Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

Roterdam Open 2016

  • Tournament dates
  • 26 November 2016
  • Deadline
  • 18 November 2016
  • Competitors
  • 576 / 580
  • Location
  • Rotterdam
  • Netherlands Netherlands

PLEASE NOTE THAT ITS NOT POSSIBLE TO DELETE COMPETITORS DURING REGISTRATION

Downloads

ROTTERDAM OPEN 2016ROTTERDAM OPEN 2016

Results

SELECTION TROPHYSELECTION TROPHY
RESULTSRESULTS

Competitors (576)

Pupils female -21 kg (2)
Class C (2)
Saniya Karia Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Shreya Ajodhia Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Pupils female -24 kg (5)
Class C (5)
Alice Tielens HTA Belgium Belgium
Cassandra Moors HTA Belgium Belgium
Quinty De Vrije Budo vereniging Elst Netherlands Netherlands
Sherani Karia Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Zoë Lemmens HTA Belgium Belgium
Pupils female -27 kg (3)
Class C (3)
Amira Amaouch TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Anouk Vuurens Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Joyce Tielens HTA Belgium Belgium
Pupils female -30 kg (5)
Class B (2)
Nada Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
TJ David Richard Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (3)
Meysen Bousnane SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Quincy Van Seijen Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Robin Fierant TC Soekandar Netherlands Netherlands
Pupils female -34 kg (2)
Class C (2)
Anna de bruin ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Douae Dahbi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Pupils male -21 kg (2)
Class C (2)
Bram Peeters HTA Belgium Belgium
Jayden Simpson-Kidd (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Pupils male -24 kg (8)
Class C (8)
Adriaan Van Bommel HTA Belgium Belgium
Ayman Oukhattou TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Calogero Sorrentino Keumgang Diest Belgium Belgium
Guiseppe Sorrentino Keumgang Diest Belgium Belgium
Jamal Wagt van de Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Nuh Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Yassine Azouzzi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Younes El Aoutmani Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Pupils male -27 kg (8)
Class B (2)
Ahmed Timinouni TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Arijan Arnautovic Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Class C (6)
Hugo van Dam TC Soekandar Netherlands Netherlands
Jordi Wyrwa Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Naoufal Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Quanyi Westerhout Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Walid El Mouridi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Yorwin Van den hof Budo vereniging Elst Netherlands Netherlands
Pupils male -30 kg (7)
Class A (1)
Muhammad Ejaz (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Class B (3)
Leo HARRISON (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Lewis Rumokoy Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
OUASSIL HAIK VICTORY GYM Belgium Belgium
Class C (3)
C-jay van Ossel Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Noah Lemmens HTA Belgium Belgium
Soufian Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Pupils male -34 kg (1)
Class B (1)
Rayyaan Kermo Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pupils male -39 kg (2)
Class C (2)
Djustin Micael Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Thom Boer TC Soekandar Netherlands Netherlands
Aspirants female -28 kg (9)
Class B (1)
Novi Nelissen Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class C (8)
Cherlynn Nguyen Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Hanne Waerzeggers Keumgang Diest Belgium Belgium
Nora Geurtse Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Paris Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Prithika Ajodhia Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Sarah Uzun Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Sarii Wissem Taekwondo Club Villeneuvois France France
leila el mahi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Aspirants female -32 kg (12)
Class A (1)
Jessie McKew Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
Class B (7)
Alicia Juarez Banos Keumgang Diest Belgium Belgium
Amira Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Bengul Kuzhan Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Caroline Volders HTA Belgium Belgium
Firdaous Bouisengaren Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Lehona LUDLOW (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Soumiya Bey Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Class C (4)
Alana Van Bommel HTA Belgium Belgium
Laurine Deguillaume HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Lhaekeysha Martijn Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Romessa Ben-Haddou Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Aspirants female -36 kg (10)
Class B (6)
Jihane Srhir St. Taekwondo Eddeane Netherlands Netherlands
Maha Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Mara van Laarhoven Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Mirron Heerings ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Samia ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Viktoria Melnik TKD Swisttal Germany Germany
Class C (4)
Anouk Wolkers Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Hasiba Colakovic Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Idanika Karssies Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Jayda Possemis Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Aspirants female -40 kg (13)
Class A (2)
