Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

INDOOR BRUSSELS 2014

  • Tournament dates
  • 6 December 2014
  • 7 December 2014
  • Deadline
  • 30 November 2014
  • Competitors
  • 626 / 600
  • Location
  • Rue Roger vanderweyden 3
  • 1000
  • Brussels
  • Belgium Belgium

Downloads

INDOOR 2014 SATURDAY DAY 1INDOOR 2014 SATURDAY DAY 1
INDOOR 2014 SUNDAY DAY 2INDOOR 2014 SUNDAY DAY 2

Results

RESULTS DAY 1RESULTS DAY 1
RESULTS DAY 2RESULTS DAY 2

Competitors (626)

Kids female -24 kg (4)
Class B (4)
Ava Bett Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Laurine Deguillaume HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Maskioui Selma DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
SALMA JAMAI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Kids male -21 kg (2)
Class B (2)
Jordan Horswell Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Louis Adrien Lezennes TKD Club France France
Kids male -24 kg (3)
Class B (3)
Jack Scott Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Mustafa Yusaf Mokhtar (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Omar Ibrahim Badreldin International Taekowndo center Egypt Egypt
Pupils female -24 kg (8)
Class A (5)
Anna McLellan Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
MELINA KARYDI A.S ARION 2005 Greece Greece
Mia Hadfield WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
PARASKEYI KANAKARI A.S. DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
RIM MESKINI JIL ALJADID Morocco Morocco
Class B (3)
EL YAHYAOUI ISHAQ MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
INES ZOUAK MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
chaymaa assahnini Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Pupils female -27 kg (9)
Class A (2)
Chérifa SEKRANE Ass TKD Club de Lille (A.T.C.L) France France
Hajar BELDJILALI Ass TKD Club de Lille (A.T.C.L) France France
Class B (7)
Bo Ayers WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Carot Christophersen Copenhagen Tan Gun Sae Sim Denmark Denmark
El Morabit Loubna DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Elena Lavoisier Ecole de Taekwondo Monsoise France France
Nour El Kouaz HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Rainguenet Lucie Team FKC France France
Thylane Otthiers HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Pupils female -30 kg (2)
Class A (1)
MELINA COLIN TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
Class B (1)
MASSOUDI NORA MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Pupils female -34 kg (9)
Class A (3)
JASMINE LEE TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
Thais Bruno korea club houdeng Belgium Belgium
lea aubijoux cobra team France France
Class B (6)
AYA JAMAI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Gwenaelle Deguillaume HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
OUAAMAR Maissa Association Taekwondo Club De Lille France France
Sahondra RAKOTOANOSY ATKD ANTONY France France
Wiktoria Wywalec Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
soukaina ajuimi Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Pupils female -39 kg (8)
Class A (1)
Morgan Hay Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (7)
Hutin Alice Lezennes TKD Club France France
IMANE BOUCHOUARI Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Jolie Ayers WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
LIES VICCA Keumgang Diest Belgium Belgium
Liana-Linh ALONGE ATKD ANTONY France France
Naomi Bakx Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Swann Deruelle Ecole de Taekwondo Monsoise France France
Pupils female -44 kg (6)
Class B (6)
CHARIB SIRINE COURCOURONNES TAEKWONDO France France
Chleo JARRY ATKD ANTONY France France
El bouazaoui Sana Lezennes TKD Club France France
El bouazaoui Sarra Lezennes TKD Club France France
Eryn Van Mulders HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Sofia Kotbi HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Pupils female -50 kg (1)
Class A (1)
Kendall Aldridge_Murphy WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pupils female +50 kg (2)
Class A (1)
Aidiatou DEMBELE cobra team France France
Class B (1)
Amrane Djohaina Lezennes TKD Club France France
Pupils male -24 kg (8)
Class B (8)
ABBADI AMINE COURCOURONNES TAEKWONDO France France
El Morabit Hicham DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
IBOU GAVAGE MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Lee Horswell Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
MUHAMMED KAYA Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Maelbrancke Addrien Lezennes TKD Club France France
OUAJNAN ZAKARIA Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Yarrouti Brahim Lezennes TKD Club France France
Pupils male -27 kg (7)
Class B (7)
Aoulad Abdellah Amin Lezennes TKD Club France France
Belkus Anis DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Djayden Dubois TC Soekandar Netherlands Netherlands
