Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Open Tapia 2010

  • Tournament dates
  • 9 October 2010
  • 10 October 2010
  • Deadline
  • 1 October 2010
  • Competitors
  • 425 / Unlimited
  • Location
  • Rusheuvelstraat 5
  • 5346 JH
  • Oss
  • Netherlands Netherlands





















Zaterdag 9 oktober
Aspiranten A-klasse / junioren A-B-C-klasse / senioren A-B-C-klasse
4 velden met elektronische pantsers en systemen van Daedo. Elektronische pantsers worden door de organisatie beschikbaar gesteld, elektronische voetbeschermer dienen door de deelnemers zelf meegenomen te worden. Voetbeschermers vanaf vrijdag: 18:00 uur bij de Daedostand verkrijgbaar 35,00 euro per paar

Klik hier voor de resultaten van de eerste dag!



Zondag 10 oktober:
Jeugd C-klasse / pupillen B-C /-klasse / Aspiranten B-C-klasse
4 velden met elektronisch systeem, geen elektronische pantsers!

Klik hier voor de resultaten van de tweede dag!


Prijsuitreiking direct na afloop van de halve finales en finales.



Downloads

UitschrijvingUitschrijving

Results

Saturday 9 october 2010Saturday 9 october 2010
Sunday 10 october 2010Sunday 10 october 2010

Competitors (425)