Gwenaelle Deguillaume HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Senne Meskers Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (9)
Alara Uslu Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Damy Wuijts Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Fatin Lamnadi Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Fay Westerveld Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Lina Akachar Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Liv Irlaender Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Melissa Versteeg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Sem satoor de rootas Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
akbib mariam VICTORY GYM Belgium Belgium
Class C (2)
Chaima Essabri TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Demi Jane Eickholt Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Aspirants female -45 kg (6)
Class B (2)
Alina Steiner TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Safaa el Idrissi Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Class C (4)
Amy Brands Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Esmee Verheij Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Julika Zimmerlin TKD Swisttal Germany Germany
Kiki Pauptit Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Aspirants female -51 kg (1)
Class A (1)
Sofia Kotbi HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Aspirants female -57 kg (1)
Class C (1)
Elisa Hartmann SV DJK Lowick eV Germany Germany
Aspirants male -28 kg (21)
Class A (2)
Anas Alhusami Jordan NTC Team Jordan Jordan
meshaal alefeshat Jordan NTC Team Jordan Jordan
Class B (9)
Eray Ulkar Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Ishak Dindin Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Konstantin Yuzefovich Moldova Moldova Moldova
Len Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Mohammed Eddeane St. Taekwondo Eddeane Netherlands Netherlands
Rico Alfing Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Saad Sadik Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Spencer Luu Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Zaid Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (10)
Daniel Kleeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
James Lemmens HTA Belgium Belgium
Joep van Limpt Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Khali Imran Taekwondo Club Villeneuvois France France
Mouatassim Zoundri Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Naufal Muttaqin Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Rishano Bandhoe Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Souchi Hani Taekwondo Club Villeneuvois France France
Youssef Wahb Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Zakaria Assahsah Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Aspirants male -32 kg (26)
Class B (14)
Andranik Hakopjan Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Billy Dekkers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Blaila Youssef VICTORY GYM Belgium Belgium
Bouchaib SARII Taekwondo Club Villeneuvois France France
Hud Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jayden Setrodipo TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Loukili soulaimane VICTORY GYM Belgium Belgium
Mohamed Kasmi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Movlid Albaskhanov taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Nassereddine Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Rami Sellami taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Riad Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Stanislav Parhomenko taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Twan van Vliet Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class C (12)
Abdelmalik Akatal Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Andrei Iftime Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Joe Jathon Albertus Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Joel van der Meer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Luca Bekker Budo vereniging Elst Netherlands Netherlands
Mizio Moldenhauer SV DJK Lowick eV Germany Germany
Mohammed Mouzouri TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Soufiane Chaim SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Stasz Van Jaarsveld Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Säid Iken Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Yasin Kanakoglu TC Soekandar Netherlands Netherlands
emir Karassu Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Aspirants male -36 kg (19)
Class A (3)
Niek Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Oubayd Chahbari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Zack ANGEL (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (7)
Ashraf Houtch TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Bilal Akachar Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Djunaid Hachmi taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Issam Bouazzaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jari van Stam Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Omar Kasmi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Yotam Ein mor The lions Israel Israel
Class C (9)
Hicham Sanhaji Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
Karim Lachhab TC Soekandar Netherlands Netherlands
Luke Brink Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Max van Os Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Michael Cohen The lions Israel Israel
Ouchou Ayman Taekwondo Club Villeneuvois France France
Steyn Ruben Wassink SV DJK Lowick eV Germany Germany
Wessel Kurpershoek TC Soekandar Netherlands Netherlands
Xyando Westerhout Taekyon-Haarlem Netherlands Netherlands
Aspirants male -40 kg (14)
Class A (1)