Mohamad Safa Hidayati (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Muhammad Yasin Mokhtar (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Neil Kaczan Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Zigoudi Younes Lezennes TKD Club France France
Pupils male -30 kg (26)
Class A (8)
Kodi McKinstray Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
LUCAS PIERARD Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Luke Geraghty Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
MUHAMMED SELHAMI TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
Nathaniel Thomas (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Tk Moores-duffield (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
ZAKARIAE YAHAYA ASSOCIATION ABNAE TABOULA POUR TKD ET SPORT Morocco Morocco
mael coppey cobra team France France
Class B (18)
BAGDADI NABIL MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Diouif Bilal DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Duhoux Noah Koguryo Taekwondo Flawinne Belgium Belgium
Ethan Vanden Meersche HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Gaspard Bostem korea club houdeng Belgium Belgium
Hylann Deruelle Ecole de Taekwondo Monsoise France France
Kharfallah Iles Lezennes TKD Club France France
LEYTON LARBALESTRIER Keumgang Diest Belgium Belgium
Madrane Mohamed DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Mejdoubi Alaeddine DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Moussa Demirtas Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
NEJJARI MOHAMMED AMINE COURCOURONNES TAEKWONDO France France
Saib Badis Ctam France France
Sajad Ahmadi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Victor Diouf korea club houdeng Belgium Belgium
YASSIR AYAOU Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Yash Lakhpat TC Soekandar Netherlands Netherlands
ilyas giordano Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Pupils male -34 kg (27)
Class A (6)
Basit Sediqi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Georgios Gerovaios soat Greece Greece
MICHELE GISMONDI A.S.D. BENTIS Italy Italy
MILAN MOLLE TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
PIETRO PILUNNI ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
keryann sauer cobra team France France
Class B (21)
AADEL WASSIM MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
AMRI ZAKARIA MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
AZOUZ HICHAM Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Armin Teymouri (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Bougar Ismael Lezennes TKD Club France France
Charle BRUCHET Ass TKD Club de Lille (A.T.C.L) France France
EROUKI OMAR MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
El bouazaoui sofiane Lezennes TKD Club France France
Esthebann PLANTIN Taekwondo Feignies France France
Ismael Polhod TKD Stengefort Luxembourg Luxembourg
Kylian Pepin Wambrechies Taekwondo France France
Kylian Bonneau Wambrechies Taekwondo France France
Quentin Verbeeck korea club houdeng Belgium Belgium
REZIG MOHAMED MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Roan Lakhpat TC Soekandar Netherlands Netherlands
Ryan hamdaoui Fasung Belgium Belgium
Selyan BOUAITA Taekwondo Feignies France France
TAHA BOUZID MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Trevys Sarrazin Ecole de Taekwondo Monsoise France France
YOUNES KAHLAOUI Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
mohamed assahnini Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Pupils male -39 kg (12)
Class A (6)
Alessandro Nobile Ecole de Taekwondo Monsoise France France
Andrew McLellan Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
CARLO FINA ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
Kareem Ibrahim Badreldin International Taekowndo center Egypt Egypt
Kerim Babic Kim Seung Yong Taekwondo club Luxembourg Luxembourg
Kiran Chitaroe TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class B (6)
Achraf HADJI Taekwondo Feignies France France
Diego Moran Paz TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB Belgium Belgium
Maarten Lemmens Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Romain Floret korea club houdeng Belgium Belgium
SAFOUANE LIHEMDI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Yarrouti Mohamed Lezennes TKD Club France France
Pupils male -44 kg (6)
Class A (1)
Ahmad Faisal Malakyar (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (5)
Ahsanullah Asif (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Kevin Devilers TKD Stengefort Luxembourg Luxembourg
SAAD Sebbar Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Shafiullah Mirzaie (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Youssef Kaddoury Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Pupils male -50 kg (2)
Class B (2)
Allessio Trizio korea club houdeng Belgium Belgium
murat celiker ayala team belgium Belgium Belgium
Pupils male +50 kg (4)
Class B (4)
EL KHADRAOUY ABDELSSAMAD MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
