Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

BonnSai Cup 2009

  • Tournament dates
  • 26 September 2009
  • Deadline
  • 19 September 2009
  • Competitors
  • 300 / 300
  • Location
  • Mallwitzstraße 1 (Sportpark Pennenfeld)
  • 53177
  • Bonn, Bad Godesberg
  • Germany Germany

For this tournament only subscriptions of clubs from Germany (German Taekwondo Union - DTU) will be accepted.

Competitors (300)

Juniors D female -22 kg (1)
Class II (1)
Giulia Dolniski BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Juniors D female -24 kg (1)
Class II (1)
Leyla Taibi BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Juniors D female -26 kg (4)
Class II (4)
Aimee Voerman TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Anna Schrijver TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Elizabeth Litmanovych T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Michelle Pak TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Juniors D female -29 kg (1)
Class II (1)
Kim-Lea Böttger TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Juniors D female -32 kg (2)
Class II (2)
Ronja Bayer TKD Swisttal Germany Germany
Tugce Bozdemir Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Juniors D female -35 kg (1)
Class II (1)
Rotter Antonia DSC W.E. TKD e.V: Germany Germany
Juniors D male -22 kg (2)
Class II (2)
Antonios Andreopoulous Taekwondoschule Aydin e.V. Germany Germany
Sean-Robin Voigt Velberter -SG Germany Germany
Juniors D male -24 kg (2)
Class II (2)
Mike Piesch TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Richard Wagner BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Juniors D male -26 kg (2)
Class II (2)
Bennet Pannen TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Daniel Riemer TV Becketal Germany Germany
Juniors D male -29 kg (5)
Class I (1)
Jan Gomer BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Class II (4)
Fin Liedtke BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
ILYAS GÜLER TKD GLADBECK Germany Germany
Leon Wirtz TKD Swisttal Germany Germany
Niklas Maier TV Becketal Germany Germany
Juniors D male -32 kg (2)
Class I (1)
Steven Kim TKD Swisttal Germany Germany
Class II (1)
Tayfun Ince Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Juniors D male -35 kg (2)
Class I (1)
Leonardo Nik Sohrabi BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Class II (1)
Edwin Schäfer SUA Witten Germany Germany
Juniors D male -38 kg (2)
Class II (2)
Jann Omakomba T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Nicolas Sabo Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Juniors D male -41 kg (1)
Class II (1)
Faust Dominik Taekwondo Zentrum Unna Germany Germany
Juniors D male -45 kg (2)
Class II (2)
Daniel Wagner BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Erol Bayraktar TKD Swisttal Germany Germany
Juniors C female -26 kg (4)
Class II (4)
Celina Schulze TKD Swisttal Germany Germany
Charleen Cornelius TSC Gladbeck Germany Germany
Jill Blankenstein TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Vanessa Richter Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Juniors C female -28 kg (3)
Class I (1)
Charlotte Ruhfuß TUS Ende Germany Germany
Class II (2)
Kristina Möller Velberter -SG Germany Germany
Nathalie Gajak TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Juniors C female -30 kg (8)
Class I (2)
Shela Lukic Taekwondo Center Düsseldorf e.v Germany Germany
TUGCE BESEVLI TKD GLADBECK Germany Germany
Class II (6)
Blanca Enders TV Becketal Germany Germany
Julia Tillack Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Laura Leone TKD Swisttal Germany Germany
Noura Oulad Ben Taimout T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Orto Angelina DSC W.E. TKD e.V: Germany Germany
Seval Kolcak TSC Gladbeck Germany Germany
Juniors C female -32 kg (6)
Class I (3)
Hind Bayram 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Jessica Antoniuk Taekwondo Club Neuss e.V. Germany Germany
Lisa Kostjukov Taekwondo Club Neuss e.V. Germany Germany
Class II (3)
Eileen Jansen AC - Ückerath Germany Germany
