Districtskampioenschappen Sparring 2008
- Tournament dates
- 21 September 2008
- Deadline
- 12 September 2008
- Competitors
- 192 / Unlimited
- Location
- Sportstraat 3
- 6004 EX
- Weert
- Netherlands
Alleen mogelijk voor sportscholen en verenigingen met aansluitnummer 140...... of 150......
Dit evenement wordt gehouden in Sporthal Leuken
Downloads
Competitors (192)
Pupils female -24 kg (2) | |||
Class B (2) | |||
Beau Weerd, de | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Youssra El Boujjoufi | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Pupils female -27 kg (2) | |||
Class C (2) | |||
Noa Verlijsdonk | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Rachnaa van Hunen | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Pupils female -30 kg (9) | |||
Class B (2) | |||
Jody Smeets | TKD-Posterholt | Netherlands | |
Melissa Wartenberg | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Class C (7) | |||
Angelina Pruymboom | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Gijs Dieterman | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Janneke Rob | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Jeavonne Satter | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Lisa Luytelaar, van | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Patty Luytelaar, van | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
annemieke beltman | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Pupils female -34 kg (5) | |||
Class C (5) | |||
Bo van der Voort | Taekwondoschool Tapia | Netherlands | |
Cynthia Lataster | Yul-Kok | Netherlands | |
Demi Heykhaus | Yul-Kok | Netherlands | |
Felicia Meessen, van | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Lisa Riitano | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Pupils female -39 kg (3) | |||
Class A (1) | |||
Jennifer Barbic | Yul-Kok | Netherlands | |
Class B (2) | |||
Anouk Bartelink | TKD-Posterholt | Netherlands | |
Jaimy Mulders | Kyong-Ju | Netherlands | |
Pupils female -44 kg (1) | |||
Class C (1) | |||
Kristel Engeland | Kyong-Ju | Netherlands | |
Pupils female -50 kg (2) | |||
Class B (1) | |||
Danielle Mulders | Kyong-Ju | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Michelle Manders | Kyong-Ju | Netherlands | |
Pupils female +50 kg (1) | |||
Class B (1) | |||
Nina Fijneman | Yul-Kok | Netherlands | |
Pupils male -24 kg (1) | |||
Class C (1) | |||
Youri Vraets | Yul-Kok | Netherlands | |
Pupils male -27 kg (3) | |||
Class B (2) | |||
Nasser El Boujjoufi | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Rowan Rietman | Ohdokwan | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Ouassim El Abdellaoui | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Pupils male -30 kg (4) | |||
Class B (1) | |||
Joshua Seelen | TKD-Posterholt | Netherlands | |
Class C (3) | |||
Josch Wagemans | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Ridouan Kasrioui | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Rik Vught, van | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Pupils male -34 kg (14) | |||
Class B (5) | |||
Boyd Dijk | Kyong-Ju | Netherlands | |
Dave Gijn, van | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Michael Bax | Taekwondoschool Tapia | Netherlands | |
Yassin El Youssofi | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
luuk roovers | pardoel sports | Netherlands | |
Class C (9) | |||
David van de ven | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Gerald Valk | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Jahmal Kusmus | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Jelle Liebregts | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Quinn Wijk | Taekwondo Centre Reeshof | Netherlands | |
Quirijn Branten | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Sven Laarhoven | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Wienish Sewcharan | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
thomas boonman | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Pupils male -39 kg (2) | |||
Class B (1) | |||
tim van ballegooij | pardoel sports | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Dan Dragan | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Pupils male -44 kg (4) | |||
Class B (1) | |||
nando Van Kempen | Ts Hwarang Geleen. | Netherlands | |
Class C (3) | |||
Leonardo Mathon | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Luc Goossens | Taekwondo Meijel | Netherlands | |
Mohamed Amine Negro | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Pupils male -50 kg (2) | |||
Class B (2) | |||
Desmond Smit | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
arno willems | yoo sin | Netherlands | |
Pupils male +50 kg (1) | |||
Class B (1) | |||
Redouane Bellahssin | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
Aspirants female -32 kg (3) | |||
Class A (1) | |||
Deveney Timmers | Taekwondoschool Tapia | Netherlands | |
Class B (2) | |||
Summer van Dongen | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
milou van den hurk | pardoel sports | Netherlands | |
Aspirants female -36 kg (4) | |||
Class A (1) | |||
Noël Heumassej | Ohdokwan | Netherlands | |
Class C (3) | |||
Kiki Houkes | Ohdokwan | Netherlands | |
Kim van der Voort | Taekwondoschool Tapia | Netherlands | |