Stan Beekman Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (8)
Alpay Ferad TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cameron POOLEY (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Kobe Vandenberk HTA Belgium Belgium
Mohamed Benali TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Tamer Bouaissaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Yasin Telili TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Yesin Guney Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
lemkadem Younes VICTORY GYM Belgium Belgium
Class C (5)
Julian Huijgen Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Renzo Vreeburg Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Theodoros Bousi Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Tim Steenkamer Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
kaj mulder Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Aspirants male -45 kg (8)
Class A (2)
Amine Koubia TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Mika van Stam Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Class B (3)
Rezki Mohamed-amine VICTORY GYM Belgium Belgium
Soufiane Boulahyan TC Soekandar Netherlands Netherlands
emir Karassu Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Class C (3)
Elamien El Mouridi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Julinho Rosalia Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Youri Krebaum Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Aspirants male -51 kg (5)
Class B (1)
HAYTAM Ben Masoud taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Class C (4)
Adam El Mezziani Riekebbe Netherlands Netherlands
Dilano Tessens HTA Belgium Belgium
Dylan Snijders TC Soekandar Netherlands Netherlands
Yassine Bada Riekebbe Netherlands Netherlands
Aspirants male -57 kg (1)
Class C (1)
Youssef Kaddoury Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Cadets female -29 kg (2)
Class B (2)
Tasha Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
Zerda Ciftci Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Cadets female -33 kg (5)
Class A (2)
Celine Jans Keumgang Diest Belgium Belgium
Hiba Maghnouj Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (3)
Maria Rustami taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Maroua el idrissi Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Suheda Yavus Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Cadets female -37 kg (6)
Class A (4)
Annika Munnik Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Courtney Smith (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Nilla Brostrom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
el bourimi narjis VICTORY GYM Belgium Belgium
Class B (2)
Abbie Luu Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Lisa Wilke Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Cadets female -41 kg (8)
Class A (5)
Aya Bouhmida Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jodie McKew Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
Lauren Watson (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Sophie Stoiber TKD Swisttal Germany Germany
Yousra Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (2)
Youssra el moukhtari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Youssra Ibrahimi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class C (1)
Aya Toulih Riekebbe Netherlands Netherlands
Cadets female -44 kg (13)
Class A (7)
Boutaina Itzari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Eryn Van Mulders HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Jesse De Vries Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Latifa Chaslamidis Tkd poom Belgium Belgium
Maroua el idrissi Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Maryam Ijaouane Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Mei-Lin MO Fung Sing Belgium Belgium
Class B (5)
Jule Irlaender Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Levinety Stuivenberg Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Nisrin Mossaouir Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Nisrine Kadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
ece Karassu Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Class C (1)
Noor Markslag Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Cadets female -47 kg (14)
Class A (5)
Amy Mink ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Angel Podevyn koryo moorsel Belgium Belgium
Madelief Vonck Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Sofie Lemmens Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
sarah mouch Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (6)
Amy Roethof Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Nada El Moukhtari TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Neywa Rajai Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Nouhaila Kaddouri Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sofia Aarabe TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
ece Karassu Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Class C (3)
Lianne Spel Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Mouna Hasnaoui TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Nazar Yalan Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Cadets female -51 kg (13)
Class A (3)
Caitlyn Bergman Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Enya Robinson Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
Malou Suprijatna Ukon Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Class B (4)
Ilaysa Vijfhuizen Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Irem Solak SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Maidah Nour Van den Berg Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Maria Rosaria Filipelli Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Class C (6)
