Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

UZBEKISTAN CADET NATIONAL CHAMPIONSHIPS 2019

  • Tournament dates
  • 7 November 2019
  • 8 November 2019
  • 9 November 2019
  • 10 November 2019
  • Deadline
  • 2 November 2019
  • Competitors
  • 449 / 600
  • Location
  • Tashkent
  • Uzbekistan Uzbekistan

Downloads

DRAW DAY 2DRAW DAY 2
DRAW DAY 3DRAW DAY 3
Draw day1Draw day1

Results

MEDAL STANDING DAY 1MEDAL STANDING DAY 1
RESULTS DAY 1RESULTS DAY 1
RESULTS DAY 2RESULTS DAY 2
MEDAL STANDING DAY 2MEDAL STANDING DAY 2
RESULTS DAY 3RESULTS DAY 3
MADAL STANDING DAY 3MADAL STANDING DAY 3

Competitors (449)

Cadets female -29 kg (25)
Class A (25)
Anora Avazova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ayjamal Mirmanova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Dilnura Otahanova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
E`zoza Kamolova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
E`zoza Ikromova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
GULSHANOY ISMOILOVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Husnora Muxammedova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Khegay Valeriya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Komolova Malika Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MAFTUNA OCHILOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Shukurllaeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Temirova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Juraeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Maqsudova Muazzam Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mashxuraxon Raimova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Navbahor Abdullayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Nihola Halilova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Pokiza Radjabova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
RAYKHON OCHILOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SEVINCH GULYAMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Ikromova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxzoda Yodgorova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
To?rahonova Zahroxon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
XOLIDA NORBAEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Zarina Egamnazarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -33 kg (27)
Class A (27)
ADOLAT TURAEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
AZIZA ALISHEROVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Adamboyeva Mushtariy Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnura Usmonjonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyora Qo`shboqova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Malikova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulruh Abdullaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
JASMINA ELMURATOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamila Kurbonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Khasanov Laylo Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
MOHINUR YARASHEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Abdullajonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Khasanova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Madinabonu Onorboyeva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxaramxon Musayitova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Moxinur Jumabayeva Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Musurmonova Sabrina Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nosirova Hurshida Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Nozimahon Rustamova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Rayxon Ochilova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SAMIRA GULOM RASUL Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Saodat Odilova ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Shoira Rashidova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoniyozova Madina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sobinur Nayzabekova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Abdusalomova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Utkurova Omina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -37 kg (34)
Class A (34)
Aqsungul Ordabaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Azizaxon Saganboyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizaxon Toshmuxamedova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
CHAROS SHODIKULOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulyora Ergasheva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
KHan Sofiya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Kholida O`razaliyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Kuronboyeva Ziyeda Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Laylo Bekibaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
MOHINUR BOYDADAYEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Lutfullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Mashxura Normatova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirzaaxmedova Aselya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Moxinabonu Polatova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muslima Qobuljonova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
NURIZAR ERGASHEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Nabirabonu Shirinova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Shoimova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Ergasheva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Omonova Nigina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ruxsora Eshqulova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Sanam Shaxriddinova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Bakirova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Mavlonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shabbona Abduvaliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shabnam Qarshiboeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxrizoda Giyayeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shodiyonaxon Nabiyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Iskandarova Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Abdullaeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Usmonalieva Jasmina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Yasmina Sultonova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Zebiniso Hoshimjonova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Zilola Mamirova Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -41 kg (27)
Class A (27)
DILOROM TOSHEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Dildora Muminova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnoza Abduganieva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Odilova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Avliyoqulova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
KHan Nataliya Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Madina Boqiyeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Xurramova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Madinahon Olimjonova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Nargiza Tleumuratova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nodirabegim Qyumjonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
POKIZA SHARIFULLAEVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
RUKHSORABONU SAIDOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
RUXSHONA TOIROVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SHaxegeldiyan Aniyat Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sabina Shermahamatova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Salimboeva Azizabonu Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevara Kashkinbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Ne`matullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahlo Rustambaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shokhinur Saidbekova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sitora Xoliqova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Talibjanova Rozalina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