PAVLOS EFRAIMIDIS A.S. DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
Rayan Nouioua (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Romain Stievenart Fasung Belgium Belgium
Cadets female -37 kg (4)
Class A (2)
Alessia Sturari ACCADEMIA DORICA Italy Italy
Maryam Ijaoune Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (2)
Ayse Irem Kursun Akdogan Spor Kul Turkey Turkey
Madrane Chaimae DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Cadets female -41 kg (10)
Class A (10)
Alice Hasser Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Angel Podevyn koryo moorsel Belgium Belgium
Christina Chanou A.C. AIANTAS Greece Greece
DIMITRA LAMPI A.C. TITANES Greece Greece
Ilaria Bernunzo korea club houdeng Belgium Belgium
MARTHA MANOUSAKIDOU A.C. TITANES Greece Greece
Manal Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Ohiana Bruno korea club houdeng Belgium Belgium
PAPADOPOULOU DESPOINA A.S.<< ORESTIS VASILIS >> Greece Greece
SUMAYYA SELHAMI TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
Cadets female -44 kg (10)
Class A (8)
AMON ALEXIA COURCOURONNES TAEKWONDO France France
ANKE GEVERS Keumgang Diest Belgium Belgium
CLAUDIA CITRO A.S.D. BENTIS Italy Italy
EMILIE LEBALCH TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
HOUDA AIT OUALI JIL ALJADID Morocco Morocco
MARIA KANAKARI A.S. DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
Paraskevi Paitaridou soat Greece Greece
maria Chanou A.C. AIANTAS Greece Greece
Class B (2)
Asmaa Mohamed Kamal International Taekowndo center Egypt Egypt
muberra kilinc Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Cadets female -47 kg (7)
Class A (6)
Antonia-Zoi Gagiani NIKOMAHOS VOLOU Greece Greece
FEDERICA GISMONDI A.S.D. BENTIS Italy Italy
Lauren Butler (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Laurine TOUCHARD Académie grand Lyon France France
MARIA ASTOGLOU A.C. TITANES Greece Greece
chayenna roekeloos jeonsa Belgium Belgium
Class B (1)
lauren toujour jeonsa Belgium Belgium
Cadets female -51 kg (11)
Class A (8)
AIKATERINI IOANNA GARAVELLA Macedonia Force Greece Greece
ERASMIA MALOUTA Macedonia Force Greece Greece
Fani Tzeli soat Greece Greece
Kristina Lees (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Maria del Carmen Lopez Gomez SPAIN Spain Spain
Mariana Moreira Jovens D'Ouro Portugal Portugal
Stamatina Georgitsi A.C.AIANTAS Greece Greece
Tiffany Devilers TKD Stengefort Luxembourg Luxembourg
Class B (3)
Bauwens Emma Lezennes TKD Club France France
Laurane Leleux HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Mariam Mabrouk International Taekowndo center Egypt Egypt
Cadets female -55 kg (10)
Class A (6)
Ana Rita Ferreira Jovens D'Ouro Portugal Portugal
Dalila Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
KOUTSOMICHALI MORFO A.S.<< ORESTIS VASILIS >> Greece Greece
KOUTSOMICHALI MORFO KOUTSOMICHALI MORFO A.S.<< ORESTIS VASILIS >> Greece Greece
Sofia Nikou A.C. TITANES Greece Greece
ines dahou cobra team France France
Class B (4)
BUCZEK PAULINE ACADEMY MASTER KIM Belgium Belgium
Tugba Nur AKDOGAN Akdogan Spor Kul Turkey Turkey
isabo vanden eynde jeonsa Belgium Belgium
yaoti zaineb ayala team belgium Belgium Belgium
Cadets female -59 kg (4)
Class A (4)
ANASTASIA NIKOLAIDOU Macedonia Force Greece Greece
ANNA-MARIA TSAMPOURA Macedonia Force Greece Greece
Assunta Cennamo futurama club Italy Italy
Lynn May Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Cadets female +59 kg (4)
Class A (4)
Anissa Chikar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
ILSE BOCK TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Janneke Rob Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
MARIA KOUKOUMELOU SOAT Greece Greece
Cadets male -33 kg (13)
Class A (12)
Alex Towle (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Daimian Dubois TC Soekandar Netherlands Netherlands
Hissa El Kouaz HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Hugo Resende Jovens D'Ouro Portugal Portugal
Michail Sikovelas soat Greece Greece
Mohamed Laachraoui Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Nasrullah Safi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
OMAR BAKHTAOUI JIL ALJADID Morocco Morocco
Pascal Vanmalderen Ri Gam Team Belgium Belgium
chatate anis cobra team France France
enes yildiz cobra team France France
louis Feiereisen Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Class B (1)
Bouabous Oussama Lezennes TKD Club France France
Cadets male -37 kg (18)
Class A (15)
ABDLILAH MEHRACH JIL ALJADID Morocco Morocco
ALESSANDRO PILUNNI ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
Alexis Duvette Wambrechies Taekwondo France France
Bardh Selimi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Daniel Skljarov Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Finley Summers (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jeremy Mansveld Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Kevin Alves Kim Seung Yong Taekwondo club Luxembourg Luxembourg
MELVIN CHEVALLIER TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
