Account

  • Login code:
  • Password:

Business Partners:

  • Official Partner: TUSAH
  • Official Partner: masTaekwondo
  • Official Partner: MundoTaekwondo
  • Official Partner: KWON Webshop

UTF LONDON INTERNATIONAL OPEN

  • Tournament dates
  • 14 August 2016
  • Deadline
  • 1 August 2016
  • Competitors
  • 272 / 325
  • Location
  • Lee Valley Athletics Centre
  • N9 0AR
  • Meridian Way, Enfield
  • United Kingdom United Kingdom

PLEASE NOTE THAT TEAMS MAY NOT DELETE PLAYERS - THEY MAY ONLY AMEND ENTRIES - TEAMS WHO NEED TO REMOVE PLAYERS MUST CONTACT THE EVENT ORGANISER TO REQUEST REMOVAL. THIS MAY INCUR AN ADMINISTRATION FEE.

ONCE THE SUBSCRIPTION FOR THIS EVENT IS FULL, WE WILL START A WAITING LIST. ALL TEAMS THAT HAVE CURRENTLY ENTERED PLAYERS WILL BE CONTACTED AND PAYMENT OF THE ENTRY FEES REQUESTED. ONCE THE DEADLINE FOR PAYMENT IS REACHED, ANY PLAYERS WHO HAVE NOT PAID THEIR ENTRY FEE WILL BE REMOVED AND PLAYERS FROM THE WAITING LIST WILL BE ADDED.

TEAMS WISHING TO ADD PLAYERS TO THE WAITING LIST SHOULD DOWNLOAD THE WAITING LIST SPREADSHEET AND COMPLETE IT WITH ALL INFORMATION AND EMAIL IT TO JOHN WEBSTER (universaltkdfed@aol.com) - PLEASE NOTE THAT PLAYERS WILL BE ADDED FROM THE WAITING LIST IN THE ORDER THAT THEY ARE RECEIVED

PLEASE NOTE THAT TEAMS SHOULD ENTER THEIR OWN COACHES BEFORE SENDING THE WAITING LIST - COACHES WILL NOT BE ADDED BY THE SYSTEM ADMINISTRATORS

Downloads

LONDONINTERNATIONALOPEN2016LONDONINTERNATIONALOPEN2016
LONDONINTERNATIONALOPENSCHEDULE2016LONDONINTERNATIONALOPENSCHEDULE2016
LondonInternationalPoomsaeChampionship2016LondonInternationalPoomsaeChampionship2016
UTF LONDON INTERNATIONAL OPEN BLANK WAITING LISTUTF LONDON INTERNATIONAL OPEN BLANK WAITING LIST

Results

TOTAL RESULTSTOTAL RESULTS

Competitors (272)