Kids female -20 kg (3)
Class C (3)
Hiba Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Lakshmi Ghogli SEONGONG Netherlands Netherlands
Nafise Bulut Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Kids female -24 kg (3)
Class C (3)
Celina Bax Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Jalisa Vernimmen SEONGONG Netherlands Netherlands
kimberly de waal ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Kids female -27 kg (2)
Class C (2)
Amy Mink Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Sasja van Wanrooij Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Kids female -30 kg (5)
Class C (5)
Celyce van der Pol Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Katie Mink Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Sylvana Lobregt Van Buel Sports Netherlands Netherlands
Yousra El Hichou Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
marit van Meurs Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Kids male -20 kg (2)
Class C (2)
Noah Tanamal Yul-Kok Netherlands Netherlands
luka nadji hag Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Kids male -24 kg (8)
Class C (8)
Jesper Vos Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Kevin Wolfs Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Milan Molle TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Nicky Ammersdorfer Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Nika Nadji haq Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Vinay Bhattoe SEONGONG Netherlands Netherlands
Yarello Kemmel Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
elias bouchentouf kukkiwon-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Kids male -27 kg (4)
Class C (4)
Borre Meskers Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Dion Weidun Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Hasan Avci Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
sincere Overman MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Kids male -30 kg (4)
Class C (4)
Ahmet Ozkara Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
Hjalmar Gosseling Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Milan van Deutekom Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
kay biwer kukkiwon-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Kids male -34 kg (1)
Class C (1)
Harry Mandemakers Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
Kids male -39 kg (2)
Class C (2)
Milan Kivits Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Omer Senkal Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
Pupils female -24 kg (7)
Class C (7)
Anisha Ramdjwan SEONGONG Netherlands Netherlands
Ashwinie Chierandjoe SEONGONG Netherlands Netherlands
Eline Wagenaar Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Lavanya Raghoenandan SEONGONG Netherlands Netherlands
Manal Abaghough La Sala sportclub Netherlands Netherlands
Manal Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sophie de Fretes La Sala sportclub Netherlands Netherlands
Pupils female -27 kg (3)
Class C (3)
Maryam Ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nadia Bikmaz Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
marie dreisbach kukkiwon-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Pupils female -30 kg (7)
Class B (1)
Naomi Odekerken Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class C (6)
Cassandra van Ballegooij Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Floor von Bannisseht Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Jade Weidun Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Roobin Wetzer Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
Shaydon Zeeuw van der Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Vera Wagenaar Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Pupils female -34 kg (10)
Class B (4)
Demi Meijer Yul-Kok Netherlands Netherlands
Eva Schuurmans Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Neha Naipal SEONGONG Netherlands Netherlands
lorraine coffa Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (6)
Charity Schellekens Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Jacky Bosman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Kathleen Chedi MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Larissa Bleeker MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Melissa Wolfs Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
demi knoops Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Pupils female -39 kg (6)
Class B (4)
Janneke Rob Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Rachnaa van Hunen Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Ymke Appels Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
silvana coffa Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (2)
Britt Swagers Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Manon Wolff Yul-Kok Netherlands Netherlands
Pupils female -44 kg (2)
Class B (2)
Ilse Bock TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Loubna Elmansori MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Pupils female -50 kg (3)
Class B (2)
danique withoot Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
meike dorenberg Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (1)
Danielle Mink Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Pupils female +50 kg (1)
Class B (1)
summer burghout TKD Academy " TEAM Amsterdam " Netherlands Netherlands
Pupils male -24 kg (5)
Class B (2)
Akram Aykour Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Owen van de Wal La Sala sportclub Netherlands Netherlands
Class C (3)
Gino Damen Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Givano Marce Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
lee ilyas akgul tpa Belgium Belgium
Pupils male -27 kg (19)
Class B (7)
Mouad Oualkadi MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Niels Donners Yul-Kok Netherlands Netherlands
Nigel Timmers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Scott van Dijk Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Tabbuso Matteo korea club houdeng Belgium Belgium