Mattia Menghini ACCADEMIA DORICA Italy Italy
Nadir El Mallouki TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Rick Baks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
SOULAYMANE YAHAYA ASSOCIATION ABNAE TABOULA POUR TKD ET SPORT Morocco Morocco
Zaid Al Jawhary International Taekowndo center Egypt Egypt
Zakaria Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (3)
BOUCHOUARI DAOUD Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Dorian Bicaba Koguryo Taekwondo Flawinne Belgium Belgium
Nicolas PIERROT ATKD ANTONY France France
Cadets male -41 kg (20)
Class A (17)
ARVANITIDIS DIAMANTIS A.C. TITANES Greece Greece
AYOUB MAHROUG JIL ALJADID Morocco Morocco
Ahmet Lotfi Baris Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Antonios Andreopoulos A.C.I.D. TKD Germany Germany
EFTHIMIS DOUKAS A.S. DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
Fernando Morais Jovens D'Ouro Portugal Portugal
HAMZA BENNANI JIL ALJADID Morocco Morocco
IOANNIS GERONTIDIS Macedonia Force Greece Greece
Jase Chitaroe TC Soekandar Netherlands Netherlands
MOUTADAYINE RAYAN COURCOURONNES TAEKWONDO France France
NIEL WILLEMS Keumgang Diest Belgium Belgium
PANAGIOTIS ARAMPATZIS A.S. DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
RAFFAELE CARENZA ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
Sultan Al Jawhary International Taekowndo center Egypt Egypt
Viren Pherai Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Yan Putz Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
giuseppe mandrich futurama club Italy Italy
Class B (3)
El Morabit Mohamed DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Samy BENHARI ATKD ANTONY France France
ayoub assahnini Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
Cadets male -45 kg (19)
Class A (15)
Alessandro Strologo ACCADEMIA DORICA Italy Italy
Alexandros Zafeiropoulos soat Greece Greece
Camilo Cardona Giraldo SPAIN Spain Spain
Christoforos Xanthopoulos soat Greece Greece
Delano Risakotta Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Giovanni QUAGLIERI ATKD ANTONY France France
HICHAM BOUHAMED ASSOCIATION AL JADID TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
IOANNIS PAPADOPOULOS Macedonia Force Greece Greece
Luuk Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Manuel Pollet ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
Matteo Bilo ACCADEMIA DORICA Italy Italy
Nicolas Dujardin Ri Gam Team Belgium Belgium
Raushen Hohmarow Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Suliaman Westerkamp-Sesay TC Soekandar Netherlands Netherlands
ridouan el chawach AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Class B (4)
Erdogan Cendek Akdogan Spor Kul Turkey Turkey
Grigor Hannevizian Ecole de Taekwondo Monsoise France France
Ouachtouki Younes Lezennes TKD Club France France
anass zbairi ayala team belgium Belgium Belgium
Cadets male -49 kg (15)
Class A (10)
Akram M,barek TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Andera Linguiti ACCADEMIA DORICA Italy Italy
DANILO LOMBARDINI ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
DIMOSTHENIS SINDROS ATHLITIKOS AGONISTIKOS T.K.D. SYLLOGOS KARDITSAS Greece Greece
Matteo Tabbuso korea club houdeng Belgium Belgium
PANAGIOTIS TRICHAS SOAT Greece Greece
Simon Lavoisier Ecole de Taekwondo Monsoise France France
elmamoni ayoub AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
j?r?my ramos cobra team France France
mario mussorofo futurama club Italy Italy
Class B (5)
El Haddaji Bilal DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Fouad Kasmi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Mehdi SAHLI ATKD ANTONY France France
Nazir Mubariz (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Omar Boudazra Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Cadets male -53 kg (17)
Class A (17)
ANTOINE DUPONT Tollyo academy Charleroi Belgium Belgium
Akber Naim (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Anastasios Gkisios soat Greece Greece
André Fernandes Jovens D'Ouro Portugal Portugal
Branko Hoebeke sin nyon Belgium Belgium
CHRISTIAN CAPONE ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
Chiel Nijhuis Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Chrysanthos Tsioukas soat Greece Greece
Ilja Ottink TC Soekandar Netherlands Netherlands
JENS SEMEELEN Keumgang Diest Belgium Belgium
Mert Ozkeles Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
PANAGIOTIS MANOUSAKIDIS A.C. TITANES Greece Greece
Rewien Kasi TKD PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
STYLIANOS GIANNOU A.S. DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
francesco esposito futurama club Italy Italy
hicham banali AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
luigi madonna futurama club Italy Italy
Cadets male -57 kg (7)
Class A (4)
Marwan Ibrahim Badreldin International Taekowndo center Egypt Egypt
Sven Reefman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
alfredo talotti futurama club Italy Italy