Maureen Peeters | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Aspirants female -40 kg (7) | |||
Class A (2) | |||
Carina Tobben | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
Sharon Lowe | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Class B (5) | |||
Chantal Durieux | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Jessika Smeets | TKD-Posterholt | Netherlands | |
Kansinee de Graef | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Malissa Pruymboom | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Shauney de Laruelle | TKD-Posterholt | Netherlands | |
Aspirants female -45 kg (2) | |||
Class B (1) | |||
Nathalia Molina | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Leandra Boonman | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Aspirants female -51 kg (5) | |||
Class A (1) | |||
Nikenia Martis | Taekwondoschool Tapia | Netherlands | |
Class B (3) | |||
Herliana Sulter | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Mandy van den Heuvel | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Trishna Mahabali | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Ashly Westelaken | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Aspirants female -57 kg (6) | |||
Class B (6) | |||
Babs Hoegen-Dijkhof | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Femke Winkelmolen | Taekwondo Meijel | Netherlands | |
Kim Reacq | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Noelle Zon | Taekwondo Centre Reeshof | Netherlands | |
Richane Mahabali | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Vicky Gerritsen | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
Aspirants female -64 kg (3) | |||
Class A (2) | |||
Audrey Lodewijks | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Michelle Taks | Kyong-Ju | Netherlands | |
Class B (1) | |||
Anne Hunnekens | Taekwondo Meijel | Netherlands | |
Aspirants male -36 kg (11) | |||
Class A (3) | |||
Ismail Negro | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Marvin Kentie | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Tarik Ouzalah | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Class B (5) | |||
Anass Achahbar | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Djanyl Banwarie | Ohdokwan | Netherlands | |
Joey Braams | Ohdokwan | Netherlands | |
Joshua Oumorou | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Niels Starmans | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Class C (3) | |||
Jesse Kruijf | Taekwondo Centre Reeshof | Netherlands | |
Marwan El Abdellaoui | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Zakaria Arramdani | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
Aspirants male -40 kg (12) | |||
Class A (5) | |||
Luke Rob | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Robert Dassen | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Yassine Choaibi | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Yorick Theijsmeijer | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
jordi wolfs | Ts Hwarang Geleen. | Netherlands | |
Class B (7) | |||
Bram Winkelmolen | Taekwondo Meijel | Netherlands | |
Bryan Schoote | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
Gerrit Goossen | Kyong-Ju | Netherlands | |
Mohamed Aouladsellam | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
gerard aaldering | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
kyjan v/d veen | yoo sin | Netherlands | |
mitchel peters | yoo sin | Netherlands | |
Aspirants male -45 kg (8) | |||
Class A (1) | |||
bob van den hurk | pardoel sports | Netherlands | |
Class B (4) | |||
Ayoub Aarab | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Gillvany Satter | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Hamza Aarab | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Jesse Kok | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Class C (3) | |||
Brennan Tokaya | Taekwondo Centre Reeshof | Netherlands | |
Milan Koning | Taekwondo Centre Reeshof | Netherlands | |
Nando Riitano | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Aspirants male -51 kg (10) | |||
Class A (2) | |||
Faigen Keijsers | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Noaufal Azougagh | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Class B (5) | |||
Joey Siau | Taekwondo Eindhoven | Netherlands | |
Lars Laarhoven | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Luc Hermans | Taekwondo Meijel | Netherlands | |
Sandro Vrinten | Kyong-Ju | Netherlands | |
dylan Grijns | Ts Hwarang Geleen. | Netherlands | |
Class C (3) | |||
Daan Schouten | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Dwight Kramer | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
Ehsan Sadegh | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Aspirants male -64 kg (2) | |||
Class B (1) | |||
Jordi Mulders | Kyong-Ju | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Joop Hunnekens | Taekwondo Meijel | Netherlands | |
Aspirants male +64 kg (1) | |||
Class B (1) | |||
Mouad Itouni | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
Juniors male -45 kg (3) | |||
Class A (1) | |||
Maikey Evers | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Class B (1) | |||
Kenneth Wildenberg, van de | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Class C (1) | |||
daan van den bogaert | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Juniors male -51 kg (2) | |||
