Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

BRITISH TAEKWONDO NATIONAL CHAMPIONSHIPS 2021

  • Tournament dates
  • 7 November 2021
  • Deadline
  • 22 October 2021
  • Competitors
  • 612 / 600
  • Location
  • Copper Box Arena
  • E20 3HB
  • Queen Elizabeth Park, London
  • Great Britain Great Britain

ONCE THE SUBSCRIPTION FOR THIS EVENT IS FULL, WE WILL START A WAITING LIST. ALL TEAMS THAT HAVE CURRENTLY ENTERED PLAYERS WILL BE CONTACTED AND PAYMENT OF THE ENTRY FEES REQUESTED. ONCE THE DEADLINE FOR PAYMENT IS REACHED, ANY PLAYERS WHO HAVE NOT PAID THEIR ENTRY FEE WILL BE REMOVED AND PLAYERS FROM THE WAITING LIST WILL BE ADDED.

TEAMS WISHING TO ADD PLAYERS TO THE WAITING LIST SHOULD DOWNLOAD THE WAITING LIST SPREADSHEET AND COMPLETE IT WITH ALL INFORMATION AND EMAIL IT TO BRIAN TILLEY (BTILLEY66@AOL.COM) - PLEASE NOTE THAT PLAYERS WILL BE ADDED FROM THE WAITING LIST IN THE ORDER THAT THEY ARE RECEIVED

PLEASE NOTE THAT TEAMS SHOULD ENTER THEIR OWN COACHES BEFORE SENDING THE WAITING LIST - COACHES WILL NOT BE ADDED BY THE SYSTEM ADMINISTRATORS AND PLAYERS WILL NOT BE ADDED FROM THE WAITING LIST UNTIL A COACH IS ADDED


NOTE ADDED REGARDING DAEDO SOCKS - PLEASE ORDER USING THE FOLLOWING E-MAIL ADDRESS Goldforce_adele@aol.co.uk and not the email address detailed in the invitation pack.

Downloads

BLANK WAITING LISTBLANK WAITING LIST
FINAL - BTC21_Invitation(31.08)FINAL - BTC21_Invitation(31.08)

Competitors (612)

Pee Wee female -24 kg (3)
Class A (3)
Alexis Ohara TDO TKD Great Britain Great Britain
Lola Corboz (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Perdy Stenzel Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Pee Wee female -26 kg (2)
Class A (2)
Aisha Bakkar Biriye Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
JENNAH BHALODA BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee female -30 kg (2)
Class A (2)
DAHLIA GRANT CMS Academy England England
Isabella Dixon GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
Pee Wee male -20 kg (2)
Class A (2)
Augustine Kwon Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Riaan Gosrani Wild Tiger TKD England England
Pee Wee male -22 kg (3)
Class A (3)
Imran Nol SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
PIUS JUNIOR APPIAH CMS Academy England England
rusty-parker morrison BTS Great Britain Great Britain
Pee Wee male -24 kg (1)
Class A (1)
Lev Griffin LMC England England
Pee Wee male -26 kg (3)
Class A (3)
Jacob Roffey (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
SK Yusuf Hussain (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Zaac Quah (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Pee Wee male -30 kg (1)
Class A (1)
Zakaria Amrani Hussain Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Children female -24 kg (1)
Class A (1)
Belle Htut Wales Taekwondo Wales Wales
Children female -26 kg (3)
Class A (3)
Betsy Walker QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Imogen Yarrow Team Ultimate Great Britain Great Britain
Jocelyn Pepper Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Children female -29 kg (4)
Class A (4)
Ellie Adams TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Isabella Lodge QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lily Hardy Team Ultimate Great Britain Great Britain
SK Saskia Parn (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Children female -32 kg (6)
Class A (6)
Namyaa Singhal Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Noor Riaz Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Poppy Kingsley TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Sanam Naseri (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Sofia Amrani Hussain Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Zaina Riaz Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Children female -36 kg (8)
Class A (8)
Emily Correia TDO TKD Great Britain Great Britain
Evelyn Taylor GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
Jia Gosrani Wild Tiger TKD England England
Marwa Radwan Heart of England England England
Mya Lightley Cumbria Taekwondo England England
PAIGE RAYNSFORD Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Sophia Bett Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
casey hilton BTS Great Britain Great Britain
Children female -40 kg (9)
Class A (9)
Elizabeth Adamsons Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Georgia Paul Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Ikrah Hussein (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Jovie Ho Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Lamise Laila Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Naomi Mctaggart Roar taekwondo GB England England
Salma Mohamud SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
georgia sephton BTS Great Britain Great Britain
laycee-mae morrison BTS Great Britain Great Britain
Children female -44 kg (4)
Class A (4)
Laila Khan HANSU TAEKWONDO England England
Lillie Baker-Dinsley TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Poppy Wickens Chi Taekwondo England England
SK Demi Baez-Arranz (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Children female -48 kg (3)
Class A (3)
FRANCES APPIAH CMS Academy England England
PAIGE VINCENT Wessex Taekwondo Association England England