Tim de Fretes La Sala sportclub Netherlands Netherlands
Vincent Bosch Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (12)
Bilegi Loreano korea club houdeng Belgium Belgium
Damien Diks Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Delano de Waal ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Diovanni Danen Van Buel Sports Netherlands Netherlands
Gearvano Sewnundun SEONGONG Netherlands Netherlands
Gert Jansen Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Guillermo de Ruiter Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Kevin Olieman Jitae Sport Netherlands Netherlands
Nick Kempen van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Resham Godei SEONGONG Netherlands Netherlands
Romano Keuren Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Tayyar Cingu Van Buel Sports Netherlands Netherlands
Pupils male -30 kg (13)
Class B (4)
Alba Carlo korea club houdeng Belgium Belgium
Bradley van Staaijeren Jitae Sport Netherlands Netherlands
Mahmut Dogan Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Rick Baks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (9)
Amir Taghawi Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Armaan Sahebali SEONGONG Netherlands Netherlands
Giovanny Klander Yul-Kok Netherlands Netherlands
Jerry Broeren Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Luke Blom Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Rayvano Koemar Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Reduoan Azzouizi SEONGONG Netherlands Netherlands
Troy Watson Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Varesh Ghogli SEONGONG Netherlands Netherlands
Pupils male -34 kg (12)
Class B (4)
Bonsignore Thomas korea club houdeng Belgium Belgium
Jesse Bruggeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Sven Reefman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Tim Kockelkoren Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class C (8)
Brady van der Pol Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Chahid Sadik MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Deboubers Rubens korea club houdeng Belgium Belgium
Rushil Lachman SEONGONG Netherlands Netherlands
Thijs Olieman Jitae Sport Netherlands Netherlands
Thom Hoogeboom Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Zinar Koc SEONGONG Netherlands Netherlands
florian claus kukkiwon-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Pupils male -39 kg (13)
Class B (7)
Arjen Langens Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Floris de Vries Van Buel Sports Netherlands Netherlands
Jasper Schmitz Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Kurtin Kriehn Yul-Kok Netherlands Netherlands
Rik Vught van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
cem akgul tpa Belgium Belgium
noe de oliveira kukkiwon-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Class C (6)
Aman Rahamal Bari Gym Netherlands Netherlands
Dylan Beekmans Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Justin Kuys Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Matin Maskitou Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Nathan de Gelder Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Thijs Rohof Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Pupils male -44 kg (5)
Class B (2)
Nick Lover Taekwondo Centrum Alkmaar Netherlands Netherlands
Pascal olde heuvelt Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Class C (3)
Djebari Mathias korea club houdeng Belgium Belgium
Ismail Ramdjwan SEONGONG Netherlands Netherlands
jona karmeyer kukkiwon-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Pupils male -50 kg (1)
Class C (1)
Bilal Azzouzi SEONGONG Netherlands Netherlands
Pupils male +50 kg (1)
Class B (1)
Bryan Zonderop Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Aspirants female -32 kg (4)
Class B (2)
Beau Weerd de Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Noa Verlijsdonk Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (2)
Nicky Peeters Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Verbeeck Chloe korea club houdeng Belgium Belgium
Aspirants female -36 kg (8)
Class A (2)
Fatima fenderhoussi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Rim Zinbi SEONGONG Netherlands Netherlands
Class B (3)
Eline Rekveld Jitae Sport Netherlands Netherlands
Gijsje Dieterman Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Jeavonne Satter Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (3)
Angelica Mulder Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Nikki Jansen Yul-Kok Netherlands Netherlands
Veerle Teigeler Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants female -40 kg (13)
Class A (2)
Amelie Richard Ri Gam Team Belgium Belgium
Shirley Reijnhout TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Class B (5)
Cynthia Lataster Yul-Kok Netherlands Netherlands
Demi Heykhaus Yul-Kok Netherlands Netherlands
Lisa Riitano Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Majdouline Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Melissa Wartenberg Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class C (6)
Donna Bosland MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Fleur Derksen Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Indah van Buuren Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Jolie Teigeler Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Sammie Schmidt Van Buel Sports Netherlands Netherlands
Seleena Heesakkers Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
Aspirants female -45 kg (15)
Class A (5)
Chantal Durieux Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Deveney Timmers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Jennifer Barbic Yul-Kok Netherlands Netherlands
Maaike van de Marel Taekwondo United Netherlands Netherlands
Mavsarova Elita korea club houdeng Belgium Belgium
Class B (7)
Fleur Dassen Yul-Kok Netherlands Netherlands