hamti ayman AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Class B (3)
EL KHADRAOUY BADR MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Jaouad Zaitouni Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
WANG JEROME Taekwondo Feignies France France
Cadets male -61 kg (3)
Class A (1)
ANDREAS PSYCHOGYIOS SOAT Greece Greece
Class B (2)
Furkan AKDOGAN Akdogan Spor Kul Turkey Turkey
Ozan Ozturk TC Soekandar Netherlands Netherlands
Cadets male -65 kg (5)
Class A (3)
Brian Prent Sidokwan Netherlands Netherlands
NIKOLAOS BOUNTIOUKOS-SPINARIS Macedonia Force Greece Greece
claudio daniele futurama club Italy Italy
Class B (2)
Victor Gillain korea club houdeng Belgium Belgium
dardouchi elias ayala team belgium Belgium Belgium
Cadets male +65 kg (4)
Class A (3)
Adrian Wagstaffe (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
ERMINIO PILUNNI ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
Valter Pinho Jovens D'Ouro Portugal Portugal
Class B (1)
martins Patricio DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Juniors male -45 kg (5)
Class A (3)
Christian Dell A.C.I.D. TKD Germany Germany
Jeronimo Evers Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
LUCAS PRADELOUX TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
Class B (2)
ACHOUR ELlias Les tigres de l'atlas Belgium Belgium
BOUGDOU ZACHARYA COURCOURONNES TAEKWONDO France France
Juniors male -48 kg (7)
Class A (5)
Cameron Booth (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Dionisios Rapsomanikis A.C. AIANTAS Greece Greece
JAMMIE VAN GOSSUM Keumgang Diest Belgium Belgium
MEHDI AIT OUALI JIL ALJADID Morocco Morocco
TARIK REZKI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Class B (2)
David McCallum Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Hussain Mubariz (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors male -51 kg (3)
Class A (3)
ABOUELFADEL ZOUHAIR MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Akber Naim (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Thomas Bonsignore korea club houdeng Belgium Belgium
Juniors male -55 kg (9)
Class A (7)
Dimitris Americanos A.C.AIANTAS Greece Greece
Jaume Torrens Guardia SPAIN Spain Spain
Lampros Kazeros A.C.AIANTAS Greece Greece
Nikolaos Karamanolis A.C.AIANTAS Greece Greece
SILVIO REPOLE ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
SONNY GILAS TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
arais reda AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Class B (2)
El moufid Younes DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Ouachtouki Sajd Lezennes TKD Club France France
Juniors male -59 kg (11)
Class A (10)
Azzaoui Abderrahmane club union sportif du taekwondo zaio Morocco Morocco
Bradly Sinden (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Henk Scholtens Sidokwan Netherlands Netherlands
Imaranullah Safi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ioannis Kamargakis A.C. AIANTAS Greece Greece
Jose Maria Bisquerra Martin SPAIN Spain Spain
Melvyn CEYSSAT PARAIRE Association Clamartoise de Taekwondo France France
Ty Moores-duffield (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
azdad mahmoud AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
el mahyaoui mohamed club union sportif du taekwondo zaio Morocco Morocco
Class B (1)
Bliki Soulaymane DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Juniors male -63 kg (13)
Class A (11)
Daniel Briscoe Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
EMANUEL GUERRIERO ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
Evan ORQUIN Association Clamartoise de Taekwondo France France
Ioannis Golegos A.C.AIANTAS Greece Greece
JOHNATAN FORT TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
Omid Ahmed (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Panagiotis Michalopoylos A.C.AIANTAS Greece Greece
Romain GUILLAUME ATKD ANTONY France France
SALAH EDDINE MAHROUG JIL ALJADID Morocco Morocco
SIMONE MARTINO ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
stavros koukouletsos ATHLITIKOS AGONISTIKOS T.K.D. SYLLOGOS KARDITSAS Greece Greece
Class B (2)
Hamza El Baghdadi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
John Nader Sobhi International Taekowndo center Egypt Egypt
Juniors male -68 kg (10)
Class A (10)
Jorge Gonzalez Pascual SPAIN Spain Spain
LIHEMDI DAOUD MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Moqadas Aryayee (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
NASSIM BOUREGBA TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
Nidal Talouka SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Sonny Deakin (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
WILLIAM SENRA RAMBOUILLET SPORTS TAEKWONDO France France
Zakaria Madi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
el bhari mohamed club union sportif du taekwondo zaio Morocco Morocco
elboushabti Mohamed AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
Juniors male -73 kg (8)
Class A (7)
