children female -43 kg (3)
Class B (1)
Kendall Aldridge_Murphy WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (2)
Jayden Lister Team Ultimate Great Britain Great Britain
lea isadora lea South Hams TKD Great Britain Great Britain
Children female -48 kg (1)
Class C (1)
Emily Parker Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Children female +48 kg (2)
Class A (1)
Emily Brighton Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (1)
Khadijah Malik Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Children male -20 kg (2)
Class A (1)
Owen Blunt Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class C (1)
Rhys Crowe WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Children male -23 kg (6)
Class B (2)
Jed Rena South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Samuel Fairhurst Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (4)
Calum Duncan Champion Taekwondo Ireland Ireland
Connor Preston WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Khaled Kourrini South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Yusuf Gangat Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Children male -26 kg (17)
Class A (3)
JOSH HEDLEY CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
TK MOORES-DUFFIELD (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
jonny cross Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Class B (6)
Austin Camacho Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
BEN KELLY CHI STAMULLEN Ireland Ireland
Dylan Clark Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
MASON DAVIES TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Mohamed Rouffet Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Morgan Tabarn WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class C (8)
Ben Dreaves TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
DONNACHADH CROWE CHI STAMULLEN Ireland Ireland
Jamie Ayers WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Luke Cassere (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Oliver Hobson WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sonny Lomozik Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
anton piggot Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
charlie shakespeare thomas South Hams TKD Great Britain Great Britain
Children male -30 kg (19)
Class A (3)
Adam Robinson (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
JOE HOWARTH CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Zak Spencer (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Class B (8)
DHIRION BRANDY (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
George Wild WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Harry Blundell (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Innes Benton Team Ultimate Great Britain Great Britain
Jacob Wishart WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Leo Martin QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lewis Williams Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
NATHANIEL THOMAS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class C (8)
ARMIN TEYMOURI (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ahmad Al Baidhani Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Cian Coughlan South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Eoin Smith Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
James Costello Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Mikayil Mikayilov (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Rhys Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
ben grassick Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Children male -34 kg (23)
Class A (9)
ADAM DAVIES TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Ben Shillitoe Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
CIARAN MEIN Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Harry Bellis Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Joseph Watkinson Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Josh Byrne Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Oliver Hammond Team Ultimate Great Britain Great Britain
Shane Burghin QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
adam burke Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Class B (12)
AJAY MILLEA TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Adam Cassere (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Ashley Czerwionka Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Cobhan Mclelland Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Elias Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
George Drury-Hilton Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Jake Mulvey Wigan Taekwondo Academy England England
KAYDON MARRIOTT (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Samuel lesniowski Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
TRISTAN BOWDEN-BLOOMFIELD CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Thomas Worthington Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
taighe radford Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Class C (2)
BRADLEY WAGSTAFFE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
ELLIOTT PECK (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Children male -38 kg (3)
Class A (2)
CADEN CUNNINGHAM Premier Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Mathew Howell South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (1)
David Phealan South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Children male -43 kg (7)
Class A (2)
ALFIE WALKER Kang Han England England
FRANK CHATTERTON Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (3)
MATTHEW BAILLIE CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
NATHAN SHERIDEN CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
jack byrne Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Class C (2)
Dominic Volante Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Jake Moore Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Children male -48 kg (1)
Class B (1)