Rin Janolino (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Children female +48 kg (2)
Class A (2)
Lili Falahatgar Etminani TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Veronica O'Neill SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Children male -24 kg (2)
Class A (2)
Adam Udall Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Jackson Done (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Children male -26 kg (5)
Class A (5)
Albert Marshall QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
ELIJAH HURST Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Flynn Kilgallon Team Ultimate Great Britain Great Britain
Henry Hunter QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
ibrahim janjua BTS Great Britain Great Britain
Children male -29 kg (13)
Class A (13)
KUZEY YURTSEVER Leon Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Bryce Mateo Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Charlie Martin Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Elliott Stokes TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Jake Jones Team Ultimate Great Britain Great Britain
Misha Griffin LMC England England
RAYAN BENZIAN-REGRAG Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
SK Hussnain Malik (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Tyler Joshua Wales Taekwondo Wales Wales
William Pepper Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Zar Torley (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
joshua sherratt BTS Great Britain Great Britain
paul harrison BTS Great Britain Great Britain
Children male -32 kg (16)
Class A (16)
Anthony Simpson Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cameron Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Hamza Elagami Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Judah Joseph-Wilson Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Lucas Ballantyne Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Noor Yusuf Rashid (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Noor Alswaitti SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Rocco Harbisher Team Ultimate Great Britain Great Britain
SALMAN HUSSEIN CMS Academy England England
SK Hamza Malik (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Sonny Sweeting TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Tate Cecil (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Tomy Joshua Wales Taekwondo Wales Wales
Yusuf Safi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Zack Karim (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
dominic brown BTS Great Britain Great Britain
Children male -36 kg (23)
Class A (23)
ARAS CELIKDEMIR BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Blake Kirk (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Boris Szabatoski Heart of England England England
CHARLIE JOHNSON QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Callum Patterson Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cody Glen Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Eesa Pathan QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
HEATH BOARDMAN BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Harrison Hughes-black Koryo United Kingdom United Kingdom
IZSIAH THOMAS Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jacob Paton KINGS TKD England England
Jayden Simpson-Kidd (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
KEN JOHNSON Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Karam Jamous (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
LEO SHARP Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Lucas Whittle Koryo United Kingdom United Kingdom
NIALL GRAHAM Wessex Taekwondo Association England England
Noah Swift Focus Taekwondo England England
Ryan Daoudy Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Sam Taylor (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Sam Leah Dorset Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Shaan Jhita SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Tyler Doherty Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Children male -40 kg (9)
Class A (9)
Alfie Maroney (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
EKIN TERCANLI BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Ehsan Ehsani Heart of England England England
Ellis Titchner Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Esher Benedicto Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
GUNEY ATES BOZKURT BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Isaac Carroll (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jacob Kelley QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Samuel Evans Koryo United Kingdom United Kingdom
Children male -44 kg (7)
Class A (7)
Ali Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Dominik Tarnacki (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Flip Paczkowski Heart of England England England
GEORGE KELLEHER T-TKD England England
NIMA KARBLAIE HOSSEINI tkd tigers Cambridge England England
Noah Duffin TDO TKD Great Britain Great Britain
logan brookes BTS Great Britain Great Britain
Children male -48 kg (4)
Class A (4)
OMAR ABED EL-HARESS BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Samuel Kealey TDO TKD Great Britain Great Britain
Samuel Ruiz Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Zachariah Haynes (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Children male +48 kg (5)