UGILOY IBRAGIMOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ugiloy Jaloldinova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Umida Amirova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
ZARGUNA AXRORKULOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -44 kg (19)
Class A (19)
Anastasiya Avyasova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Asalhon Adilova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyora Musayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Ergasheva Komila Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Esanboeva Aziza Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Fedulova Yana Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gaziyanc Aleksandra Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Gulsevar Raximberdiyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasmina Mamataliyeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
MARJONA MUXIDDINOVA Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
MUNISA NARZULLAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Maftuna Rashidova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mubinaxon Yolchiyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxayyo Saydullaeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Nasiba Matkarimova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Abduraxmonova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ra`no Nasriddinova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvinoz Yahshiliqova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Zayniddinova Laylo UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -47 kg (16)
Class A (16)
Aysulu Maxsetbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
E`zoza Qochqarova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulsanam Abduqahhorova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Kutlibayeva Mumtozbegim Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Nigina Yuldasheva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Nilufar Aliqulova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ro`zigul Tangirova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
SABRINA KURBONOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHNOZA KENJAYEVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadiyarova Diyana Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Samsandarova SHaxrizoda Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Shomurodova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahnozabanu Bazarbaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Xonzoda Baxromova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Xudaybergenova Yasmina Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xudoyberganova Dilorom Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -51 kg (14)
Class A (14)
Amina Kamalova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Dinara Erkinova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Farida Raxmanbergenova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Inomova Mubinabonu Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhayyo Ro`ziboyeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
OZODA ERGASHEVA Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
O`g`iloy Fayzullayeva Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Pak Miri Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Raximjonova Shaxzoda Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Safuraxon Sharofiddinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Xayitova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shohida Akimbayeva Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Surayo Egambergtnova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
ZEBO ASLONOVA Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -55 kg (9)
Class A (9)
Abramovich Elizaveta Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Anvarabonu Hamidova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Charos Nahalova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilnura Xaydarova Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Farangiz Abdumurodova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Gulnoza Ahmadova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mahliyo Bekturova Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mohichehra Azamova Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mukhlisa Norqulova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female -59 kg (8)
Class A (8)
Aziza Soliyeva Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Dilnaza Perdebaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mamura Nematova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Marjona Norboeva SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ominahon Botirova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Qosimova Habiba Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sevinch Abdumajidova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Yasmina Saidova Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets female +59 kg (8)
Class A (8)
Khurshida Qo`shmamatova Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Liana Kamaliddinova Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Madina Xushboqova SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mubina Yigitaliyeva Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nodirabegim Safaraliyeva Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruxshona Fahriddinova Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sabrina Pardaeva Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Saiyda Perdebaeva Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -33 kg (48)
Class A (48)
AKOBIR YUSUPOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
ASILBEK SHERMAMATOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Abbos Raimov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Solijonov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Asadullo Alisherov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Muhtorov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
BEHRUZBEK ABDUHAKIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Kodirov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekinmatov Shahriyor Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Bekjon Tojiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bekzod Uktamov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilmurodjon Mfrufjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Doniyer Meliboyev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
ELBEK OLIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Erlan Bazarbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
FIRDAUS KAROMATOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Fayzullo Shakarboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Fayzulloh Sobirov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Imamatdin Sultaniyzov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Isayev Mirolim Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
JASUR RASULOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Pardaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Jaxongir Karimov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Juraev Usmon UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Komoliddin Alimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Kutlugbek Tursunboev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Makhmudjon Nabijonov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Mansurov Kamronbek UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Murodjon Nafasov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Muxammad Turdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nodirbek Ergashev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurbek Xbibiddinov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Baxtiyorov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Qaxramon Xolboev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Rustamov Kozimjon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