Joul Higgins Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Children male +48 kg (1)
Class A (1)
Zak Lambert Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -33 kg (2)
Class B (1)
Kim Rena South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Class C (1)
Faye Bushall Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -37 kg (2)
Class A (1)
Emma Chapman Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Class B (1)
Indie Godfrey Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets female -41 kg (1)
Class A (1)
Ella Sands (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Cadets female -44 kg (4)
Class A (4)
Ellie Bowden (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Lauren Butler Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Megan Golding Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
josie dunn South Hams TKD Great Britain Great Britain
Cadets female -47 kg (3)
Class A (1)
Elise Johnson Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (2)
Jessica Shallcross WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Magdalena Kwiatkoska Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Cadets female -51 kg (7)
Class A (3)
Charlotte Simpson Premier Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Chloe O sullivan Healy St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Lucie Jeffery Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (3)
Kristina Lees Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Maria Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
zampanja westhiner Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class C (1)
Assma Ait-challal Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets female -55 kg (1)
Class C (1)
Kelly Moran Champion Taekwondo Ireland Ireland
Cadets female -59 kg (3)
Class A (3)
CIARA McLERNON Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
KATIE BONE CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Naomi Bell Team Academy England England
Cadets female +59 kg (5)
Class A (3)
Andrea Pires St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
hannah van den hurk Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
vivienne Wilkes South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class C (2)
Hannah Perry (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Lydia Hobson WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (8)
Class A (7)
ALAN MICHELINI Scorpion Taekwondo Scotland Scotland Scotland
ALEX TOWLE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
JAKE WHITE CHI STAMULLEN Ireland Ireland
JOSH LONG CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jeremy Mbengu Chung Yong Scotland Scotland
Liam Burdock QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shaun Dodd Wigan Taekwondo Academy England England
Class C (1)
Muhammad Ahmed QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (4)
Class A (3)
Jack Lo Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Mason Yarrow Team Ultimate Great Britain Great Britain
adam clinch Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Class B (1)
Ciaran Harnedy Team Ultimate Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (6)
Class A (4)
Alex Foster QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Jamie Simpson-Kidd (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Owen Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
Tyler Barwell Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (2)
Cian Costello Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
aaron Mcardle South Hams TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -45 kg (10)
Class A (5)
CAMERON MURPHY TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Lincoln Strong Team Ultimate Great Britain Great Britain
Matthew Brindle (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Michael nutbrown South Hams TKD Great Britain Great Britain
conor c deery Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Class B (2)
Huseyn Mikayilov (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Nasim Kourrini South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Class C (3)
DASTON BAKHTYARI (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ilyas Ait-Challal Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Norberts Grazuls Lynx Kings Lynn England England
Cadets male -49 kg (3)
Class A (2)
Craig Proctor Malone Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
richie wynne Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Class B (1)
BRANDON MARRIOTT (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Cadets male -53 kg (4)
Class A (1)
Tom Smith Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
TALHA SHAIKH Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class C (2)
Hamzah Salih QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Oliver Byfleet Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -57 kg (1)
Class A (1)
Gary Watt (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Cadets male -61 kg (3)
Class B (3)
MATTHEW JACKSON Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Shaun Ashton WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Tobias Green Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets male -65 kg (1)
Class C (1)
Craig Moore Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Cadets male +65 kg (1)
Class C (1)
Shaan Ali Malik Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Juniors male -45 kg (4)
Class A (4)
Finlay Benton Team Ultimate Great Britain Great Britain
STEPHEN JOHNSON CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
cian murray Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
conor deery Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Juniors male -51 kg (8)
Class A (5)
AARON BRETLAND TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Alex Golding Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Jack Woolley South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
TIM NEEDHAM Premier Taekwondo United Kingdom United Kingdom
stephen blake Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Class B (3)