ARISTEIDIS NIKOLAOU A.S. DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
Diogo Sa Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
GEORGIOS KYRIAKOU ATHLITIKOS AGONISTIKOS T.K.D. SYLLOGOS KARDITSAS Greece Greece
Hamza Aarab Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Kerem Öntas Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Leopoldie Keran Team FKC France France
TOM SORAGNA TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
Class B (1)
BOUAITA HAKIM Taekwondo Feignies France France
Juniors male -78 kg (6)
Class A (5)
Abdelrhamane El ouedi MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Adrian WAGSTAFFE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Georgios Alexiou soat Greece Greece
MAXENCE AUDUREAU TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
mafueni harris cobra team France France
Class B (1)
Ibrahim Raef Fahmy International Taekowndo center Egypt Egypt
Juniors male +78 kg (2)
Class A (2)
Joe Straus Kim Seung Yong Taekwondo club Luxembourg Luxembourg
Mohamed Reda Mostafa International Taekowndo center Egypt Egypt
Juniors female -49 kg (9)
Class A (9)
Anna Reefman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Danai Chioti A.C.AIANTAS Greece Greece
Ergina Balachouti A.C.AIANTAS Greece Greece
Esengul Ozcicek Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Laurine TOUCHARD Académie grand Lyon France France
MATHILDE PRINS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Marta Oliver Hernandez SPAIN Spain Spain
Salomé Alves Jovens D'Ouro Portugal Portugal
Sophie Hasser Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Juniors female -52 kg (12)
Class A (10)
Fatima fenderhoussi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
HADDA AKRIMI TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
Jennifer Urbain Ri Gam Team Belgium Belgium
Karen Pegg JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Kristina LEES (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
MARIA ARSLANOGLOU A.S. DANAOS ORAIOKASTROU Greece Greece
Marina Americanou A.C.AIANTAS Greece Greece
Neelam Gajadin Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Raquel Morgado Jovens D'Ouro Portugal Portugal
Wartenberg Melissa Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class B (2)
Bouchbouk Sirine DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Lamrabet Amina DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Juniors female -55 kg (4)
Class A (4)
Ioanna Desilla A.C.AIANTAS Greece Greece
Isabelle Baker JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Priscilla Bugari ACCADEMIA DORICA Italy Italy
yncaf zbakh An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Juniors female -59 kg (8)
Class A (8)
Anna Krestainiti A.C.AIANTAS Greece Greece
CARTIER GUILLEMETTE ACADEMY MASTER KIM Belgium Belgium
Konstantina Tzeli soat Greece Greece
Lotte Kat Sidokwan Netherlands Netherlands
Marta Fardilha Jovens D'Ouro Portugal Portugal
Marta Vera Serra Cecilia SPAIN Spain Spain
Shannon Schaap Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
xena roekeloos jeonsa Belgium Belgium
Juniors female -63 kg (9)
Class A (9)
Danique Venema Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
EMMA ZEC KUKKIWON - Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Evgenia Sarri A.C.AIANTAS Greece Greece
Francesca Pollet ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
Kirsty Marshall Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Rebekah Wilkie Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Shanelle Rowe (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Sherona Bandhoe Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
nayomi latulola Sidokwan Netherlands Netherlands
Seniors female -46 kg (4)
Class A (4)
Ioanna Andreopoulou A.C.I.D. TKD Germany Germany
Maddalena Tortorella futurama club Italy Italy
Maite Vazquez Villares SPAIN Spain Spain
Panagiota Karapetsou A.C.AIANTAS Greece Greece
Seniors female -49 kg (8)
Class A (8)
Cecile JABALY Association Clamartoise de Taekwondo France France
Dina Pouryounes Langeroudi Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Elita Mavsarova korea club houdeng Belgium Belgium
Jacoba Munar Garau SPAIN Spain Spain
KALIPSO TSIANELI ATHLITIKOS AGONISTIKOS T.K.D. SYLLOGOS KARDITSAS Greece Greece
Marine FALLETTA Académie grand Lyon France France
Priya Awadhpersad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
anissa jeffali cobra team France France
Seniors female -53 kg (7)
Class A (7)
Amelie Richard korea club houdeng Belgium Belgium
LAETITIA ROUQUIER PARIS TEAM TAEKWONDO France France
MARIE SHANODA TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
SANA AKRIMI TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
Sabina Andirova Atyrau Kazakhstan Kazakhstan
Tanja Morsink Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
samson oceane cobra team France France
Seniors female -57 kg (9)
Class A (7)
Cindy Fernandez Taekwondo Hapkido Roubaix France France
ANNE-WIL PRINS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