Ghofran Oualkadi MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Halima keskin Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Lindi Korpelshoek Jitae Sport Netherlands Netherlands
dana boom Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
dewi withoot Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
emine sogukcesme Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (3)
Anjali Ramsoediet Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Sanaa Maskitou Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Sanna El Yaagoubi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Aspirants female -51 kg (6)
Class A (2)
Herliana Sulter Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Sherona Bandhoe Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (2)
Morgan Herreaz TKD Academy " TEAM Amsterdam " Netherlands Netherlands
shirley van Helvoirt Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class C (2)
Beyza Ozkara Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
Nani Mandemakers Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
Aspirants female -57 kg (3)
Class A (1)
Cassy van Wanrooij Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (2)
Lisa Kockelkoren Yul-Kok Netherlands Netherlands
Melissa Brink Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Aspirants female -64 kg (5)
Class A (2)
Nikenia Martis Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
sharon monshouwer Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Class B (2)
Chayenna Klander Yul-Kok Netherlands Netherlands
Enkela Lushtaku Yul-Kok Netherlands Netherlands
Class C (1)
Dounia Laabari SEONGONG Netherlands Netherlands
Aspirants female +64 kg (1)
Class B (1)
rafaela texeira kukkiwon-luxembourg Luxembourg Luxembourg
Aspirants male -32 kg (13)
Class A (3)
Adil belkadi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Joel van der Weide Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Youssef Bouchti TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class B (7)
Bas Van Essen Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Djen Jacobs Van Buel Sports Netherlands Netherlands
Gabriel Kaya Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Martijn Willemsen Keumgang Diest Belgium Belgium
Muhammad bin Jiharie Van Buel Sports Netherlands Netherlands
Rainoldi Bryan korea club houdeng Belgium Belgium
daan niens Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Class C (3)
Aaron Velden vd Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Marijn von Bannisseht Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Tim Kolder Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Aspirants male -36 kg (12)
Class A (4)
Jamie Van Gossum Keumgang Diest Belgium Belgium
Mavsarov Ibrahim korea club houdeng Belgium Belgium
Michael Bax Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Nasser El Boujjoufi Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (4)
Boyd van Dijk Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Caty Donovan imjin academy Central African Republic Central African Republic
Nick Sprock Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Shrikant Orie SEONGONG Netherlands Netherlands
Class C (4)
Shane Wanrooy van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Tim Tannenbaum Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Toufik Amarkran SEONGONG Netherlands Netherlands
Wouter Mol van Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Aspirants male -40 kg (21)
Class A (8)
Giovanni Treur ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Mohamed Sadik Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Niels Starmans Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Patrick Keizer Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Richie Tjin Tjoen Jin TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Sina Nirbarht Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Soraj Sori Taekwondo United Netherlands Netherlands
Vincent Godei SEONGONG Netherlands Netherlands
Class B (10)
Amine Ouchikh MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Badr Albouyaoui MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Dave Gijn van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Jasper Heesakkers Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Joshua Oumorou Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Leroi Dylan imjin academy Central African Republic Central African Republic
Margiotta Michelangelo korea club houdeng Belgium Belgium
Quinn Van Wijk Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Quirijn Branten Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Rushon Kemmel Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class C (3)
Bram Van der Zon Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Edgar Gabrielian Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Keyshen Ramnath Bari Gym Netherlands Netherlands
Aspirants male -45 kg (13)
Class A (7)
Ashwin van der Vlugt TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Ayoub Karroumi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Fahd Zaouia SEONGONG Netherlands Netherlands
Jelle Plomp Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Nabil Ennadiri SEONGONG Netherlands Netherlands
Patti Marcario SEONGONG Netherlands Netherlands
luke rob Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (5)
Abdulkarim Yasakov Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Dario Tabak Yul-Kok Netherlands Netherlands
Jamal Kusmus Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Mitchell Slegers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Oussama Zkik Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (1)
Carlo Hoedemakers Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Aspirants male -51 kg (3)
Class B (2)
Alessio Gielen Keumgang Diest Belgium Belgium
Damien Gerrits Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (1)
Bilal Akdogan Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
Aspirants male -57 kg (6)
Class A (1)
DON BERISHA "DON" Kosovo Kosovo
Class C (5)