Chaima Chibani Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Maureen Stockmann ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Maureen Michelle Wassink SV DJK Lowick eV Germany Germany
Romaissa Vd Blom Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Shaima El hammouchi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Sheyma TALEB Taekwondo Club Villeneuvois France France
Cadets female -55 kg (6)
Class A (1)
raffaela Westhiner Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (4)
Isabella Ruiz Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Kim Kloppenberg Sidokwan Netherlands Netherlands
Yasmina Dahmane Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
somia chikar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (1)
Leila Akachar TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets female -59 kg (6)
Class B (4)
Cheryl Scholtens Sidokwan Netherlands Netherlands
Famke Kloosterman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Reina van den enden Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Sarah Doornekamp Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class C (2)
Esmeralda Modest Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Nada Makhoukhi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets female +59 kg (3)
Class A (1)
Isabeau Van Droffelaar Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Class B (2)
Leonie Marzoll Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Sharon Scholtens Sidokwan Netherlands Netherlands
Cadets male -33 kg (6)
Class A (4)
Bjarne Viskens Keumgang Diest Belgium Belgium
Muhammad Ejaz (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Shukri El Moullahid Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Tk MOORES-DUFFIELD (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Class B (1)
Tal Ben shushan The lions Israel Israel
Class C (1)
Shymano Schoenmakers Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Cadets male -37 kg (14)
Class A (10)
Charaf Rech-Chouk Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Jesse van Vulpen Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
MILAN MOLLE TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Maarten Lemmens Brussels Taekwondo Team Belgium Belgium
Mohamed Amine Batah Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Nir Itzkovich The lions Israel Israel
Sebastian Oberski TKD Swisttal Germany Germany
Soufian Kariouh TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Yash Lakhpat TC Soekandar Netherlands Netherlands
damian dubois Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (2)
Mohamed Assarar Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Xavier Molenaar Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class C (2)
Ilyes El Aoutmani Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Sifeddine Wahb Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Cadets male -41 kg (13)
Class A (5)
ABDULLAH DANA Jordan NTC Team Jordan Jordan
Elliott PECK (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Melik Cavga TKD Swisttal Germany Germany
RYER van ERKELENS TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Tommy Truong Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (6)
Amir Dagan The lions Israel Israel
Joshua DANCER (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Mohamed Achnine Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Mohamed Jaali Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Mohammed Daouary Riekebbe Netherlands Netherlands
Ties Hogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (2)
Adil El Morabit TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Troy Nieland Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Cadets male -45 kg (20)
Class A (8)
Amit Bin-Nun The lions Israel Israel
Bardh Selimi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Borre Meskers Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Brett Leemans Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Hamza Zarouk SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Mika Bader Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Phillip Davids TKD Swisttal Germany Germany
Yarello Kemmel TC Soekandar Netherlands Netherlands
Class B (6)
Alikan Albaskhanov taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Anass Idrissi taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Justino Tran Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Laurent Elfrink Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Melih Tanriverdi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Shaheen Ramsaroep Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (6)
Amin Medzidov taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Bastian Horstmann SV DJK Lowick eV Germany Germany
Djawad Belcacem Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Shamarke El Miawad TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Simon Groemping Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Zakaria El Ouassaidi Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Cadets male -49 kg (13)
Class A (4)
Alex TOWLE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ayoub Tikhsi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Nadir el Mallouki TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
talib ammar VICTORY GYM Belgium Belgium
Class B (8)
Abdellah Nouali taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Amir Mahdi Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Bilal Abounnachat Riekebbe Netherlands Netherlands
Imad Sibonjic Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Martijn Geenen Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Martijn Geenen Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Zakaria Hamdaoui TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