Class A (5)
Anas Halim Heart of England England England
Liam Thorburn Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Nathan Allen TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Thomas Hayhurst QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Veron Selema Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets female -33 kg (2)
Class A (2)
Aimee Kim TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Grivielma Galas Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Cadets female -37 kg (4)
Class A (4)
Eve Blunt Team Ultimate Great Britain Great Britain
Gina Bene-Hamill (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Lauren Dunsmore Raw Taekwondo Scotland Scotland
SKYE TAYLOR Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Cadets female -41 kg (7)
Class A (7)
Bobbie Leech QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Darcey Stenzel Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
IZEL NEMBHARD ADRADE BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
SK Mia Parn (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Salome Aude-Lange Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Siobhan Coe Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Sophia Borojerdi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Cadets female -44 kg (9)
Class A (9)
Ana-Anastasia Perciun GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Caitlin Gillott Team Ultimate Great Britain Great Britain
Eloise Grant LMC England England
Emily Mills GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
Lily Kingsley TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Mariia Kuzmina Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Oliva Carroll (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
SK Yasmin Orfi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Yasmin Amrani-Hussain Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets female -47 kg (11)
Class A (11)
ALICE FOSTER Heart of England England England
Holly Goutcher Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Isobel MacDonald WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Janna Serry Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Klara Boccolini TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Leela Jackson Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Magdalena Gross-gibbs (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Manel Belalia Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Millie Dooley Team Ultimate Great Britain Great Britain
Niamh Barclay Momentum Great Britain Great Britain
Sienna Longden Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Cadets female -51 kg (9)
Class A (9)
Abbie Beedham Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Chloe Cunliffe Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Ellison-Boo Oxley Focus Taekwondo England England
Grace Booth Team Ultimate Great Britain Great Britain
Keira Ambler Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Maisie Hunter Team Ultimate Great Britain Great Britain
Megan Hayhurst QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Pippa Watt BTS Great Britain Great Britain
SAIRA KHAN HANSU TAEKWONDO England England
Cadets female -55 kg (12)
Class A (12)
Ava Bett Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Edirin Alawuru Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ella Whittle Koryo United Kingdom United Kingdom
Ella Bell (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Layla Cotter QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lola Williams Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Madison Lancaster TDO TKD Great Britain Great Britain
Maja Brzozowska Team Ultimate Great Britain Great Britain
Milly Carling TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Nafisa Qureshi Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Ruby Sutton Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
imogen duncan BTS Great Britain Great Britain
Cadets female -59 kg (5)
Class A (5)
Ella Jones Wales Taekwondo Wales Wales
Ellie Cain Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Hanna Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Scarla Pearce (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Tianna Klaric Team Ultimate Great Britain Great Britain
Cadets female +59 kg (7)
Class A (7)
AHMYIAH THOMAS Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Baran Kaywan Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Ellie Allen TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Esther Linsell-Fraser Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Jessie Lam FUSION TAEKWONDO England England
Luice Roberts Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Matilda Owen Team Ultimate Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (9)
Class A (9)
Ayman Qayum GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Fabio Carvalho Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
JAKUB STANISZEWSKI Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jalal Ali Hirsch Taekwondo South United Kingdom United Kingdom
Joe Easton Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Raif Jamil-Altafi GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
SULTAN HUSSEIN CMS Academy England England