Children female -23 kg (2)
Class B (2)
Eloise Grant BTS Great Britain Great Britain
Salma Mohammed Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Children female -26 kg (6)
Class A (3)
Eve Htut Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Fatima Zarha Nur Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Mia Hadfield WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (3)
Lily Hoy BTS Great Britain Great Britain
Marwa Sharaf Leon Taekwondo Academy England England
Niamh Keegan WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Children female -30 kg (8)
Class A (5)
Carot Christophersen Copenhagen Tan Gun Sae Sim Denmark Denmark
Emma Cahill Baldoyle Taekwondo Ireland Ireland
Leona Cullen BTS Great Britain Great Britain
Phoenix Goodman BTS Great Britain Great Britain
Robyn Chambers ALL STARS TKD (WTA) Great Britain Great Britain
Class B (3)
AYESHA JIMEE Way TKD England England
Kennedy Andrews BTS Great Britain Great Britain
Paris Wateridge BTS Great Britain Great Britain
Children female -34 kg (7)
Class A (3)
Bo Ayers WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Donna Nguyen Harrison Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jena Al-hashimi Grant Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Class B (4)
Grace Yendall BTS Great Britain Great Britain
Nadia Omar Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Paige Gabriel-Lovell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Sara Ikbal Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Children female -38 kg (7)
Class A (4)
Fatemeh sulaiman Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Holly Pepper BTS Great Britain Great Britain
Ocean Gabriel-Lovell Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Umaymah Mohamed Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Class B (3)
Demi-Lou Jones Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
PRAKRITI RAI Way TKD England England
Shanelle Gannaway BTS Great Britain Great Britain
Children female -43 kg (3)
Class A (1)
Millie Green BTS Great Britain Great Britain
Class B (2)
DEEXA FEYANG LIMBU Way TKD England England
JENITA GURUNG Way TKD England England
Children female -48 kg (1)
Class B (1)
BINEETA GURUNG Way TKD England England
Children female -53 kg (1)
Class B (1)
Georgia Elvidge DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Children male -20 kg (2)
Class B (2)
Alex Kim BTS Great Britain Great Britain
Fabio Carvalho Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Children male -23 kg (6)
Class A (2)
ABDUL RAHMAN MOHAMMED AL- JABRI Pro Team Oman Oman Oman
Fajr Lafeville Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Class B (4)
Alan powirski DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Ibrahim Amin Hirsch Taekwondo South England England
Kishan Kearns DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Kolawole Adesokan Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Children male -26 kg (13)
Class A (3)
Mubarak Abdiwahid Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
NIBRAS MOHAMMED AL-TOOQI Pro Team Oman Oman Oman
SHIKHAR LOPCHAN Way TKD England England
Class B (10)
ANUJ PANDEY Way TKD England England
Alex Powirski DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Alex Sherratt BTS Great Britain Great Britain
JEVIN TAMANG Way TKD England England
Mikey Wiltshire BTS Great Britain Great Britain
Oliver Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Rhys Crowe WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Salah Mohamed Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Sammy Farmer TEAM WATERSIDE England England
Ubay Mohamed Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Children male -30 kg (11)
Class A (6)
August Storm Bruun Solrød Taekwondo Klub Denmark Denmark
Cullen Walker Bluewave England England
Kevin Booth WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Max Higgins Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Owen Pepper BTS Great Britain Great Britain
SAID HAMAD AL-RAWAHI Pro Team Oman Oman Oman
Class B (5)
Daniel Carvalho Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Ismael Sabir Hussian Amin Hirsch Taekwondo South England England
Nathan Lamb WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Nathaniel Stubbs BTS Great Britain Great Britain
Zari Chernev DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Children male -34 kg (12)
Class A (5)
Aidan Palmer Wessex Taekwondo Association England England
Hossame Madmoune Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Kian Andrews BTS Great Britain Great Britain