Jessika Ritzka Velberter -SG Germany Germany
Yasmin Pannen TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Juniors C female -35 kg (10)
Class I (4)
CEREN BAFRA TKD GLADBECK Germany Germany
Lück Fabienne TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Sandra Holthaus Velberter -SG Germany Germany
kristina Gergert BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Class II (6)
Charline Saliu TV Becketal Germany Germany
Meryem Özgün Musado Alsdorf Germany Germany
Revelly Kasewa TKD Swisttal Germany Germany
Sevdenur Cetinkaya Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Sina öhm BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
SÜHEDA NUR GÜLER TKD GLADBECK Germany Germany
Juniors C female -38 kg (6)
Class I (1)
Wiebke Koch BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Class II (5)
Annalena Fedtke SUA Witten Germany Germany
Charline Kremer TUS Ende Germany Germany
Lisa Nickel TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Sonja Germann Olympic TKD Scheuerfeld Germany Germany
Vanessa Ramaj BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Juniors C female -41 kg (4)
Class II (4)
HAnna Hützen Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Ingrid Kutz Taekwondo Club Neuss e.V. Germany Germany
Laura Hübert Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Rachel Daher TG Nettetal Germany Germany
Juniors C female -45 kg (5)
Class II (5)
Elena Sabo Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Gina Bütow Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Natalie Moitzheim TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Sarah Neumann AC - Ückerath Germany Germany
Seher Dasdemir Narabi Aachen Germany Germany
Juniors C female -49 kg (1)
Class II (1)
Nathalie Huber Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Juniors C male -26 kg (4)
Class I (2)
Christian Dell TKD Swisttal Germany Germany
Hamza Bayram 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Class II (2)
Berke Akin TKD Center Laar Germany Germany
Maurice Krupp TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Juniors C male -28 kg (5)
Class I (1)
Johannes Klemens TV Becketal Germany Germany
Class II (4)
Mario Dolniski BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Maurice Odekerken TKD Swisttal Germany Germany
Michael Kalkov Taekwondo Center Düsseldorf e.v Germany Germany
Tunahan Acar Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Juniors C male -30 kg (11)
Class I (3)
Berkan Akgül Taekwondo Center Düsseldorf e.v Germany Germany
Johannes Koch 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Valentin Ekkert Taekwondo Club Neuss e.V. Germany Germany
Class II (8)
David Koop Taekwondo Zentrum Unna Germany Germany
Dennis Askari Bujin Gym Frechen e.V. Germany Germany
Dominik Watzl Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Fatih-Erva Akyol Narabi Aachen Germany Germany
Jamsched Mohmand 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Leon Baust Olympic TKD Scheuerfeld Germany Germany
Luca-Danilo Riegel TKD Swisttal Germany Germany
Samir Causevic Taekwondo Center Düsseldorf e.v Germany Germany
Juniors C male -32 kg (7)
Class I (2)
Ali Tas BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Tarek Oulad Ben Taimout T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Class II (5)
Kade-Liam Read Taekwondo Zentrum Unna Germany Germany
Marcus Eichner Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Nico Odekerken TKD Swisttal Germany Germany
Osman Yildiz BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Sean Beez Han Kook Linnich Germany Germany
Juniors C male -35 kg (11)
Class I (2)
Baris Akyörük BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Daniel Kosiba Velberter -SG Germany Germany
Class II (9)
ANIL TARIM TKD GLADBECK Germany Germany
Arwin Sedaghat Bujin Gym Frechen e.V. Germany Germany
KAAN GALIP ÖZMERCAN TKD GLADBECK Germany Germany
Moses Plociennik Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Theodor Mundt TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Tobias Hübert Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