khadri bilal VICTORY GYM Belgium Belgium
Class C (1)
Stanislav Nauta Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Cadets male -53 kg (12)
Class A (4)
Jonathan Elise Taekwondo Club Villeneuvois France France
Niel Willems Keumgang Diest Belgium Belgium
SAED ALSAWAIR Jordan NTC Team Jordan Jordan
Soulyman Sanhaji Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
Class B (6)
Amine Benamar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Fardin Sarwari Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Gijs Prigge Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Kadir Tuzlan Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Mohamed El Baydi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Mohamed A lOutmani Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class C (2)
Gaurish Dahoe Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Ilias Sanhaji Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
Cadets male -57 kg (9)
Class A (6)
Akram M'barek TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Finn Vogelenzang ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Liam Aandeweg TC Soekandar Netherlands Netherlands
Stan Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Vincent Lieuw On Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
younes Loukili VICTORY GYM Belgium Belgium
Class B (2)
Muridi Abdellah TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Wessel William Wassink SV DJK Lowick eV Germany Germany
Class C (1)
Mohamed Nacer TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Cadets male -61 kg (3)
Class A (1)
Talha Shaikh Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class B (2)
Ayoub Saghir Riekebbe Netherlands Netherlands
Luke Kooiker Budovereniging Hantei Netherlands Netherlands
Cadets male -65 kg (2)
Class A (1)
Mohaned Njahi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Class B (1)
Amin Oulad Ahmid TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Cadets male +65 kg (5)
Class B (4)
Jaden Rumokoy Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Redouan Azzouzi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Tom van den Enden Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
wulfran luwawu Happy Gregory VICTORY GYM Belgium Belgium
Class C (1)
Eren Aslan Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Juniors male -45 kg (3)
Class A (2)
Ilias Ouallal Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
Zakaria Bakari Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (1)
Oumayya Makhoukhi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors male -51 kg (6)
Class A (6)
Alon Wube The lions Israel Israel
Aymen Achnine Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Christian Dell Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Delano Risakotta Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
arjan madady Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
fouad kasmi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Juniors male -55 kg (10)
Class A (7)
Gideon Pambid Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
Hamza Yavus Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Luuk Klein Nagelvoort Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Menno Vonk ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Ranye Drebes TKD Swisttal Germany Germany
Rick Baks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Sajad Habibi Olympic Taekwondo Siegburg Germany Germany
Class B (3)
Kalvin Byrne Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Mohamed Madroni TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Rusti Yalan Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Juniors male -59 kg (13)
Class A (10)
Alexander Habimana Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Allen Quinn Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Cameron BOOTH (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Chiel Nijhuis Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Jesse Bruggeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Joshua LEVERS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
MALEK KHALED AL-KAILANI Jordan NTC Team Jordan Jordan
Mujib Ahmad Olympic Taekwondo Siegburg Germany Germany
Nassim Bicha HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
suliaman sesay westerkamp Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (2)
Ahmad Yaar Ahmad Turab taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Chaid Amezian Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Class C (1)
Ali Housni Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands
Juniors male -63 kg (14)
Class A (9)
Aaron BRETLAND (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Anil Erkan Zeray Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Dimitry Blauw TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Haher Charak Tkd poom Belgium Belgium
Jack Adamson Northern Ireland Team Northern Ireland Northern Ireland
Jos Vermeulen Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Murad Shavaev Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Nino Westhiner Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Victor Gillain korea club houdeng Belgium Belgium
Class C (5)
Arian Wahid Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Charaf El Yaagoubi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Jesse Verheij Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Job Lauf Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Vince Hendrix Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Juniors male -68 kg (4)
Class A (2)
Alex Tangjitwisut Tong-il Venray Netherlands Netherlands
darhmouch El mehdi VICTORY GYM Belgium Belgium