laurey-jay morrison BTS Great Britain Great Britain
sonny mason Koryo United Kingdom United Kingdom
Cadets male -37 kg (11)
Class A (11)
Achilleas Tzouros Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Adam Amrani Hussain Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Alex Wilikinson Team Ultimate Great Britain Great Britain
Alex Sherratt BTS Great Britain Great Britain
BLAKE GUNTON SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
JOSEPH RAMDAS Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jayden Elson Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Joseph Mcgrady QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Lewis Benjamin Cocker Focus Taekwondo England England
Nikesh Balakrishnan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
aidan bhaloda BTS Great Britain Great Britain
Cadets male -41 kg (13)
Class A (13)
ARNAV WADEKAR tkd tigers Cambridge England England
Darween Kabir Heart of England England England
Edan Mulholland (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ethan Crosslan d Team Ultimate Great Britain Great Britain
James Craven Archer TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Jordan Horswell Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Loui Shajirat Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Matthew Bell Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Nikita Kuratau Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
OLIVER PACHANSKY Athlon Taekwondo England England
Rayhaan Khan (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
SK Niko Baez-Arranz (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Zabi Khan Heart of England England England
Cadets male -45 kg (20)
Class A (20)
ADEN O'LOUGHLIN Wessex Taekwondo Association England England
Aaron Banyon Legacy Taekwondo England England
Ajai Kandeepan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Bradley France Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Fahim Ayan Malik GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
JAMAL SMALL HANSU TAEKWONDO England England
Jake Clayphon Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
John Que Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Konstantin Yuzefovich SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Lennon Thompson (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Manuel Grande Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
NOAH AKRICH Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Nazrullah Ayobyar Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Owen Hignell Wales Taekwondo Wales Wales
Preston Kilgallon Team Ultimate Great Britain Great Britain
SK Bilal Merrir (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Tobias Baluch Legacy Taekwondo England England
Tomi Makanjuola Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Zaw Torley (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
yahia elagami Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets male -49 kg (18)
Class A (18)
ADAM AKRICH Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Alfie Hall (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Antonio Buonaiuto Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Dexter Hackett Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Frankie Cecil (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Jaidyn Livesey Cumbria Taekwondo England England
Jake Pachansky TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
John Descartin (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Mohammed Habbes (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Muhammad Ejaz (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Reuben Taylor-Ward Focus Taekwondo England England
Reuben Lazenby-wood Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Ryan Lomas Team Ultimate Great Britain Great Britain
SK Ayaan Sayyed (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Sam Fairhurst Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Xander Craven-Smith QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
YANIS METIAZ Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
yusha choudhury Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Cadets male -53 kg (12)
Class A (12)
Addison Smith Focus Taekwondo England England
Alexander Gonzalez Gomez TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Ethan Pearce (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
FRANCIS APPIAH CMS Academy England England
Gaven Sivakumar SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
KAJUS LUKOSENKINAS Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Kaden Miller TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Mathujan Chandrakanthan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Rihanullah Asif Hirsch Taekwondo South United Kingdom United Kingdom
SK Safdar Malik (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ubayd Mohamed SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Zac Ings TDO TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -57 kg (5)
Class A (5)
Alastair Paguay-Stewart (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Alex Hogg Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jack Dixon Cumbria Taekwondo England England
Shourya Bhutani GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
yans sharma Heart of England England England