SARDOR HAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SARDORBEK SHODIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadaddin Sobirov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Sardor Saparov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Sayfullo Tohirjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Sayyod Nosirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahzod Salimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxboz Erkinov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sherkhon Bafoyev ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Soataliyev Asadbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Tashpulatov Sultonbek UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Temur Qodirov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
ULUGBEK UKTAMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -37 kg (44)
Class A (44)
ABDUSAMAT NASIMBOEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
AVAZBEK TOSHPULATOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdumalik Rakhmonov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Alibek Toshmatov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Aliev Muhammadamin UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Anvar Rustamov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Ergshjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Axmad Nematullaev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Axror Tursunov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
BUniydbek Qaytimbetov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Bobir Isomov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
DOSTONBEK BOTIRKHONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Davlatbek Bozorboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Davronbek Sabirov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Foziljon Sobirjonov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
ISKANDAR KHAMRAKULOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ibroxim Xomidov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Irisboyev Abdurauf Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Jahongir Abdiyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Isroilov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Kholmuratov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Javokhir Jamoliddinov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Khaytbayev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Khurshid kholmatov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
MIRZOHID NUSRATOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirayimov Mirdiyor Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mirslatov Begzod Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Murodbek Ziyodullayev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
OMADBEK BURGUTOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Oybek Juraev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHBOZ EGAMBERDIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
SHOKHRUKH NIZOMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sarvar Jonimov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahzod Sharifjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shahzod Danabayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Shaxobiddin Haydarov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Shohruch Otabayev Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shoxruxbek Azimov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Shuxrat Ibragimov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Solihov Ahmadjon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sunatillo Rustamov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
TEMUR XASANOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ulugbek Mamuraliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Usmon Shamsuddinov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -41 kg (43)
Class A (43)
Qudratjon Komiljonov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
AZIZBEK ASLONOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Allaberganov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduraxmonjon Mamajonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduvali Abduvayitov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Ismatov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Ismoilov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Soibnazarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asadbek Xalknazarov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Axmedov Shohjahon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
BEKJAKHON AZIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bahtiyor Latipov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Bayhudjaev Nurlan UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Bexruz Safarov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Bunyod Botirov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
DAVLAT KULIEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
DOSTON URINOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilbek Nosirov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilmurod Anvarjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Dilshodbek Turdiev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Goyibnazarov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Ilxom Islomov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jaloliddin Mustafaqulov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Javlonbek Rahimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Karimov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Jurabek Kamoliddinov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Jurabek Abduvaliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
KHOJIAKBAR ABDURASULOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
MEHRSHOD RAXIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Mahmudjanov Farxod Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mirzohid Madaminov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Og`abek Asqarov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Otabek ERGASHALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
SUNNATILLO KHAYRULLAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
SUXROB SAMEEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sadullayev Shamsddin Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Samir Karimov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Shamsiddin Qurbonov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Shukirjon Raximjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Sunnatillo Raimov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Teshaboev Behruz Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Xamidov Umar Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Ziloliddin Fazliddinov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -45 kg (32)
Class A (32)
ABDULLOJON SHUKUROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
ARTYOM LI Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulaziz Qarshiev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Abdurauf Shovqiboyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Anzur Suvonov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asilbek Allamurodov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Asliddin Norbutayev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Batir Kamalov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Botirjon Kurbonaliev Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Davron Allayorov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Elyosbek Elmurodov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