Class B (1)
Timo de Vries Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Class C (1)
Anass Alaoui Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Juniors male -73 kg (8)
Class A (3)
Safouane el Idrissi Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Salah Kassar Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Sam van Kamperdijk TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Class B (4)
Mory Cisse Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Robbin Heijes Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Sam Blok Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Yves Elfrink Taekwondo Voorne Putten Netherlands Netherlands
Class C (1)
Jeroen Walker Diemont Budo vereniging Elst Netherlands Netherlands
Juniors male -78 kg (5)
Class A (2)
Osman Baker Olympic Taekwondo Siegburg Germany Germany
leon Van der Veen Sidokwan Netherlands Netherlands
Class B (1)
Rusti Yalan Budoverenigingrijen Netherlands Netherlands
Class C (2)
Jelle Hoogesteger Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Jens Schutte Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Juniors male +78 kg (7)
Class A (5)
Adrian WAGSTAFFE (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Brian Prent Sidokwan Netherlands Netherlands
Bryan Zonderop Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Olaf van Lamsweerde Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
SANDY CAPPEL F.E.D.D.R France France
Class B (2)
Amine Bourahtouf TV MOO DO KWAN Netherlands Netherlands
Tobias Fischer Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Juniors female -42 kg (1)
Class A (1)
Lauren Watson (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Juniors female -44 kg (2)
Class A (2)
Manal Housni Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Naoual Zarouk SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Juniors female -46 kg (4)
Class A (3)
Fira Ester Zinger The lions Israel Israel
Ilayda Aydogan Tkd poom Belgium Belgium
Yasmine El Moullahid Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Class B (1)
Kaoutar Amine Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Juniors female -49 kg (2)
Class A (1)
Cindy Lans Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Class B (1)
Amal Boutahri TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors female -52 kg (5)
Class A (5)
Eilis Quinn Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Ewelina Krynska HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Ezgi Eraslan Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Imane Kadi TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Noa Verlijsdonk Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Juniors female -55 kg (9)
Class A (8)
Hajar Amlal TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Laurane Leleux HANGUK TAEKWONDO BELGIUM Belgium Belgium
Leah Riordan Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Lorina Faust TKD Swisttal Germany Germany
Loubna El Mansori Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
NourHouda Achahchah Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
Sam Bruggeman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
zampanja Westhiner Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Class C (1)
Loubna Ababou TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors female -59 kg (7)
Class A (4)
Ellie Bowden (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Joëlle Demeijer Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Maddie DAVIES (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Nisrine Lamnadi Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Class B (2)
Karraz Maryiem VICTORY GYM Belgium Belgium
Mariem Mohamed Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Class C (1)
Jodie Clarke Champion Taekwondo Ireland Ireland Ireland
Juniors female -63 kg (3)
Class A (1)
Gulben Kuzhan Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Class B (2)
Iris Jutstra Sidokwan Netherlands Netherlands
Samya Boujaid TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
Juniors female -68 kg (5)
Class A (4)
Janneke Rob Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Lequisha Kempenaar Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Maaike Smit Sidokwan Netherlands Netherlands
nisa tucutu Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Class B (1)
Jennifer Frielink Sidokwan Netherlands Netherlands
Juniors female +68 kg (8)
Class A (4)
Anissa Chikar Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Hannah van den Hurk Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Ikram Slilem TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Lucia Buhr TKD Swisttal Germany Germany
Class B (4)
Amber Kuik Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Khadija Sanhaji Taekwon Utrecht Netherlands Netherlands
Kim van den Enden Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Sana El Yaagoubi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Seniors female -46 kg (1)
Class A (1)
Fatmeh Al faqer Jordan NTC Team Jordan Jordan
Seniors female -49 kg (1)
Class A (1)
Hajar Babat SC Martial Arts Rotterdam Netherlands Netherlands
Seniors female -53 kg (6)
Class A (6)
Anna Reefman Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Hafsa El Baroud Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Ioanna Andreopoulou Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
JANISE VAN VELDHUIZEN TTE Top Taekwondo Eemland Netherlands Netherlands
Robin Didden Sportvereniging KoryoSports Netherlands Netherlands
Tanja Morsink Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Seniors female -57 kg (6)
Class A (5)
Alexandra Chumakova Sportschule Merinus Germany Germany