Cadets male -61 kg (8)
Class A (8)
Ishaq Husain Evolve Taekwondo United Kingdom United Kingdom
KACPER GWIAZDOWSKI BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Kevin Lahoora Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Logan Hopkins QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
MATTHEW LINDLEY QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Max Cartwright Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Omar Jamous (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
SHIKHAR LOPCHAN Way TKD England England
Cadets male -65 kg (5)
Class A (5)
Danny Eason Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Harry Westmorland Cumbria Taekwondo England England
SK Mubarak Abdiwahid (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
William Burleigh Chi Taekwondo England England
lorenzo eubank BTS Great Britain Great Britain
Cadets male +65 kg (9)
Class A (9)
ABDALLAH GRAYSON-CADOGAN Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Ahmad Ayobyar Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
DIEGO SOLARTE Solarte Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Finn Labong Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
HARNOOR AR0RA SING BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Lewis Mctaggart Roar taekwondo GB England England
Mohammad Akeel QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Zack Ross Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Zak Angell (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors male -45 kg (3)
Class A (3)
Ethan Rowlands Team Ultimate Great Britain Great Britain
Owen Blunt Team Ultimate Great Britain Great Britain
REUBEN HURST Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors male -48 kg (2)
Class A (2)
Daniel Carvalho Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Matthew Meade GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -51 kg (9)
Class A (9)
Asha Edwards (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Cameron Kerr Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Josh Raynes (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Lee Horswell Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Malachi Staveley GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Martin Mindov Legacy Taekwondo England England
Oliver Webster QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
SK Cullen Walker (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
YOUSEF BENZIAN-REGRAG Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors male -55 kg (16)
Class A (16)
ALEX PHIPPS South Hams TKD Great Britain Great Britain
Aaron Bedford (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Daniel Krupin Legacy Taekwondo England England
Darren Wasmuth Team Ultimate Great Britain Great Britain
Ellis Simpson Focus Taekwondo England England
Harshan Sethurajan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ishak Choudury Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Jack Barwick (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Kado Bateman GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Luke Young TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Mason Kelly Focus Taekwondo England England
Matteo Califano Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Milad Mohseni Heart of England England England
Tom Kewn Jeon-sa Taekwondo Great Britain Great Britain
Tristan Scutaru Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Vladislav-Victor Perciun GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -59 kg (15)
Class A (15)
Abisiek Gurung BTS Great Britain Great Britain
Ahmad Al Baidhani Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Aretas Alencikas HANSU TAEKWONDO England England
BEN HARRISON Wessex Taekwondo Association England England
Cormac O'Brien (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Dylan Cairns TDO TKD Great Britain Great Britain
Enrikas Luckauskas Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
HARRY NGUYEN BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Iestyn Paul Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Jacob Wishart WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Louis Read (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Oliver Yhap Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Praveen Nimalraj GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Thomas Hill Focus Taekwondo England England
VASEEM OULFKIH tkd tigers Cambridge England England
Juniors male -63 kg (15)
Class A (15)
Abdullah Ibn Aftab QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Adil Bhatti (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
Anthony Denham Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Arigaran Chandramohan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Dantrell Mitchell-Knight Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
David Stephens Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
FRANSISCO PEREIRA TCGB LLTKD England England
Jack Rowley BTS Great Britain Great Britain
Joshua Dancer (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Jude Wilson Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Kian Reynolds Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
OWEN MINGJIAN XUE BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Oliver Dyson Aspire Taekwondo Great Britain Great Britain