mohamed ahraou TUS Iserlohn 1846 Iserlohner Lions Germany Germany
visar Maliqi TUS Iserlohn 1846 Iserlohner Lions Germany Germany
yassin Lamghizarti TUS Iserlohn 1846 Iserlohner Lions Germany Germany
Juniors C male -38 kg (6)
Class I (3)
Dennis Kim TKD Swisttal Germany Germany
Max Mehrfeld TUS Ende Germany Germany
Sujenth Suhan SUA Witten Germany Germany
Class II (3)
Dimitrij Ufimtsev SUA Witten Germany Germany
Moritz Wiethüchter Bujin Gym Frechen e.V. Germany Germany
Tim Oliver Grazana Musado Alsdorf Germany Germany
Juniors C male -41 kg (5)
Class I (1)
Denis Blaut TuB Bocholt Germany Germany
Class II (4)
Burak burma TKD Center Laar Germany Germany
Hakan Kanak Narabi Aachen Germany Germany
Marcel Talke Bujin Gym Frechen e.V. Germany Germany
Yannik Endel Musado Alsdorf Germany Germany
Juniors C male -45 kg (4)
Class I (1)
Müller Marvin TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Class II (3)
Dominik Pesch Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Jonas Suing 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Justin Hunck Velberter -SG Germany Germany
Juniors C male +57 kg (1)
Class II (1)
Benjamin Mujic TKD Swisttal Germany Germany
Cadets female -33 kg (1)
Class II (1)
Nilofar Mohmand 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Cadets female -41 kg (5)
Class I (3)
Frauke Koch BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Marwa Hashimi 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Vanessa Hildebrandt TKD Swisttal Germany Germany
Class II (2)
Elif Cepik Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Kübra Sener Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Cadets female -44 kg (2)
Class I (1)
Seyma Bozdemir Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Class II (1)
Büsra Can Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Cadets female -47 kg (9)
Class I (4)
Gizem Altindag Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Laura Leiendecker Baumberger TKD Freunde e.V. Nottuln Germany Germany
Lorena Brachschoß Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Vivien Baust Olympic TKD Scheuerfeld Germany Germany
Class II (5)
Anna Lotta Mehrfeld TUS Ende Germany Germany
Lina Kraemer SUA Witten Germany Germany
Madeleine Lynen TKD Center Laar Germany Germany
Nele Schakat TUS Ende Germany Germany
Sarah Kremer TUS Ende Germany Germany
Cadets female -51 kg (5)
Class I (3)
Anna Scheffczyk Olympic TKD Scheuerfeld Germany Germany
Katarina Großmann Velberter -SG Germany Germany
Melina Petroglou MTG Essen-Horst Germany Germany
Class II (2)
Hosna Hakim 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Mandy Ohm TKD Center Laar Germany Germany
Cadets female -55 kg (7)
Class I (2)
Lucy Hannig AC - Ückerath Germany Germany
Nina Senkowski TUS Ende Germany Germany
Class II (5)
Katrin Koegel AC - Ückerath Germany Germany
Laura Herberg TUS Ende Germany Germany
Lena Weuthen Musado Alsdorf Germany Germany
Sarah Pelz TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Yasmin Oulad Ben Taimout T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Cadets female -59 kg (2)
Class I (1)
JASMIN GROSSE TKD GLADBECK Germany Germany
Class II (1)
Corinna Malassa TUS Ende Germany Germany
Cadets female +59 kg (1)
Class I (1)
GAMZE IRI TKD GLADBECK Germany Germany
Cadets male -33 kg (5)
Class I (2)
Jens Ludwig TuB Bocholt Germany Germany
Ralf Feder Taekwondo Zentrum Unna Germany Germany
Class II (3)
Dominik Großmann Velberter -SG Germany Germany
Lukas Ziegener Bujin Gym Frechen e.V. Germany Germany
Orto Massimo DSC W.E. TKD e.V: Germany Germany
Cadets male -37 kg (6)
Class I (3)
Florian Kosiba Velberter -SG Germany Germany
Grützmacher Justin TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Tim Theisgen AC - Ückerath Germany Germany
Class II (3)
Fatih Kanpolat TSC Gladbeck Germany Germany
Mazuk Kevin DSC W.E. TKD e.V: Germany Germany
Phillip Brackmann TUS Ende Germany Germany
Cadets male -41 kg (12)
Class I (4)
Kevin Mende TG Nettetal Germany Germany
Müller Tim TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