Marvin Sabutanan Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Muhammad Yasin Mokhtar Hirsch Taekwondo South England England
Class B (7)
Ayman Thompson Eecheon Taekwondo England England
Jack Packham Eecheon Taekwondo England England
Jake Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Jawad Idris RTA Tigers England England
Leo Martin WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
RYAN RAI Way TKD England England
Yalamber Limbu Predator Taekwondo England England
Children male -38 kg (10)
Class A (3)
Tyler Murdock Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
YAHYA ALI BOZDAG TAEKWONDO England England
Yash Patel Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (7)
Fletcher Ongambo Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Jack Connolly Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
MEEK ALE MAGAR Way TKD England England
Noah Assoudi Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
ROBIN RAI Way TKD England England
Railand Greene Hirsch Taekwondo South England England
Walid Ayoubi Hirsch Taekwondo South England England
Children male -43 kg (3)
Class A (1)
Isaac Sprenger ALL STARS TKD (WTA) Great Britain Great Britain
Class B (2)
PROMISE GURUNG Way TKD England England
Zaiden Brookes BTS Great Britain Great Britain
Children male -48 kg (2)
Class A (1)
Oluwatimilehin Akinrele Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Class B (1)
Zabir Ayoubi Hirsch Taekwondo South England England
Cadets female -41 kg (2)
Class A (1)
Maisy Cook TEAM WATERSIDE England England
Class B (1)
Mia Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Cadets female -44 kg (3)
Class A (3)
Alessia Sturari ACCADEMIA DORICA Italy Italy
Alisha Patel Ocean Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Kimberley Barnes TEAM WATERSIDE England England
Cadets female -47 kg (4)
Class A (3)
Ariana pirova DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Chloe Roberts BTS Great Britain Great Britain
NOAH PENA CLUB TAEKWONDO PATIÑO MOAÑA Spain Spain
Class B (1)
Lucy Lawrence Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Cadets female -51 kg (4)
Class A (3)
Kendall Aldridge Murphy WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
LETICIA TRIGO CLUB TAEKWONDO PATIÑO MOAÑA Spain Spain
josie dunn South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (1)
Rebecca Rowan WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Cadets female -55 kg (3)
Class A (3)
Hollie Farley WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Katy Jebson RTA Tigers England England
Munirah Abdiwahid Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Cadets female -59 kg (1)
Class A (1)
Yasmin Thompson Eecheon Taekwondo England England
Cadets female +59 kg (2)
Class A (1)
Aaliyah Fawehinmi Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (1)
Sharissa Gannaway BTS Great Britain Great Britain
Cadets male -33 kg (4)
Class A (4)
Abdullah Al-Shamari champion taekwondo klubb Sweden Sweden
Charlie Sharp Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Jacob Martin BTS Great Britain Great Britain
Zack Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -37 kg (3)
Class A (3)
Daniel Rankin Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Henry Gano Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Saadodin Sharaf Leon Taekwondo Academy England England
Cadets male -41 kg (5)
Class A (2)
Basit Sediqi Hirsch Taekwondo South England England
Malakai Stanners Wessex Taekwondo Association England England
Class B (3)
Farzad Ayzedyar Hirsch Taekwondo South England England
George Amos BTS Great Britain Great Britain
Hayden Corby Bluewave England England
Cadets male -45 kg (5)
Class A (4)
Ali Ali Hirsch Taekwondo South England England
Ankit Limbu Ocean Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
DAVID BEROEV BOZDAG TAEKWONDO England England
PRATIK LIMBU Way TKD England England
Class B (1)
NIDHU KRISH KARTHIKEYAN Way TKD England England
Cadets male -49 kg (5)
Class A (5)
Danial Tong Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Ryan Martin BTS Great Britain Great Britain
Sam Oluwatoyin Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Tomasz Grocholski BTS Great Britain Great Britain
mathew howell South Hams TKD Great Britain Great Britain
Cadets male -53 kg (2)
Class A (1)
pablo PATI?O CLUB TAEKWONDO PATIÑO MOAÑA Spain Spain
Class B (1)
Archie Bacon Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Cadets male -57 kg (2)
Class A (2)
Dhanell Nugent Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Rio Walsh-Watson Eecheon Taekwondo England England
Cadets male -61 kg (2)
Class A (2)