Philip Custodio Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Rhys Turner Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors male -68 kg (12)
Class A (12)
Abdullah Selman QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Ali Kachakech Koryo Taekwondo Academy England England
BEN SEARLE Warrior Factory England England
Benjamin Tait Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Chad Centeno Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Charlie Chapman BTS Great Britain Great Britain
Jakub Kusy Momentum Great Britain Great Britain
Leo Creasy Team Ultimate Great Britain Great Britain
Marvin Okeke Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Max Archbold QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Owen Wraight Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Trishikanth Chandrakanthan GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors male -73 kg (9)
Class A (9)
Ahmadrashed Amini LONDON TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Ashley Gaines Storm Taekwondo Great Britain Great Britain
Dominic Ly Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Hamzah Safi SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Henry Watkinson Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Ilia Petrai HANSU TAEKWONDO England England
Keegan Parsons QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Oakley Wright (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
SK Sean Hamilton (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Juniors male -78 kg (8)
Class A (8)
Hanif Khan Heart of England England England
Jayden Lawrence TDO TKD Great Britain Great Britain
Ken Monk BTS Great Britain Great Britain
Kyle Morgan Aspire Taekwondo Great Britain Great Britain
Ryder Craven Smith QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shaber Omar SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Shajinth Eelakesan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Zaiden Brookes BTS Great Britain Great Britain
Juniors male +78 kg (7)
Class A (7)
Aftab Mangal Mirza Taekwondo Club England England
Coby Bloom Focus Taekwondo England England
Dominic Simpson-Gray Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Mudiaga Alawuru Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Roghaan Khogiani Leon Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Taim Othman Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Xander Smith Focus Taekwondo England England
Juniors female -42 kg (2)
Class A (2)
Elouise Murray Team Ultimate Great Britain Great Britain
Mia Hadfield WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors female -44 kg (5)
Class A (5)
Eve Htut Wales Taekwondo Wales Wales
Isabelle Adamsons Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Jena Al-Hashimi Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Leihona Ludlow (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Lia Wilson Chen LMC England England
Juniors female -46 kg (5)
Class A (5)
Ashleigh Lightfoot Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Danya Serry Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
MOLLY CARTWRIGHT South Hams TKD Great Britain Great Britain
Phoenix Goodman LMC England England
Rose Hennesy Team Ultimate Great Britain Great Britain
Juniors female -49 kg (5)
Class A (5)
ANNA PRYSTUPA-DAVIES Wessex Taekwondo Association England England
Elaine Hussey Team Ultimate Great Britain Great Britain
Lattisha. Garbett Team Ultimate Great Britain Great Britain
Matilda Dolby QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Teigan Smith Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors female -52 kg (7)
Class A (7)
Emily Clark Liverpool Elite TKD United Kingdom United Kingdom
Lily Hoy LMC England England
Mary Young TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Niamh Ryan Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Robyn Chambers Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Sam Janolino (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Susan Ahmadi Hirsch Taekwondo South United Kingdom United Kingdom
Juniors female -55 kg (8)
Class A (8)
Amelia Ellis Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Baran Norouzi Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Cassie Cassady (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Isabelle Hockey Team Ultimate Great Britain Great Britain
Molly Udale-Williams Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
NATALIE BURSTOW South Hams TKD Great Britain Great Britain
Neve Hogg Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Tilly Hiscock TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Juniors female -59 kg (6)
Class A (6)
Adelaide Barnes TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Anusha Butt Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
BETH CHRISTY Manchester Aces England England
Connie Marie Antoshko BTS Great Britain Great Britain
Honey Bowman Team Ultimate Great Britain Great Britain
libby cashmore BTS Great Britain Great Britain
Juniors female -63 kg (5)
Class A (5)
Grace Cole Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Leyla Palser Team Ultimate Great Britain Great Britain
Rebecca Battista QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Sophia Louffok Solarte Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Tushita Gupta Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Juniors female -68 kg (2)