Ellie Bowden (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Jennifer Barbic Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Maddie DAVIES (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Roos Slijfer Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Class C (1)
Xin Jin Zhe Jiang Zhong Tai Sports Development Co., LTD China China
Seniors female -62 kg (6)
Class A (6)
Danique Veenema Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Donna Bosland Taekwondo Academy Almere Netherlands Netherlands
Julia Fuchs Sportschule Merinus Germany Germany
Seher Dasdemir Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Shannon Schaap Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Silje Pettersen Tif-Viking Norway Norway
Seniors female -67 kg (5)
Class A (5)
Daniela Dominika Gora Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Jamie Offerman Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Karoline Gjelsvik Tif-Viking Norway Norway
Kelly Roethof Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Kira Strelow Gyeong-rye Den Haag Netherlands Netherlands
Seniors female -73 kg (3)
Class A (3)
Birsen Kuzucanli Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Mandy Roethof Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Monica Wink ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Seniors male -54 kg (3)
Class A (2)
Adil Belkadi Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Antonios Andreopoulos Sportwerk Duesseldorf e.V. Germany Germany
Class B (1)
Shaquile Poese Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Seniors male -58 kg (7)
Class A (5)
ABDELHADI srour Jordan NTC Team Jordan Jordan
Badr Albouyaoui Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Joshua LEVERS (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Seif Awad awad France France
antoine thiery Amougou ELEGANCE PRESSING ATHLETIC CLUB TKD Cameroon Cameroon
Class C (2)
Jinyun Zhang Zhe Jiang Zhong Tai Sports Development Co., LTD China China
Safier Dhauri Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Seniors male -63 kg (10)
Class A (6)
Aaron BRETLAND (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ettahri Yacine Taekwondo Club Villeneuvois France France
Mitchel Peters TSV Yoo Sin Netherlands Netherlands
Muslim Barshigov Budo Aykac - Enschede Netherlands Netherlands
Tyron MOORES-DUFFIELD (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Wadhah Ahmed AL Quaiti Dhalah the Elected Yemen Yemen
Class C (4)
Ali Hirsi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Dai Zhou Zhe Jiang Zhong Tai Sports Development Co., LTD China China
Kirill Ivanov Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Ruxuan Wang Zhe Jiang Zhong Tai Sports Development Co., LTD China China
Seniors male -68 kg (14)
Class A (10)
Cameron DAVIES (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Craig Eden Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Houcine Zaouia Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Ibrahim Amhagi Taekwondo Amersfoort Netherlands Netherlands
Ismail Akchich TAEKYON-HAARLEM Netherlands Netherlands
Joep Staal Tong-il Venray Netherlands Netherlands
Kristian Zomer Sidokwan Netherlands Netherlands
Luke Rob Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Souhail madady Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Thijs Litjens Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Class B (4)
Abdelilah Oulad Abdinnabi TKD Arrad Den Haag Netherlands Netherlands
David Farke Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Mashal Sediqi taekwondo school saadat kortrijk Belgium Belgium
Mory Cisse Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Seniors male -74 kg (14)
Class A (12)
Baraa Alhusami Jordan NTC Team Jordan Jordan
Chavanno Tamo Budo vereniging Elst Netherlands Netherlands
Dominik Ketteler SV DJK Lowick eV Germany Germany
Gianluca BARBARA Santa Venera Taekwondo Club Malta Malta
Hamza Koubia TAEKWONDO LA HAYE Netherlands Netherlands
Hamza Aarab Taekwondo Oosterhout Netherlands Netherlands
Joshua Louisa Louisa Martial Arts Netherlands Netherlands
Marc de Tombe Taekwondoschool de Tombe Netherlands Netherlands
Mitchell Slegers Taekwondo Eindhoven Netherlands Netherlands
Mohammed Mellouk Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Pascal Niks Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Ross Eden Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Class C (2)
Abdel Bourmak Taekwondo Apuro Netherlands Netherlands
Murat Dursun Sc. Ki-Sa Netherlands Netherlands
Seniors male -80 kg (7)
Class A (5)
Florian Frentzel SV DJK Lowick eV Germany Germany
Jari Dekker Sidokwan Netherlands Netherlands
Kerem Öntas Highlight Eschweiler e.V Germany Germany
Ronald Folson Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
quentin CAPPEL F.E.D.D.R France France
Class C (2)
Evert Kervezee Hwa-Rang Dragon Taekwondo Netherlands Netherlands
Niels Stock Taekwondo Oude Luttikhuis Netherlands Netherlands
Seniors male -87 kg (10)
Class A (7)
Andre Schuermann Taekwondo Team Muensterland Germany Germany
Danny Van de Veen Sidokwan Netherlands Netherlands
Ilyass Ben Khattab Abdel-Kwan Rotterdam Netherlands Netherlands
Jeffrey Pol Henk Meijer Taekwondo Groningen Netherlands Netherlands
Kevin Prent Sidokwan Netherlands Netherlands
Rob van der Ploeg ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Roy Samson Tong-il Venray Netherlands Netherlands
Class B (2)
Jean Paul Nuismer Kazemi Taekwondo Academie Netherlands Netherlands
Pieter de Vries Schuttersveld Netherlands Netherlands
Class C (1)
Richard Kamp Schuttersveld Netherlands Netherlands
Seniors male +87 kg (3)
Class A (2)
Ayyoub Ennadiri Taekrosa/TTC Netherlands Netherlands
Michiel Hoogenboom ts marcel v/d poel Netherlands Netherlands
Class C (1)
Soufyan Elkaderi Taekwondo Vereniging Ertekin Netherlands Netherlands