Erick Verbiessen Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Jasper Brink Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Jeroen Krol Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Kenel Elvira MAS Kim Moo Netherlands Netherlands
Mehmet Serkaya SEONGONG Netherlands Netherlands
Aspirants male -64 kg (1)
Class B (1)
Joop de Gouw Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Aspirants male +64 kg (5)
Class A (1)
Lars vanLaarhoven Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (1)
Quincy Lover Taekwondo Centrum Alkmaar Netherlands Netherlands
Class C (3)
Furkan Gunes SEONGONG Netherlands Netherlands
Samil Melik Keskin Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Shiwan Ramsoebhag SEONGONG Netherlands Netherlands
Juniors male -45 kg (5)
Class A (2)
Joni Alles ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
Marvin Kentie Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class B (3)
Erik Seegers Taekwondo United Netherlands Netherlands
Mohammed Haddin Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Torsten Frush Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Juniors male -48 kg (2)
Class A (1)
Robert Dassen Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Class C (1)
Vienish Sampat Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Juniors male -51 kg (5)
Class A (2)
Nabil Dindin Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Yassine Choaibi Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (3)
Rida Bouzid Riekebbe Netherlands Netherlands
Ruud Stevering Taekwondo United Netherlands Netherlands
Wesley Zwaans Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Juniors male -55 kg (15)
Class A (8)
Alaedine Bouachmir TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Caty Mathieu imjin academy Central African Republic Central African Republic
Damion Schoenmakers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
FATIH URAL Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Hossam Sadik Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Le Duc Jeffrey korea club houdeng Belgium Belgium
Yorick Theijsmeijer Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
salaheddine bensaleh tpa Belgium Belgium
Class B (5)
Davey de Groot ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Hamza Bouzia Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Mitchel Peters yoo sin Netherlands Netherlands
Mohammed Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Nando Riitano Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Class C (2)
Bonsignore Luca korea club houdeng Belgium Belgium
Mark Verheul Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Juniors male -59 kg (8)
Class A (4)
Amine El Morabit TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Badder Saghir Riekebbe Netherlands Netherlands
Giorgio Janmaat TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Jesse de Kok Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class B (2)
Mohamed Amakran TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Redouan El boulahiani Riekebbe Netherlands Netherlands
Class C (2)
Ahmad Mukhtar Kakar Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Narek Mkrtchjan Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Juniors male -63 kg (16)
Class A (4)
Anwar Arrad TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Azzedine Agida Riekebbe Netherlands Netherlands
Boris van der Meer ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Nassim Al Massoudi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class B (6)
Bouke Vergeer Taekwondo United Netherlands Netherlands
Dwight Kramer Lesly's Sportstudio Netherlands Netherlands
Jasper Boendermaker Bari Gym Netherlands Netherlands
Mathijs Boon TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Michael de Veer Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Suayb Keskin Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (6)
Ahmadullah Kakar Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Aissam Boukhalouk TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Anno Alli Sjabbens Sport & Health Netherlands Netherlands
Corne Bloed TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Michael Geurtsen TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Nino Reintke Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Juniors male -68 kg (10)
Class A (6)
Hicham Amran TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Joeri Alles ILYO vzw Aarschot Belgium Belgium Belgium
Mattho Mandersloot Sportschool American Fitness Netherlands Netherlands
Pascal Niks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Soufiane Achnine Tong-Il Netherlands Netherlands
sven van kruijssen Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Class B (2)
Robin Bouwman yoo sin Netherlands Netherlands
Toontje Bonarius yoo sin Netherlands Netherlands
Class C (2)
Sam Goosens Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Therry Baas Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Juniors male -73 kg (4)
Class A (4)
Angelini Luca korea club houdeng Belgium Belgium
Robin Sinnesael Shan Club MONS Belgium Belgium
Ruben Nijsen yoo sin Netherlands Netherlands
Yorick Bock TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Juniors male -78 kg (4)
Class A (3)
Chris Reacq Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Michiel Hoogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
dylan monshouwer Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Class C (1)
Bas van der Stap Sjabbens Sport & Health Netherlands Netherlands
Juniors male +78 kg (1)
Class C (1)
Dennis Schaeps TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Juniors female -42 kg (1)
Class A (1)
Milou vd Hurk Van Buel Sports Netherlands Netherlands
Juniors female -46 kg (1)
Class B (1)
Ghylainn Kersten Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Juniors female -49 kg (3)
Class A (2)
Angelique Agterberg TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Kiki Cobussen Taekwondo United Netherlands Netherlands
Class B (1)