Class A (2)
Courtney Kramoh Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Morgan Hammond Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female +68 kg (5)
Class A (5)
AMALIA RADU Way TKD England England
Amelie Read-rieger (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Morgan Curtis Koryo United Kingdom United Kingdom
Nikki Etminani TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Umaymah Mohammed SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Seniors female -46 kg (7)
Class A (7)
Alisha Patel LONDON TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Hayat Bhatti (WTA) Horizon Taekwondo Academy (Great Britain) Great Britain Great Britain
ISRA ILYAS TCGB SUTKD Great Britain Great Britain
Jamie Cheuwing Chan Leon Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Jeamy Navarro-schrank BTS Great Britain Great Britain
SK Hannah Sayyed (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Saihra Abid GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Seniors female -49 kg (7)
Class A (7)
Anna Tolentino TCGB LLTKD England England
Elisha Shaw Momentum Great Britain Great Britain
Emma Feetham Aspire Taekwondo Great Britain Great Britain
Keita-May Enfield Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Kyriaki Kouttouki LMC England England
Shayanne Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Tia Mlinaric Koryo United Kingdom United Kingdom
Seniors female -53 kg (9)
Class A (9)
FRANCES WILLIAMS Manchester Aces England England
Maisy Cook LMC England England
Maria Asef Taekwondo Machine Great Britain Great Britain
Melika Esmaeili Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Millie Scholes Team Ultimate Great Britain Great Britain
Rachel Cringles Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
SK Munirah Abdiwahid (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Wiktoria Wywalec Raw Taekwondo Scotland Scotland
Zainab Sumar SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Seniors female -57 kg (9)
Class A (9)
Adelaide Barnes TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
Aneila Afsar Team Ultimate Great Britain Great Britain
ELLIE STRUTHERS Warrior Factory England England
Ffion Jenkins Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
ISABELLE HOCKEY Team Ultimate Great Britain Great Britain
JADE CAMPBELL Best Leg Taekwondo Academy England England
Jamila Siddiqui Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
KATIE BRADLEY South Hams TKD Great Britain Great Britain
Paigan Avery Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors female -62 kg (9)
Class A (9)
Ella Sands Premier Taekwondo GB United Kingdom United Kingdom
Erin Shaw Central Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
ISABELLE WHITMORE SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Iman Kanoute Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Jaden Cullen BTS Great Britain Great Britain
Katie Eley Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Kirsty Marshall Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Ruth May Wales Taekwondo Wales Wales
libby CASHMORE BTS Great Britain Great Britain
Seniors female -67 kg (1)
Class A (1)
SIMONE ABLEY Salamander Taekwondo Great Britain Great Britain
Seniors female -73 kg (3)
Class A (3)
Ciar Gallagher Team Ultimate Great Britain Great Britain
Ilhan Ismaill SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Poppy Mackay GAJOK TAEKWONDO ACADEMY England England
Seniors female +73 kg (4)
Class A (4)
Boutaina Mbarki Koryo Taekwondo Academy England England
CHLOE DUTTON TCGB BJ Academy England England
MARYAM SADAT HOSSEINI Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Nasteeha Mahamed SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Seniors male -54 kg (5)
Class A (5)
ANDREW HICKS Salamander Taekwondo Great Britain Great Britain
Brendon Tasker BTS Great Britain Great Britain
Ibrahim hussain Evolve Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Ilyas Hussain Evolve Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Neo Moores (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Seniors male -58 kg (5)
Class A (5)
Aleksandr Adamenko Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Dylan Ravenscroft (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Harley Harbisher Team Ultimate Great Britain Great Britain
Kriya Pahimna BTS Great Britain Great Britain
Susan Limbu Wales Taekwondo Wales Wales
Seniors male -63 kg (11)
Class A (11)
Balesh Nithirajah GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Basit Sediqi Hirsch Taekwondo South United Kingdom United Kingdom
Bilal Hayrat LONDON TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Declan McPhillie Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Farag Elmalhouf Leon Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Joshua Dancer (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Kai Law (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Muhammad Ibn Aftab QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Shahrukh Yousuf Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Shahzada Khan SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Tyron Moores-Duffiled (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Seniors male -68 kg (15)
Class A (15)