Daniel Oluwatoyin Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Shay Adubofour Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Cadets male -65 kg (1)
Class B (1)
Navid Ayoubi Hirsch Taekwondo South England England
Cadets male +65 kg (3)
Class A (3)
Ethan Rollin ALL STARS TKD (WTA) Great Britain Great Britain
Ethan Newton Eecheon Taekwondo England England
sohrab ALIPOUR Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Juniors male -48 kg (3)
Class A (2)
Jamie Berrow BTS Great Britain Great Britain
Sanaaodin Sharaf Leon Taekwondo Academy England England
Class B (1)
Ryan Stafford BTS Great Britain Great Britain
Juniors male -51 kg (2)
Class A (2)
Josh Fisher BTS Great Britain Great Britain
Micheal nutbrown South Hams TKD Great Britain Great Britain
Juniors male -55 kg (4)
Class A (2)
Hayden Bibbey ALL STARS TKD (WTA) Great Britain Great Britain
aaron mcardle South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (2)
ABDUL WAHID BOZDAG TAEKWONDO England England
Ayub Seddaoui Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors male -59 kg (5)
Class A (4)
Akber Naim Hirsch Taekwondo South England England
Norbert Gawrysiak BTS Great Britain Great Britain
Owen Sanders BTS Great Britain Great Britain
Shaun Ashton WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Class B (1)
Jan Ahmad Leon Taekwondo Academy England England
Juniors male -63 kg (4)
Class A (4)
Shuayb Abdullah Hirsch Taekwondo South England England
Timurs Formulevics Wessex Taekwondo Association England England
Tyrese Carl Wessex Taekwondo Association England England
isaiah mckenzie FUSION TAEKWONDO England England
Juniors male -68 kg (5)
Class A (2)
Alex Stock Bluewave England England
diego sotelo FUSION TAEKWONDO England England
Class B (3)
Jacob Austin-Sides Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
NITESH GURUNG Way TKD England England
Zachary Kellaway Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Juniors male -73 kg (3)
Class A (2)
Jordan Miles DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Safi Iqbal Leon Taekwondo Academy England England
Class B (1)
Kasra Jamali Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Juniors male -78 kg (1)
Class B (1)
Nicholas Pinieda Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Juniors female -44 kg (1)
Class A (1)
Shayanne Sarsoza Kixstar Dragon Taekwondo Great Britain Great Britain
Juniors female -46 kg (2)
Class A (2)
Jaden Cullen BTS Great Britain Great Britain
LUCIA SANTOME CLUB TAEKWONDO PATIÑO MOAÑA Spain Spain
Juniors female -49 kg (1)
Class A (1)
Jessica Shallcross WLM TAEKWONDO Great Britain Great Britain
Juniors female -52 kg (2)
Class A (1)
Chloe O'sullivan Healy Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Class B (1)
Jordan Whittingham Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Juniors female -55 kg (3)
Class A (2)
Rayanne Fernandaa JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
courtney clark South Hams TKD Great Britain Great Britain
Class B (1)
Leana Greenstein Predator Taekwondo England England
Juniors female -59 kg (2)
Class A (2)
AITANA SANTOME CLUB TAEKWONDO PATIÑO MOAÑA Spain Spain
Bethany Burt Llantwit Major / Wales Taekwondo Wales Wales
Juniors female -63 kg (5)
Class A (3)
Andrea Pires FUSION TAEKWONDO England England
Laila Arbane Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
MIRYAM GARCIA CLUB TAEKWONDO PATIÑO MOAÑA Spain Spain
Class B (2)
Francesca Taylor Predator Taekwondo England England
Riya Patel Ocean Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Juniors female -68 kg (1)
Class A (1)
vivienne wilkes South Hams TKD Great Britain Great Britain
Juniors female +68 kg (1)
Class B (1)
Mircale dalla Palmer DJS Taekwondo Academy United Kingdom United Kingdom
Seniors female -46 kg (1)
Class A (1)
Stephanie Gooch Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Seniors female -49 kg (3)
Class A (2)
Li Yan chow Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Pooja Vadhva Manchester Aces England England
Class B (1)
Duha Al-Hassani Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Seniors female -53 kg (3)
Class A (2)
Aya Hijazi Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
SARAH-JAYNE FARTHING Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
Class B (1)
Corinne Holt JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Seniors female -57 kg (6)
Class A (5)
Amy Stock Bluewave England England
Georgina Ingram Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Melissa Lamb Wessex Taekwondo Association England England
Rayanne Fernandaa JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Tasneem Tawil Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Class B (1)