Esmee Seegers Taekwondo United Netherlands Netherlands
Juniors female -52 kg (4)
Class A (3)
Bodine Schoenmakers Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Jennerie van Ingen Taekwondo United Netherlands Netherlands
kimberly Nieuwenhuizen Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Class C (1)
Andrea Smeets Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Juniors female -55 kg (1)
Class A (1)
Romy Jansen yoo sin Netherlands Netherlands
Juniors female -59 kg (6)
Class A (6)
Babs Hoegen-Dijkhof Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Chayenn Kersten Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Lisanne Barbic Yul-Kok Netherlands Netherlands
Noelle Van der Zon Taekwondo Centre Reeshof Netherlands Netherlands
Nora El Hadi Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Sifra Berendsen Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Juniors female -63 kg (4)
Class A (4)
Anouk Seegers Taekwondo United Netherlands Netherlands
Kim Reacq Taekwondoschool Tapia Netherlands Netherlands
Melanie SEHA HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Michelle Lorijn de Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Juniors female -68 kg (3)
Class A (2)
Jessica Stolk TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Michelle Taks Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Class C (1)
Sharon Smalbrugge Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Juniors female +68 kg (1)
Class A (1)
Manuella Baum Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Seniors female -46 kg (1)
Class A (1)
AHILLIYA KARIA Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Seniors female -53 kg (3)
Class A (3)
Andrea Vanloon Taegeuk Ophoven Belgium Belgium
Henriet van der Molen Henk Meijer Groningen Netherlands Netherlands
Janneke van den Dungen Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Seniors female -57 kg (5)
Class A (5)
Alinde Huijzer Henk Meijer Groningen Netherlands Netherlands
Michelle Krieger Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Monica Pimentel yoo sin Netherlands Netherlands
Pricilla Wammes Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Romy van Noije Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Seniors female -62 kg (5)
Class A (4)
Amal Arrad TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Angelique de Vogel Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Jeanaidis Borgschot Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Joyce Van Baaren Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (1)
Rihansjelie Visers Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Seniors female -67 kg (4)
Class A (4)
Ayla Akdeniz Taekwondo Club Lautenschläger Netherlands Netherlands
Margot Trieling yoo sin Netherlands Netherlands
Roxanne Kemmer Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
monica wink Tkd vereniging Leiden Netherlands Netherlands
Seniors male -54 kg (1)
Class A (1)
Vikash Sewnundun Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Seniors male -58 kg (4)
Class A (4)
Ismail Aknouch TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Mohamed Boubakari Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Mohamed Dindin Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Yassine Bourass Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Seniors male -63 kg (11)
Class A (8)
Alvaro Evers TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
DANNY de LANGH Koryo Den Haag Netherlands Netherlands
Djordy Janmaat TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Hamza Boukit TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Le Duc Jerome korea club houdeng Belgium Belgium
Le Duc Jeremy korea club houdeng Belgium Belgium
Mohammed Kariouh TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Tommy Ruiling TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Class B (2)
Christiaan Vavier Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Roel Bont de Sportschool Anita van der Pas Netherlands Netherlands
Class C (1)
Tabrez Ismail Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Seniors male -68 kg (6)
Class A (6)
Abdenasser Eddeane Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Bowie Esch van Taekwondoschool Louis van Esch Netherlands Netherlands
Glenn Donkers TKD Kawarmala Netherlands Netherlands
Redouan Dahmane Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Robin van Sprang Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Soejon Pet TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Seniors male -74 kg (9)
Class A (5)
Frank Vliet van TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Hamza El Baroud Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Milton van Zeijl Taekwondo Club Lautenschläger Netherlands Netherlands
Renaldo Ziel TKD TEAM PAPENDRECHT Netherlands Netherlands
Roy ten Berge Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Class B (3)
Dennis Jager Taekwondo-Rosmalen Netherlands Netherlands
Mustafa Erdogan Taekwondo IJselland Netherlands Netherlands
Raymond Nijland Taekwondo Olthuis Netherlands Netherlands
Class C (1)
Jarvey van Galen Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Seniors male -80 kg (3)
Class A (1)
Ivo vd Heijden Van Buel Sports Netherlands Netherlands
Class B (1)
Remi van Dijk Sjabbens Sport & Health Netherlands Netherlands
Class C (1)
jeffrey Teijlingen Tilburg Noord Taekwondo ( TNT/SPIO) Netherlands Netherlands
Seniors male -87 kg (6)
Class A (2)
Rob van der Ploeg ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Stuart Smit TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Class C (4)
Berry de Klein TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Christiaan Den Hoed Taekwondo Club Lautenschläger Netherlands Netherlands
Jeffery Florijn Taekwondo Centrum Alkmaar Netherlands Netherlands
Kevin Maillot Tae kwon do Apeldoorn Netherlands Netherlands
Seniors male +87 kg (2)
Class A (1)
Michael Thoelen Taekwondo Ac. Ge - We Belgium Belgium
Class C (1)
Kevin Rijks Yul-Kok Netherlands Netherlands