JASURBEK MARDONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Jasurbek Mirzaraxmatov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Jobir Meyliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamronbek Marufjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
MIRONSHOKHMIRZO MUZAFFAROV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirpolatov Begzod Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammadaziz Uktambekov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Mustafaev Farxod Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadjon Husanov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Nuraliev Temurbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
OYBEK OLIMOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ortiq Xudayorov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Ozod Mamadaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
RAVSHAN KULIYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Rozimboyev Feruz Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Ruslan Jurayev ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Saidakbarxon Inomjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Saidolimov Saida'lo Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Samandar Duyshamov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Samugjonov Anvar UZBEKISTAN CADET TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Sherjahon Saparaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -49 kg (29)
Class A (29)
ABDUSAMAD MUKHSINOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
AZIZBEK UROZBOEV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Abdulazizbek Zokiov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Akmal Jurayev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Amir Qarlibaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Axrorbek Abdugafforov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Azizbek Xamdamov Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Bobur Sodikov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Bozov Kamron Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Diyorbek Julliyev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Emil Gataulin Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Golib Anorqulov Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
KHASANBOY MAMASHOKIROV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Karimov Sanjar Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
MIRFAYZ MUSTAKIMOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Malikjon Khamedov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Mirjalolov Mirsamad Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mun Nikolay Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
NADIM AL-SAFVANI Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Ozodbek Hayriddinov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Ramizbek Azimov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
SAMANDAR BOYZAKOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
SHokirov Sardor Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Timur Karimov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
ULUGBEK TOJIBOYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Eshbo`taev Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Xojiakbar Bozorboyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Yodgorbek Juraboyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Zuhriddin Egamberdiyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -53 kg (23)
Class A (23)
ASADBEK TURAEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Abduraxmon Xamraev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Abduxalikov Djamshid Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Behruz Nuraliyev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Boburkhon Isroilov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Djahongir Mamasodikov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Farrukh Makhammadov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Fayozbek Ahadov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Hojimuhammad Rahmatov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Ikromjon Abdikulov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Inomov Muxammadamin Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
JONIBEK RAMAZONOV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Javohir Bahtiyerov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Kamron Inomjonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Lutfullaxo'jayev Shoxjahon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Maxmud Mustofoev SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Mirzaxmedov Boxodir Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Muhammed Gaybraxmanov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Muxammadjon Adxamov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Obidjon Baxtiyorjonov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
SHOXJAHON GOFUROV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Timur Murodullaev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Umidjon Muhammadlatipov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -57 kg (13)
Class A (13)
Arsen Bariev Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Fayoz Hasanov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
JAVOKHIR ABDULLAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
KHodjaev Saidolimxon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
KUVONCHBEK MAKHMUDJONOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
Maxset Ongarbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Mirzamaxmudov Bekzod Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Moydinjon Gulomov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Nurbek Murodullayev Qashqadaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
Rixsiboyev Ibrohim Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Sultanbek Ungarbaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Suratxodjayev Ayubxon Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
ikhtiyorjon Subonov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -61 kg (9)
Class A (9)
Bedirbek Allayarov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Lee Dmitriy Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
NURSULTON KHAKIMOV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
OZODBEK VALIYEV Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
SHEXROZ GOFFOROV Samarqand Region Uzbekistan Uzbekistan
Sherbek Abduvaliyev Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Sherzodov Shermukhammadbek Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
ULUGBEK BOLTAYEV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Ziynatullo Makhmudjonov ROZC Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male -65 kg (9)
Class A (9)
Abubakir Yokubjonov Andijan Region Uzbekistan Uzbekistan
Amirov Nerses Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Husniddin Ahmedov Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Irgashev Saidmuxammad Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Javoxirxon Xidayatov Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Lutfullojon Valiyev Fergana Region Uzbekistan Uzbekistan
Raximjon Tursunaliyev Sirdaryo Region Uzbekistan Uzbekistan
SHAKHZODBEK GIYOSOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Sobirov Sunnat Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Cadets male +65 kg (12)
Class A (12)
Davron Abdullajonov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Diyor Khosilbekov Djizak Region Uzbekistan Uzbekistan
Humoyun Sayfiddinov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
JAKHONGIR MURODOV Bukhara Region Uzbekistan Uzbekistan
Javlon Atahanov Xorazm Region Uzbekistan Uzbekistan
Jobirkhon Gaybullayev Namangan Region Uzbekistan Uzbekistan
KHakimov Abduaziz Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan
Mansur Ashurqulov SURXONDARYO TEAM Uzbekistan Uzbekistan
Maxmud Perdebaev Karakalpakstan Uzbekistan Uzbekistan
Shamshod Shavkatov Navoiy Region Uzbekistan Uzbekistan
Tohir Muhitdinov Tashkent Region Uzbekistan Uzbekistan
Xakimov Amirhan Tashkent City Uzbekistan Uzbekistan