Class A (2) | |||
jeffery wolfs | Ts Hwarang Geleen. | Netherlands | |
marc van ballegooij | pardoel sports | Netherlands | |
Juniors male -55 kg (3) | |||
Class C (3) | |||
Joep Steenbergen | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Max Steenbergen | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Zenno Wiggers | Kyong-Ju | Netherlands | |
Juniors male -59 kg (2) | |||
Class A (1) | |||
davy smits | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Jeroen Sars | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Juniors male -63 kg (2) | |||
Class A (2) | |||
Giorgio Cau | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
robin ley | pardoel sports | Netherlands | |
Juniors male -68 kg (2) | |||
Class A (1) | |||
Joey Leeuwen | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Class B (1) | |||
Ramon Kreunen | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Juniors male -73 kg (4) | |||
Class A (4) | |||
Chris Reacq | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Eloy Doelen | Yul-Kok | Netherlands | |
Freek Winkelmolen | Taekwondo Meijel | Netherlands | |
donny van ballegooij | pardoel sports | Netherlands | |
Juniors female -49 kg (1) | |||
Class A (1) | |||
Sanne van den Dungen | Taekwondoschool Tapia | Netherlands | |
Juniors female -52 kg (2) | |||
Class A (1) | |||
Kimberley Groot | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Class B (1) | |||
Nawal Yassou | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Juniors female -55 kg (2) | |||
Class A (2) | |||
Kimberley Nieuwenhuizen | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Romy Noije | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Juniors female -59 kg (6) | |||
Class A (3) | |||
Lisanne Kampschoër | Taekwondo-Rosmalen | Netherlands | |
Michelle Lorijn, de | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
femke liebregts | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Class B (2) | |||
Claudia egelmeers | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Rangadevi Knaapen | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Hind Ayachi | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Juniors female -63 kg (1) | |||
Class A (1) | |||
Gennavive Wijnhoven | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Juniors female -68 kg (1) | |||
Class A (1) | |||
karlijn egelmeers | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Juniors female +68 kg (1) | |||
Class A (1) | |||
tessa wuijts | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Seniors female -52 kg (1) | |||
Class A (1) | |||
Janneke Dungen | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Seniors female -55 kg (1) | |||
Class A (1) | |||
Treesje Reuvers | Taekwondoschool Tapia | Netherlands | |
Seniors female -59 kg (2) | |||
Class A (1) | |||
Belinda Brouwers | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Class B (1) | |||
Fabienne Werff, van de | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Seniors female -63 kg (3) | |||
Class A (1) | |||
Mandy Barbic | Yul-Kok | Netherlands | |
Class B (1) | |||
Maartje Bijl, de | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Bregje Peijnenburg | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Seniors female -68 kg (1) | |||
Class A (1) | |||
Susanne deursen van | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Seniors female -72 kg (1) | |||
Class A (1) | |||
Elles Vervloet | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Seniors female +68 kg (2) | |||
Class A (1) | |||
Andrea Reijnen | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Class B (1) | |||
Chantal van Dorst | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Seniors female +72 kg (1) | |||
Class C (1) | |||
Sandra Linde, van de | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Seniors male -62 kg (1) | |||
Class C (1) | |||
Doan Tran | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Seniors male -67 kg (6) | |||
Class A (4) | |||
Djani Velagic | Lesly's Sportstudio | Netherlands | |
Jaimy Hermans | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Rachid Meskal | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Robin Beulen | TKD-Posterholt | Netherlands | |
Class B (1) | |||
Dennis Beulen | TKD-Posterholt | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Carlo Peeters | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Seniors male -72 kg (4) | |||
Class A (3) | |||
Bowie Esch, van | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Frank Koolen | Chungi Maastricht | Netherlands | |
Tim Stein | Chungi Maastricht | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Remco Post | Tilburg Noord Taekwondo ( TNT) | Netherlands | |
Seniors male -78 kg (5) | |||
Class A (2) | |||
Erwin Brouwer | Taekwondoschool van Esch | Netherlands | |
Remco Cox | TKD-Posterholt | Netherlands | |
Class B (2) | |||
Ronald Venner | TKD-Posterholt | Netherlands | |
mart coolen | Ts Hwarang Geleen. | Netherlands | |
Class C (1) | |||
Obbe Teppema | Taekwondo Oosterhout | Netherlands | |
Seniors male -84 kg (1) | |||
Class B (1) | |||
ryan Chebbai | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands | |
Seniors male +84 kg (1) | |||
Class C (1) | |||
stijn verouden | Sportvereniging KoryoSports | Netherlands |