ARBIB IKRAM Taekwondo Club Asnieres Elite France France
Camille CHAVAGNAT Académie grand Lyon France France
Diarra Gueye Ass TKD Club de Lille (A.T.C.L) France France
Hajar Babat SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
SORAYA AZIEZ TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
Class B (2)
Olayinka Princess Olufadeju nigeria Nigeria Nigeria
THEODORIDOU EVANGELIA A.S.<< ORESTIS VASILIS >> Greece Greece
Seniors female -62 kg (11)
Class A (10)
Alexandra Tiz A.C.I.D. TKD Germany Germany
DIKRA LAMROUJI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Daniela Dominika Gora A.C.I.D. TKD Germany Germany
Louzai Iman Lezennes TKD Club France France
Mennat Allah Ragheb International Taekowndo center Egypt Egypt
Nazli Celikci Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nora El Hadje Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
RACHEL DELARUE RAMBOUILLET SPORTS TAEKWONDO France France
Shanelle ROWE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Vasiliki Grammatikopoulos A.C. AIANTAS Greece Greece
Class B (1)
Faith Igbinadion nigeria Nigeria Nigeria
Seniors female -67 kg (5)
Class A (5)
Hadeer Ashraf International Taekowndo center Egypt Egypt
Iness LANGRONIER Taekwondo Club Asnières Elite France France
Isabelle Faber TKD Stengefort Luxembourg Luxembourg
OUMNIA DAKKON MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
rizlen riahi cobra team France France
Seniors female -73 kg (5)
Class A (4)
Amel KHELLADI Ass TKD Club de Lille (A.T.C.L) France France
CHRISTINE SCHMIT KUKKIWON - Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Michelle de Lorijn Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
PRANDINA FLAVIA MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Class B (1)
Endurance Idemudia nigeria Nigeria Nigeria
Seniors female +73 kg (1)
Class B (1)
Rosemary Abies Ojiyowin nigeria Nigeria Nigeria
Seniors male -54 kg (5)
Class A (5)
Axel Delval Taekwondo Orchesien France France
Chrisovalantis Christakis NIKOMAHOS VOLOU Greece Greece
Ibrahim Ancharad TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
SOFYANE GALLOIS CTAM (Tourcoing) France France
giuseppe francesco strano futurama club Italy Italy
Seniors male -58 kg (11)
Class A (11)
ALEXANDRE LY TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
AMIN BENKHELIFA TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
ARBIB Toufik Taekwondo Club Asnieres Elite France France
Bradley Sinden (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Delroy Palmer JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
NOUREDDINE BENAMAR ASSOCIATION AL JADID TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
Omar bekkal kang ho France France
RAYANE MEGHZILI TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
SAMIR SEFKAME MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Stéphane NGUY Association Clamartoise de Taekwondo France France
Tyron Moores-duffield (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Seniors male -63 kg (19)
Class A (16)
ABDERAHIM RHARRABTI JIL ALJADID Morocco Morocco
ADAN EL KHIA TAEKWONDO CLUB FEYZIN France France
ALEXANDRE CASTILLO TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
Edouard Dourdin Taekwondo Orchesien France France
Francisco Jose Tirado Ramon SPAIN Spain Spain
LUIGI GENTILLE KUKKIWON - Luxembourg Luxembourg Luxembourg
LUKE RENGASAMY TKD England Great Britain Great Britain
MOHAMMED REZKI MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
MOURAD LAACHRAOUI Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Matthew Mathoera TC Soekandar Netherlands Netherlands
Matthijs Boon Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
YANN BIRSENS KUKKIWON - Luxembourg Luxembourg Luxembourg
aghbal ibrahim AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
bourass mohamed club union sportif du taekwondo zaio Morocco Morocco
hicham Boutaakass Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
reunan quelennec cobra team France France
Class B (3)
Eddyson Enobakhare nigeria Nigeria Nigeria
Halil ?brahim AKDOGAN Akdogan Spor Kul Turkey Turkey
Sebastien Genet HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Seniors male -68 kg (30)
Class A (28)
AZAMAT BEKTUROV TKD England Great Britain Great Britain
Arafat moussa-gwarzo Ass TKD Club de Lille (A.T.C.L) France France
Craig Eden Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Diogo Monteiro Jovens D'Ouro Portugal Portugal
Fatih Ural Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
HAMZA BOUHAMED ASSOCIATION AL JADID TAEKWONDO NADOR Morocco Morocco
Jonathan Urbain Ri Gam Team Belgium Belgium
Julien RIBEYROL Association Clamartoise de Taekwondo France France
KHURAM SHAR TKD England Great Britain Great Britain
Kristian Zomer Sidokwan Netherlands Netherlands
Luke Rob Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Martin Heinrichs TKD Stengefort Luxembourg Luxembourg
Misbha Mahrous Fasung Belgium Belgium
NABIL DAOUD PARIS TEAM TAEKWONDO France France
Nino Jelen Nong Jang Belgium Belgium Belgium