AARON McARDLE South Hams TKD Great Britain Great Britain
ARLIND TAHIRI BOZDAG TAEKWONDO GB United Kingdom United Kingdom
Andrew McRoberts Vision Taekwondo Great Britain Great Britain
Ange-Marcel Kassi Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Christopher Cocker Focus Taekwondo England England
Daniel Brown (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ericas Luckauskas Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Esrom Neyi LONDON TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Jaime Gomez Solarte Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Leo Speight Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
MATTHEW HOWELL South Hams TKD Great Britain Great Britain
Max Davis Team Ultimate Great Britain Great Britain
Omar Safi LONDON TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Ramin Bharami Team Ultimate Great Britain Great Britain
SK Liban Abdi (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Seniors male -74 kg (13)
Class A (13)
Alex Foster QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Alex Towle (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Alfie Walker (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Cameron Booth (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Ciaran McGovern TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain
De Reece Williams BTS Great Britain Great Britain
Dion Richardson GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Dylan Gill-Sivitter Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
James Kitson Wales Taekwondo Wales Wales
Joseph Norfolk Ilyeo Taekwondo Great Britain Great Britain
Sam Slocombe BTS Great Britain Great Britain
Zac Kellaway (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
harry aitken BTS Great Britain Great Britain
Seniors male -80 kg (8)
Class A (8)
Bailey Cragg Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Connor French (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Dale Forde Heart of England England England
Khalil Assaf LONDON TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Nima Ebrahimi TIGERS TAEKWONDO ACADEMY United Kingdom United Kingdom
Ryan Richardson GURUMU TAEKWONDO Great Britain Great Britain
SK Niels Roest (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
sohrab Alipour Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Seniors male -87 kg (4)
Class A (4)
Adil Sayyed SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
SAJED AMMARI North West Taekwondo England England
SAM HEPPENSTALL BATTY Warrior Factory England England
Theoharys Stavropoulos T-TKD England England
Seniors male +87 kg (14)
Class A (14)
Maicon Ribeiro Esteves Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Ahmar Safi LONDON TAEKWONDO ACADEMY Great Britain Great Britain
Clark Lewis Koryo Taekwondo Academy England England
Daniel McGeoghan Scorpion Taekwondo Great Britain Great Britain
Jack Faulkener Fighting Spirit Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Josh Levers (N.T.C) National Taekwondo Club Great Britain Great Britain
Luke Allott Aspire Taekwondo Great Britain Great Britain
Mark Warburton Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Mason Sherman BTS Great Britain Great Britain
OLIVER MAY Dorset Taekwondo United Kingdom United Kingdom
OLU FATUROTI Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Taim Othman Peak Performance Academy United Kingdom United Kingdom
Terance Cooper Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
William Beardsley QUEST TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Veterans female -49 kg (1)
Class A (1)
Katika Varadi TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Veterans female -57 kg (3)
Class A (3)
DEEPALI LODHIA SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Sarah-Jayne Farthing Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
carrie hilton BTS Great Britain Great Britain
Veterans female -67 kg (2)
Class A (2)
Charlotte Watson Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Heather Goutcher Elite Martial Arts Academy Great Britain Great Britain
Veterans female +67 kg (3)
Class A (3)
Sharon Monk BTS Great Britain Great Britain
Zoe Stephens Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
sharon morrison BTS Great Britain Great Britain
Veterans male -68 kg (4)
Class A (4)
Ebrahim Asskaravi Cardiff Taekwondo Academy Wales Wales
Kuzey Akses Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
STEVE WINNINGTON SKY Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Tom Collingwood (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Veterans male -80 kg (4)
Class A (4)
ANDREW LEE One Taekwondo (London) United Kingdom United Kingdom
Andre Holland Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Christopher Telesford Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
JAKUB PACHANSKY Athlon Taekwondo England England
Veterans male +80 kg (8)
Class A (8)
Chris Webley Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
David Gale FUSION TAEKWONDO England England
Henk Renken Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Mark Warburton Black Widow Taekwondo Great Britain Great Britain
Sean Neill TEAM WATERSIDE Great Britain Great Britain
Tony McNeil Raw Taekwondo Scotland Scotland
Winston John (CYTA) Chung Yong Taekwondo Academy England England
Yamikani Guba TEAM WARRIOR TKD Great Britain Great Britain