SUAT BAFRA TKD GLADBECK Germany Germany
Simon Hermann TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Class II (8)
Ahmet-Mert Özkurt TV Becketal Germany Germany
Can Schneider Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Christian Karmann Olympic TKD Scheuerfeld Germany Germany
Justin Daher TG Nettetal Germany Germany
Kevin Hübert Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Ramin Hacyev Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Stephan Stork SUS Sichtigvor e.V Germany Germany
Viktor Boos BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Cadets male -45 kg (8)
Class I (6)
Alexei Eibert Han Kook Linnich Germany Germany
Amir Causevic Taekwondo Center Düsseldorf e.v Germany Germany
Dennis Riemer TV Becketal Germany Germany
Joel Dohme Olympic TKD Scheuerfeld Germany Germany
Sebastian Cieslik Olympic TKD Scheuerfeld Germany Germany
Steffen Hermann TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Class II (2)
Kadir Ardic Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Maurice Oehler TV Becketal Germany Germany
Cadets male -49 kg (5)
Class I (2)
Scheibel Dominik TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Viet Trinh Musado Alsdorf Germany Germany
Class II (3)
Aymen Nogod 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Daniel Bücker TG Nettetal Germany Germany
Hasan Dimetokali TSC Gladbeck Germany Germany
Cadets male -53 kg (10)
Class I (7)
Alex Hardt TV Becketal Germany Germany
Dennis Neu PSV-Brühl Germany Germany
EMRE MALA TKD GLADBECK Germany Germany
KORAY CINAR TKD GLADBECK Germany Germany
Marius Riepe Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Stefan Dell TKD Swisttal Germany Germany
Sven Schinkowski Taekwondo Zentrum Unna Germany Germany
Class II (3)
CAN ULAS UZUNCELEBI TKD GLADBECK Germany Germany
Rene Bechler Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Soufian Madani T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Cadets male -57 kg (1)
Class I (1)
Michael Hampel Han Kook Linnich Germany Germany
Cadets male -61 kg (2)
Class I (1)
SÜLEYMAN SUBASI TKD GLADBECK Germany Germany
Class II (1)
Justin Majert TKD Center Laar Germany Germany
Cadets male -65 kg (1)
Class II (1)
Julian Schork BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Cadets male +65 kg (8)
Class I (6)
ENES DEVECI TKD GLADBECK Germany Germany
Johannes Bachmann TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Kevin,Michel Kiontke TuB Bocholt Germany Germany
Klaus Kremer PSV-Brühl Germany Germany
Niklas Heckersdorf Musado Alsdorf Germany Germany
Tobias Zanchetta Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Class II (2)
Viktor Naak T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
ZÜLKIF KAMBUR TKD GLADBECK Germany Germany
Juniors A female -42 kg (2)
Class I (2)
Jasmin Holzem ASG Altenkirchen 1883 eV Germany Germany
Ufeyra Gürcan Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Juniors A female -44 kg (2)
Class I (2)
Nevin Bozdemir Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Simge Altindag Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Juniors A female -49 kg (2)
Class I (2)
Ina Emmert Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Karin Klemens TV Becketal Germany Germany
Juniors A female -55 kg (7)
Class I (4)
Alina Larissa Sebald TUS Ende Germany Germany
Annika Koch TUS Ende Germany Germany
Katrin Klass BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Lara Pöhland Musado Alsdorf Germany Germany
Class II (3)
Daniela-Valeria Vinci T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Laura Bücker TG Nettetal Germany Germany
TAmara Puth Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Juniors A female -63 kg (2)
Class I (1)
Victoria Gräfer TV Becketal Germany Germany
Class II (1)
Christina Rex PSV-Brühl Germany Germany
Juniors A female -68 kg (1)
Class I (1)
Regina Petri Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Juniors A male -45 kg (3)
Class I (2)
Dennis Hübert Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Lars Ruhfuß TUS Ende Germany Germany