Ben Newton Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
CONNOR WALKER (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Eric Duncan Champion Taekwondo Ireland Ireland
Juniors male -55 kg (4)
Class A (3)
Deveron Gibbes Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
JACK HOWARTH CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Macauley Clarkson Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (1)
JAMIE MALLON Kang Han England England
Juniors male -59 kg (6)
Class A (4)
Dylan Gill-Sivitter Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Jack Lockwood Team Ultimate Great Britain Great Britain
Jack Newton Team Academy England England
Nino Westhiner Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (2)
Jack Semple Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Max Adriaans Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Juniors male -63 kg (3)
Class B (3)
Callum Mogridge Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
ISMAIL QAEDI Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Jordan Duncan Champion Taekwondo Ireland Ireland
Juniors male -73 kg (4)
Class A (1)
DANNY BREWER Kang Han England England
Class B (3)
Conor Tollick Team Academy England England
Rhys Costello Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Sam Burns Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors male +73 kg (2)
Class A (2)
Bakr Omar AlDoori Sejong Taekwondo New Zealand New Zealand
Thomas Henley (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Juniors female -42 kg (2)
Class A (2)
NIamh Grady Team Ultimate Great Britain Great Britain
Stevie Grady Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors female -44 kg (2)
Class A (2)
Chloe Lo Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Taylor Goodall Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
Juniors female -46 kg (1)
Class A (1)
EMILY SHELTON Kang Han England England
Juniors female -49 kg (3)
Class A (3)
Laura Bellis Whiston TKD United Kingdom United Kingdom
OLIVIA HARRISON PULSE TKD Great Britain Great Britain
Robin Didden Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Juniors female -52 kg (5)
Class A (4)
Amelia Pashley Team Ultimate Great Britain Great Britain
Aoibhe Thornton South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Aya Hijazi St Katherine's Tkd Great Britain Great Britain
Charissa Koopman Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (1)
Courtney Clark South Hams TKD Great Britain Great Britain
Juniors female -55 kg (3)
Class B (3)
AMY KRISTIANSEN TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
AMY WILSON PULSE TKD Great Britain Great Britain
Leah Riordan Sport Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Juniors female -59 kg (4)
Class A (3)
Ellie Foster QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Leah Moorby Team Ultimate Great Britain Great Britain
Megan Featherstone QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (1)
Sarah Fazli Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Juniors female -63 kg (5)
Class A (2)
CHLOE HUTCHINSON Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
SOPHIE WARD CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (3)
Charlotte Banks (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Laurie Mclelland Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
abbey mountfield South Hams TKD Great Britain Great Britain
Juniors female +63 kg (2)
Class A (2)
Cara Moody Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Holly Ullyott QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors female -49 kg (1)
Class A (1)
hayley nolan Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Seniors female -53 kg (2)
Class A (2)
Harriet Ackroyd QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
sarah purcell Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Seniors female -57 kg (3)
Class A (2)
Jennifer Moran Champion Taekwondo Ireland Ireland
shannon murray Ayrfield Tkd Academy Ireland Ireland
Class B (1)
Yuwadee Duangsawang Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Seniors female -67 kg (3)
Class A (3)
Amndeep Sahota Pilsung Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Maria Reynolds WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sinead Mahon Champion Taekwondo Ireland Ireland
Seniors female +73 kg (1)
Class B (1)
Chelsey Evans Team Ultimate Great Britain Great Britain
Seniors male -54 kg (2)
Class A (1)
J WOOLLEY South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
Class C (1)
Samer Krayem Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Seniors male -63 kg (4)
Class A (3)
ALEX NEEDHAM Premier Taekwondo United Kingdom United Kingdom
BEN SHAW CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Patrick Ferrie Chung Yong Scotland Scotland
Class C (1)
Zakee Ahmed QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors male -68 kg (5)
Class A (5)
Dylan Leonard South Dublin Taekwondo Ireland Ireland
JAMIE-LEE HAYMAN CHI TAEKWONDO Great Britain Great Britain
ROSS WEIR MARQUEZ FERREIRA Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Robert keane Team Academy England England
THOMAS GATER TKD ACADEMY LIVERPOOL Great Britain Great Britain
Seniors male -74 kg (4)
Class A (2)
BARHAM MILKARI (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Mason Goulding Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (1)
Atif Bux (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Class C (1)
Zagros Soori Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Seniors male -80 kg (1)
Class A (1)
Thomas Henley (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Seniors male -87 kg (3)
Class A (2)
ASHTON PARCHMENT PULSE TKD Great Britain Great Britain
Ryan Gommersall Team Ultimate Great Britain Great Britain
Class B (1)
Chris Swanborough Team Ultimate Great Britain Great Britain
Seniors male +87 kg (1)
Class A (1)
SHANE LYNCH CHI STAMULLEN Ireland Ireland
Veterans male -80 kg (2)
Class A (2)
Andre Holland Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Victor Alonso Camacho Duron Taekwondo Machine Great Britain Great Britain