Lois Smith BTS Great Britain Great Britain
Seniors female -62 kg (6)
Class A (6)
Alba Navarro Rodriguez Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Carla Summerhill Hillhead Taekwondo Scotland Scotland
Kerry Reilly Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Lorna Greatbatch BTS Great Britain Great Britain
Rachael Hill FUSION TAEKWONDO England England
Ruth May Llantwit Major / Wales Taekwondo Wales Wales
Seniors female -67 kg (1)
Class A (1)
AYA ABDELSAMAIE GABER ALI Pro Team Oman Oman Oman
Seniors female +73 kg (2)
Class A (1)
HANNAH LOVERIDGE AWTC England England
Class B (1)
Sheri Packham Eecheon Taekwondo England England
Seniors male -54 kg (5)
Class A (5)
Ali Alammari Al Ahly club Yemen Yemen
AYUUB OSMAN WTA EXETER LIONS TKD Great Britain Great Britain
Abdurahman Omar Hirsch Taekwondo South England England
OMAR YOUSIF AL- AAMRY Pro Team Oman Oman Oman
Waleed Alshamali ASHBAL ALSHAMAL CENTER Jordan Jordan
Seniors male -58 kg (4)
Class A (4)
Akber Naim Hirsch Taekwondo South England England
Ali Alammari Al Ahly club Yemen Yemen
Marc Rivett Hillhead Taekwondo Scotland Scotland
Mujahid Baksh Bluewave England England
Seniors male -63 kg (7)
Class A (6)
BODNAR BRANISLAV WTA EXETER LIONS TKD Great Britain Great Britain
Delroy Palmer JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Evgeniy Cralev UEL Taekwondo England England
HAYTHAM MOHAMMED AL-NAAMANI Pro Team Oman Oman Oman
Jibreel Malik FUSION TAEKWONDO England England
Joseph Marmon Halm Allen Taekwondo Academy Great Britain Great Britain
Class B (1)
ANUP SHAHI Way TKD England England
Seniors male -68 kg (11)
Class A (8)
Eranji DaSilva JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Jelani Knight JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Jun Jiang Zheng UEL Taekwondo England England
KHALID ZAHIR AL - MAHRUQI Pro Team Oman Oman Oman
Reshad khan Leon Taekwondo Academy England England
Steven Vo FUSION TAEKWONDO England England
andrew taylor South Hams TKD Great Britain Great Britain
siavash Alipour Ali's Dojang United Kingdom United Kingdom
Class B (3)
Andrew Whitmarsh Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Hasibullah Alizada Leon Taekwondo Academy England England
Zabihullah Henayati Leon Taekwondo Academy England England
Seniors male -74 kg (10)
Class A (10)
Craig Ferns UEL Taekwondo England England
De-Reece Williams BTS Great Britain Great Britain
Jamie Macneil RTA Tigers England England
Osita Arusikua- Hill JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Paul Shaw Eecheon Taekwondo England England
Tom Redding Total Performance Training England England
Winston Arnold Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
ZAYID AHMED AL-HABSI Pro Team Oman Oman Oman
goran razaq Focus Taekwondo Academy England England
goran razaq Focus Taekwondo Academy England England
Seniors male -80 kg (4)
Class A (3)
David Howcroft Taekwondo Cymru - WALES Wales Wales
John Smallbone Walters Family School of Taekwondo Great Britain Great Britain
Manuel Lo Iacono asd CHAMPIONS TAEKWONDO LO IACONO Italy Italy
Class B (1)
Imad Uddin Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Seniors male -87 kg (2)
Class A (2)
Marcin Swedrzynski Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Marcin Dabrowski JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Seniors male +87 kg (8)
Class A (7)
Dafydd Sanders JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Danilo Lo Iacono asd CHAMPIONS TAEKWONDO LO IACONO Italy Italy
Jack Spall Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain
Joseph Adegbile Predator Taekwondo England England
KHALIFA ABDULLAH AL-HAJRI Pro Team Oman Oman Oman
Marcin Tata Dorset Taekwondo (Tigers) United Kingdom United Kingdom
Olu Faturoti FUSION TAEKWONDO England England
Class B (1)
Victor Stewart Eecheon Taekwondo England England
Veterans male -68 kg (1)
Class A (1)
Delroy Palmer JAGUAR TAEKWONDO CLUB UTF United Kingdom United Kingdom
Veterans male -80 kg (3)
Class A (2)
Paul Roman Nomad Taekwondo Great Britain Great Britain
Richard Olejar WTA EXETER LIONS TKD Great Britain Great Britain
Class B (1)
Jakub Pachansky Aquila Taekwondo United Kingdom United Kingdom
Veterans male +80 kg (1)
Class A (1)
Sean Neill TEAM WATERSIDE England England
V.I.P. male -68 kg (2)
Class A (2)
Bilal Siddique Predator Taekwondo England England
dave baugh All Stars York TKD England England
V.I.P. male -80 kg (1)
Class A (1)
Joe Scudder Eecheon Taekwondo England England
V.I.P. male +80 kg (1)
Class B (1)
Winston John Team Chungdokwan GB Great Britain Great Britain