OUSSAMA OUAICH MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Rayan Mesbahi B.N.A Belgium Belgium
SIDI TANDJIGORA PARIS TEAM TAEKWONDO France France
STYLIANOS Mechteridis-Papadopoulos Macedonia Force Greece Greece
Shannon PETIT-PHAR Taekwondo Club Asnières Elite France France
TOM REDDING TKD England Great Britain Great Britain
Walter Pastian Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Yassin Ashad Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
bairi mohamed AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
djamel HENNI Taekwondo Education Rillieux France France
jlali med amine tunisia taekwondo team Tunisia Tunisia
kouassi elie cobra team France France
samir leurent Taekwondo Club Villeneuvois France France
Class B (2)
BOUNOUA NAOUFEL MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Mostafa Alaa ElAlfy International Taekowndo center Egypt Egypt
Seniors male -74 kg (24)
Class A (20)
ASH ISLAM TKD England Great Britain Great Britain
Christophe Brink Kim Seung Yong Taekwondo club Luxembourg Luxembourg
Daniel Timoteo Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Gocalves Rui Kim Seung Yong Taekwondo club Luxembourg Luxembourg
Grammatikopoulos Spiridon Grammatikopoulos Spiridon A.C. AIANTAS Greece Greece
Joni Alles ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
LORENZO IACOVELLI ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
Mostafa Essameldin International Taekowndo center Egypt Egypt
OMAR SEBBATA MUDUKWAN POLE BRUSSELS Belgium Belgium
Pascal Niks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Ross Eden Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
SAHRI Hamza Taekwondo Club Asnieres Elite France France
Shelton Klas TC Soekandar Netherlands Netherlands
Soufiane Basri RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium Belgium
YASSER KHECHAI CTAM (Tourcoing) France France
ben el mahdi hicham AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
hicham Ochan Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
mohamed hammouch Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
oussama benali Taekwondo Club Villeneuvois France France
thomas bonningues cobra team France France
Class B (4)
Joachim LARIVAIN Taekwondo Feignies France France
Kunle Idowu Dosunmu nigeria Nigeria Nigeria
Lo Bianco Andrea korea club houdeng Belgium Belgium
atif El idrissi Aymane DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Seniors male -80 kg (23)
Class A (20)
Barend de Wit SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
DIDIER TSHIBUMBU SIMBA PARIS TEAM TAEKWONDO France France
EL HAMOUTI MAJID An Bon Kiorugi 1 Belgium Belgium
Florian VEDIE CHARTRES METROPOLE TAEKWONDO France France
GIANLUCA D'ALESSANDRO ACCADEMIA DEL TAEKWONDO Italy Italy
Jake Moscrop (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Kevin Prent Sidokwan Netherlands Netherlands
Louzai Zineddine Lezennes TKD Club France France
MOHAMMED MURTALA PARIS TEAM TAEKWONDO France France
Michael Monnier Sonbae Taekwondo Seneffe Belgium Belgium
OTMAN BOUTOUGHA TREMBLAY AC TAEKWONDO France France
Robin Sinnesael Shan Club MONS Belgium Belgium
SYLLA Rolland Taekwondo Club Asnieres Elite France France
Saib Nordine Ctam France France
YVES MüLLER KUKKIWON - Luxembourg Luxembourg Luxembourg
bassoum mamoudou cobra team France France
charroud zakariyae AMAL SEOUL NADOR MOROCCO Morocco Morocco
iliyasse hamdouni Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
thomas aka Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg Luxembourg
vianney mobelus cobra team France France
Class B (3)
Omoregbe Jeremiah Imafidon nigeria Nigeria Nigeria
Alain MEVIANE-BUREAUX RAMBOUILLET SPORTS TAEKWONDO France France
Allali Ismail DRAGON CLUB ACADEMY Belgium Belgium
Seniors male -87 kg (8)
Class A (8)
Jimmy Fernandez Taekwondo Hapkido Roubaix France France
ALAN LATIC KUKKIWON - Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Danny Van de Veen Sidokwan Netherlands Netherlands
Ilyass Benkhattab SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Valentin Chanoine Shan Club MONS Belgium Belgium
el jouhri mohamed club union sportif du taekwondo zaio Morocco Morocco
mustpha el karaoute Association Amal Al Abtal Morocco Morocco
steeve geran cobra team France France
Seniors male +87 kg (13)
Class A (13)
Onakhinor Enaiho Augustine nigeria Nigeria Nigeria
BATA Augustin SDUS TAEKWONDO France France
FELIX REGNIER PARIS TEAM TAEKWONDO France France
FIRMIN ZOKOU PARIS TEAM TAEKWONDO France France
Francois SIMON Taekwondo Education Rillieux France France
Grégory TALBOT Taekwondo Club Asnières Elite France France
KEVIN MAYAUD RAMBOUILLET SPORTS TAEKWONDO France France
Kodjovi FEBON CHARTRES METROPOLE TAEKWONDO France France
Michiel Hoogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Rob van der Ploeg ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
THEODOROS CHASIOTIS Macedonia Force Greece Greece
Volkan Ozkeles Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
hicham el karaoute Association Amal Al Abtal Morocco Morocco