Class II (1)
Recep Celebi TKD Center Laar Germany Germany
Juniors A male -51 kg (2)
Class I (1)
Evgenij Bolgert TuB Bocholt Germany Germany
Class II (1)
Amir Abaspur BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Juniors A male -55 kg (5)
Class I (3)
Deniz Malina TKD Team Schiefbahn Germany Germany
Eren Ölkeci Taekwondo Club Neuss e.V. Germany Germany
Selvarajah Thamiliniyan Taekwondo Kampfkunst Düren e.V. Germany Germany
Class II (2)
Danial Ibrahimi BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Supeir Nagy 1.Godesberger Judo Club Germany Germany
Juniors A male -59 kg (4)
Class I (3)
AYDIN IRMAK TKD GLADBECK Germany Germany
Schüler Yannik TAEKWONDO AXEL MUELLER Germany Germany
Thomas Hübert Taekwondo Herringen e.V. Germany Germany
Class II (1)
Henrry Esposito Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Juniors A male -63 kg (6)
Class I (3)
Christian Weikamp TuB Bocholt Germany Germany
Maik Cinnirella Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Udo Upadek Musado Alsdorf Germany Germany
Class II (3)
Massimiliano Cinnirella Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Niklas Proplesch PSV-Brühl Germany Germany
Phaladon Sornbund Taekwondo Club Schleiden Germany Germany
Juniors A male -68 kg (3)
Class I (2)
Mehmet Aktas Taekwondo Club Neuss e.V. Germany Germany
Sergei Ten Musado Lünen e.V. Germany Germany
Class II (1)
Michel Keil Bujin Gym Frechen e.V. Germany Germany
Juniors A male -73 kg (1)
Class II (1)
Dennis Rogolski MTG Essen-Horst Germany Germany
Juniors A male -78 kg (1)
Class II (1)
Alexej Proskurow BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Juniors A male +78 kg (1)
Class I (1)
Björn Wieland Taekwondo-Kerpen Germany Germany
Seniors female -46 kg (1)
Class I (1)
Filiz Kamran TSC Gladbeck Germany Germany
Seniors female -57 kg (2)
Class I (2)
Julia Belke BUDO SIEGEN E.V. Germany Germany
Sylvie Biermann PSV-Brühl Germany Germany
Seniors female -67 kg (3)
Class I (2)
Nicole Heidrich TSG-Bochum Germany Germany
Sina Allkemper TSG-Bochum Germany Germany
Class II (1)
Daria Glatzel Taekwondo Kampfkunst Düren e.V. Germany Germany
Seniors female -73 kg (2)
Class I (1)
Raquel Rivero-Torne TuB Bocholt Germany Germany
Class II (1)
Vanessa Franke Velberter -SG Germany Germany
Seniors female +73 kg (1)
Class II (1)
Nadine Meding Taekwondo Club Neuss e.V. Germany Germany
Seniors male -58 kg (4)
Class I (2)
Dennis Müller Taekwondo Kampfkunst Düren e.V. Germany Germany
Maik Hohlweck SUS Sichtigvor e.V Germany Germany
Class II (2)
Jens Jöris TSG-Eschweiler e.V. Germany Germany
Jing Luo T.S. Wuppertal e.V. Germany Germany
Seniors male -63 kg (1)
Class I (1)
Marius Kallmann Cetin TKD Köln e.V. Germany Germany
Seniors male -68 kg (8)
Class I (4)
Dennis Lange Musado Alsdorf Germany Germany
Elvis Sidjeci TKD Swisttal Germany Germany
Kayalan Sarvanantarajah Taekwondo Kampfkunst Düren e.V. Germany Germany
Mert Mercan Cetin TKD Köln e.V. Germany Germany
Class II (4)
Erhan Kitapci Cetin TKD Köln e.V. Germany Germany
Feridon Arezoomand Telekom Post SV Münster e. V. Germany Germany
Jeremias Bergau PSV-Brühl Germany Germany
Kai Delsing TuB Bocholt Germany Germany
Seniors male -74 kg (5)
Class II (5)
Ahmed Yaled Telekom Post SV Münster e. V. Germany Germany
Dominik Ketteler SV DJK Lowick eV Germany Germany
Khalil Ahamed TuB Bocholt Germany Germany
Nils Schlott Musado Lünen e.V. Germany Germany
Sascha Willms AC - Ückerath Germany Germany
Seniors male -80 kg (3)
Class I (1)
Mathäus Sander TSG-Bochum Germany Germany
Class II (2)
Ali Peksoy Taekwondo Club Solingen Germany Germany
Henry Küster Telekom Post SV Münster e. V. Germany Germany
Seniors male -87 kg (3)
Class I (1)
Maximilian Düser TSG-Bochum Germany Germany
Class II (2)
Michael Porth PSV-Brühl Germany Germany
Michael Pfingst SUS Sichtigvor e.V Germany Germany
Seniors male +87 kg (4)
Class I (2)
Antonio Barbetta TuB Bocholt Germany Germany
David Ollesch AC - Ückerath Germany Germany
Class II (2)
Alexander Wink Taekwondoschule Aydin e.V. Germany Germany
Simon Falkenberg PSV-Brühl Germany Germany